Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.

Opinie o Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.

Niedoszły kupiec

Witam w szystkich, chciałem zakupić w Galeonie Yacht , lecz z opini wynikajacych z wypowiedzi pracowników wynika iż byłby to błąd. Jeśli Polak swojego Rodaka traktuje gorzej niż ukraińskiego banderowca to oznacza że szefostwo to ubeckie ... . J a jestem dumnym Polakiem i nie będę wspierał komuchów zapewne z palestry platformy. Pozdrawiam pracowników

Paulina

@Były uwolniony, podałeś dosyć złą opinię na temat pracy w firmie Galeon a mimo to przepracowałeś tam 10 lat. Czy rzeczywiście po tak długim stażu nie jesteś w stanie odnaleźć plusów z pracy w tej firmie? Coś Ciebie jednak musiało trzymać przez dekadę. @Jas, zarzucasz firmie okradanie Urzędu Skarbowego. To bardzo poważny osąd, który dodawać możesz tylko w przypadku gdy masz na to dowody.

Pawel
@Paulina

Firma galeon to nie firma to chamy polakow traktuja jak smieci a ukranicuw jak bogow polak robi u siebie a jest traktowany jak smiec to wkoncu kto u siebie robi

Były uwolniony
@Paulina

Tak jak każdy dobrze wie ,póki rządził ojciec było ok ,gdy wziął w ręce rządy synek wszystko się zmieniło .Majstrowie zaczęli tworzyć klikę , wyłonili się (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) za przeproszeniem .Ten kto tam pracuje tak długo wie o czym mówię ,kiedyś nie było policji zakładowej ,kamer na każdym kroku ,mandatów ,pretensji o wszystko ,zmuszania do nadgodzin .A czemu tyle lat ? A bo prace mieć trzeba ,a że lubię to co lubię i jestem wmiare spokojny ,zaciskałem zeby i robilem. Teraz widzę że w Galeonie kto (usunięte przez administratora)e ten albo sam odejdzie ,albo go zwolnią.

@Paulina

Zresztą wystarczy stanąć pod bramą jak ludzie kończą i się popytać jak im się pracuje .

Jas

Zatrudnienie w tej firmie to rencisty na rentach zdrowotnych jak filozof Jacus ,i okradają Urząd Skarbowy!!!

Były uwolniony

Irek ,nie ładuje się tam jeśli chcesz żyć spokojnie i nie stresować się praca .Pracowałem ponad 10 lat i nikomu nie polecam ,na początku było super ale z biegiem lat ta firma bardzo się zmieniła ,policja zakładowa ,kamery ,mandaty wsumie za wszystko nawet za zbyt długie siedzenie w WC , walisz nadgodziny a firma wali cię na wynagrodzeniu ,obiecują premię ale płacą ja po 3 miesiącach i nigdy się nie doliczysz .Nikomu nie polecam ,jedna klika ,obłuda ,fałsz ,lizodupy i klika rodzinna .

Magazynier

Proste pytania jakie mam došwiadczenie w pracy na magazynie

szczery

pracowałem w galeonie 7 lat jak rządził stary szef było wszystko ok.zaczoł rządzić młody zarobki spadły o 50 procęt. zatrudnił behapowców ,którzy mieli za zadanie dawac ludzią mandaty,złapali kogos na fajce 500 zł lub zwolnienie.za byle co były mandaty.kamery zamontowali. mieli krótko falówki jeden siedział obserwował monitory drugi latał.a zarobki nawet 2 tys nie zarobisz,chyba że na własnej działalności.lub dupe liżesz czy kapujesz to możesz zarobić,normalny człowiek na pewno tam nie zarobi.sam fakt że zatrudniają tam ukraińców mówi sam za siebie.i musisz uważać co mówisz,mało komu można tam ufać,

czarny
@szczery

Ja też tam pracowałem ,ale takich cudów jak Ty opisujesz to nie widziałem. Twoja szczerość to zwykła lipa.

hjakai
@szczery

To nie sa behapowcy. Jeden to wujek wlasciciela a drugi to byly policjant. Nic nie robiac zarabiaja duze pieniadze

kiju
@szczery

TO NIE SĄ BEHAPOWCY !!!!!!

