PRT Baza Sp. z o.o.

Opinie o PRT Baza Sp. z o.o.

Aktualność

Witajcie !!!

Dziękujemy, że odwiedzacie nasz profil na portalu GoWork.pl, staramy się być obecni w każdym miejscu, w którym użytkownicy o nas mówią lub szukają informacji o naszej firmie. Wykorzystując tą przestrzeń chcemy przedstawić wiarygodny i rzeczywisty obraz PRT Baza  jako Pracodawcy.

Zachęcamy użytkowników do pozostawiania pytań oraz opinii, które mają dla nas bardzo dużą wartość. Przypominamy jednak, że podstawą komunikacji jest dialog z zachowaniem kultury, merytorycznych wypowiedzi oraz wzajemnego szacunku.

Nie ma tu przyzwolenia na naruszanie godności osobistej, obrażanie, szkalowanie, pisanie nieprawdy.

Wolność słowa ma swoje ograniczenia. Treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin GoWork.pl, będą archiwizowane przez Administratora, a autorzy zostaną pociągnięci do odpowiedzialności prawnej.

Czytamy wszystkie komentarze, każdy bierzemy pod uwagę, z każdego wyciągamy wnioski, nawet jeśli nie są pozytywne.

Wierzymy, że rzetelna komunikacja pozwoli nam wpłynąć na wzrost zadowolenia naszych Pracowników oraz zachęci przyszłych kandydatów do współpracy.

Serdecznie pozdrawiamy
Xxx Nowy wpis

W firmie szukają obecnie alpinistów/monterów. Trzeba mieć prawko, ale uprawnienia do pracy na wysokości są mile widziane. I co najfajniesze, nie trzeba mieć doświadczenia. Oferta brzmi kusząco, tylko dobrze byłoby wiedzieć, ile płacą, skoro wymagania nie są wysokie, ktoś mi poda widełki?

Instalator GSM obecnie pracuję Nowy wpis

Dobry wieczór jestem instalator GSM od 16 lat szukam pracy bliżej miejsca zamieszkania. Sam jadę na stację bazową integruje Ericsson oraz Huawei. Anteny i RRU też ogólnie robię całą stację

Marek Nowy wpis

Z tego co zobaczyłem w necie to mają prace dla alpinisty montera. Dodatkowo ważny jest brak przeciwwskazań do pracy na wysokości. Obowiązuje pełna dyspozycyjność bo praca w terenie i w delegacji. Ktoś napisze w jakich godzinach? W weekendy też? Dają samochód służbowy na dłuższe wyjazdy?

Krzysiek Nowy wpis

Witam czy może państwo posiada dział lakierni proszkowej jeśli tak czy jest możliwość spróbowania podjęcia pracy

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Praca: Alpinista / Monter w firmie PRT Baza Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Bożena

Cxy firma przyjmuje tylko osoby do pracy na wysokościach? Oraz czy jest to tylko praca w delegacji czy również na miejscu?

Krzysztof z Kołobrzegu

Witam jestem zainteresowany pracą. Jeśli mam problem ze wzrokiem to mam jakieś szanse na pracę??

Maria
@Krzysztof z Kołobrzegu

Pytanie czy duży ten problem? Masz z tego tytułu jakiś stopień niepełnosprawności czy coś?

Krzysztof z Kołobrzegu
@Maria

Nie mam orzeczenia. Noszę okulary. Bez nich ciężko byłoby pracować. Czy nadal mam jakieś szanse na pracę.?

Barbara
@Krzysztof z Kołobrzegu

Martwi mnie ta cisza, to sugeruje, że nie? Dziwne w sumie, bo czemu okulary miałyby być tu takim problemem? W innych miejscach pracy miałeś z tym jakieś problematyczne sytuacje?

@Barbara

PRT BAZA zatrudnia głownie pracowników do prac na wysokości powyżej 3 metrów. O zdolności do pracy decyduje lekarz medycyny pracy, do którego kierowany jest pracownik przed zawarciem umowy. Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z firmą.

Adriann
@Pracodawca

Dobry wieczór na jakie stawki może liczyć osoba z 2 letnim doświadczeniem na stanowisku serwisant sieci ?

@Adriann

dobry wieczór. Dziękuję za zainteresowanie. Płaca na stanowisku o które Pan pyta i z tym doświadczeniem wynosi od 5000zł do 8000zł brutto. Pozdrawiamy

Adriann
@PRT Baza Sp. z o.o.

Czy to są sztywne place ? W niektórych firmach płacą już 10000 brutto.

@Adriann

zachęcamy do złożenia CV - prosimy o przesłanie dokumentów na adres: praca@prtbaza.pl . Pozdrawiamy

Lidia
@PRT Baza Sp. z o.o.

Czy wymagane jest u Państwa doświadczenie, czy istnieje możliwość zatrudnienia osoby bez doświadczenia, ale z ogromną chęcią do rozwoju i nauczenia się nowych rzeczy? :D

@Lidia

Dzień dobry. Oczywiście że jest taka możliwość - zachęcamy do wysłania CV na adres: praca@prtbaza.pl . Pozdrawiamy

Damian
@Adriann

A możesz napisać,gdzie tyle płacili prawie rok temu,bo teraz to pewnie płacą jeszcze więcej,to bym złożył CV może do takiej firmy?

