Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz

Opinie o Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Rafał

A na jakie stanowisko?

woj

prosta usterke diagnozuja w nieskaczonosc zeby podbic kase

Maciek

(usunięte przez administratora)Przeciez to sa nasze pieniadze a znow zamiast dla nas ida na premie dla zarzadu i ich prawych rak szkoda mi tylko tej zalogi z Pietrzykowic by bylismy najlepsi ze wszystkich i nikt nie podskoczyl nam w wynikach. (usunięte przez administratora)

Milicjant
@Maciek

Wzlotów nie było już 2 lata a gdzie fundusze z tego się podziały ?

@Milicjant

I ten temat powinien zostać poruszony !!! gdzie idzie kasa, która należy się każdemu pracownikowi jak psu miska. Przypominam że WZLOTY 2022 będą tylko dla zaszczepionych

Madsen
@krzyś

A nie mozna nigdzie sprawidzic na co wydane sa fundusze pracownicze?

fundusz
@Madsen

Na początek polecam poczytać (wiem, że to skomplikowane) przepisy regulujące działanie funduszu socjalnego i sposobów wykorzystywania środków z niego. Potem, jeśli starczy Wam determinacji poczytać regulamin... I na koniec, jak już będziecie kumać bazę, zadać sensowne pytania. Mówienie, że to nasze pieniądze jest nieporozumieniem :-)

@fundusz

proste! kasa się po prostu rozpływa. po co mają dawać pracownikowi premie na święta czy inne benefity...? ZAZNACZM TO PRZECIEŻ MARKA PREMIUM kolega fundusz to chyba odklejony. wszyscy widzą dookoła kto co dostaje od swojego pracodawcy w innych firmach na święta czy koniec roku, a u Wróbla.... LIPA

Dariusz
@krzyś

Fundusz pracowniczy jest zwykle wykorzystywany na benefity pracownicze. Tu nie ma żadnych dodatków takich jak prywatna opieka lekarska albo inne udogodnienia dla zatrudnionych? Na święta też nic nie dali? Czemu? Brakuje kasy?

@Dariusz

bo to (usunięte przez administratora) ....!! a pan Łuczak chwali się że firma zarobiła 30mln w porównaniu do poprzedniego roku gdzie było 15mln. co z tej kasy poszło dla pracowników? niech się ktoś pochwali co z tego ma lub miał chwalenie się tym tylko wkurza pracowników

Ja do Maciek
@Maciek

To nie są wasze pieniądze. To pieniądze firmy, która dała wam pracę abyście ten wynik robili. Macie z tego pensje na jakie się zgodziliście. Proste. To nie przedsiębiorstwo państwowe. P.S. Nie jestem pracownikem wróbla od ładnych kilku lat.

Mark Twain
@krzyś

Nie mów, że coś Ci się od świata należy. Świat nie jest Ci nic winien, był tu przed Tobą!

Dominik

miałem osttanio pszyjemność serwisować swojego actrosa w Straszynie. Super serwis, zostałem od razu obsłuzony przez pana Sebastiana, dostalem nawet ciepla kawe, a przywitały mnie szerokimi uśmiechami panie z recepcji, na auto poczekałem w poczekalni w ktorej byl fotel do masazu. Serwis i obsluga na wysokim poziomie, usterka rozwiazana

Krzysiek
@Dominik

Kamila-kogo Pan Sebastian obsługuje , ten w cyrku się nie śmieje

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Mechanik/Elektromechanik/Elektryk - Samochody Dostawcze (K/M)?
workerd

Jakie opinie panują o dziale marketingu we Wrocławiu? Jakieś opinie o zespole, który tam pracuje?

Nikt jak każdy w tej firmie

Ta chwila już nadchodzi ,na rynku brak mechaników jak się nie ceni tych co się ma to wiadomo można tylko end end głupie (usunięte przez administratora) hehe.

kotlar

A może byś się czegoś dowiedział....może byś zapytał, może się czegoś dowiesz.... szkoda mi Cię..

Nikt jak każdy w tej firmie

Za rok może nie wzloty tylko upadki

jo la

Witam, Czy ktoś może wypowiedzieć się na temt pracy w Zielonej Górze? np recepcja?

