Wittchen S.A.

Opinie o Wittchen S.A.

to jest jedna wielka bajka to, że kierownik tak mówi bo musi ale rzeczywistość jest inna... może początki są piękne ale czas pokazuje jak naprawdę jest...

były pracownik - 2011-05-17 09:22:26 Praca w biurze też do ciekawych nie należy atmosfera taka jest wszędzie w biurze jak i w sklepie...!!! A tak zachwalają.... kierownicy, zew w biurze wsaniele a w skleach pracownicy maą bajkę..ciekawe gdzie.

xxx

no to nie fajnie tam chyba jest... jak już odchodza z biur..ciekawe jak tam płaca w biurze? ktoś moze sie wypowiedziec

Doradca Klienta

Bardzo przyjemna atmosfera oraz rozmowa. Zaprezentowanie warunków pracy i płacy.

Pytania standardowe: zaprezentowanie swojej osoby oraz zalet, dotychczasowego doświadczenia zawodowego, zakresu obowiązku w poprzedniej pracy, dlaczego zmieniłam pracę i dlaczego aplikowałam na to stanowisko. Następnie pytanie co wiem na temat firmy i produktów. Na co poświęcę pierwszy tydzień pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Jak pracowałam w tej firmie to z biura odchodziły osoby, na wysokich stanowiskach w ogóle się temu nie dziwie jak się tak traktuje ludzi. Ja potrafiłam nawet do późnych godzin nocnych siedzieć w salonie, żeby na drugi dzień można było dojść do ładu z pracą bo regionalna miała przyjechać i nawet za to nie dostałam słowa dziękuje. Jak można to daleko od tej firmy nie polecam nikomu tego.

JA

A jak jest w biurze ?Praca w wittchen Kiełpin? czy tez sa rotacje, [usunięte przez moderatora], jak z zarobkami?

była pracowniczka

zgadzam się z opiniami; a atmosferę w sklepach rzeczywiście tworzą pracownicy poszczególnych sklepów; ogólna ocena tej firmy to "1"; nie polecam nikomu na dłużej; jeśli nie zmienią się zarobki i podejście pracowników ( z całym szacunkiem ale to "tylko pracownicy" )centrali to w firmie będzie bardzo duża rotacja i niekompetentni pracownicy!!!!!!!!!!!!!! przez ludzi dla ludzi :) nic co ludzkie nie jest mi obce

Ogolnie zgodze sie z opniami na temat tej firmy. Wyzysk jest rzeczywiscie, pensje marne, ale jesli chodzi o atmosfere w pracy to u mnie byla super. Pracowalam w Z.T. w W-wie. Kierowniczke (usunięte przez administratora) mialam super. Dziewczyna rzeczywiscie zna sie na swojej robocie. Robi wszystko to co sprzedawca, zasuwla z nami rowno. Co mysli to mowi. Chwali czesto,ale tez jak trzeba potrafi zganic. Nie podlizuje sie jak reszta menagerowi regionalnemu. Mowi czesto mu niewygodne rzeczy. Sama nie wprowadza napietej atmosfery i nie pozwala by ktos inny u niej w salonie to robil. Wyznacza jasne granice.Jesli juz jestescie tak zdesperowani, ze potrzebujecie tam pracowac to polecam tylko ten salon i tego kierownika.

hej

jak czytam opinie nic sie nie zmienia w tej firmie i rzeczywiscie ciesze sie ze sie zwolni?lam... przykre,,,szkoda bo klienci swietni,Iwonka Szuba swietna i serwis swietny... dziwne podejscie kierownikow regionalnych...manipulacja [usunięte przez moderatora]

lucius hunt

witam a co możecie powiedziec o magazynie w tej firmie jak sie tam pracuje?