....
@hjakai

....

gosc

to prawda tak bylo

@czarny

Ty chyba firmę wybierasz ,tak tam jest znam to na własnej skórze

To dlaczego panno Paulinów tak bardzo Pani reklamuję firmę galeon na tej stronie? Podając linki, dopytująć się o szczegóły i atmosferę pracy tak samo jak o relację pomiędzy Polakami a Ukraińcami. Stara się pani wybielić firmę? Każdy który z niej odchodzi cieszy się jak dziecko że uciekł z tego syfu i tych (usunięte przez administratora) ludzi z kadry zarządzającej????

gosc

stres i jeszcze raz stres praca w tej firmie to wielki stres

Paulina

@Pracownik, skoro na forum ktoś pyta a ja mam możliwość udzielenia danej osobie informacji to to robię. Od danej osoby zależy czy chce się udać na rozmowę kwalifikacyjną czy też nie. W podjęciu decyzji mogą posłużyć jej komentarze, jakie widnieją na forum. Jeszcze raz powtarzam, moim zadaniem nie jest wybielenie firmy ani też działanie na jej niekorzyść. Swoje komentarze próbuje sprowadzić na taki tor, by odpowiedzi udzielane przez Was były jak najbardziej rzetelne. Nie jest jednak tajemnicą, że najczęściej swoje zdanie na forum wyrażają osoby, którym praca w danej firmie nie odpowiadała, co za tym idzie - większość komentarzy jest negatywnych. Stąd też moja dociekliwość, którą Ty mogłeś odczytać jako "wybielanie firmy"

Paulina

@Kuba, na stronie głównej firmy Galeon nie widnieje żadna informacja odnośnie rekrutacji, lecz możesz zaczerpnąć szerszych informacji poprzez ich formularz kontaktowy -->> http://galeon.pl/pl/kontakt/ .

Kuba

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Paulina

@bartek, informacje na temat zarobków jakie w danej firmie możesz uzyskać rzadko kiedy są zdradzane na forum publicznym. Myślę, że w większości przypadków powodem tego, jest fakt, iż niektóre firmy wynagradzają pracowników ze względu na staż, doświadczenie czy fach w ręku. Najlepiej więc swoje pytania kieruj bezpośrednio do pracodawcy firmy Galeon. Dane kontaktowe znjadziesz tu --> http://galeon.pl/pl/kontakt/

Grzegorz

Niektóre osoby dają sobie prawo oceniania zwierzchników w firmie zupełnie jakby wszystko wiedzieli???

Były wyswobodzony galeończyk
@Grzegorz

Rudy rudy rydz , dużo wymaga w zamian nie daje nic .

bartek

witam,mam 20letnie doswiadczenie na stanowisku slusarz-spawacz,moje pytanie jak wyglada praca na tym stanowisku,ile moge zarobic?Jaka umowa?

Paulina

@rudy,a możesz coś więcej powiedzieć na temat specyfiki pracy w Galeonie? Czy są jakieś miejsca pracy dla kobiet i jak są traktowane? Widziałam,że ostatnio pojawiło się sporo ogłoszeń rekrutacyjnych tej firmy. Może ktoś na nie aplikował i chce się podzielić z nami swoimi wrażeniami?

rudy

firma dosc specyficzna , grono majstrow i reszty kierownikow bez kwalifikacji udaje w oczach szefa ze wszystko jest w porzadku nawet ukraincy juz uciekaja co poznali smak nic nierobienia albo robienia i opierdalania ze wszystk jest zle firma narzeka na brak ludzi wystarczy zatrudnic mlodych na staz na rozne dzialy tak jak sie nauczy tak bedzie pracowal do konca

Daniel

Czy jest jakiś powód , że tak rzadko zaglądacie na ten wątek?

DZIDZIA

MÓGŁBY KTOŚ POWIEDZIEĆ COŚ NA TEMAT PRACY MAGAZYNIERA, FORMĘ RODZAJ UMOWY I ZAROBKI, DZIĘKI I POZDRAWIAM

Ccc

Najlepsza heca była ostatnio jak gość przyszedł mierzyć zapylenie a na montażu tego dnia został wydany całkowity zakaz szlifowania żeby pyłu za dużo nie było hehe ogólnie to firma wypłacalna ale podejście do pracownika straszne jak dasz się zastraszyc to będziesz tyrał nawet od 7 do 23 pełno Ukraińców którzy siedzą i dłbuią w nosie nic nie robią tylko patrzą gdzie by tu usiąść ale czepiają się tylko Polaków którzy mają czasem nawet tylko 2 złote więcej od nich albo i mniej bo Państwo z Ukrainy na każdy powrót ma o złotówkę podwyżkę czyli statystycznie co pół roku

Dariusz

Jeśli masz takie spostrzeżenia to dlaczego nie zgłaszasz tam gdzie powinni się to zgłaszać tylko piszesz na forum. W jakim celu???

