Opinie o Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" w Jasło

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus". Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" w Jasło

Czy Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Odpowiedz Nowy wpis

Witam cię odrazu mogę ci powiedzieć że dostaniesz zlecenie i umundurowanie oczywiście po kimś w dodatku nie wyprane. Jeżeli chodzi o firmę Argus nic do nich nie mam ale praca w biedronce to totalne dno zwlaszcza siedzenie z kierownikami w biurze masakra darmowa terapia prania mózgu. Nie polecam dobrze że ja już z tym skończyłem . W takiej biedronce ochrona powinna mieć swoje miejsce i każdy był by zadowolony . Pozdrawiam

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"?

Odpowiedz Nowy wpis

Dostaniesz długopis książkę służbową i napadowke. Cóż chcieć więcej ????????????????????????????????????????

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Są zwalniani z dnia na dzień. Jeżeli nie będziesz miał: wykrytych kradzieży, błędów kasjerskich czy ujęć to możesz zostać zwolniony z dnia na dzień. O ile jeszcze kradzież idzie "wyłapać" o tyle "błędy kasjerskie" już nie są takie łatwe do wykrycia mając dziennie duże ilości transakcji.

Odpowiem byłem w argus

Witam cie pracowałem na obiektach ochrony Biedronka przez 3 lata. Ale powiedziałem dość kierowniczki nie których sklepów były w porządku. Ale trafiłem na okiekt taki ze kierowniczka przeginała ze wszystkim nie mówiąc że interesowało ją moje życie prywatne żeby mieć temat do obgadania na inne sklepy. Praca w Argus polega na tym że pracujesz w starym mundurze oczywiście że starszego brata wypłaty śmieszne że nie ma co się narażać bo dostaniesz w żeby i żeby później zrobić sobie ubytki to musisz na kredytach jechać bo firma ani złotówki ci nie da. A do tego praca w biurze gdzie to nie powinno mieć miejsca Ochrona powinna mieć swoje pomieszczenie bo wiadomo kierowniczke czy zastępcę wkurzają w domu czy regionalny albo rejonowa to wiadomo kto dostaje najbliżej ochrona a zgłosisz to do kier swojego to jak zawsze było. Nigdy coś takiego nie mialo miejsca powinni bardziej szanować ochroniarzy bo jak by nie my to nie jedna by leżała z przetrąconym kręgosłupem. Jeżeli chodzi o pracę powiem tak większość ochroniarzy się szanuje i za takie pieniądze za tyle godzin zwłaszcza pod presją kierowniczą pracować nie będzie. Przepraszam za taki kom że kogoś uraziłem ale ja mam takie zdanie o tym wszystkim. Nigdy więcej biedy człowiek dużo zdrowszy jak poszedł do innej pracy przynajmniej można zdobyć większe kwalifikacje i co najważniejsze jest bardziej doceniany jak tam. Pozdrawiam

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"?

mikolina

Dajsobie spokój , siedzisz jak (usunięte przez administratora) , przed monitorkiem ,, gdzie nic nie widac ,odwiedza cię niedouczona kierowniczka , koszule z odzysku , salepsze zajęcia ,chyba ,że zagrosze będziesz siedzial po 11 godzin 6 dni w tygodniu , robia cie w balona na każdymkroku , , za noce brak dodatku , pensje sobie przesuwaja , inwigilacja , ,wymagania z kosmosu , a pensja najniższa krajowa

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jasło
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
Seba

Jak wygląda tu praca jako ochroniarz?

A
@Seba

Praca polega na tym że jak stajesz na biedronce to musisz łapać złodzieji (usunięte przez administratora) za najniszą krajową z dokładnym sprawdzaniem czy za wszystkie dni przepracowane masz pełną wypłatę do tego umowa zlecenie. I najważniejsze lepiej nie naciskać bo jak ci żeby wybiją to więcej cie to będzie kosztować niż to wszystko wartę

Nie zadowolony

Cześć wszystkim o firmie argus z dabrowej górniczej powiem tak kiedyś to była dobra firma ale teraz padła na psy zwłaszcza przez tych zacofanych kierowników którzy nie martwią się o swych pracowników tylko przyjeżdżają aby listę podpisać żeby wypate dostać a kierowniczki biedronki gnoją ochronę co mają (usunięte przez administratora) do ochrony bo od (usunięte przez administratora) jest kierownictwo argusa

pytanie

Dzień dobry mam takie pytanie z wiązane z pracą w Agencji ochrony argus na terenie jasła Jestem chętny podjąć prace w tej firmie ale mam problem z kontaktem do tej firmy i jeżeli był by ktoś chętny aby mi pomóc z kontaktem z góry dziękuje.. bo z tego co mi wiadomo to firma argus ochrania sklepy

Jaro

@Uja a to nie jest zwracane za paliwo za dojazd do sklepów?

