EDORADCA

Opinie o EDORADCA

MEGGIE

a na jakie stanowisko składasz?

obiektywna

anonim - 2013-09-01 19:43:10 Cześć a zarobki są jakie w firmie EDORADCA Sp. z o.o. ? Czy niezbędne jest doświadczenie żeby się dostać do pracy w tej firmie?Tak jak pisałam w poprzednim wątku - osobiscie nie znam siatki płac w edoradcy, ale wydaje mi się, że jak na warunki tczewskie, pensje są spoko. A moze nie tylko jak na Tczew, o czym świadczy fakt ze ludzie dojeżdzają nawet po kilkadziesiąt kilometrów, wiec suma summarum musi się opłacać :) Co do doświadczenia, pewnie wszystko zależy od stanowiska na jakie się aplikuje.

specialist

moja kumpela pracuje w Edoradcy od paru lat i jest bardzo zadowolona z warunków. wiadomo, ze wszędzie trzeba pracować i wykazać wiedzą i umiejętnościami, tam z tego co słyszałam jest podobnie, ale za to solidnych pracowników sie docenia.kumpela mówi ze czasami mają nawet co miesiac jakies szkolenie dla pracowników, do tego tez organizują coachingi!! jaka firma w dzisiejszych czasach inwestuje w pracowników i drogie szkolenia? u mnie w firmie ostatnie szkolenie było 5 lat temu hahaha

Ola

Praca w firmie Edoradca przynosi mi wiele satysfakcji, nie jest monotonna, liczne spotkania z klientami, wiele ciekawych inicjatyw. Pracodawca uczciwy i sprawiedliwie traktuje pracowników co w dzisiejszych czasach nie jest typowe. Polecam prace w tej firmie.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w EDORADCA się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Specjalista

Edoradca jest organizacją dynamicznie się rozwijającą. Szefostwo ma cały czas nowe pomysły. Wymaga to systematyczności i zaangażowania się w pracę. Najwięcej zadań jest kiedy zbliżają się ku końcowi terminy składania wniosków o dofinansowanie, ale z drugiej strony jest duża satysfakcja w postaci pozytywnie zatwierdzonych projektów. Dzięki pracy zespołowej jej osiągane wyniki są naprawdę dobre co potwierdzają ogólnopolskie rankingi firm doradczych.

Zostaw merytoryczną opinię o EDORADCA - Częstochowa

• Jak się pracuje w EDORADCA?

Zobacz opinie na temat firmy EDORADCA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

EDORADCA