@Dariusz

W tej firmie nigdy nie zostaniesz wysłuchany ,góra nie wie co się dzieje na produkcji bo majstrowie wszystko tuszują .Walka z nimi to walka z wiatrakami .A Miś na to pozwala .

belzebub

piszecie bzdury , galeon wymagajakosci produktu oraz dyscypliny jak spojrzycie w internet do jachty sa najwyzszej jakosci wiec jesli ukraincy sa bardziej szanowani wynika z tego ze sie znaja na robocie , pozatym pracuja tam sami fachowcy ... skoro potrzebujesz caly zestaw narzedzi a nie masz wiedzy to otowrz swoja firme sam zarabiaj i sie martw , wiadomo zarobki mniejsze niz na zachodzie ale za to mozecie podziekowac swoim politykom i calej reszcie biurokracji , reasumujac wasze lamenty i siedzenie na (usunięte przez administratora) i tak w rezultacie wyniosa mniej niz bysicie zarobili w galeonie , selekcja jest odpowiednia do umiejetnosci po co trzymac przecietniakow skoro i tak juz sa ... w odatku trzeba ich garnac z ukrainy. wiec nie plakac ze sa zasady jesli sa zasady firma sie rozwija zawsze a patologia sie zdarza wszedzie bez wyjatku amen

@belzebub

Kto się zna na robocie ? Ukraińcy ?hahaha czyli ci bez kwalifikacji cukiernicy ,piekarze itd ????Ci których my fachowcy wykwalifikowani przyuczalismy a potem nas Polaków zwolniluscie a tania siła robocza z Ukrainy została ?Ze mną tak zrobiliście Brawo wy !nie pieprz chłopie bo wyczuwam majstra .

Bezpodstawnie zwolniony

Zgadzam się z poprzednimi opiniami.Nie polecam nikomu pracy w Galeon Straszyn a tym bardziej w oddziale Wislinka.Policja zakładowa ,mandaty finansowe za wszystko nawet za jedzenie w trakcie pracy ,pobyt w WC ,kamery mnożą się w każdym kącie .To (usunięte przez administratora) ! Mało tego wszyscy majstrowie to klika ,mają swoich lizusów ktorym przyznają podwyżki i premie .Pracujesz a raczej zap... jak wół ,nonstop czepianie się że coś nie tak ,nadgodziny to norma ,czasem jak jacht schodzi 23 godz w pracy w ciągłości .Non stop stres ,nerwy ,okropna atmosfera pracy ,niedocenianie .Możesz dać z siebie wszystko a i tak na wypłacie cię wyroluja . Podwyżki ?Obiecanki ! Po latach pracy zwolnią cie ,jako powód wypowiedzenia wypiszą oszczerstwa ,kłamstwa ,zrobią ciebie wrogiem firmy ,mimo że do tej pory uważali cię za dobrego pracownika .Klika zakłamanych ludzi . Ja zjadłem nerwy ,byłem wykończony psychicznie i fizycznie,wracałem do domu sfrustrowany. A co do jakości ,proszę was nie ściemniajcie że Galeon to jakość ,czego klient nie widzi tego mu nie żal. Szczerze to w Galeon przydałby by się balot inspekcji pracy ,ale oni i tam mają wtyki.Pracownicy którzy zostali bezpodstawnie zwolnieni ,a jest ich pełno ,obciążeni finansowo za cos czego nie zrobili (tak na do widzenia ) powinni złożyć pozew zbiorowy ,bo to co tam się wyprawia kwalifikuje się pod mobbing .

Zostaw merytoryczną opinię o Galeon Sp.z.o.o. Sp.K. - Straszyn

• Jak się pracuje w Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Galeon Sp.z.o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 4 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.?

Kandydaci do pracy w Galeon Sp.z.o.o. Sp.K. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Galeon Sp.z.o.o. Sp.K.