Natalia

Wraz z mężem przeprowadzamy się do Torunia. Znalazłam ofertę pracy na stanowisko ALPINISTA/MONTER. Czy firma oferuje kurs do prac na wysokości? Czy ktoś wie ile taki kurs kosztuje? Jaka jest atmosfera w firmie? Po jakim czasie pracownik dostaje umowę na czas nieokreślony?

Jaka umowa obowiązuje w PRT Baza Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Na początku umowa na okres próbny - 3 miesiące lub krótsza - na 1 miesiąc umowa zlecenie. Jest to do uzgodnienia między stronami oczywiście.

EWA

GOŚCIU co ta firma ci zrobiła, że takie głupoty wypisujesz, Logiki w tym żadnej.

Barbara
@EWA

Jakiś durny hejt tu się pojawił? Jak się pozbyć tych chorych trolli?

Andrezj

Już dawno należało przeprowadzić dochodzenie w sprawie tej firmy. Niewiarygodne, jak ta firma pod przykrywką biznesową realizuje program polityczny.

Beata

Prt Baza współpracuje z Strażą Miejską, aby nękać przeciwników.

@Beata

Czy mogłaby Pani jaśniej opisać sytuację. Niestety z tego opisu nic nie wynika a chcielibyśmy Pani pomóc i to wyjaśnić. Jest to dla nas bardzo ważne. Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu na biuro@prtbaza.pl.

STACH
@Beata

Ziomala - daj znaka z która Strażą współpracują. Dzięki.

ostrożny

czasami wypadki zdarzają się bez powodu. złe rzeczy przytrafiają się złym ludziom.

@ostrożny

Jesteśmy bardzo zaniepokojeni agresją i oskarżeniami jakie w ostatnim czasie zaczęto kierować pod adresem PRT BAZA. Informacje opisujące profil działalność naszej firmy są nieprawdziwe. Opinie wyrażają treści obraźliwe i wulgarne dlatego zostały zablokowane przez administratora. Niestety pojawiają się również treści zawierające liczne pomówienia w stosunku do naszych pracowników i groźby karalne dlatego dłużej nie możemy pozostawać wobec tego obojętni. Sprawę kierujemy do prokuratury. Bardzo nam przykro z tego powodu.

Kamil

Prowadzić badania. Dowiadujesz się, dlaczego ta firma ukrywa prawdę. Dowiadujesz się, dlaczego ludzie na nie narzekają. I dowiadujesz się, dlaczego robią zły interes.

Grażyna
@Kamil

Wybacz, ale trochę dziwna składnia zdań powoduje, że ciężko Cię zrozumieć. Prowadziłeś takie badania i dowiedziałeś się dlaczego? To napisz, dlaczego, w możliwie normalnej formie, takiej zrozumiałej.

Jerdzej

Pracowałem tutaj. Zła pensja Straszny stan pracy. Dziwni koledzy. Znalazłem lepszą pracę. Kłopot nie był tego wart.

@Jerdzej

Cieszymy się że byłeś z nami i pracowałeś. Przykro nam że miałeś takie odczucia pracując u nas. Staramy się w miarę możliwości na bieżąco reagować na problemy naszych Pracowników. Wiele osób które z nami pracują cenią sobie i atmosferę pracy, i pensję. Są z nami i pracują. I dziękujemy im za to. Pozdrawiamy i życzymy sukcesów w nowej pracy.

i od kiedy nie możemy już mówić, co myślimy w naszym własnym kraju?

Mateusz

Firma posiada również pracownię gentechnologiczną - PRT Baza laboratorium Badawcze. Ale wszystkie pytania dotyczące laboratorium zostały usunięte. Dlaczego

MoM

Ta firma prowadzi ze sobą rozmowy. Słyszałem, że byli pracownicy nie mogą wyrazić swojej opinii na temat tej firmy

@MoM

Firma chętnie odpowie na zadane przez Pana pytania. Każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii jeśli nie zawierają treści które mogą zostać uznane za wulgarne, obraźliwe czy niestosowne.

@PRT Baza Sp. z o.o.

Witam, czy to prawda, że pracownicy pracujący na wysokościach przy wejściu na wieże są sami zamiast we dwóch?

Rafał

Cześć. Jestem zainteresowany pracą w utrzymaniu w woj zach-pom. Jakie są wymagania ? To prawda że na awarie jeździ się samemu ? Bhp nie jest przestrzegane ? Dajcie znać jakieś są zarobki. Więcej niż w supermarkecie? Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Cała strona tutaj jest fałszywa. Wszystkie recenzje zostały usunięte. Firma zmienia nawet recenzje ludzi. Wszystkie negatywne recenzje zostały zablokowane lub usunięte. Jaki jest sens tej witryny?

LOT

Wykonawca był kilkakrotnie zgłaszany firmie, ponieważ zachowywał się niewłaściwie. Firma ignoruje wszelkie skargi. A wykonawca idzie dalej i dalej.

@LOT

Firma nie posiada informacji którego z podwykonawcow sprawa dotyczy. Prosimy o bezpośredni kontakt w sprawie o której Pan/i pisze. Prosze o info na: biuro@prtbaza.pl . Postaramy się rozwiązać ten problem.

@LOT

Firma nie posiada informacji, którego z podwykonawców sprawa dotyczy. Prosimy o bezpośredni kontakt w sprawie o której Pan pisze: biuro@prtbaza.pl. Postaramy się rozwiązać ten problem.

Zostaw merytoryczną opinię o PRT Baza Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w PRT Baza Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PRT Baza Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRT Baza Sp. z o.o.?

PRT Baza Sp. z o.o.