Manta S.A.

Opinie o Manta S.A.

bonton

wypowiem sie na bazie wlasnego doswiadczenia - ja z kolei jestem logistykiem, to juz moja 3 firma i stanowisko logistyczne w tym zawodzie, jak do tej pory manta s.a. wypada najlepiej jak tak sobie porównam… pod kątem traktowania ludzi przez kierownictwo ale tez stawki i warunków zatrudnienia. W poprzedniej pracy było za duzo stresu, teraz jest dobrze, nie ma takiej niepotrzebnej spiny, choc jak wiadomo w firmie wymaga sie zaangazowania w robo i jej odpowiedniego wykonania. Jednak warto bo cały socjal jest zapewniony, kasa sie zgadza. Jestem zadowolony, nie mam czarnych mysli w niedziele jak wiekszosc ludzi, ze poniedziałek to masakryczny dzien bo trzeba wrocic do pracy. pozdro

Tomaszzz

wienio - cefałke zawsze mozesz wyslac i tak. Skoro masz doświadczenie w sprzedaży to oczywiście jest to duży plus. Sam zobaczysz, co Ci zaproponują na ewentualnej rozmowie. Ja dostalem umowe o prace, co mnie w pełni satysfakcjonuje, bo studentem juz od dawna nie jestem i priorytety się zmieniły hehe, teraz dla mnie umowa o prace to "must have"

Tomaszzz

tadek - w chwili obecnej sytuacji ma sie dobrze. przynajmniej z mojego pracowniczego punktu widzenia, pracuje tu juz prawie 2 rok i poki co nie myślę o odejściu, bo to, co firma oferuje, jest wystarczające pod kątem zarobków, nie zasiedzisz sie tutaj, przynajmniej nie w sprzedaży. Jeśli wyrabiasz swoje normy albo wyrabiasz ją ponadprzeciętnie to jak najbardziej masz szanse na rozwój przynoszący realne korzyści. Na pewno interesują Cię podstawowe kwestie związane z zatrudnieniem, wiec dodam, ze wypłata przychodzi w terminie a manta zapewnia umowe o prace, wyzysku nie ma. Dbają o atmosfere, co bardzo pochwalam, bo firma duża nie jest a praca w dobrej atmosferze to podstawa, coś o tym wiem. Nie orientuję się, jak bylo w manta s.a. zanim zacząłem tu pracowac, ale wedlug mnie teraz są tu dośc korzystne warunki w porównaniu do innych podobnych firm działających na rynku multimediów.

Ewa.

Cześć Wam, a może ktoś powiedzieć czy manta.sa. spoznia się z płatnościami ????? w sensie z wyplata wynagrodzenia?

bąba
@Ewa.

W moich czasach generalnie nie było z tym problemu. Wypłata ma być 10, to jest 10-tego. No chyba, że prezes jest w China i nie autoryzuje przelewu, to może się zdażyć poślizg, ale to bardzo rzadko

specjalista e-commerce

Rekrutacja przebiegła spokojnie i miło. Raczej pytania dość ogólne, nie ma żadnych testów ani praktycznej weryfikacji. Pani przeprowadzająca rozmowę niepotrafila przeczytać nazw niektórych programów i platform. Stwierdzała ze u nas się tego nie używa to się nie przyda ich znajomość. Ciekawe podejście.

Brak konkretnych pytan np o jakoes sukcesy czy wprowadzane innowacje.

aaa

brak jakichkolwiek świadczeń socjalnych był jak ja prcaowałem. Auto oczywiście dostajesz (foka,astra, coś w ten deseń. Możesz użytkować w weekendy, ale oczywiście tankujesz za swoje. Wiec sytuacja całkiem ok. Brak możliwości negocjacji warnuków. Przynajmniej kiedyś. Wszyscy mieli taką samą podstawę, a jak jesteś rzeczywiście taki dobry to dorobisz na bonusie. Proste.

hej
@aaa

hej a placa kase na czas ????

stary koń

ja tez bym chętnie wystatował na posadę przedstawieciela handlowego do manta s.a., czy obecnie są jakieś wolne miejsca? dodam tylko że robię w tym biznesuie już kilka latek i ze względu na moje duże doświadczenie nie wyobrażam sobie że dostanę umowę jak byle jaki początkujący skserowaną od oinnych. jest możliwość negocjacji warunków?

Oferty Pracy

Specjalista ds. Logistyki Manta S. A. 2014-11-25 Żródło: Gowork.pl Warszawa (mazowieckie) Manta S.A. to jedna z czołowych firm na polskim rynku sprzętu multimedialnego, RTV, oraz AGD. www.manta.com.pl Manta S.A.  z siedzibą w Warszawie poszukuje pracowników na stanowisko: Specjalista ds. Logistyki Miejsce pracy: Warszawa-Targówek Opis stanowiska: Praca w naszej siedzibie w Warszawa-Targówek Organizacja transportów morskich z dalekiego wschodu LCL i FC

a

a skąd wiesz jaka atmosfera jest w Mancie skoro piszesz, że od ponad roku tam nie pracujesz?

?

Może ktoś poda jakiej pensji można się spodziewać w Mancie?

ggg

przesada! Ci co to pisza nie pracowali nigdy w marketach! Polecam na przyklad Euro rtv to jest dopiero kupa!!! Manta przy tym to miodzio :) Ludzie puknijcie sie!

chętny do pracy manta

mysle o pracy w mancie i nie wiem co mam zrobić pomóżcie

Słowa kojarzące się z Manta Multimedia (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Manta Multimedia: Najbardziej nie podobało mi się w Manta Multimedia:

Zostaw merytoryczną opinię o Manta S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Manta S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Manta S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manta S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 33 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Manta S.A.?

Kandydaci do pracy w Manta S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Manta S.A.