Opinie o Habys Sp. z o.o. w Jasło

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Habys Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Habys Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Habys Sp. z o.o. w Jasło

Kasandra Nowy wpis

A pracuje ktoś teraz w jako specjalista z językiem niemieckim? mam wgląd do tej zakładki z kariera, która została teraz niedawno udostępniona. Wstępnie ciekawi mnie atmosfera, ponieważ jest dla mnie dość istotna. Co z zarobkami? ktoś pytał o kwoty do 7500 zł, na jakiej podstawie?

Habys Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Account Manager. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

@Pracodawca Nowy wpis

Dzień dobry. Obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisku Account Manager. Zapraszamy do śledzenia zakładki KARIERA, na naszej stronie internetowej, gdzie publikujemy aktualne oferty pracy. :) Link: https://www.habys.pl/pl/links/kariera-90.html

A taki specjalista ds. sprzedaży to ile teraz zarobi? chce po prostu sprawdzić czy widełki może jakoś ruszyły od zeszłego roku. : ) widziałem ofertę z tamtego, w której były wpisane przedziały od 6,500 do 7,500 zł. same warunki na miejscu jak teraz oceniacie? omówicie te sprzedaż?

@pracownik Nowy wpis

Dzień dobry, aktualnie nie rekrutujemy na wspomniane stanowisko. Zachęcam do obserwowania naszej zakładki kariera, na naszej stronie internetowej. Znajdują się tam aktualne oferty pracy: https://www.habys.pl/pl/links/kariera-90.html

Jak pracuje się tu w trybie hybrydowym? Konkretnie na posadzie Key Account Manager ds. kluczowych klientów. Ciekawi mnie to czy firma daje laptopa do domu pracownika? I jak daje to trzeba do brać do biura na dni pracy w firmie czy tam jest do dyspozycji drugi egzemplarz? Czy trzeba go wozić każdego dnia? I czy jakieś spotkania sa organizowane w dni pracy w biurze czy zdarza się, że i spotkania online są wyznaczane na zdalne dni??

@Pracodawca

Dzień dobry, nasza firma podchodzi bardzo elastycznie do tematu organizacji pracy. Szczegóły pracy hybrydowej ustalamy indywidulanie z pracownikiem. Zależy nam na tym, aby warunki i organizacja pracy każdego pracownika były jak najbardziej przyjazne i efektywne dla obu stron. Jeśli jest Pan/Pani zainteresowany/a pracą w naszej firmie, zapraszamy do aplikowania. Aktualne oferty można śledzić tutaj": https://www.habys.pl/pl/links/kariera-90.html

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Habys Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jasło
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Jasło
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Habys Sp. z o.o.? Na Pracuj.pl jest 15 grudnia kilka ogłoszeń.

@Pracodawca

Aktualne oferty pracy oraz dalsze kroki rekrutacji można znaleźć na stronie haby.pl w zakładce kariera. Zapraszamy! Link: https://www.habys.pl/pl/links/kariera-90.html

Kris

Witam Mam pytanie czy są przyjęcia do firmy habys na produkcję lub podobne działy,bo bardzo chciałbym tam pracować z wielu powodów, pozdrawiam

Agata
@Kris

Dzień dobry, obecnie nie prowadzimy rekrutacji do działu produkcji. Wszystkie aktualne oferty pracy zamieszczamy w naszej zakładce "Kariera" na naszej stronie internetowej. Proszę obserwować nas na bieżąco :) Przesyłam link do aktualnych ofert: https://www.habys.pl/pl/links/kariera-90.html Pozdrawiamy :)

Czy poziom wynagrodzeń w Habys Sp. z o.o. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 15 grudnia.

Agata

Tak, zdecydowanie poziom wynagrodzeń w Habys rośnie. A dodatkowo oprócz stałego wynagrodzenia mamy premie i bonusy. Jeśli chodzi o bieżące oferty pracy w Habys, to można śledzić je bezpośrednio na stronie pod linkiem: https://www.habys.pl/pl/links/kariera-90.html

Eryk

Czy w firmie Habys są przyjmowani osoby niepełnosprawne ?

@Eryk

A mogliby jawnie ogłosić, że nie? To nie byłaby dyskryminacja przypadkiem?

@Eryk

Tak, przyjmujemy do pracy osoby niepełnosprawne.

@Ania

I aktualnie sporo takich osób tu pracuje?

