logo Manta S. A.

Manta S. A.

Opinie o Manta S. A.

anonim 2009-04-27 15:39:58
Słowa kojarzące się z Manta Multimedia (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Manta Multimedia:
Najbardziej nie podobało mi się w Manta Multimedia:
chętny do pracy manta 2009-10-26 21:34:39
mysle o pracy w mancie i nie wiem co mam zrobić pomóżcie
ano 2010-06-30 18:49:30
Szczerze odradzam, lepiej już pracować w McDonaldzie tudzież w kasie PKP... jak macie trochę wolnego czasu i chcecie sobie zszarpać nerwy...
ggg 2012-08-24 23:42:11
przesada! Ci co to pisza nie pracowali nigdy w marketach! Polecam na przyklad Euro rtv to jest dopiero kupa!!! Manta przy tym to miodzio :) Ludzie puknijcie sie!
2013-09-17 09:15:04
Może ktoś poda jakiej pensji można się spodziewać w Mancie?
J. 2014-11-13 20:04:42
Już rok po ostatnim poście... Nic się nie zmieniło.
Atmosfera fatalna, byłam jakiś czas, a i to za długo.
a 2014-11-21 13:29:33
a skąd wiesz jaka atmosfera jest w Mancie
skoro piszesz, że od ponad roku tam nie pracujesz?
Oferty Pracy
2014-11-25
Żródło: Gowork.pl
(mazowieckie)
Manta S.A. to jedna z czołowych firm na polskim rynku sprzętu multimedialnego, RTV, oraz AGD. www.manta.com.pl Manta S.A.  z siedzibą w Warszawie poszukuje pracowników na stanowisko: Specjalista ds. Logistyki Miejsce pracy: Warszawa-Targówek Opis stanowiska: Praca w naszej siedzibie w Warszawa-Targówek Organizacja transportów morskich z dalekiego wschodu LCL i FC
12345 2014-11-26 12:45:27
Specjalista ds. Logistyki Manta S. A. 2014-11-25 Żródło: Gowork.pl Warszawa (mazowieckie) Manta S.A. to jedna z czołowych firm na polskim rynku sprzętu multimedialnego, RTV, oraz AGD. www.manta.com.pl Manta S.A.  z siedzibą w Warszawie po[...]">@Oferty Pracy - 2014-11-26 12:45:26
Co do stanowiska handlowego.
Na start 3 tys brutto, bez premii. Potem 3 tysie net + 1% od obrotu w teorii.
W praktyce od 0.1 do 1 % w zależności od grupy produktowej. Do tego dochodzą potrącenia za tzw. "zerówki" czyli brak jakiegokolwiek obrotu z klientem w danym miesiącu. Jak jesteś ogarnięty to dorobisz +/- tysiaka. Tak przynajmniej było jakiś czas temu. Jak wytrzymasz rok na stanowisku ph to jest sukces. Czesto podczas moejej pracy byli zatrudniani handlowcy tylko na okres próbny i zmiana.
Napewno firma "nie rośnie" tak jak kiedyś. Konkurencja dała im mocno popalić. Pracuję teraz w sieci i zamawiam ich produkty, jest tego coraz mniej więc może być cięzko z premią. Napewno trzeba dużo jeździć, zero home officeów więc natrzaskasz 6,7 tys km miesięcznie.

Na początek kariery myślę b.dobra opcja.
Ludzie w firmie byli bardzo przyjaźni, poza małymi wyjątkami, ale to jak wszędzie. Co do "ciśnienia" to fakt, trzeba czasami mieć mocniejszą psychikę, bo przełożeni czasami mają wymagania i pretensje z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
stary koń 2014-12-27 23:36:31
ja tez bym chętnie wystatował na posadę przedstawieciela handlowego do manta s.a., czy obecnie są jakieś wolne miejsca? dodam tylko że robię w tym biznesuie już kilka latek i ze względu na moje duże doświadczenie nie wyobrażam sobie że dostanę umowę jak byle jaki początkujący skserowaną od oinnych. jest możliwość negocjacji warunków?
aaa 2015-01-23 14:56:12
brak jakichkolwiek świadczeń socjalnych był jak ja prcaowałem.

Auto oczywiście dostajesz (foka,astra, coś w ten deseń. Możesz użytkować w weekendy, ale oczywiście tankujesz za swoje. Wiec sytuacja całkiem ok.

