Formel D Polska Sp. z o.o.

Opinie o Formel D Polska Sp. z o.o.

Pracownicy

#jawor Jak to jest że ogłoszenie o prace aktywne a zlecenie siedzi w domu? co prawda nie wszyscy,teoretycznie miała być wymiana tak aby nikt nie był poszkodowany tymczasem jedna osoba siedzi już 4 dzień z rzędu w domu a szanowna szwagierka jest codziennie bo dostała immunitet od lidera także na pierwsze zmiany a inni muszą chodzić na 2-3zm.Gdzie te równe traktowanie? A nasi liderzy to cyrk,kontakt z nimi jest trudny bo ciężko rozmawiać z ludźmi którym brak logicznego myślenia i podejścia do Nas,absurdalne wymysły i pomysły które są tylko po to aby poczuć jakiegoś rodzaju władze nad nami a nie mają żadnego znaczenia do wykonywania czynności służbowych wręcz stanowią utrudnienia...to chyba przerośnięte ego a przecież kiedyś byli takimi samymi pracownikami jak my.Jak stanowisko potrafi zmienić czlowieka.Ten post nie dotyczy Dawida i Szymona bo ich "władza nie zmieniła w Naszym odczuciu.

Oczywiście się z tym zgadzam przede wszystkim z doświadczeniem mający podejście do człowieka,bo ten trzeci A.to zajmuje się wszystkim innym tylko nie tym co jest jego obowiązkiem nic nie można powiedzieć jeżeli ktoś ma coś ważnego np.sprawe prywatna to odrazu wszyscy inni wiedzą!!!!

Oczywiście chodzi o dział Rozporki Bialezyce

Odp

Przecież istnieje obowiązek trzymania się zasad Rodo?

@Odp

Wszyscy tak plotkują w zakładzie? Wpływa to jakoś na atmosferę? Jak się dogadują ze sobą współpracownicy?

Pyt

Jaki waszym zdaniem powinien być lider zmiany?

Nik

Najlepsi ludzie w formelu to Ci z rozporek na Bialezycach. Super fajni ludzie i liderzy ogarnieci pozdro. Pracowałem z nimi w wtp pozdro

Adik110
@Nik

OJ TU BYL SIE MYLIL NIE WSZYSCY FAJNI BYLI ,NIEKTORZY CO ZAMIAST PRACA ZAJMOWALI SIE PIERDOLAMI I DO DZIS PEWNIE TAM JEST BO PRACUJA NADAL TAM TE OSOBY,ALE BYLI NAPRAWDĘ WPORZADKU OSOBY CO WYTLUMACZYLI WSZYSTKO OD PODSTAW I PRACOWALO SIE BARDZO FAJNIE NIESTETY TYCH LUDZI JUZ TEZ TAM NIE MA Z TEGO CO SLYSZALEM Z LIDEROW TOMEK,PRZEMO WSPANIALI DOSWIADCZENI LIDERZY POZDRAWIAM.

Nie

Nie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Formel D Polska Sp. z o.o.?

Ryży

Jak jesteś "elastyczny" to i oni będą. Ale i tak do czasu,co byś nie robił i jak byś nie pracował ,kończy się projekt. Żegnamy się. Będziesz miał szczęście dostaniesz propozycję delegacji.

Grażyna
@Ryży

Serio? Miałeś taką sytuację? Dokąd wysyłają ogólnie na delegacje i ile można na niej zarobić?

BYŁY
@Grażyna

Ile można zarobić??? Tyle samo co normalnie chyba że wyjedziesz poza województwo w którym mieszkasz to dostajesz "diete". W hotelu zapewnione śniadania,pracując na zmiany to na pierwszą zmianę na śniadania się nie załapiesz. Zarobki nie adekwatne do systemu pracy w delegacji. Nie którym to pasuje A nie którym nie.....

@BYŁY

Te zarobki o których piszesz to ile wynoszą? To, że nieadekwatne to trochę mało żeby się domyśleć ile to jest, proszę o konkrety

Noowy

A czy na Bialezyce są jakieś stanowiska wolne bo widziałem ogłoszenie Magazynier,Operator wózka widłowego czy to jeszcze aktualne??

karolina

Witam. Znalazłam ogłoszenie na kontrolera jakości w Żorach. Jednak nie widzę żadnych więcej informacji w którym miejscu się to znajduje a jestem z Jastrzębia i chciałabym wiedzieć ile trzeba by było dojeżdżać. I jeszcze jest informacja odnośnie jednozmianowości (6-14). Czy można coś więcej? Pozdrawiam