@Krystyna

Ok. 10% pracowników to osoby niepełnosprawne

@Ania

I tak naprawdę to te osoby na jakie wsparcie od strony firmy czy też samych współpracowników mogą liczyć? Jest ono im w ogóle potrzebne czy praca tutaj jest na tyle dobrze zorganizowana, że byłoby to zbędne?

@Krystyna

@Krystyna, w HABYS każdy nasz nowy pracownik zaczynający pracę otrzymuje wsparcie w formie przygotowanego onboardingu, który realizuje ze swoim Mentorem (indywidualne wsparcie). Do czasu usamodzielnienia się nowy pracownik może zawsze liczyć na swojego Mentora oraz współpracowników, którzy pomogą w sytuacjach wymagających wsparcia. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji jesteśmy do Twojej dyspozycji i zapraszamy do kontaktu w siedzibie firmy od godz. 08:00 – 16:00 lub poprzez e-mail info@habys.pl

Firma Habys Sp. z o.o. poszukuje kogoś na stanowisko Account Manager. Czy proponowane w ofercie zarobki rzędu 8000 PLN mogą potem wzrosnąć?

Krzysztof Urba

Oczywiście. Warto dodać, że poza podstawowym wynagrodzeniem w Habys działa system bonusowy.

Dorota
@Krzysztof Urba

Czyli jakieś premie mozna uzyskać dzięki temu systemowi? Ile mniej więcej mozna sobie do pensji dorobić przy jakimś przeciętnym miesiącu?

Krzysztof Urba
@Dorota

Droga Pani Doroto, w Habys nie ma "przeciętnych miesięcy". Są tylko coraz lepsze i lepsze. Finansowo "only the sky is the limit"! Zapraszamy do składania CV!. Chętnie porozmawiamy o szczegółach.

Jak wygląda sprawa grafiku w Habys Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Zdecydowanie tak. Praca od poniedziałku do piątku. Nikt nie wymaga, żeby siedzieć po godzinach, no i super sprawa, bo weekendy zawsze są wolne :) Jeśli jest ważna potrzeba wyjścia z pracy, to po uzgodnieniu z przełożonym, wszystko można zorganizować "po ludzku". Nie miałam nigdy problemu z tym.

Jak dużo osób pracuje w Habys Sp. z o.o.?

Aga

W Habys pracuje ok. 50 osób :)

Wspaniali i bardzo pomocni ludzie. W każdej sytuacji można liczyć na wsparcie. Świetna atmosfera oraz warunki pracy. :)

Iza

Fajnie, że polecasz, takiego pracodawcy właśnie szukam :) Zastanawiam się, czy miałeś na myśli wsparcie w sprawach prywatnych, czy zawodowych? Mógłbyś napisać szerzej, w jakiej sytuacji Ty mogłeś liczyć na pomoc firmy?

Bardzo miła atmosfera w pracy i wsparcie dla nowego pracownika, odpowiedni czas na to by się wdrożyć i poczuć pewnie na swoim stanowisku. Polecam

Silny

Witam dostałem propozycję pracy w firmie habys może ktoś podpowiedzieć jak naprawdę tam się pracuje jak z zarobkami i wymaganiami?

DE

Wymagania duże a kasa kiepska.

Doświadczony
@DE

Zależy na jakim stanowisku pracujesz i jakie masz doświadczenie w tym co robisz.

Ewelina
@DE

Wspomniałeś tylko, że wymagania są duże a kasa kiepska. Nie można dzięki temu za wiele się dowiedzieć. Może napiszesz jakie są te wymagania i jaka oferowana jest stawka w firmie? Na pewno pomoże to lepiej spojrzeć na całą sytuacje.

AK

Świetna atmosfera w pracy, pełne wsparcie ze strony współpracowników, przyjemne i dobrze wyposażone miejsce pracy ( nowa siedziba ), wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i co najbardziej cenię, duży nacisk na rozwój - finansowanie dodatkowych szkoleń przez pracodawcę. Zielone światło na realizacje własnych pomysłów :) Polecam

admin

Praca w firmie Habys Sp. z o.o. nie należy do najprostszych? A może masz o niej dobrą opinię? Napisz komentarz na naszym forum i pomóż innym znaleźć pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Habys Sp. z o.o. - Jasło

• Jak się pracuje w Habys Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Habys Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Habys Sp. z o.o.?

Habys Sp. z o.o.
  • Produkcyjna 16