Opinie o Komin-Flex Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Komin-Flex Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Komin-Flex Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komin-Flex Sp. z o.o. w Toruń

Gniewny

anonim - 2013-08-21 12:37:24 Gniewny, a jak tam z atmosferą w komin-flex? Szef jest ugodowy i potrafi pójść na rękę, jak trzeba nagle wyjść, czy załatwić coś w urzędzie?no wiesz pracuje sie do 14 a urzedy sa do 15 czynne;-) a jak jest cos pilnego to oczywiscie da sie zalatwic wszystko..

Gniewny

anonim - 2013-08-17 11:38:50 To jak tam dzis z atmosfera w komin flex? Jakies problemy z wypłatami na czas? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.zadnych problemów z wyplata jak zwykle byly na czas i oczywiscie obfita;-) prawie jak na zachodzie.. a chlopcy na produkcji tez nie nazekaja bo dostali po 100 zl premi.. i maja prawie 2 tys zl na miesiac wiec na co maja nazekac..

qrewski

wszystko co zle w kf jest wina majstra (kier.zmianow. - takie fikcyjne stanowisko zeby w razie czego jak kf upadnie latwiej znalazl prace, i to nie tylko on ma stanow. na wyrost) i to jest smutna prawda... a reszta to robole - śmiecie... moze i niektorzy dziekowali za to co dostali a z 2 strony nam to sie nalezy bo paliwa i aut sluzowych nie mamy wiec chociaz bony itd sie nam nalza. w firmie jest coraz gorzej. nowy prcownik juz mial wypadek... dobrze ze w zakladzie nie zginal bo dopiero by bylo "wesolo"(zamieszanie)... ciekawe co by wtedy wymyslono...?

rex

Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma Tak niektozy pier...cie bo nie pracowaliscie gdzie indziej.Ja pracowalem w KF i to niedawno.Bardzo dobrze mi sie robilo.Jak wam dawali bony paczki do dzieci bilety do kina to zaden nawet slowem nie podziekowal a jak jest zle bo brak zlecen to jechac po firmie Zwolni sie jeden z drugim zaluz firme przyjmi kumpli z pracy i plac im po 6 tys.tez do ciebie przyjde.

Ślusarz

praca tylko po znajomosci (tzn normalna kasa), z ulicy za 5 zl/h

czy chce pan pracowac? czy cos pan umie? czy sie panu za takie gorsze chce robic?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
wolny

pewnie by sie xcos znalazlo ale musial byus drogi kierowniku byc spokrewniony z koms na stoleczku

pracownik k-f

juz widac ogloszenia pracy dotyczace przyjecia uczniow od wrzesnia , bo chyba brakuje chetnych mlodych ktorzy sami od siebie by sie pojawili i zainteresowali praca w tym zakladzie , w sumie nie dziwie im sie jak czytaja te opinie to wiedza ze nic dobrego ich tam nie czeka. wykruszyli sie porzadni pracownicy w samym lipcu dwoch wzorowych pracownikow rzucilo wypowiedzenie a kilku innych zostalo zatrzymanych minimalna podwyzka ale na jak dlugo?! o to jest pytanie!

kierownik

witam pracuje jako kierownik produkcji w PATENTUSIE-dobrze płacą ale też wymagają. mam takie pytanie. czy są przyjęcia do konin flex na produkcję a dokładnie jako kierownik produkcji. chodzą słuchy że na takim stanowisku dobrze są zarobki około 6tys zł i do tego samochód służbowy i do tego nic się nie robi po za dostarczeniem zlecenia na produkcję w połowie tygodnia. proszę napiszcie na tym forum jakąś odpowiedź. pozdrawiam

gość

wielki kierownik produkcji nie jest nierobem pare razy widziałem jak pracuje!!! ale do czasu jak Prezes chodził po chali;-) wiadomo musi robić dobre wrażenie.a większość czasu szwęda się jak smród po gaciach z rekami w kieszeni,i straszy zwolnieniami dyscyplinarnimi,uwazam ze Prezes powinien zainteresować się poczynaniami pana kierownika produkcji zanim coś podpisze bo za chwile pozostanie zgasić mu swiatlo na chali.