@karolina

Dzień dobry miejsce pracy to Żory, ul. Familijna 54. Tak jak jest napisane w ogłoszeniu praca od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym od 6:00 do 14:00 W razie pytań zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji. Jeżeli masz dodatkowe pytania - zadzwoń lub wyślij SMS o treści PRACA_ŻORY na numer 530 259 537 :)

Wałbrzych

Jeśli nie musicie, unikajcie ich jak ognia! Brak stabilności pracy. Projekt może się zakończyć w każdej chwili a Wy będziecie zwodzeni do ostatniej chwili i zostaniecie na lodzie. Nie wierzcie ich piękne pseudo korpo gadki bo dla nich ważniejszy jest pracownik z Ukrainy niż Polak. Oferty rekrutacyjne mają się nijak do rzeczywistości, propozycje delegacji to następna bzdura....Od górnych struktur tej pseudo firmy kończąc na liderach to jest dno dna. Ludzie z którymi pracujesz większości są ok ale jak byście się nie starali końcem końców zostajesz bez pracy jaką umowę byś nie miał. Nie POLECAM!!!

@Wałbrzych

Dziękujemy za opinię. Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, obecnie ponad 45 różnych narodowości współpracuje z Formel D w tym również osoby z Ukrainy. Wszystkich naszych pracowników traktujemy równo, nie ma mowy o dyskryminacji ze względu na płeć, wiek, narodowość, religię czy poglądy polityczne. Na etapie rozmów rekrutacyjnych zawsze informujemy, że praca na stanowisku Kontrolera Jakości czy Lidera wiąże się z wyjazdami w delegację do różnych miast w Polsce jak i do innych państw Europejskich. Jedną ze składowych premii jest między innymi "elastyczność w stosunku do podjętej pracy". Pozdrawiamy Zespół HR

@Wałbrzych

Dlaczego pracownik z Ukrainy ma być ważniejszy niż z Polski? Nie rozumiem...Chodzi o stawki? One się czymś różnią? Piszesz, że projekt może się skończyć w każdej chwili, jakie macie umowy w takim razie?

Zlecenie
@Karolina

Jak to jakie umowy - zlecenie

Ryży
@Karolina

Są bardziej "elastyczni" co 2 - 3 miesiące będą zmieniać projekt,jeździć na delegacje i spać w hotelach. UZ czy UOP przeważnie na miesiąc. Jeśli nawet jakimś cudem dostaniesz dłuższą umowę może Cię spotkać taka historia jak w Jaworze na bateriach.

Ex Pracownik

Jawor,baterie. Pozbywanie się pracowników jak śmieci. Stosowanie szantażu,albo podpisujesz wypowiedzenie które jest już przygotowane,bez okresu wypowiedzenia ( ty wypowiadasz pracę) albo dyscyplinarnie ( odmowa delegacji). Co do delegacji,na umowie mamy obszar dolnego Śląska. Propozycja delegacji w moim przypadku to Łódź i Nowa sól. Oszustwo i kłamstwa to podstawa w tej lokalizacji. Nie polecam

@Ex Pracownik

To prawda, zostaliśmy potraktowani jak zbędny towar. Po 13 miesiącach pracy zostaje z niczym. Szantaż w tym przypadku był w 100%tach.

@Ex Pracownik

Dokładnie tak było! Ta firma to żenada i jedna wielka kpina liderzy tak samo mają swoich ulubieńców a co do reszty wszystko jest niesprawiedliwe! Brak pracy to postojowe, liderzy dawali znać godzinę przed wstawieniem się do pracy że trzeba przyjechac nawet po 6 rano pisali. Żałosne. Nie polecam! Pracowników traktują jak (usunięte przez administratora) a sami nimi są. Z tymi delegacjami to sama prawda umowa na Dolnym Śląsku a oni próbują zmuszać do delegacji po całej Polsce lub w Niemczech, sami niech sobie jadą za takie pieniądze!

