Opinie o Kanes Food w Evesham

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kanes Food. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kanes Food o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kanes Food w Evesham

janusz krajacz

No więc sprawa wygląda tak -> Kanes Foods to dobre miejsce na start, można się zaczepić i spokojnie rozglądać się za lepszą pracą. ALE jest to miejsce gdzie polacy gnębią polaków, szczególnie ci w granatowym polarku, bo wydaje im się, że są bóg wie kim bo awansowali na lineleadera czy nie daj boże supervisora. Na nowej sałacie jest taki jeden [usunięte przez moderatora] co ludzi traktuje jak śmieci, typowy polaczek co psim swędem awansował a w Polsce kopałby rowy, wyjątkowo wulgarny cham. Ja już pracuje 8 miesięcy i powoli będę zmieniała pracę, wystarczy mi już Kensowizny. Najgorzej mają ci, którzy pracują na day shift (od 6 rano do 14) są mężczyznami i do tego Polakami, nimi pomiata się najbardziej. Polak zazwyczaj musi robić to co robi dwóch hindusów, nimi nie wolno pomiatać bo to od razu rasizm, Polakiem wolno tym bardziej, że pomiata nim drugi polak. Reasumując PLUSY - płacą, masz ubezpieczenie, pracujesz legalnie, łatwo sie dostac, na start jest ok. MINUSY - zimno, mokro (czasami pracujesz z mokrą zmrożoną sałatą, a nie dostajesz rękawiczek "bo nie ma" :)), polak polaka traktuje jak śmiecia, nigdy nie wiadomo ile bedziesz pracował, codziennie pod koniec pracy (a czasami w ogole) dowiadujesz sie ze dzisiaj konczysz nie o 14 tylko o 16 bo jest "busy day" albo, że pracujesz nie do 14 tylko do 10-11 bo nie ma pracy (i zarobisz wtedy mniej). Wkurza też to, że codziennie robisz coś innego, rzucają cie co przerwe na inne stanowisko albo na inny dział, a często też na inne fabryki (coleslaw, stara sałata czy stir fry) Także dobre na start do zaczepienia sie, ale ogólnie cieżka praca.

ajzberg

Spróbować możesz, ale długo to raczej tam nie porobisz. Na stałe zostają tam tylko niewykształcone ciapaki, zapijaczone polskie dziecioroby i ludzie w podeszłym wieku których nikt już nie zatrudni, bo muszą dociągnąć do emerytury.

była

Oczywiście że są gorsze prace od tego Kanesa typu: indyki, kurczaki, mrożonki,etc,etc ale tak nie ma się co pocieszac i powiedzieć uczciwie, że jest tam syf a biorąc pod uwage niską temperature, pracodawca nie dość, że powinien płacić wyższą stawke niż national minimum, to jeszcze zapewnić ciepły posiłek, albo wypłacić ekwiwalent za niego (tak jest w Polsce że w pracy w warunkach poniżej 10 stopni winien to zapewnić nie wiem jakie jest prawo w UK) a nie jeszcze kasować za jedzenie tych biednych Polaczków i ciapaków,to jest właśnie ten cynizm, Polacy często są nieświadomi tego i jeszcze się debile cieszą jaki to angielski Pan jest dobry, że zrobił kantyne gdzie można zjeść smacznie i tanio przeleżane odpady przywiezione z magazynów marketów za bezcen, a jeszcze zarabiając na nich przy okazji -to jest to [usunięte przez administratora] bez mydła. Ale najśmieszniejsze jest to że jak pójdziesz do jakiegoś [usunięte przez administratora], bo kasa się nie zgadza na payslipie to wali ścieme że wyrównają a w rzeczywistości nic nie załatwi i odsyłają od księgowej do managera i tak w kółko. Takie to właśnie jest tam poszanowanie pracownika i naprawde smiac mi się chciało jak patrzyłam na tych [usunięte przez administratora] którym założyli granatowy polar i wydaje się że są managerami, a są zwykłymi poganiaczami frajerami robiąc na premie kilku tłustych angielskich cwaniaczków.

auflex

Negatywne opinie? To wy chyba nie pracowaliście w prawdziwym syfie... Praca przy sałatkach w Kanes Food czy przy linii w Moy Parku to pestka w porównaniu z fabryką "indyków" w Monnaghan w Irlandii. Jak się komuś robić nie chce to wiecznie będzie narzekał. Najlepiej się położyć i nic nie robić żeby funty wpływały na konto. Na początek praca w Kanes Foods jest dobra dla każdego... Nie ma co narzekać.

andre80
@auflex

Pracował em w chikenach w Sandykroft, praca ciężką ale niezłą płacą i łatwo można uzyskać urlop

wyrus

witam nieprzeraziły mnie te opinie jak ktoś chce pracować to bedzie ja mam juz kilka latek i w róznych fabrykach pracowałem oczywiście tylko w polsce. Od 3 lat jestem w Angli i pracuje w Hotelu tu to dobiero harkor dla wytrfałych zadnego szacunku dla ludzi, i dlatego chiałbym zmienic prace na lepszą, spokojniejszą i dobrze zarobić, a jak jeszcze dochodzą nieraz nadgodziny to tylko brać i nienażekać, Polacy niestety są rózni najlepiej jak by sie położyli a kasa sama do kieszeni bym wpadała. Szkoda gadać. Ja z moja dziewczyną złożylismy aplikacje ale narazie nic trzeba dalej meczyc i czekac na szczesliwy dzien kiedy wkącu sie poszcześci i firma KANES FOOD się do nas odezwie. A pracować to ja moge o kazdej porze i dnia i nocy. I taką firmą jest Kanes Foods.