Prawda

zamiast szukać nowego kontrolera polecam zatrudnić byłego właściciela agencji towarzyskiej (alfonsa) celem ogarnięcia istniejącego burdelu na prod. ogólnie śmiech na hali po tym jak ww osoba się zwolniła, inne pracy na tym stanowisku (podobno takim fajnym...) odmówiły, kolejny dowód na ogromną nieporadność i brak prowadznia jakiejkolwiek inteligentnej polityki kadrowej itd.

fizyczny

mnie zastanawia jak taki pseudo twor jeszcze dziala? chyba tylko dzieki grupce ludzi ale tych z dolu robiacych za miske ryzu. mowa tu nie tylko o prod. ale i o magazynie, sklepie i dziale handlowym bo sa to ludzie bardzo ok. w tej firmie zarobki mamy jak ukraincy 1300-1500 zl za pare lat pracy, robimy jak chinczycy wszystko na juz i robione wlasnorecznie lub maszynami na kolbke. reszta maszyn nadaja sie na indriustrade a nikt w biurze na pietrze nie wpadl zeby jutro bilety sprzedawac i oprowadzac turystow. no ale to norma po co myslec i cos zmieniac jak mozna doic do upadlego KF. ciekawe ile jeszcze to potrwa wszystko? co do watku uczniow i kursanta za 3 zl/h to fakt ziola, cygarety i % ale grunt zeby chodzili i cos tam robili bo i tak sa 1000 razy tansi niz nowe maszyny czy normalni pracownicy... zal mi jak na to wszystko patrze...

spamowiec

cala prawda tylko szkoda ze nikt jej nie czyta ciekawe co bedzie njak od wrzesnia niebedzie chetnych do odb ywania praktyk uczniows,kich bo jak narazie to firma bazuje na uczniach i sie nadziewic niemoge gdzie sa opiekunowie szkolnich tych chlopakow bo to co sie tu wyrabia wola o pomste do nieba

kumpel

Witajcie! Wielce krzywdzące posunięcia szefostwa wobec pracowników, których zwolnili.Było ich kilku, świetne chłopaki, fachowcy i nasza koleżanka, która niejednemu podniosła by normę! Ale cóż, jeszcze kilka takich posunięć to będzie więcej biurowych pracowników pierdzieć w krzesła (jak to trafnie napisał wcześniej kolega) niż pracowników na produkcji. I jak firma nie ma mieć trudności finansowych? Ale służbowe samochody, paliwo i kto wie co, jest! Pozdrawiam!

zlodzieje

zwalnia sie wzorowych pracowitych pracownikow, a ci ktorzy pierdza w stolek na hali i w biurze oczywiscie dalej pracuja.. ogolnie jeden wielki klan jedna wielka rodzina nierobow. Dobre czasy sie skonczyly, pracownicy k-f bez premii, brak bonow, brak dodatkow typu lunch pass, brak biletow do kina i innych wyjazdow.. obnizka pensji, robic wiecej za mniej do tego dazy k-f. Zaklad bez przyszlosci , brak nowych maszyn od kilku lat, a te ktore "dzialaja" nadaja sie do muzeum. Inwestuje sie w nowe samochody zamiast w maszyny. W biurze prawie tyle samo ludzi co na hali. Jakie wnioski? Sami sobie odpowiedzcie.

były robol

coś mi się o uszy obiło że przeprowadzka nie wyszła na dobre + nietrafione zmiany kierownicze które dobijają tylko tą firmę‚a szkoda bo ekipa jest w porządku(oczywiście produkcja)R.I.P. KF !!!

upadajacy_K-F

koniec tej firmy jest bliższy niż bliski. zwolnienia na potege i to najlepszych ludzi, a kolesiów-nierobów się trzyma nadal przy korycie. do tego obniżki pensji. to początek końca i może osatni wpis tutaj nt K-F.

kumpel

Sądzę, że nie jest źle ale jak wszędzie, jak by nie było, to mogłoby być lepiej :) Zarobki nie są złe i zawsze na czas, socjal też jest więc jest ok! Załoga świetna! Nasze nowe koleżanki też i wcale sie nie skarżą.i są doceniane. Może nie pracują jak woły ale jak mrówki na pewno:) Pozdrawiam:)

internautka

a moze by tak je same zapyatc?????????

tirex

chyba ze masz kierownicze stanowisko bo ja tej opini niepodzielam a kiobiety ktore przyjeli to jak uczniowie maj wynagrodzenie a oraja jak woly

robotnik

Firma OK. ale zarobki mogły by być lepsze. Najgorsze jest to ze na sezon zatrudniają a potem zwalniają....Dobrze, że się trochę pozmieniało.

spawarek

Firma godna polecenia, jesli ktos jest ambitny i pracowity, to za 8 godz. raczej lekkiej, choc monotonnej pracy zarobi calkiem dobrze i to wszystko na umowe o prace. Do tego socjal : bony, imprezy, wyjscia itp. Z wiekszscia kadry kierwniczej da sie dogadac, choc wczesniej bylo roznie... ale teraz sie pozmienialo.

Zostaw merytoryczną opinię o Komin-Flex Sp. z o.o. - Toruń

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Komin-Flex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Komin-Flex Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Komin-Flex Sp. z o.o.