Dziękujemy za opinię. Chcielibyśmy doprecyzować jedną kwestię powołując się na przepisy Kodeksu Pracy. Podróż służbowa została zdefiniowana w art. 775 § 1 Kodeksu pracy. Zgodnie z tym przepisem podróżą służbową jest wykonywanie na polecenie pracodawcy zadania służbowego poza miejscowością, w której znajduje się siedziba pracodawcy, lub poza stałym miejscem pracy. W wyroku Sądu Najwyższego z 22 lutego 2008 roku, sygn. akt I PK 208/07, przeczytać można również, że „podróż służbowa charakteryzuje się tym, że jest odbywana: poza miejscowością, w której znajduje się siedziba pracodawcy lub poza stałym miejscem pracy, na polecenie pracodawcy, w celu wykonania określonego przez pracodawcę zadania. W związku z powyższym, jak pracodawca możemy oddelegować naszych pracowników do pracy poza województwo Dolnego Śląska do innych części kraju jak i za granicę. W razie odmowy udziału w delegacji pracodawca może: zastosować wobec pracownika odpowiedzialność porządkową – czyli wręczyć karę upomnienia lub nagany (art. 108 § 1 Kodeksu pracy); wypowiedzieć pracownikowi umowę bez zachowania okresu wypowiedzenia, czyli zwolnić go dyscyplinarnie z powodu ciężkiego naruszenia podstawowych obowiązków pracowniczych (art. 52 § 1 Kodeksu pracy). Pozdrawiamy Formel D Polska

Wałbrzych
@Ex Pracownik

Podobna sytuacja w Wałbrzychu z umowami i delegacjami. Z 12 osób, 9 out, 1 delegacyjny wrócił na swój projekt i 2 ukrainców po raz któryś wysłana w delegacje....... NIE POLECAM!!!!!

Xxxxxc

Nie polecam pracy w tej firmie. Szkoda zdrowia i czasu na marnowanie w tej firmie.

@Xxxxxc

A mógłbyś napisać coś więcej? Dlaczego szkoda czasu? Jak z wypłatami? Można dobrze zarobić?

Xxxxxxxx

Nie polecam pracy w tej firmie. Szkoda zdrowia i czasu na pracę w tej firmie.

Xxxx

Czy warto aplikowac na stanowisko kontroler jakosci w Lublinie? Prosze o podanie dokładnego miejsca pracy, np. ulice, bo nie mozna nigdzie znaleźć. Dziekuje.

Edyta

jest szansa na jakieś szczegóły odnośnie specyfiki pracy na linii? pod względem organizacji pracy oraz atmosfery jest to do polecenia czy zależy?

@Edyta

Lokalizacja naszego projektu to ul. Mełgiewska 7/9 w Lublinie. Projekt dopiero wystartował. Nasi pracownicy zapewniają kontrolę jakości felg samochodowych. Praca jest 3 zmianowa. Zapraszamy do aplikowania rekrutacja@formeld.com

Bożena
@Xxxx

A jest obecnie jakaś rekrutacja na tę posadę? Bo brzmi ciekawie. To ja się dołączę do pytań. Czy wiecie może, czy Kontroler jakości to praca na zmiany? A jesli tak, to w jakich godzinach są te zmiany?

@Bożena

Obecnie mamy otwartych kilka wakatów na stanowisko Kontrolera Jakości w całej Polsce. Kontroler zazwyczaj pracuje na zmiany, ilość zmian zależy od tego dla jakiego klienta pracujemy, może się zdarzyć że praca będzie II ale też III zmianowa również z pracą weekendową. Zmiany zazwyczaj zaczynają się od godziny 6:00 rano. Pozdrawiamy Formel D Polska

Xd

Dziwny w (usunięte przez administratora)ten Formel D mówili ala brygadzisci umowa Ci się kończy i wypad i co hmmm zostali lizodupy co strzelali do brygadzistów kordyrnatorow brak słów na ten bałagan co ciągle działa a najlepsze jest to parę osób zostało co później przyszli porażka ...są ogłoszenia przyjęcia Jawor kontroler jakości o co chodzi w (usunięte przez administratora)ludzi robicie. ..

Damian
@Xd

Czyli co? Zostali ci co mieli być do zwolnienia, bo nie do końca zrozumiałem. Czemu w ogóle były zwolnienia? Ty nadal pracujesz?

Xxxddd

Mercedes hmmm Formel D miał zrobić wypad i co dalej działa i nic nie robi co to ma być ...jeszcze wspaniały kordynator wystawia opinie na nie korzysc byłego pracownika(usunięte przez administratora)

Formel D Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska Asystent/-ka. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

Wszystko co zleci koordynator lub PM. Rekrutacje , zaopatrzenie projektów , ewidencja czasu pracy itp

Zofia
@Gość

Widzę że jesteś w temacie. A kojarzysz jak na tym stanowisku wygląda kwestia atmosfery? Można liczyć na dobre relacje koordynatorem / PM ? Zależy mi na spokoju w pracy i nie wiem czy aplikować

@Zofia

To zależy od wielu czynników. Jakimi tematami cię będą zarzucać , jaką dostaniesz lokalizację ile projektów będzie miał pod sobą koordynator. Raz sytuacja może być bardzo dynamiczna ( czytaj stresująca ) a raz będzie względny spokój. W końcu w jakim dziale będziesz tym asystentem ? Podejrzewam że w operacyjnym. Jakie aktualnie są projekty ( mniej , bardziej wymagające ) Ogólnie praca w branży automotive jest stresująca. Jeżeli szukasz i potrzebujesz aż tak bardzo spokoju to może pomyśl raczej o hodowaniu jedwabników.