R@

Jezeli chodzi o robocze ubrania, to sprawa jest prosta :) Na dziennych zmianach siatki na glowe, fartuch, zagluszki i dla zarosnietych cos na buske ;) Na nocce jest podobnie, ale dodatkowo dochodzi kombinezon (niestety te nowe przemakaja) i kask z zagluszkami. Temperatury pracy sa zalezne od tego gdzie sie wyladuje. Tam gdzie myje sie ciepla woda, to wiadomo ze jest cieplo, ale ogolnie to praca jest w tzw lodowkach, czyli dosc chlodno. Dla chetnych do pracy na nockach mala uwaga. Do pracy raczej nalezy brac ubrania, ktorych Wam nie szkoda, poniewaz do mycia maszyn uzywa sie roznego rodzaju chemii i ubranka niestety moga sie bardzo zniszczyc ;) Tak jak ktos napisal wzesniej, nocki sa dla wytrwalych. Szczerze powiem, ze praca nie jest warta tych pieniedzy. Faktycznie, Polakow tam nie brakuje, co chyba jest plusem dla ludzi, ktorzy nie znaja wogole jezyka. Jest jeszcze jedna drobna sprawa. Jak w Anglii chorujesz, to nie zarabiasz ;) To tyle na dzisiaj. Pozdrawiam nocne zmiany ;)

wyrus1981
@R@

witam a czy nadal potrzebują do pracy. ja cv wysłałem ale cały czas czekam. a jak Pan pracuje to moze Pan wie co mowią. pozdrawiam

qq

jak wyglada praca w zimie czy jest duzo pracy chodzi sie normalnie na 8 godz i czy sa tez nadgodziny??

kaja

hey. Jak idziesz na rozmowe pytaja sie ciebie jak dlugo w angli jesates, czy dlugo zostajesz i takie pierdoly ogolnie podstawy. Potem proponuja ci prace.

mop23

pracuje juz tam 8 nie narzekam nie patrzcie na negatywne opinie angole przychodza i na drugi dzien nie wracaja ale wiadolo ze nie chce im sie robic zawsze mozna dorobic no i najwazniejsze nie robisz przez zadna agencje jakies pytania piszcie

robo14
@mop23

cau.v Kanes wtorek przechodząc do rozmowy, możesz mi powiedzieć, jak to działa i czy mam szansę dostać tam pracę? dziękuję som slovak

Andre80
@mop23

Dodatek jest Ł6 za 8 godz pracy a plaa za 7.30. Nie jest zle na nocy polecam wytrwalym;)

...

anonim - 2013-06-22 14:36:22 a jak z językiem trzeba trzeba znać dośc komunikatywnie angielski by sie przyjąć do Kanes Food? stawka jest godzinowa czy stałe wynagrodzenia, jak to tam funkcjonuje?Jest etap rekrutacji skladajacy sie z interview i induction sprawdzaja twoj angielski i daja szkolenie BHP health&safety jesli twoj angielski nie jest na poziomie ,,yes,, ,,no,, to sie dostaniesz ogolnie mega rotacja ludzi a aplikacje mozna zlozyc przez internet stawke podniesli wiec teraz jest 6.31 na godzine a na nocnej zmianie dodatek za kazda nocke night shift allowance 6 funtow za overtime poltora stawki ale ogolnie odradzam takie zaklady jak kanes foods samsara czy prima fruit. pzdr dla nowej salaty

Pomywacz

Praca na nocki jest całkiem dobra w porównaniu do męczarni w dzień przy krojeniu sałaty. Na nockach jest o wiele mniej osób, zgrana ekipa, większość Polaków ;)

penetrator

Jest to fabryka salatek. Sa trzy zmiany. Dzienna od 6-14, popoludniowa 14-22 i nocka. W nocy nie idzie produkcja tylko wchodza cleanerzy i myja te wszystkie maszyny.

Kamil

czesc .a na czym polega ta praca slyszalem ze tez mozna myc jakies tam maszyny .

nika

chłopaki też zdradzają swoje dziewczyny......... praca jak praca, ale traktowanie przez osoby stanowiskiem wyżej pozostawia wiele do życzenia, ogólnie syf i malaria.

były pracownik - 2010-04-18 09:01:40 szczerze odradzam podejmowanie pracy w tym [usunięte przez moderatora]. warunki ponizej godnosci ludzkiej, praca jedynie dla prawdziwie zdesperowanych. polski zakład pracy chronionej.. ale oczywiscie jesli nie przeszkadza panstwu noszenie tych samych butow przez wszystkich pracownikow, oraz cialgle traktowanie przez przelozonych jak [usunięte przez moderatora], panstwa decyzja potwierdzam wypowiedż kolegi.totalne dno,a polacy którzy tam pracuja to obdojstwo

luko

w 100 % sie zgadzam firma lipa totalna wielki (usunięte przez administratora) a polki zdradzaja swoich mezow chlopakow i ida totalnie na calosc porazka wielka

Zostaw merytoryczną opinię o Kanes Food - Evesham

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kanes Food?

Kandydaci do pracy w Kanes Food napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kanes Food