Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder w Skierniewice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder w Skierniewice

asd

trenkwalder wrocław pfff te kobiety co tam pracują to tylko się obijaja w tej pracy piszesz meile dzwonisz i zero odpowiedzi. Idąc do ich biura cały czas mają bałagan i tylko się słyszy ( Niech pan jutr przyjdzie mamy małe zamieszanie) . Powiem wprost ocena to 1/10 Miernota , brak odpowiednich ludzi , zamieszanie .

awfasf

Trenkwalder wrocław totalna porażka ponieważ gdy do nich sie pisze maile to nawet nie raczą odpisać a dzwoniąc to nawet nie obierają telefonu. W biurze ciągłe problemy totalna porażka

swoj

pracowałem 3 miesiacę przez ta firmę praca ujdzie ale zainteresowanie ze strony konsultantek żadne zero jakiejkolwiek propozycji dalszej współpracy

xxx

Oszukują jak tylko mogą. Mi za pażdziernik 100 zł się nie zgadza ,a oni twierdzą że jest ok. Ja tak łatwo nie odpuszczę bo ciężko na to pracuje.

Kierownik Produkcji

Miła atmosfera

Napiszę krótko. Nie ma nic gorszego niż zadawać pytania na które samemu nie zna się odpowiedzi. To raczej takie sondowanie kandydata. Jeśli odpowiada płynnie tzn., że wie o czym mówi, a jeśli się zająknie to nie ma pojęcia. Także dość śmiesznie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Skierniewice
QualitySite
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Skierniewice
Candidate Competente GmbH
Detka

Hej,, w piatek mam rozmowe w sprawie pracy w tej wlasnie agencji, mam pytanko czy ktos pracował w siemianowicach sląskich na produkcji ?? Związane z odzieżą, pakowanie itd .. Proponują min krajowe plus wysokie premie. Piszcie prosze czy te premie rzeczywiście sa wysokie ??

dobre opinie są napisane bezpośrednio przez Trenkwalder aby ratować wizerunek, od razu czytając je widać to, jakie to żałosne...

Benek

porażka, łaskę robią, że coś robią, nawet im nie zalezy na tym czy kogoś zatrudnią za swoim pośrednictwem czy nie, normalnie smiech na sali, jak wybieracie się do pracy przez agnecję, to omijajcie tą bardzoooo szeeeerokim łukiem

tczewianka
@Benek

obsługa w tej firmie jest żenująca nikt nic nie wie obcinają wynagrodzenie a potem mają problem żeby je wyrównać wgl żle naliczają wynagrodzenie . Ta firma to jedna wielka ściema łaskę robią ze wsystkim pracownicy niekompetentni stanowczo odradzam i przestrzegam bo kłamią .

nik

czesc, ja tez nie mialem problemu z kasa i na rozmowie zostalam uprzedzona jaki jest faktycznie pracodawa czyli moja obecna firma. nie mam zadnych pretensij i zadych uprzedzen, rzetelna firma- przynajmiej mowia prawe i czlowiek wie na co sie decyduje. KASA NA CZAS! a jak proble top wszybko wyplacaja to co wisi firma

Ajrin

Firma bardzo nierzetelna.Nie zgłasza pracowników do ZUS-u. Radzę nowo zatrudnionym sprawdzić czy są ubezpieczeni. Nie wypłacają należnego wynagrodzenia za pracę. Skandal !!! Czy na tym polega WOLNOŚĆ tego kraju.

zniesmaczony

Najgorsza agencja pracy z jaką miałem styczność , olewający stosunek do pracownika, niekończące się urlopy pracodawców , przekładanie terminu rozpoczęcia pracy w nieskończoność, łaskawe odbieranie telefonu służbowego po kilku lub kilkunastu próbach połączenia. NIGDY WIĘCEJ !!!

noexi

ja pracowalem przez ta agencje w Legnicy i jestem bardzo zadowolony, obecnie juz jestem zatrudniony pod firme, ale jak byly propblemy z pracodowaca, to szybko to wyjasniano i za to duzy plus. polecam

nick

Witam Ja pracuję w Świdnicy przez wyżej omawianą pod firmę :) nie wiem jak było kiedyś, aktualnie jak proponują pracę piszą, że premia gwarantowana potem jak się o nią upomniałem to nagle jej nie ma :) co do ciuchów to wydają wszystko co trzeba (koszulki 2x, spodnie, buty, sweter) nadgodziny to śmieszna sprawa bo w I miesiącu zrobiłem ich 10 to nawet nie zobaczyłem z tego pieniędzy bo niby ich nie ma :) dlatego nie polecam tej firmy na Świdnicę, od razu iść przez firmę zatrudniać się a nie przez tych złodziei

plotka

najbardziej znana z beznadziejnych ofert pracy

plotka

najbardziej znana z beznadziejnych ofert pracy

k

Praca w tej firmie jako konsultant ds rekrutacji - co byście mi na ten temat poradzili? aktualnie jest takie ogłoszenie na praca.pl, mam doświadczenie w rekrutacji, czy warto tam wysyłać CV?

bongo

mi proponują pracę w Austrii.Nie wiem co robić????

Eleonora

Pracodawca nierzetelny, zwalniają gdy tylko wiedzą, że idziesz do lekarza. Brak kontaktu z osobą kontaktową jeżeli tylko masz jakikolwiek problem, złe rozliczenie wynagrodzeń I nie na czas !!! Brak wypłaty za okres wypowiedzenia, traktują Polaków jak białych murzynów. Uważają, że można nas bezkarnie robić w konia, bo kto ma czas na procesy w Niemczech. Stanowczo odradzam, do rozliczeń odsyłam od razu do prawnika od prawa pracy.

nie polecam, z HR nic wspólnego! stawka około 1500zł, szkoda czasu !

Vasasentirel

Ludzie ta firma to istne kpiny dostałem umowę na tydzień czasu i tak ciągle dostaje na tydzień i w dodatku nie jestem ubezpieczony gdzie jest nasz rząd takich firm nie powinno wogóle być wyzysk pracownika na godzinę mam 5zł i umowę śmieciową dla mnie to (usunięte przez administratora) w najgorszej postaci!!!!

ola

to podaj tą nazwę firmy, którą sobie chwalisz, bo szukam czegoś porządnego ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder - Skierniewice

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder?

Kandydaci do pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder