PHU "Now-Et"

Świdnica

Opinie o PHU "Now-Et"

gość 2012-09-19 17:01:30
syf, syf , brak regulaminu pracy, katastrofa
misiu 2012-10-06 07:39:30
Potwierdzam to co kolega napisał wcześniej, dodam jeszcze że wszędzie sami oszuści i kłamcy nie można wierzyć nikomu. I uwaga na [usunięte przez moderatora].
Szczepan 2013-07-06 15:05:10
Odpowiadam [usunięte przez moderatora]. od rana do nocy i bierzesz marne grosze, poza tym co byś nie robił zawsze jest coś nie tak, ta firma to parodia firmy. Do momentu kiedy ja pracowałem było tylko coraz gorzej, więc wyobraź sobie jak musi być teraz. Szkoda nerwów i czasu na ten bajzel.
Karol 2016-04-05 20:27:44
Obóz pracy czyli od rana do wieczora + brak nadgodzin. Najlepszy jest ten młody szef Piotr uzależniony od gier w kasynach który od wszystkich pożycza pieniądze. Nie polecam szkoda nerwów. Wyzysk i łamanie kodeksu pracy a kazdy udaje ze jest ok bo jak sie nie podoba to do widzenia.
Witek 2016-06-19 08:53:48
ta firma to parodia firmy, dno totalne. Nie polecam z całego serca. Ps uwaga na synka szefa lubi hazard, pozyczac pieniadze i chlopców.
Zostaw swoją opinię o PHU "Now-Et" - Świdnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHU "Now-Et"