przestroga dla klientów

Witam serdecznie. Czytając wszystkie opinie byłych pracowników nie wątpię że tak jest naprawdę . Moje zetknięcie z tą firmą skupiało się tylko na jednorazowym byciu klientem oraz znajomi podobne przejścia mieli. Oczywiście chodzi o towar skórzany niby kraj pochodzenia italia, na a metka "made in china" no ale jak się domyślam przełożeni sprzedawców tak kazali mówić pewnie, że wittchen ma fabryke w chinach, ja podejrzewam że co najwyżej ma prase do nabijania znaczków bo równie dobrze tej jakości produkty można znaleźć na targu . Sam się głęboko zawiodłem produkty się rozklejają. parasole się rozpadają, a z rekalamacją ciężko. Jako miłośnik skórzanej odzieży mógłbym polecić potencjalnym klientem pewien sklep w małopolsce, no ale nie mogę robić reklamy tam naprawdę jest wysoka jakość i produkty godne polecenia wyprodukowane w miejscu sprzedarzy. Tak jeszcze dodam, że tam pan wittechen z całym kierownictwem, menagery regionalne itp itd mogliby się wybrać na szkolenia bo jakiś czas temy poprzewracało im się w głowach i zapomnieli co to jest skórzany "produkt". Pozdrawiam i nie polecam!!!

buba

a jak z odpowiedzialnością materialną i tymi wekslami w Wittchenie

Mary

Dzieki Wam wszystlim za opinie , bo wlasnie chcialam podjać tam prace, ale po przeczytaniu tylu skarg i uwag bede sie powažnie nad tym zastanawiać

nina

tylko narzekać i nic więcej!jeżeli było źle to trzeba było się zwolnić po miesiącu a nie pisać jak to mi jest źle, że jestem pokrzywdzony.W Biedronce mają 1600 brutto,jak czytam fora na temat pracy w różnych sklepach to śmiać mi się chce z Was, nie dostaliście chyba jeszcze porządnie w kość.W kazdej firmie są jakieś wymogi i trzeba się do nich niestety dostosować,nie pasuje to żegnam się z firmą.wypisywanie ww. rzeczy świadczy tylko o was samych i braku dojrzałości!

nina

jak komuś nie pasi zawsze może iść do Biedronki

kinio

Może mi pan coś więcej napisać o tej firmir?

Witam Czy ktoś mi napisze konkretnie jak to wygląda z godzinami pracy i ile godzin w miesiącu się pracuję, bo wkońcu ustawowo jest 160 h!!!czy są jakieś nadgodziny?wypłacają czy może są do wybrania? Pozdrawiam i z góry dziękuję za info:)

lepiej unikajcie tej firmy. pracowalem 3 miesiace..... 3x nie !!! marne pieniadze, kierownik regionalny, atmosfera...

Antosia

Pati pisałam wcześniej.Pracownik,który przepracuje min. 3 miesiące.Może zakupić towar po niższej cenie,obniżka jest od 40-65% do 500 zł na cały rok.Jeśli przepracuje ponad rok może zrobić po niższych cenach zakupy do kwoty 1000 zł.Oczywiście Ty nie dostajesz 1000 zł,czy 500 zł,tylko możesz kupić produkty w obniżonej cenie do tych wartości.Nie więcej.Więcej już po detalicznych cenach. Koleżanka wspomniała o premiach kwartalnych.Z reguły ich mniejsze salony nie wyrabiają.Warszawa-z reguły wszystkie salony,Gdynia i Gdańsk i chyba Kraków,Oni często mają po 100% lub w pobliżu.No i tyle :-)

Malutka

Ha ha ha :-))) Promocje dla pracowników :-) Możesz dostać premię kwartalną w towarze (na salon przyznana jest odpowiednia do utargu kwota), tylko jest jeden warunek: przez 3 miesiące z rzędu trzeba wypracować 100% każdego miesięcznego planu... Ha ha ha

Zostaw merytoryczną opinię o Wittchen S.A. - Czosnów

• Jak się pracuje w Wittchen S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wittchen S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wittchen S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 6 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wittchen S.A.?

Kandydaci do pracy w Wittchen S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wittchen S.A.