Formel D Polska Sp. z o.o.

Opinie o Formel D Polska Sp. z o.o.

Tomasz

Chce złożyć cv do firmy znajdującej się w komornik ach. Może ktoś coś. Dodam na wózki wysoki sklad

On

A jak jest w Poznaniu? Ktoś może się wypowiedzieć?

Leonidas

Jestem pracownikiem Formel D Polska i do tego zadowolonym pracownikiem. Jest jedna prosta zasada , jak się dobrze pracuje i myśli w pracy to zawsze jest wszystko ok. Dla leniuchów nie ma tu miejsca w firmie.

Amciu

Nie wiem jak wy ale ja jestem na całkiem innych warunkach w Formel D stawka 15 brutto umowa o prace i dopłata za paliwo oraz full świadczenia typu multisport itp. Pozdrawiam i nie dajcie się je*ac na umowach!!

Nie

Nie

Limonek

Jak widać firmy zaczynają nieśmiało dokładać pracownikom żeby ich zatrzymywać. To się robi problem na rynku pracy. Może ściągną więcej ludzi z innych krajów?

Staszek

Ja tu pracuję już jakiś czas i nie narzekam. Jestem pracowity to z pewnością szanuje mnie firma, ale takich jest coraz mniej.

Sandra

witam mam pytanie,proszę mi powiedzieć jak ogólnie wyglada praca w tej firmie,dokładnie czym się zajmuje asystentka projektowa i najwazniejsze,po co jest wymagany język angielski?

Szpara
@Sandra

Wpisywanie raportów do Exela, Kart godzinowych itp .... Asystentki są raczej na kilka miesięcy i odchodzą...

Zuzanna

@Pozdro dla Kumatych - usuwane są tylko te komentarze, które nie są zgodne z regulaminem serwisu GoWork.pl - więcej informacji na ten temat znajdziesz w zakładce "Regulamin": http://www.gowork.pl/regulamin Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z zatrudnieniem w Formel D Polska Sp. z o.o.? Jakie benefity zapewnia pracodawca? Każda merytoryczna i rzetelna wiadomość będzie cenna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

Norbert

Czy mógłby ktoś napisać jak się obecnie pracuje w Gliwicach ? Jak nastroje? Widziałem, że potrzebują kilka osób i aplikowałem na kontrolera jakości.

Simon
@Norbert

Norbercie wszystko pisze w postach powyżej wystarczy tylko przestudiować posty pozdrawiam

Kisza

Można usunąć posta i napisać uzasadnienie, a tu jest tak że pracodawca udostępnia tylko adres biura w odpowiedzi na pytanie na namiary firmy ...

Tolek

Wcale się nie dziwię ponieważ bardzo często są tak wulgarne że nie daje sie czytać. Każdy ma prawo pisać to co uważa ale z kulturą. Wyśmiewanie innych osób , czy tak trzeba?

Szarik

Nie ma idealnej firmy nie ma idealnego człowieka ... fakt ale po to jest forum aby ludzie mogli się wypowiadać i iść w te dwie skrajności lub stać po środku a kasowanie postów przez pracodawce to jak warzenie towaru na korzyść sprzedawcy. I to zachowanie mija się z zasadą wolności wypowiedzi ...

Leszczu

Chyba przesadzacie , nie zauważyłem żeby tak się działo. Nie ma idealnej firmy, tak jak n ie ma idealnych ludzi. Ja uważam, że jak mi robota odpowiada to robię swoje .

Pozdro dla Kumatych

Ludzie piszą ale zanim zobaczysz posta zostaje usunięty przez cenzurę pozdro ... jak zdążysz to zobaczyć

Madzia

Co sie stało, że tak mało chętnych do pisania? Wakacje?

dzejdzej
@Madzia

praca ;)

Limonka

Jak się zaczyna pracę to często jest stawka najniższa tylko trzeba sie wykazać i później dają więcej. Wcale się nie dziwię, że tak postępują bo wielu cwaniaków biega od firmy do firmy. Dla mnie to jest dobra firma!

