Manta S.A.

Opinie o Manta S.A.

handlowy

Ja pracuję wiele lat, jest mnóstwo pracowników z bardzo długim stażem, a czemu ty pracujesz w Mancie? jak ci źle czemu nie zmienisz? z tego co rozmawiam z ludźmi wszyscy są bardzo zadowoleni, mają Enel-med, angielski w trakcie pracy, hiszpański fajna atmosfera. Mi jest bardzo dobrze, a tobie sugeruję zmienić robotę a nie siedzieć i narzekać

krycha

ja tez pracuje w tej firmie, terror? ha ha ha! chyba cię pogięło, najlepsza atmosfera na świecie, będę tu do emerytury. Albo ktoś ci płaci za czarny PR albo nie o tej Mancie piszesz... zresztą co to za ptak co w swoje gniazdo...

firma

a co cię tak dziwi? że porządna polska firma tak dba o pracowników, że tu wchodzą i ją chwalą? no może to i dziwne w porównaniu do korpo gdzie jesteś tylko trybikiem, który ma tyrać od świtu do nocy. Współpracuje z Mantą i znam ich od lat, super ekipa jak nie miałbym swojej firmy to bardzo bym chciał u nich pracować Polecam wszystkim!

dociekliwy

ojjj, taka wtopa ... w Mancie nie ma Pani wiceprezes... kto naprawdę tam pracuje wie, że Pani od HR nie jest wiceprezesem

a czy to nie tobie firma Manta opłaciła studia? zresztą jak wielu innym pracownikom? i ty narzekasz, że jest przerwa obiadowa???? oszołom,

@Kasia

Nie nie mi opłaciła, a różnica mniędzy mna a Toba jest taka, że ja Cie nie obrażam Cię ani nikogo innego kto ma odrębne zdanie. Jest to miejsce gdzie można wyrazić swoje subiektywne odczucia, mamy je różne ale i prawo do ich wyrażenia .

handlowy

Pracuje w tej firmie od lat, i tak jak właściciele pomagają pracownikom to sie nie spotyka... jak dziecko do szkoly musze zawozic to mi zmienili godziny pracy od 8:30 (wiem ze innym potrzebującym też) jak miałem hydraulika to z domu pracowalem, nie było problemu. Jak potrzebowałem kasy to mi dali zaliczke wczesniej...Wiem, że jak inni mielie jakieś problemy to korzystali z firmowego prawnika (bez płacenia). Płaca ludziom za studia, języki, imprezy firmowe i naprawde pomagają ... więc takiej firmy ze świecą szukać... jak ktoś się czepia to albo wredny oszołom albo konkurencja i czarny PR

Aneta

Opinia @Kandydat jest pozytywna o firmie Manta. Może przekonała ona kogoś z Was do aplikacji? Kto z Was planuje podjąć w najbliższym czasie współpracę z tą firmą? Każdego dnia osoby poszukujące pracy, odwiedzają forum GoWork.pl, by zdobyć informacje o przyszłym pracodawcy.

Aneta

@Igor Firma aktualnie poszukuje Przedstawicieli Handlowych do Poznania i Szczecina. Oferta dostępna jest na stronie https://manta.com.pl/oferty-pracy/przedstawiciel-handlowy-poznan/ @Kandydat Czy udało Ci się otrzymać pracę w firmie Manta S. A.? Długi staż pracowników faktycznie może być jednym z pozytywnych znaków jakości firmy. Jak Ci się pracuje w firmie Manta S. A.?

@Aneta

Tak, jestem w magazynie. Powiem krótko, wszystkie dobre opinie okazały się prawdziwe. Fajna załoga, dobra atmosfera widać że tutaj ludziom zależy na pracy. Zarobki ok. Właściciel to polak i naprawdę dba o pracowników, ostatnio było fajne "jajeczko" firmowe dla wszystkich.Faktycznie dużo osób z długimi stażami. Ja jestem zadowolony

Igor

Mam zamiar aplikować, słyszałem dużo dobrego o firmie. Czy firma rekrutuje aktualnie?

specjalista e-commerce

Rekrutacja przebiegła spokojnie i miło. Raczej pytania dość ogólne, nie ma żadnych testów ani praktycznej weryfikacji. Pani przeprowadzająca rozmowę niepotrafila przeczytać nazw niektórych programów i platform. Stwierdzała ze u nas się tego nie używa to się nie przyda ich znajomość. Ciekawe podejście.

Brak konkretnych pytan np o jakoes sukcesy czy wprowadzane innowacje.

Ja też byłem na rozmowie u nich. Bardzo konkretna oferta, miła Pani kadrowa. Wszystko wypisane w ogłoszeniu. Kierownik magazynu fajny i tez konkretny. Typowa robota magazynowa. Nie mogę się doczekać na odpowiedź. Nie ukrywam, że bardzo liczę na tą robotę! Mam córkę w przedszkolu, i jak mi dadzą za darmo kartę sportową to będę ją zabierał na basen i inne sporty. Podpytałem obecnych pracowników o robotę, i są zadowoleni, większość tam pracuje kilkanaście lat! szok

