Habys Sp. z o.o.
counter
5 1 6 5 1
Silny Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.
Kandydat

Witam dostałem propozycję pracy w firmie habys może ktoś podpowiedzieć jak naprawdę tam się pracuje jak z zarobkami i wymaganiami?

DE

Wymagania duże a kasa kiepska.

Doświadczony Nowy wpis
@DE

Zależy na jakim stanowisku pracujesz i jakie masz doświadczenie w tym co robisz.

Ewelina Nowy wpis
@DE

Wspomniałeś tylko, że wymagania są duże a kasa kiepska. Nie można dzięki temu za wiele się dowiedzieć. Może napiszesz jakie są te wymagania i jaka oferowana jest stawka w firmie? Na pewno pomoże to lepiej spojrzeć na całą sytuacje.

AK Nowy wpis

Świetna atmosfera w pracy, pełne wsparcie ze strony współpracowników, przyjemne i dobrze wyposażone miejsce pracy ( nowa siedziba ), wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i co najbardziej cenię, duży nacisk na rozwój - finansowanie dodatkowych szkoleń przez pracodawcę. Zielone światło na realizacje własnych pomysłów :) Polecam

Praca w firmie Habys Sp. z o.o. nie należy do najprostszych? A może masz o niej dobrą opinię? Napisz komentarz na naszym forum i pomóż innym znaleźć pracę.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Habys Sp. z o.o. - Jasło

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Habys Sp. z o.o.