Ciapek

Widzę że ekipa Formel D bacznie obserwuje posty na tym forum szkoda tylko że odpisuje tylko kiedy ktoś pyta o prace, zerowe zainteresowanie odpowiadaniem na pytania niewygodne ... Niewygodne posty znikają bardzo szybko monitoring pełną gębą xD

Ferdek

Szukam pracy i słyszałem, że Formel D to dobra firma i można u nich dostać fajna pracę. Faktycznie mają długa listę ofert. Czy mógłby ktoś napisać jaka jest atmosfera? Czy w dziale jakości można godziwie zarobić?

@Ferdek

Dzień dobry, Serdecznie zapraszam na rozmowę do biura na ul. Toszeckiej 101 lub do kontaktu telefonicznego. Chętnie opowiem Panu o ofertach pracy i przybliżę profil działalności firmy. Serdecznie pozdrawiam Patrycja 609 405 244

Oj Ferdek
@Ferdek

Jeśli interesuje cię stawka 13 brutto oraz umowa zlecenie bez szybkiej, jak i być może z "0" szansą przejścia na umowę o prace to oferta właśnie dla ciebie, bo na takich ludziach im zależy .

Jotpe

Pracuje ponad 1,5 roku w formelu, oczywiście na zleceniu i nigdy nie uslyszalem nic o umowie chociaz sam tez o nia nie zapytalem(nie czuje takiej potrzeby) stawke mam od poczatku 14 brutto co na poczatku wydawalo sie calkiem w porządku ale od dawna przydałoby sie więcej. Ogolnie pracuje sie okej, ale jak nie bedziesz biegac za umowa/podwyżka/premia itd to (usunięte przez administratora) dostaniesz. Ogolnie swojego sie dorobiłem i max do konca września bede tutaj pracował i jeżeli ktos zapyta czy polecam ta robote to mysle, ze z czystym sumieniem na poczatek przygody z praca powiem TAK

Lemor

Nie rozumiem w jakim celu niektórzy piszą na forum, że jakiś kierownik jest złym pracownikiem ? Tu się nikt tym nie zajmie, trzeba zgłasza w firmie.!

Kozioł
@Lemor

W moim przypadku nie mam takiej możliwości, ponieważ byłem całkowicie odcięty od firmy i nawet na moją prośbę o nr telefonów lub e-mail o które prosiłem aby mi udostępnić ponieważ chciałem samemu wyjaśnić pewne sprawy tj. np. wypłaty pieniędzy za badania lekarskie które zrobiłem w maju i do tej pory firma nie wypłaciła mi tych pieniędzy mimo ze przepracowałem 2 mc. Mało tego z powodu tego że powiedziałem prawdę na audycie tzn. wspomniałem o tych właśnie zaleglościach firmy w stosunku do mnie ze nadal nie są wyjaśnione a kordynator cały czas mnie zwodził ze już wszystko zalatwione a pozniej okazywało sie ze tak naprawde nic nie było i granie na zwłokę ze tutaj w tej chwili nie ma tej Pani odpowiedzialnej za to i ze jest inna ktora tego nie potrafi wyjasnic???!!! Ja za to mam grzecznie czekać na przelew ktorego notabene sie nie doczekalem .Powiedziałem na audycie ze szkolenia pracownicze (zwrocilem uwage ze Pan z audytu profesjonalnie do tego podchodził) są przeprowadzane w sposób taki że podpisywane są tylko listy i my jako pracownicy nic z nich nie wynosimy to po dwoch godzinach od audytu zostałem zwolniony i poinformowany ze to za to ze tak sie wypowiedziałem na audycie.. Jest mi niezmiernie przykro z tego powodu, że zostałem w ten sposób potraktowany. To właśnie PROFESJONALNE podejście do pracownikow ktore jest stosowane w Gorzowie.

@Kozioł

Dzień dobry, Serdecznie zapraszam Pana do kontaktu z naszym biurem w Gliwicach w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Serdecznie Pozdrawiam Marta 605 842 576

Zostaw merytoryczną opinię o Formel D Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Formel D Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Formel D Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Formel D Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 14 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Formel D Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Formel D Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Formel D Polska Sp. z o.o.