ŻYCZLIWY

Byłe wczoraj na rozmowie na stanowisko "pracownika magazynowego" i niestety WIELKA PORAŻKA.Mam duże doświadczenie w pracy Magazyniera.Pani niestety powiedziała mi na czym będzie polegała praca,a więc-90-80% to rozładunek i załadunek kontenerów-po prostu nie uwierzyłem w to co słyszę.W ogłoszeniu jest zamieszczone: Przyjęcia i kontrola dostaw, przygotowanie towaru do wysyłki, Ręczny załadunek\rozładunek samochodów ciężarowych, pakowanie, foliowanie, Prawidłowe pobrania towaru z magazynu – w oparciu o listę pobrań, wydruk dokumentów „wz”, Raportowanie wykonanej pracy przełożonemu, Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonych. Po prostu jakiś żart w ludzi.A poza tym Pani powiedziała że inne czynności mogę wykonywać w zastępstwie jak kogoś zabraknie lub będzie taka potrzeba. Było trzeba zamieścić ogłoszenie że jest zapotrzebowanie na "WOŁA ROBOCZEGO" ,a nie na pracownika magazynowego.Poza tym miejsce w którym znajduje się firma to tak jak na "MORDOR" na mokotowie tylko o wiele dalej.Normalnie Zagłębie wszystkich firm. Więc uważajcie na tą ofertę no chyba że lubicie tyrać jak w polu.

Człowiek
@ŻYCZLIWY

Możesz powiedzieć ile Ci zaproponowano na to stanowisko?

zadowolony
@ŻYCZLIWY

w ogłoszeniu, które wkleiłeś jest: ręczny załadunek/rozładunek samochodów ciężarowych, to czego się czepiasz? ja byłem dziś na rozmowie, fajna robota, typowa jak na każdym magazynie tyle że dobra kasa i karte enel med dają. Ja chętnie się załapie, dobrze że tobie nie chce się tyrać:-) bo jest miejsce dla mnie, a ty poleż odpocznij w domu:-)))))

gregowski
@zadowolony

Dokładnie... Warunki dobre, starannie wskazane obowiązki, ale niektórzy i tak się do czegoś zawsze przyczepią... Ale przynajmniej jest praca dla tych, którym zależy na zatrudnieniu. Ja czekam na kolejne oferty z manty i liczę, że niedługo uda mi się tam coś złapać :)

Logistyk

Czy ogłoszenie o pracę jako logistyk widnieje na www od 2014 roku czy jest aktualne? Czy ktoś mógłby przybliżyć warunki pracy w tym dziale?

@Logistyk

z tego co wiem ogłoszenie jest nieaktualne, moja koleżanka tam pracuje wiele lat. Mają komplet, i zgrany zespół. Ona sobie bardzo chwali Mante

Tomasz

Pracuję w Mancie już jakiś czas i jestem zadowolony. Pensja na czas, stałe pewne zatrudnienie na umowę o pracę, sporo benefitów pracowniczych. Atmosfera przyjazna, żadne korpo.

Ewelina

Manta ma opinię dobrego pracodawcy , to zobowiązuje!

Jestem zadowolona z pracy w Mancie. Stała pensja, możliwość awansu, można liczyć na premię. Staram się sumiennie wykonywać swoje obowiązki, więc jestem doceniana przez pracodawcę. Wiadomo, że czasem jest ciężko, ale w końcu tak bywa w pracy- ja nie narzekam, wole zachowac pozytywne podejscie ;)

agniecha

Pracuję drugi miesiąc i podoba mi się. Teraz jest fajna swiateczna atmosfera, az przyjemnie do roboty przyjsc :)

Kaz

nie wypłacają premii wiec słabo :( generalnie nie jest żle ale z premiami robią wszystko żeby nie płacić a to jest słabe bo mimo zrobionego planu nie ma premii, to demotywuje

@Kaz

No, jasne plan zrobiony. Po co takie głupoty wypisujesz? Ja właśnie dostałem mega premie za listopad, i zawsze jak robię plan to mam na koncie bez problemu i to naprawdę dużo w porównaniu z kumplami z innych firm....

GGbN

Firma jest ok, nie mam większych zastrzeżeń. Płaca rynkowa, warunki ok, atmosfera ok, wszystko zrozumiałe, ogólnie ja się czuję bezpiecznie i w sumie nie narzekam.

Arek

Nie polecam tej firmy

robson

jak sie dobrze pracuje to ma sie z tego profity

piotr

jestem zadowolony. umowa o prace dobre warunki pieniadze sa zawsze na czas wiec organizacyjnie jest zupelnie ok. zdarza sie czesto ze pracownicy jezdza na szkolenia zeby podnosic kwalifikacje wiec to tez na plus. ogolnie nie moge sie w sumie przyczepic zarobek ten ok przynajmniej z tego co zdazylem zauwazyc na rynku

zeno

mysle ze wiele osob sie skupia na złosliwościach a nie na pracy, co jest później powodem ich niezadowolenia, krytycznym trzeba byc tez wobec siebie duzo zależy od teamu i zwierzchników, nie ze wszystkimi musimy sie lubic, ale jesli jest się profesjonalistą to za priorytet uwaza sie jakośc swojej pracy oraz stosowne do niej wynagrodzenie i warunki, ja tam nie narzekam

robocik

najbardziej sfrustrowani pracownicy to zazwyczaj Ci, którym sie nie chce pracować, chce im sie natomiast udzielac anonimowo w necie ;)

ulises

cięzko sie tam dostac, jest jakas mocna selekcja kandydatow?

CC

JAK SZUKASZ RZETELNYCH TO TAM ZADZWON I sie spytaj :)

Ben
@CC

Doskonała rada, informacje o warunkach pracy uzyskane telefonicznie bezpośrednio w firmie z pewnością będą rzetelne :)

Zostaw merytoryczną opinię o Manta S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Manta S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Manta S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manta S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 31 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Manta S.A.?

Kandydaci do pracy w Manta S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Manta S.A.