Brak możliwości negocjacji warnuków. Przynajmniej kiedyś. Wszyscy mieli taką samą podstawę, a jak jesteś rzeczywiście taki dobry to dorobisz na bonusie. Proste.
Ewa. 2015-02-25 19:10:12
Cześć Wam, a może ktoś powiedzieć czy manta.sa. spoznia się z płatnościami ????? w sensie z wyplata wynagrodzenia?
hej 2015-02-25 19:11:11
hej a placa kase na czas ????
bąba 2015-04-22 12:23:39
W moich czasach generalnie nie było z tym problemu.
Wypłata ma być 10, to jest 10-tego.

No chyba, że prezes jest w China i nie autoryzuje przelewu, to może się zdażyć poślizg, ale to bardzo rzadko
Tomaszzz 2015-10-05 16:04:40
tadek - w chwili obecnej sytuacji ma sie dobrze. przynajmniej z mojego pracowniczego punktu widzenia, pracuje tu juz prawie 2 rok i poki co nie myślę o odejściu, bo to, co firma oferuje, jest wystarczające pod kątem zarobków, nie zasiedzisz sie tutaj, przynajmniej nie w sprzedaży. Jeśli wyrabiasz swoje normy albo wyrabiasz ją ponadprzeciętnie to jak najbardziej masz szanse na rozwój przynoszący realne korzyści.
Na pewno interesują Cię podstawowe kwestie związane z zatrudnieniem, wiec dodam, ze wypłata przychodzi w terminie a manta zapewnia umowe o prace, wyzysku nie ma. Dbają o atmosfere, co bardzo pochwalam, bo firma duża nie jest a praca w dobrej atmosferze to podstawa, coś o tym wiem. Nie orientuję się, jak bylo w manta s.a. zanim zacząłem tu pracowac, ale wedlug mnie teraz są tu dośc korzystne warunki w porównaniu do innych podobnych firm działających na rynku multimediów.
Tomaszzz 2015-10-09 11:20:23
wienio - cefałke zawsze mozesz wyslac i tak. Skoro masz doświadczenie w sprzedaży to oczywiście jest to duży plus. Sam zobaczysz, co Ci zaproponują na ewentualnej rozmowie. Ja dostalem umowe o prace, co mnie w pełni satysfakcjonuje, bo studentem juz od dawna nie jestem i priorytety się zmieniły hehe, teraz dla mnie umowa o prace to "must have"
bonton 2015-10-11 23:02:30
wypowiem sie na bazie wlasnego doswiadczenia - ja z kolei jestem logistykiem, to juz moja 3 firma i stanowisko logistyczne w tym zawodzie, jak do tej pory manta s.a. wypada najlepiej jak tak sobie porównam… pod kątem traktowania ludzi przez kierownictwo ale tez stawki i warunków zatrudnienia. W poprzedniej pracy było za duzo stresu, teraz jest dobrze, nie ma takiej niepotrzebnej spiny, choc jak wiadomo w firmie wymaga sie zaangazowania w robo i jej odpowiedniego wykonania. Jednak warto bo cały socjal jest zapewniony, kasa sie zgadza. Jestem zadowolony, nie mam czarnych mysli w niedziele jak wiekszosc ludzi, ze poniedziałek to masakryczny dzien bo trzeba wrocic do pracy. pozdro
olek 2015-11-04 15:15:52
Sama praca jak praca, jednak trzeba przyznać że „góra” jest w porządku wobec pracowników. Nie ma faworyzowania, wymaga się od każdego, żeby wypełniał swoje obowiązki najlepiej, jak potrafi. Oczywiście za to wynagrodzenie proporcjonalne. Do tego oczywiście dostajesz kartę do enel-medu, ale tylko dla siebie, jeśli chodzi o rodzinę to już musisz dopłacić. Plusem w tym minusie jest rabat dla rodziny. Poza tym kasa jest ok. Siedziba firmy mogłaby być bliżej centrum to jeszcze z takich rzeczy, które mi przychodzą do głowy, bo czasem dojazd bywa męczący. Ale w ogólnym podsumowaniu mogę stwierdzić, ze to dobry pracodawca, uczciwy.
slawkosz 2015-11-17 22:53:05
rzeczywiscie znajomosc branzy to jest absolutna podstawa do tego oczywiscie kultura osobista i zdolnosci
tu mozna zarabiać konkretne pieniądze oczywiscie jak tu koledzy wyżej wspomnie;li za konkretną robotę. umowy pakiety Damiana itp wszystko
się zgadza, socjal jest zapewniony z ich strony. Manta jest ok jesli i Ty jestes wobec pracodawcy i klientow ok, zatem uczciwie. polecam.
iwko 2015-11-27 16:33:20
