Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz

Opinie o Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz

Zapytanie

Czy ktos moze sie powiedziec jak czesto sa reklamacje, oraz zle naprawy gdzie klient ma potem pretensje?

Jak długo trwa proces awansu w tej firmie?

odpowiedź

Tak jak w każdej korpo. Jak masz zdolność sprzedania czyichś osiągnięć jako własne, to awans masz pewny. Błyśnij elokwencją, zasugeruj, że zrobiłbyś coś lepiej i awansujesz. Nie musisz dużo umieć, wystarczy jak będziesz miał gadane. Czas czekania na awans zależy od ciebie.

Jak wygląda podstawa w Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz?

Kanarek

Aktualnie -20%. A jaka podstawa - moze okresl o jaki dzial, stanowisko itp pytasz...

Redukcja

Kasa słaba jak na markę premium , w dodatku nieprzedluzaja umów, taka politykę obrali przy tarczy antykryzysowej

Nel
@Redukcja

To ładnie widzę doceniają pracowników ha ha

Niki
@Redukcja

Firma raczej nie przejmuje się losem pracownika. Jak jest wszystko ok to słodzą a jak tylko masz swoje odmienne zdanie to jesteś na celowniku

Redukcja
@Nel

No właśnie doceniają tych, którzy są z nimi od dawna, aby ocenić tę miejsca pracy które są najcenniejsze odcinają te mnie zasłużone ... Moim zdaniem ok.

Magda

Czy firma po nowym roku podniosła pensje pracownikom? Albo dała jakieś nowe benefity ?

Zapracowany
@Magda

Akurat.. Na razie kierownictwo dało pracownikom do zrozumienia, że nie mają co liczyć na podwyżki a chętni do pracy ludzie zza wschodniej granicy już czekają na ich miejsca. Pracownicy spodziewają się podwyżek miesięcznych norm godzinowych w związku z podniesieniem płacy minimalnej.

@Magda

Firma pracownikom podnieść może co najwyżej ciśnienie. A co do podwyżek, to czekają aż rząd podniesie najniższą krajową do poziomu obecnych płac i wtedy dadzą po stówce więcej i na wzlotach bedą brawa i wiwaty ze podwyżki dla wszystkich

Pan Znawca tematu
@Kubuś

Kto pracuje w Mercedesie kasy wielkiej nie przyniesie. Tyle w skrócie o możliwościach zarobków w tej firmie. Ale wszystko zależy od stanowiska. Są takie, gdzie można elegancko na boku przytulić kasę. Tylko to nie jest fair ani nie jest uczciwe.

@Pan Znawca tematu

Tu się zgadzam, kasy z pracy u Wróbla niema dużej. Wiadomo że robota na boku nie jest fair, ale jak chcesz żyć na jakimś poziomie to trzeba niestety fuchy robić

Bolek

Podniosła!!!! Plany sprzedaży :D

Borys
@Magda

Nie ma podwyżek w tej firmie. Nigdy nie wiadomo ile się dostanie, wszystko zależy od dobrego humoru. Jak komuś coś się nie podoba to droga otwarta.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Mechanik/Elektromechanik/Elektryk - Samochody Dostawcze (K/M)?

Mam pytanie- czy pracujecie podczas epidemii? Czy salony i serwisy będą zamykane?

COVID-19

Normalnie pracujemy. Trzeba robić wynik :D Zdrowie i życie ludzi w tej firmie nie ma najmniejszego znaczenia. Jesteś tylko numerem PESEL a na super spotkaniach (usunięte przez administratora) o super rodzinnej firmie :D

@COVID-19

Kiedyś za czasów śp. Mirosława W. byłoby nie do pomyślenia. Dziś młoda kadra kierowników musi się wykazać . Szkoda że młodzi nie czują ducha starej porządnej firmy.

Nikt
@COVID-19

Zawsze masz możliwość zostać w domu jak ja. Wziąłem urlop i nie narażam się. Jest też szansa iść do pośrednika ale moze trochę proponuję przeczekać. Możesz się zwolnić aby być w domu bez zobowiązań. Skąd Ty się w sumie urwaleś? Nie jesteś sam w tej sytuacji, a cały ŚWIAT. Może masz pomysł: Wszyscy zostaniemy w domu, a na konto i tak się należy. Ale jak będziesz chciał iść do sklepu coś kupić to chciałbyś się odbić od drzwi? (usunięte przez administratora)

Ciekawski

A co z tego będziecie mieć ?