Uja

Witam pracuję w ARGUSIE 3 lata wypłaty są na czas w roku 2020 podwyżki o 0,70 groszy mam na rękę 12,50 złotych a minimalna jest 14,70 zł.gdy człowiek potrzebuje wolne to się musi naprosić kierownika rejonu,złodziej ma większe prawa niż ochraniarz i praca jest od 8 do 14 godzin dienie a po prostu jeżdzi się po sklepach i robi się od 13 do 20 km w jedną stronę i nie płacą za to.Warto się zastanowić nad pracą w ARGUSIE z Dąbrowej Górniczej

Norbert

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy?

greczynka

@ROTOR Szkoda, że nie czytasz na jakim znalazłeś się wątku bo to dotyczy właśnie Jasła!!

ROTOR
@greczynka

wiem o tym tylko wątku Argus praca w Rzeszowie nie ma ;) a o ile się orientuje procedury na Biedronkach są takie same -swoją droga skoro Biedronki są takie cwane czemu nie maja własnych pracowników ochrony? a bo potrzebna licencja , urlopy ,ludzie na zmianę ,chorobowe .tylko nie rozumiem czemu maja pretensję do garbatego ze ma proste dzieci płaca marnie to i ochronę dostają wiadomo jaką W końcu zaistnieje sytuacja jak w przypadku prezydenta - gdzie była ochrona ? ano dziadzio pojechał przykręcić protezę sztucznej nogi jestem zdziwiony że ktoś to przeczytał jeśli jak w temacie proszę przesłać do kogoś kompetentnego bo nie mam nic do Argusa w Jaśle ;)

ROTOR

1.moja opinia nie dotyczy Jasła a Rzeszowa 2.jest to opinia bardzo negatywna 3. wyjaśnienie /uzasadnienie : pracownik ochrony Biedronka W ROLACH GŁÓWNYCH : - Biedronka w roli tresera z biczem ,w roli małpy wiadomo kto ... rywalizacja pomiędzy sklepami to istny wyścig szczurów , kupujący nie mają bladego pojęcia jak wygląda praca w tym raju... 4 . zastanawiam się jak to opisać by powiedzmy nie naruszyć jakich procedur bezpieczeństwa wiec jednym zdaniem ochrona na wymienionym sklepie jest o kant dolnej części pleców ... 5.,,nasz klient nasz pan '' wymagania ludzi są absurdalne - koszyki ,zero czekania w kolejce ,zero szacunku dla pracowników ochrony , co byś nie zrobił i tak ktoś będzie niezadowolony pracownice/pracownicy/kierownictwo Biedronki ma tak wyśrubowany czas że strata 5 minut na czynności bezpośrednio związane z obowiązkami pracowników ochrony np mini inwentaryzacja potrafi rozwalić jakikolwiek plan na dalsza część dnia oczywiście stereotyp - pracownice plotkują ,kierowniczka pierdzi w stołek i popija kawę a na sklepie są osobno merchandiserzy,sprzątaczki ,kasjerki ,kierowniczka ,pracownik ochrony ma obowiązek np zabierać wózki sklepowe i odwozić spod kas ... świetny pomysł - naprawdę pomaga to pracownikom - usprawnia zakupy -utrudnia kradzieże bo (usunięte przez administratora) widza ochronę przy kasach tylko ze to bzdura cytuję ,, tyle chodzę do Biedronki jeszcze nie widziałem ochrony'' powód ochroniarz jest jeden !!!!!!! i siedzi na monitoringu podsumowanie : trzymajcie się z daleka od pracy na ochronie w sklepach wielko metrażowych w tym przypadku umowa zlecenie ,słabe zarobki , od groma złodziei czasami zorganizowanych w świetnie zorientowane w procedurach ochrony grupy, ćpuny,menele , paniusie wystające przed kosmetykami po 30 i więcej minut jak w jakimś salonie kosmetycznym , ''śniadaniowy koszmar '' - pani z dzieckiem odpakowująca jedzenie już na sklepie ooo a jak zwrócisz grzecznie uwagę ... imbecyle po 17 lat potrafiący spaprać sobie życie za 6 zł, zatrzymać można oczywiście wyłącznie za linią kas świetnie tylko gówniarzy jest powiedzmy 6 ? a kanciapa ochrony na 2 końcu sklepu dalej - ogólne przyzwolenie na kradzieże brzmi głupio ,,Biedronki zarabiają setki tysięcy dziennie to im nie ubędzie '' ,, wyobraź sobie sytuacje kobieta z 2 małych dzieci oraz mężem przyszli na,, zakupy '' i ,,zapomnieli za nie zapłacić " przy czym cwany tatuś wpycha fanty w kurtkę dzieciaka nadal chcesz tu pracować ? 6 .permanentna inwigilacja normalnie UB i podobne metody osobom kontrolującym nie wystarcza że siedzisz cały czas przed kamerą mogą powiedzmy połączyć się zdalnie z serwerem i masz ,,szefa '' non stop na karku - weźcie tez pod uwagę że zasadniczo macie szefa ochrony Argusa oraz szefa ochrony Biedronki wiec kontrole są zdwojone a to nie koniec bo do pracy ochrony może mieć zastrzeżenia każdy z kierownictwa + 100 klientów ;) no i oczywiście tajemniczy klient może być celowo mega upierdliwy jestem prawie w 100 % pewien że dochodzi też do kradzieży ,,kontrolowanych '' oczywiście niby przypadkiem ,, giną '' rzeczy z listy mini inwentaryzacji ludziska właśnie jest nowe ogłoszenie o pracę jakiś Argus szuka naiwnych ogromne wymagania za kiepskie pieniądze oraz atrakcje wyżej wymienione spokojnie nie pchajta się i kupta nowa pralkę bo mundur musicie prać codziennie 0_0