Jest źle

Praca w tej Firmie to jakaś farsa. Ludzie się nie liczą. SOK to dział Obsługi Klienta, w którym główna Kierowniczka „zarządza” grupą ludzi, którzy się jej boją. Ogólnie pracownik nie ma prawa głosu. Praca jest uzależniona od humoru Pani Kierowniczki. Jeśli ma zły i wybierze sobie kogoś to, przez cały dzień masz zagwarantowany tylko stres i pomiatanie. Jeśli masz swoje zdanie i chcesz pracować w SOKu, to lepiej przestań mieć. Na „dywaniku” i tak nie przegadasz, bo tylko ona ma racje, (wszyscy pracownicy o tym wiedzą i aby był święty spokój to przytakują i mówią, że jest tak jak ona mówi). Jeśli jesteś osobą, na którą się „uweźmie” to wiedz, że wszystko, co będziesz robić będzie źle. Nawet jeśli wcześniej Team Liderki (też są w stresie) powiedziały Ci, że to jest dobrze. Twoje zadanie to odbieranie telefonów, robienie maili, obsługa kampanii i połączenia wychodzące. Brzmi nie najgorzej, ale w międzyczasie dostajesz inne zadania na już, plus kontaktów wychodzących masz tyle, że przez miesiąc tego nie wydzwonisz, a połączeń masa. I kiedy? Ludzi mało. Ale, nie jest dziwne, że mało, jak nikt nie chce pracować. Bo dostajesz reprymendę nawet za zostawiony kubek po kawie na swoim biurku, którego nawet nie widać (i zapomniałeś o nim). Proces rekrutacji jest taki, że najpierw, zanim Cię zaproszą główna kierowniczka, sprawdza Cię na Facebooku. Nie daj się zmylić jej głosikowi i sztucznemu uśmiechowi. On jest tylko na pokaz na pierwszy raz oraz przed Panem Prezesem. W tym dziale jesteś rozliczany z każdej minuty. Jeśli chcesz wyjść wcześniej 5 minut to nie możesz powiedzieć tylko musisz napisać maila i czekać na akceptację ze strony Kierowniczki. Tak samo z dniami wolnymi, ciężko się dogadać, bardzo długo czeka się na akceptację. Ale może się nie zgodzić. Na szkoleniach nie zdążysz się nauczyć, a już masz milion zadań i działasz sam. Najlepsze, kiedy dostajesz zadanie, robisz je i nie możesz sam odesłać do ludzi z innego działu, bo Pani Kierownik się podpisuje pod tym. Oczywiście wszystkie zadania przyjmuje od innych działów chętnie, bo przecież SOK ma tak mało do robienia. Wszystko, aby się przypodobać Prezesowi i może awansować jeszcze wyżej? Bardzo fałszywa osoba moim zdaniem. Jest wiele rzeczy do poprawy. Podczas epidemii człowiek musi siedzieć w biurze, bo nie zamówiono laptopów na czas. Ogólnie ludzie pracujący są spoko, łączy też wszystkich stres, który daje Pani na głównym stanowisku. Na koniec, słabe wynagrodzenie, premie uzależnione od tego, czy Pani Kierownik Cię lubi lub ma dobry humor. Odradzam pracy, ale jak ktoś lubi takie klimaty to, czemu nie.

SOK
@Jest źle

Pewnie nikt nie skomentuje tego wpisu, ale niestety coś w tym jest, ze jeśli ktos szybko awansuje to zapomina skąd przyszedl i zamiast pamiętać o swoich to juz tylko widzi tych u gory i ich uwaza za przyjaciół a (usunięte przez administratora) niestyty szybko sie zmienila i zapomniala o nas

Jest źle
@Jest źle

Dodam, że nie pracuję już w Mercedesie. Nie chcę, aby zespół pracowników miał nieprzyjemności ze strony Pani Kierownik.

Tak
@Jest źle

Czyli nic się nie zmieniło. Szkoda czasu i nerwów na tę pracę. Pozdrowienia dla ex koleżanek i kolegów z SOK.

zakup samochodu Mercedes B 180

Wreszcie znaleźliśmy czas ( minął już miesiąc ), aby serdecznie podziękować Pani Adzie Wojciechowicz za zaangażowanie,profesjonalizm, empatię i opiekę przy zakupie samochodu. Firma może być dumna z takiego pracownika! Życzymy Pani dużo radości życia i prawdziwego poczucia spełnienia się w pracy. Dziękujemy uśmiechem. J.B.Ludowiczowie

zen

Nie odpisują na meile; zarobieni są w czasie epidemii (choć klientów jak na lekarstwo), nie interesują się zleconą sprawą ("jak część będzie, to się odezwę"), klienta mają w poważaniu....

Zenek
@zen

A skad wiesz ze jak na lekarstwo? A moze to zazdrosc przez ciebie zwyczajnie przemawia?

zennn
@zen

Ale jeśli części nie ma, po przez pandemie gdzieś utknęła, to co mają Ci powiedzieć ?