Słuchaj Jacek

Wszystkie firmy mające mniejszy wpływ na gospodarkę państwa powinny być zamknięte.

He he słuchaj jacek
@Słuchaj Jacek

Możesz zdefiniować jakie firmy mają "mniejszy wpływ na gospodarkę" ???

Kubuś

Premie od przerobu. Na serwisie LKW masz % od sprzedanych rbg a w biurze jest premia zależna od kilku czynników (Twoja marża, ilość godzin sprzedanych przez serwis itp) a na PKW nie wiem dokładnie, ale warsztat to chyba stale stawki za sprzedane rbg

Stachu
@Kubuś

Od kilku lat premie systematycznie coraz niższe. W nowym systemie premiowania to już loteria. A po jakiejś wpadce zawsze winny jest mechanik.

Elżbieta
@Stachu

@Stachu, a na czym ten nowy system premiowania polega? To ten, o którym pisał @Kubuś, czy jeszcze inny? Wyjaśnisz mi?

Stefanek

Jest ktos z czestochowy?jak tam nowy program daje rade?opinie sa podobno rozne

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Buik

Zwykle skrócony dzień ale czasem jest wolny. Wszystko zależy od tego jak święta wypadają w tygodniu.

@Buik

Dzięki za informację. Ze swojej strony chciałem jeszcze dopytać jaki system pracy obowiązuje w firmie? Ile zmian? Są nadgodziny, która są dodatkowo płatne?

Hubert

Niestety w wigilie pracujemy normalnie. Pewnie prezesi i dyrektorzy poprostu nie przyjda do pracy bo kto im zabroni nie wypisza wniosku i nikt nie zrobi afery a kto juz urlopu nie ma ten pracuje normalne osiem godzin

Heniek
@Hubert

Czyli do której będzie otwarty salon i serwis? Napisz czy we wszystkich lokalizacjach czy tylko Wrocław?

John
@Hubert

Tylko Częstochowa i Straszyn pracują normalnie pozostałe oddziały skrucily dzień. Nawet do 12 jeden :-)

Czy w firmie Mercedes Wróbel wszyscy klienci są traktowani jak powietrze cz tylko ja podkresle tylko, że zakupiłem w tej firmie mercedesa klasy E oraz dwa Actrosy

Jacek
@Paweł

Tylko Ty

Dziwni ludzie z kijem w (usunięte przez administratora) płace najgorsze w branży...

Kaczor

Jeżeli twoją pasją jest motoryzacja i chciałbyś połączyć pasję z pracą, to to jest miejsce na liście pracodawców w branży motoryzacyjnej gdzie na pewno tego nie zrobisz... Omijaj je lepiej szerokim łukiem.

BBOOSS
@Kaczor

Co się dzieje w tej firmie ??? Ze co chwilę ktoś się zwalnia.

@BBOOSS

Skąd wiesz, że dochodzi do takich rotacji wśród pracowników zatrudnionych w firmie Mirosław Wróbel Autoryzowany Dealer Mercedes Benz? Chciałbym poznać źródło Twoich informacji, aby móc ocenić, czy rzeczywiście to, co napisałeś, jest prawdą. Wiesz może, jakie wymagania ma pracodawca w stosunku do kandydatów chcących dostać się do tej firmy? Odpowiedz, proszę.

Admin666
@Rafał

Prawie każdy tutaj się udzielający pracował lub pracuje w tym (usunięte przez administratora) ja tez tam pracowałem kilka lat i cieszę się, ze nie przedłużyli mi umowy na czas nie określony bo byłbym skazany na nich. Teraz wykonuje dużo lżejszą psychicznie pracę za dużo lepsze pieniądze, bo u Wróbla akurat nie zarobisz. Mnóstwo z moich znajomych również z takiego powodu odeszli lub, jak większości w ostatnim czasie nie przedłużyli umów.

Lucyfer666
@Admin666

Niemiecki (usunięte przez administratora) 100% Polski kapitał. Może zwyczajnie słaby byłeś jak dziecko :-)

@Admin666

Wysokość wynagrodzenia często można podwyższyć premiami. Czy pracodawca oferował takie dodatki do pensji? Kiedy tam pracowałeś, miałeś dobre relacje ze współpracownikami? Firma organizowała imprezy lub wyjazdy integracyjne, żeby zespół był bardziej zgrany i zaprzyjaźniony?

Admin666
@Lucyfer666

Byłem taki słaby, ze teraz w innej firmie zarabiam 3 razy więcej :)

Licyfer666

Brawo Ty !!!