Julia
@Gość

A ten stres jest tylko przez dynamikę pracy czy też przez relacje między współpracownikami? Bo jeśli wynika po prostu że specyfiki pracy to jest chyba do przeżycia jeśli zespół się wspiera? :)

@Julia

Nie zawsze relacje współpracowników są dobre między zmianami zawsze są konflikty i spięcia.

@Gość

Prowadzenie rekrutacji nie należy do obowiązków osoby zajmującej stanowisko Project Asistant. Rekrutacją zajmuje się dział rekrutacji. PA natomiast wspiera projekt i zespół w działaniach głównie jeżeli chodzi o dokumentację projektową: kalkulacja ofert-wsparcie, raportowanie, podsumowanie miesiąca na projekcie, przygotowanie zestawienia godzin pracowników z projektu etc. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszym działem HR

Now

A jak się pracuje w Bialezycach ktoś cos wie bo chce złożyć Cv ?

Aninim
@Now

Z tego co wiem już trochę ludzi zrezygnowało z pracy tam

Edyta
@Aninim

A możesz odrobinkę to rozwinąć? Z jakiego powodu mieliby rezygnować? Coś konkretnego?

Czy warto aplikować na stanowisko kontrolera jakości w Pilicy? Ktoś się wypowie na czym polega ta praca? Gdzie dokładnie znajduje się miejsce pracy, przy jakiej ulicy, bo nie mogę znaleźć informacji w Internecie na ten temat.

@Ania

Dzień dobry, miejsce pracy w Pilicy to zakład NORMA. Praca polega na kontroli wizualnej i manualnej komponentów. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszym działem rekrutacji. Pozdrawiamy Dział HR Formel D Polska

Wiks

Emerytów też przyjmują? Ale taki emeryt jest mało wydajny, czy to się opłaca firmie?

Jerry

Piszę to ku przestrodze innych kandydatów. Firma jedynie co może zaproponować to ładną nazwę stanowiska i zrobienie z człowieka (usunięte przez administratora) Aplikowałem na stanowisko konsultanta ds. Logistyki. Odzew był bardzo szybki, ponieważ już w ten sam dzień (chyba nie mają zbyt dużej ilości kandydatów). Po rozmowie z panią z HR - zresztą bardzo niemiłą, jakby dzowniła do mnie za kare. Okazało się że: - Konsultant ds. Logistyki ma robić dokładnie to samo co operator linii produkcyjnej, z tą róznicą że może wychdzić ze swoimi pomysłami... - Miejsce pracy nie jest ustalone, ponieważ klient jeszcze nie zwrócił się do niech o taką pomoc, ale tutaj cytat Pani: ,,Obsługujemy tylko prestiżowych klientów, więc napewno GDZIEŚ PAN TRAFI'' - to chyba nie wymaga komentarza - ,,Praca w trybie 4 dni pracy zdalnej i 1 na miejscu u klienta może się zdarzyć, ale jeżeli klient będzie wymagał to nie jest to możliwe'' - to po co piszecie to jako benefit ?!! Tym bardziej, że skoro szukacie opertora produkcji z nazwą konsultatna, to nawet na logike można sie domyślić że musi pracować 5 dni w tygodniu w miejscu pracy. Stracony czas i nerwy przez niekompetentną panią i firmie. Coś na zasadzie pożyczek typu ,,chwilówka'' - Ładna ulotka i ładnie brzmiące słówka, ale gdy przychodzi do czego, to okazuje się że tak kolorowo nie jest, a to było ogłoszenia, a nie oferta i trzeba zrujnować zdrowie i czas by wyjść na zero.

Nowu

A jak to działa w oddziale Września -Bialezyce?też są takie cyrki pewnie tak co nieco słyszałem na temat liderów ha ha

Zostaw merytoryczną opinię o Formel D Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Formel D Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Formel D Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Formel D Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 14 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Formel D Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Formel D Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Formel D Polska Sp. z o.o.