Maciej

Od bardzo długiego czasu nikt nie wyraził swojej opinii na temat pracy w firmie Argus. Bardzo ważne są aktualne informacje, dlatego swoje pytania kieruje do pracowników firmy. Jak oceniacie pracę w tej firmie? Czy polecilibyście ją innym i dlaczego? To na dobry początek dyskusji. Liczę na Waszą aktywność.

Cezary

Zastanawiam się czy wszystko jest ok?

leszek

A jakie dają stawki? Chociaż trochę większe niż 5 zł @led?

Kubal

Nie wiem jak firma ochroniarska Argus wygrała przetarg na realizacje kolektorów słonecznych w Dolinie Wisłoki. Podwykonawcom zwlekają z wypłatami za bardzo długi okres. Dobrze napisał tu jeden z kolegów. Wolą młodego bez doświadczenia i zapłacić mniej niż fachowców który zrobią solidnie. Sami taplają się we własnych fekaliach. Klip warty uwagi firmy argus: (usunięte przez administratora) Przedstawia Panią właściciel jako kobietę fachową, solidną która ma pieniądze na takie przyjemności jak skoki spadochronowe i wakacje w Egipcie ale na zapłacenie pracownikom godziwych pieniędzy i w terminie to już nie ma.

mrk

trzymajcie sie z daleka od argus jasło-pracowników mają za nic, kadra kieronicz z doświadczeniem odeszła na swoje bo ja też zlekceważył zarząd tzn bialikowie. Dla nich liczy sie tylko dać najniższa krajową ,wymagania jak największe i z poświęceniem dla firmy, a jak nie pasuje to biora z ulicy młodzików bez doświadczenia -stażystów bo darmowi ,itd. A tak wogóle to kombinatorzy i wyłódzacze dotacji unijnych.Zaraz zobaczycie jak się dosiądą do projektu CZYSTA WISŁOKA -SOLARY.NIE DAJCIE SIĘ WCIĄGNĄĆ W BEZNADZIEJE ARGUSA JASŁO

miki

argus potrafi doskonale wykorzystywac pracowników niepełnosprawnych dostają dofinansowanie z pfron-u a pracownik jałmuzne.A żeby zatkać dziub pracownikowi zrobią im bal. Masz robić i o nic nie pytać bo nie masz prawa,tak traktuje argus pracowników

maro

pracowników tam mają za nic żadnego szacunku

kontrahent

Od 10 lat współpracujemy z Firmą ARGUS. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy - Pozdrawiamy i życzymy wiele Kolejnych Sukcesów !

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" - Jasło

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Agencja Ochrony Mienia i Osób "Argus"