Question

Witam, na jednym z portali widnieje oferta pracy na stanowisku kierownika administracji i wypożyczalni. Wie ktoś może jakie zarobki oferują oraz czy dane stanowisko wcześniej istniało A jeśli tak co się stało z poprzenim kierownikiem. Dzięki pozdrawia

Niemazaco
@Question

Oferta wisi już kilka miesięcy i jak widać nie ma chętnych bo zarobki i atmosfera tej firmie to jakiś żart.

Od 4-go grudnia nie można jeździć autem, chyba że z otwartymi oknami. Podobno cześć ( czujnik temperatury ) nie przyszła. Pomimo nieodebranego telefonu przed świętami, braku odpowiedzi na maila wysłanego przed Nowym Rokiem ponownie skontaktowałem się z doradcą Panem Damianem, który poinformował mnie, że jak cześć przyjdzie to się odezwie i o co chodzi? Wydaje mi się, że po takim czasie ( ponad miesiąc ), to serwis powinien informować na jakim etapie jest naprawa. Zupełnie inaczej wygląda serwisowanie w BMW Inchcape Wrocław, ale to mojej żonie podobała się A klasa.

Jan
@Michał

I jak tam auto? Uzyskales odpowiedz w temacie? Tak traktujemy klientow , przyzwyczaj sie

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz?

Kanarek

Chlopie, zgadaj sie z osoba ktora cie zaprasza na rozmowe - gdzie ma sie odbyc, nie takie bzdurne pytania zadajesz... Jesli sie chcesz przyjac do oddzialu, to niczym dziwnym nie bedzie rozmowa wlasnie w oddziale

Kanarek

Firma usuwa odpowiedzi, tego nie grali

@Kanarek

Pytania zadaje komputer z Gowork w celu zwiększania klikalności. Większość pytań jest tak ustawiona. Normalnie nikt takich bzdur niezadane by czekać na odpowiedź tygodniami.

Robert

Miałem rozmową z takim siwym dyrektorem na miejscu zatrudnienia. Generalnie pytania jakby zatrudniać mieli inżyniera NASA. (usunięte przez administratora) Nie polecam.

Elżbieta
@Robert

A coś więcej na ten temat możesz napisać? Może ktoś jeszcze wypowie się o tym jak wygląda rekrutacja w firmie? Pytam ponieważ chciałabym ustalić jak się do niej dobrze przygotować. Czy już po skończonej rozmowie kwalifikacyjnej wiadomo coś o szansach na zatrudnienie?

Wojtek

Czy firma rozwija się czy stoi w miejscu?

Rafał

czemu zamiast dac podwyzki albo nagrody sponsorujemy nieudacznikow z falubazu i włókniarza?jaka jest tego wartosc dla firmy,sprzedawcy czy serwisu?

Roman

Do kogo mam zadzwonic zeby dowiedziec sie czy nasze auto jest gotowe?bo dodzwonic sie i dowiedziec cos to graniczy z cudem.moze jakis derektor niech do mnie zadzwoni wkoncu ?????!!!!!

Dyrektor
@Roman

To może podaj swój numer :-)

@Dyrektor

Prosze o maila

Dyrektor
@Roman

Adresy mailowe Dyrektorów poszczególnych obszarów dostępne są na stronie www.

@Dyrektor

Jak cala wasza infolinia,zaraz ktos oddzwoni i tak dzwonili tydzien,przestancie kpic z ludzi bo zostawiamy u was duze pieniadze!a raczej zostawialismy-juz tam nie wjedziem

Jak jest z pakietem medycznym w Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz? Można dołączyć rodzinę?

Firma nie ma pakietu medycznego. Ewentualnie płatny comiesięczny PZU. Oczywiście opłacany z pensji pracownika.

Bartek

Nie ma z kim tam rozmawiać. Pozbyli się wszystkich fachowców i cokolwiek naprawić to jest dramat. Zapytania które trwają wieki niekompetentni pracownicy auto po kilka razy na serwisie a usterki dalej nie naprawione.... Już mi się gwarancja kończy nie mam wyjścia będę próbował auto oddać na naprawy za granicę... Może tam pojdzie to sprawniej. Nie mam cierpliwości i czasu na serwisy Wróbla. Nawet rozważam aby usterki usunąć na własną rękę w innym serwisie do którego mam zaufanie choć nie jest autoryzowany.

Zapytanie

Powiedzcie byli pracownicy jak to wyglada! Ile razy klient byl nie zadowolony z wykonanych prac serwisowych?

Zostaw merytoryczną opinię o Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz - Wrocław

• Jak się pracuje w Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz?

Zobacz opinie na temat firmy Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mirosław Wróbel Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes Benz