Karolek
@Rafał

Imprez integracyjnych to ja sobie nie przypominam, a pracownicy raczej są zgrani to akurat jest w porządku. Kasa słaba jak na taką firmę.

@Karolek

Jeżeli uważasz, że wynagrodzenie nie jest adekwatne do wykonywanych obowiązków, to może napiszesz, czy wraz z innymi pracownikami rozmawialiście może z pracodawcą na ten temat? Może warto by było poruszyć tę kwestię z szefostwem firmy? Ciekawi mnie, czy taka rozmowa przyniosłaby oczekiwany rezultat.

Dav
@Admin666

Orientujesz się przed kim jeżeli wogóle odpowiada MB wróbel jako ASO. Np przed Warszawą. Bo mam ciekawy materiał

@Dav

Pochwal sie rabkiem tajemnicy

Milosz
@Dav

Jest to za duża organizacja, jak to jakiś ciekawy temat to zostanie zapewne zamieciony pod dywan. Liczy się dobre imię całej sieci Mercedesa, ten Dealer jest duża organizacja i centrali będzie nie na rękę upubliczniać faktów i roztrząsać. Proponuje uderzyć do mediów niepublicznych typu yt np. Myśle ze duże kanały motoryzacyjne będą bardzo zainteresowane aferkami. :)

Inwestor

Przeinwestowany kolos na słomianych nogach. Mirek się w grobie przewraca... a (usunięte przez administratora) i suche żarty na „podsumowaniach”, jednego z prezesów przestają być śmieszne...

George
@Inwestor

Aaaa to akurat się zgadza. Poczucie humoru Jurgiela jest takie, że wszyscy się śmieją (bo wypada) :D Cykr no Qwa cyrk :D

Armani
@George

Hahahha. JJ mocarz jest i tyle :) bez niego nie byłoby klimatu.

@Armani

Widziałam, że w. Autoryzowanym Dealerze Mercedes Benz poszukują właśnie (między innymi) Pracownika Recepcji. Wiecie może, jakiego wynagrodzenia można byłoby się tam spodziewać na samym początku zatrudnienia? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Mateusz

czy to wasze wysokiego standardy ze recepcjonistki jedza sniadanie w poczekalni i musze czekac na dworzu bo nie ma gdzie siedziec?

Dariusz
@Mateusz

Nie w każdej firmie jest stołówka, ale masz rację, powinno być wydzielone miejsce, żeby spokojnie zjeść posiłek i nie robić tego przy klientach. Korzystasz z usług tego salonu, czy jesteś jego pracownikiem? Chętnie się tego dowiem. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/autoryzowany-dealer-mercedes-benz-miroslaw-wrobel-sp-z-o-o,77869 są dwie oferty pracy na stanowiska: mistrz serwisu i doradca klienta do spraw samochodów używanych. Może kogoś zainteresują te ogłoszenia rekrutacyjne.

Z
@Dariusz

Ale ja jestem klientem i mam na podlodze usiadzc bo panny plotkuja i jedza ?

Antoś
@Mateusz

Niektóre recepcjonistki to już dobrze wiedzą gdzie (na czyje kolana) „usiąść” ????

Anty Mateusz

Naucz się pisać hahahaha

Kozia

Farma troli i śmierć frajerom :-)))

Weronika

Szczerze powiedziawszy w większym stopniu interesowałyby mnie kwestie, związane z aktualnymi warunkami pracy w tej firmie. Na to forum weszłam właśnie w celu uzyskania takich informacji. Nie wiem, czy tam pracujesz, ale zapytam: na jakie (mniej więcej) zarobki mogą tam liczyć osoby, które dopiero rozpoczynają pracę?

Antytroll
@Weronika

A ja myślę, że oprócz hejtu, kłamstwa i obrażania ludzi nie znajdziesz na tym forum niczego merytorycznego. Trafiłaś na istną farmę trolli na której ktoś trzepie kasę :-)

Antoś

Bardzo kiepskie podejście do pracownika. Bardzo słabe kompetencje przełożonych.

@Antoś

Dlaczego uważasz, że przełożony posiada złe kompetencje? Czy próbowałeś razem z innymi pracownikami porozmawiać na ten temat z osobą zarządzającą? Może interwencja pozwoli na szkolenie dla obecnego przełożonego. Możecie również osobiście porozmawiać ze wskazaną osobą. Zwrócenie uwagi na błędy może pomóc przełożonemu w ich poprawie. Powiedz nam coś więcej na temat pracy w firmie. Na jakim stanowisku jesteś obecnie zatrudniony? Czy pomijając fakt na który zwróciłeś uwagę w firmie panuje pozytywna atmosfera?

