ADRO sp.j.

Opinie o ADRO sp.j.

Dawid

Czy firma potrzebuje ludzi do pracy? Jak atmosfera są jakieś benefity?

Witam pracuje jako spawacz od 2001 roku różne firmy przerabialem z różnymi ludzmi o firmach rozmawialem i z ludzmi z adro tez nigdy bym nie poszedł do pracy do firmy tego typu i pewnie żaden szanujacy sie spawacz i monter też nie ,(usunięte przez administratora)

@mag136 a jesteś zatrudniony w takim razie do pracy w Polsce czy poza jej granicami? Czy wyjazd do pracy gdzieś dalej rownież jest możliwy w takim szybkim czasie? Czy na rozmowie testowano jakoś Twoje umiejętności?

A na co spawacz poza umową o pracę może w ADRO liczyć? Jednak w większości firm jest to na start zapewnione więc na pewno przydałyby się informacje na temat jakichś dodatkowych rzeczy, np. z socjalu?

Monter

W każdej firmie płaca za ubezpieczenie za buty ubranie sprzęt bhp tylko nie tu kask na głowę i cienkie ubranie jak do sprzątania i do pracy niewiem gdzie kto z was pracował ale stawki po 30 zł to sprzątaczki w Niemczech maja więcej a wy jeszcze chwalicie ze ktoś wam wypłatę da na czas nie wiem czy do tej pory za darmo pracowaliście zamiast pisać prawdę żeby ludzie uważali na takie firmy to piszecie głupoty o zarobkach tam możesz jeździć jak jesteś na walizce i czekasz na telefon nic nie mozna zaplanować nie pracujesz nie zarabiasz urlopu nie ma socjalu tez nie wiec co wy piszecie ze jest super a emeryturę slad weźmiecie jak tu wszystko co sie da to ponad cztery tysiące na okres tego co jesteś w pracy i w domu bez chorobowego itp prawa do zasiłku w razie czego prezesi zarabiają ale reszta pracowników to zbiera resztę co zostanie przerwy odliczane od czasu pracy dojazdy bezpłatne

Lepiej niech każdy sie sto razy zastanowi bo wyjechać łatwo ale dostac 4 tys i żyć w Holandi miesiąc i jeszcze cos miec w Kraju to tylko wycieczka

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
mag136

Byłem 2 tygodnie temu - po 3 dniach od rozmowy bhp, lekaż, papiery i w ciągu 7 dni już w pracy - szybko, sprawnie i ciekawa oferta

elektroda

Potwierdzam - pracy jest sporo praktycznie każdy porządny spawacz zaraz dostaje umowe o prace

marek

praca za granicą jest i z tego co słyszałem w kraju też - pracuje u nich 3 miesięce i jestem zadowolony, znajomy też przyszedł tu jako spawacz i też nie narzeka

To potwierdzona informacja, że praca jest za granicą? Bo na ich stronie internetowej nic na ten temat nie ma

Mirek

Witam, szukam pracy jako spawacz, ile Adro płacą na godzinę.

kaiw

czy coś się wyjaśniło? ja się właśnie zastanawiam nad wysłaniem cv do firmy a ty mi tutaj takie sensacyjne wadomości na noc przed snem, chyba nie zaSNĘ:/ uv potwierdzam jak najbardziej twój komentarz, ludzie narzekają a przeciez wiedzieli co podpisują

gdrty

Siemano co z tym przestojem praca wstrzymana of piątku nikt nic niewie macie jakiesniusy

nowy 234

Siemanko jakie stawki maja placa w euro szlifierz ile ma na czysto

dawid

Witam, pracuję w Niemczech u niemieckiego pracodawcy i często widzę busiki z pracownikami na terenie stoczni w Brhv. Ciężko mi powiedzieć czy jest to firma o dużej reputacji. Na pewno są konkurencyjni jeżeli chodzi o stawki które oferują. Niedawno pojawiło się bardzo dużo greków. Myślę że są jeszcze tańsi. Wykonują najgorszą pracę, mam nadzieję że nasi pracownicy są lepiej dostrzegani. Rozmawiałem z jednym z pracowników z ADRO, nie wiem czy to prawda ale powiedział że ma 10 euro na godzinę, to było kilka miesięcy temu. Niestety ale nie zapytałem się jaką pracę wykonuje. Przyznam się że miałem wrażenie że był lekko wcięty. Nie chcę nikogo osądzać, bo kiedyś w stoczniach w Niemczech stały automaty z piwem i w przerwie można było sobie wypić piwko. Ale dzisiaj alkohol w miejscu pracy to jest już chyba wykroczenie i natychmiastowe zwolnienie. Prawda zawsze leży po środku, więc nie biorę tych wszystkich komentarzy na serio. Żeby poznać prawdę trzeba popracować w tej firmie.

UV

Cześć jestem pracownikiem firmy i jestem bardzo zdziwiony takimi opiniami firma jest Okej Wypłata zgodna z umową na jaka sie zgodziliscie i wyplata zawsze jest na czas. Jeśli ktoś ma ochotę pracować i jest dobry w tym co robi, nie jest alkoholikiem nie ma żadnych problemów i jest zadowolony

dropdnb

siema,wybiera sie ktos tam do szczecina ?ja mam niby byc tam na 8 sierpnia na probkach..wiecie co to za firma itd itd ?dzieki za odpowiedz yo

jogi

mam pytanie o próbki warto się fatygować?

wel

Jaka jest stawka dla spawacza,

majster

Przyjmują i zarobki też dobre.A wiadomo że na uczciwych do pracy to mało jeśli masz preferencje to wal do nich.Osoby negatywnie oceniające to pewnie ci co za picie wylecieli Elo polecam.

wiedzacy

Zebys sie nie zdziwil he

spawek

Zgadza się w 100%...

Zostaw merytoryczną opinię o ADRO sp.j. - Rumia

• Jak się pracuje w ADRO sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy ADRO sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADRO sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ADRO sp.j.?

Kandydaci do pracy w ADRO sp.j. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ADRO sp.j.