dlaczego cie to przeraża? to chyba normalne, ze nie tylko firma sprawdza kandydata na pracownika, ale także każdy sprawdza potencjalnego pracodawce. i tu wypłacalnosc to jest wlasnie jeden z elementow, na ktore sie zwraca uwage, do tego jeszcze czy pracownik może liczyć na dobrą stawke, umowe, ubez[pieczenie zdrowotne itp, a reszta typu atmosfera w teamie czy jakieś integracje to juz dodatkowo. według mnie pod tym kątem manta jako pracodawca radzi sobie bardzo dobrze
Romson 2016-01-08 18:23:24
Dla mnie liczy sie renoma firmy, warunki finansowe, porządna umowa, ubezpieczenie tez dla najblizszych, bez tego w ogole nie ma o czym mowic. Manta spelnia te kryteria jako pracodawca, od 1,5 roku jestem w zespole, czegos innego narazie nie szukam. Na zarobki nie narzekam
boziol 2016-01-28 11:16:55
informatyczne i handlowe tez :) bardzo dobrze oceniam pól roku jakie spędziłem z Mantą wojując na rynku handlowym :) potem zmieniłem miejsce zamieszkania i musialem zrezygnowac z pracy, ale dobrze wspominam ten czas - rozwoju i ogólnie dobrych warunków w porównaniu z tym, co mam teraz pracując jako handlowiec w innej firmie, jednak to się najbardziej docenia po czasie
martaes 2016-03-07 10:34:43
bede sie czaic na najbliższa rekrutacje bp powaznie zastanawiam sie nad stanowiskiem handlowca, wiem ze warunki nie są zle wiec czemu nie spróbować
marek leon 2016-03-29 20:17:26
ooooooooo jakies wczesniejsze oferty widzialem, obecnie MANTA nie ma zadnych aktualnych ogłoszen, ale bede sie czaił na posade handlowca. mam nadzieje, ze nie jest tak jakoś mega ciężko się dostać
elzbieta 2016-04-20 13:30:53
pracowalam dla Manty ponad 2 lata, można tam liczyć na stabilizacje i dobre warunki :) dzial handlowy rzeczywiscie radzi sobie bardzo dobrze
wnikliwy 2016-05-07 09:41:21
Co jest nie tak w księgowości, że jest rotacja?
kawalarz 2016-05-30 17:01:04
To juz trzeba byloby bezpośrednio maile do Manty słać w tej sprawie :)
martynawu 2016-07-05 10:24:44
pracuje w Mancie od 2 miesiecy i bardzo mi sie poodoba :) w porównaniu z poprzednią pracą to hohooooo :) tu warunki są dobre i szanuje sie pracowników
bylapracowniczka 2016-08-01 18:21:35
hm ostatnia wypowiedź kompletnie z kosmosu, ale widocznie nie do każdego dociera, że jest to portal o pracodawcach :) a nie dla klientów. Ja jako pracownik niestety już były (musiałam się przeprowadzić) wystawiam im dobrą ocene - bardzo dobre są warunki pracy i przede wszystkim atmosfera, wspaniały team, za którym czasami tęsknię. polecam kazdemu, kto chce pracowac na dobrych warunkach i zdobyc doswiadczenie :)
antyManta 2016-08-03 01:49:53
Nie polecam, fatalna atmosfera. Nie wiem jak teraz, ale prezes się nie zmienił, więc jest po staremu.
bogusiek 2016-09-09 11:46:21
ja pracuje juz coś koło pół roku, jest ok :) atmosfera w robocie fajna to też wazne, pomijając kwestię warunków zatrudnienia ;)
majjj 2016-09-29 18:11:13
taaa, ci najwiecej narzekają, co im sie pracować sie nie chce - wtedy każdy prezes i szef jest tym złym haha :) Mi sie dobrze pracuje, bo po prostu ... pracuję zamiast się obijać i obwiniać innych ;)
Misieq 2016-10-21 14:19:57
moim zdaniem każdy ma jakieś doświadczenia, jednemu firma i warunki w niej panujące przypasują, innym nie i stąd ta różnorodnosc opinii, ja jakos zawsze mam szczescie do pracodawców i w tym do Manty,w której pracuje jakies 3 lata niecale i nie zamierzam szukac pracy, dobrze mi tu. Pozdrawiam zadowolonych!
Ben 2016-11-14 12:40:57
Czy może posiada ktoś aktualne i PRAWDZIWE informacje o warunkach pracy w Manta? Warto czekać na rekrutację np. do DH? Zależy mi na rzetelnych informacjach. Widać gołym okiem, że te wszystkie peany z ostatnich 2 lat pojawiają się cyklicznie średnio raz w miesiącu i mają ten sam styl, więc wiadomo o co chodzi...
CC 2016-12-02 14:55:02
JAK SZUKASZ RZETELNYCH TO TAM ZADZWON I sie spytaj :)
Zostaw swoją opinię o Manta S. A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Manta S. A.