Jaś

Mirek się w grobie przewraca... jak widzi jak z pogardą traktują teraz tu ludzi... nie do pomyślenia za jego czasów.

Kamil

Przeczytaj swoją wypowiedź, zanim ja opublikujesz.

Dariusz
@Kamil

Przepraszam, że przerwę Waszą dyskusję, jednak pojawiła się oferta pracy na stanowisko doradcy klienta ds. sprzedaży samochodów używanych. Stanowisko to wydaje się całkiem interesujące, dlatego chciałem zapytać, czy ktoś z Was wie, jak wyglądają warunki zatrudnienia, które pracodawca przewidział dla nowo zatrudnionej osoby? Z góry dziękuję za informację.

Sprzedawca

Jedna z najdziwniejszych rozmów o prace jaka miałem okazje odbyć w swojej karierze. Aplikowałem na stanowisko sprzedawcy, kierownik działu floty Pan Bartosz, szukając pracownika z min. 2 letnim doświadczeniem pytał np. o stawkę vat na samochody, oraz czym jest WIBOR. Sprawdzał tez umiejętności posługiwania się kalkulatorem z pytaniem, żeby policzyć 23% ze 100 tyś ;) Szukają kogoś do pracy nie mając na stoku aut do sprzedaży. Brak auta służbowego i propozycja podstawy 3 tyś brutto msc + dobrowolny wynajem auta w programie pracowniczym(najtańszy chyba delikatnie poniżej 1 tyś). + dobry system prowizyjny ze sprzedaży, prowizje będą dopiero jak będą mieli co sprzedawać na koniec roku. Na koniec rozmowy, zaciekawił mnie stwierdzeniem że jako kierownik działu musi porozmawiać z koleżanka, która pracuje z nim jako sprzedawca ale jest jego prawa ręką. Jeżeli kierowniki musi rozmawiać z handlowcem na temat czy dana kandydatura jest dobra to przynajmniej wiesz jaki jest poziom zarządzania i efekt takiego spotkania :) Oczywiście po rozmowie kwalifikacyjnej brak telefonu z jakakolwiek informacją. Jak na salon Mercedesa i tą firmę to trochę mało profesjonalne podejście.

@Sprzedawca

Jeśli chodzi o odpowiedź zwrotną, to wiele firm odzywa się tylko do tych kandydatów, którzy przejdą weryfikację pozytywnie. Nie znalazłem aktualnych ofert na stanowisko przedstawiciela handlowego, na które aplikowałeś, ale jest nadal dużo ogłoszeń rekrutacyjnych na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/autoryzowany-dealer-mercedes-benz-miroslaw-wrobel-sp-z-o-o,77869. Czy ktoś miał podobne doświadczenia jak sprzedawca, czy zupełnie inne?

Lewel master
@Rafał

W dobrym tonie jest oddzwonienie z informacją, nawet jesli nie spełnił kandydat oczekiwań pracodawcy. Brak kontaktu to brak szacunku.

Jest Ok

Serio jest tak źle? Ja po kilku latach pracy nie mam dość, do firmy chodzę z ochotą, lubię to co robię (pracuję na serwisie). Ludzie w naszym oddziale fajni, wiadomo że czasem są kwasy, ale ogólnie jest dobrze. Polecam :)

Mechanior

Jest słabo. Na szczęście krótko byłem tam mechanikiem. Nie polecam! Szybko udało się znaleźć inną pracę. Kierownicy mało kompetentni...

@Mechanior

Płace porównywalne do rynkowych czy niższe, wyższe? Sposób premiowy jakiś sensowny czy wyssany z Palca? Rozumiem ze kierownicy to tylko statyści?

@Mechanior

Chyba coś ściemniasz Kierownika masz jednego w oddziale i malo co zajmuje sie mechanikami wiec zastanow sie co piszesz Premie przy 150h masz bardzo dobra i nie ma co narzekac mechanik Ale jak ktos mysli, ze bycie mechanikiem to wymiana oleju a opuszczajac kabine w Atego zgniatasz lewarek to przepraszam

Manheim
@Paweł

Chyba 150h, nadgodzin :)

Zostaw merytoryczną opinię o Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz - Wrocław

• Jak się pracuje w Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz?

Zobacz opinie na temat firmy Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz