Opinie o B.D.ART Sp. z o.o. w Małkinia Górna

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy B.D.ART Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w B.D.ART Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B.D.ART Sp. z o.o. w Małkinia Górna

hmmm

dlaczego prawie wszyscy interesujecie sie trybem życia innych ludzi? jak nie oceniacie innych po wygladzie to strasznie cisniecie na to co robi. nie sadze by wsród was byli jacys idealni ludzie. cieszcie sie ze macie jaka kolwiek prace, marnie placa z tego co slysze,ale zawsze lepsze,,troche,,niz calkiem,,nic,,. dajcie sobie spokoj

ANOALFABETA

ekipo z (usunięte przez administratora). Pani Renia niech sobie ino na chulajnudze jezdzi jak ino jej to pasuje. kobitka obrótka, jakimi tam sie pracami trudni to jej sprawa, kieszenie pieniedzmi ma wypchane? a ino ma bo nie tylko uroda nie grzeszy ale i glowe ma na karku. a wy ino myslec nie umiecie i pracujeta za najnizsza krajowa. i mata duzo pretensja. a jesli kto lubi gorzalke pic to niech pije, przynajmniej geba mu sie posmieje. a i nie zagladajcie nikomu pod pierzyne bo wy tez lubita pomacac co nieco w robocie

ktos

nie jest wart nawet wspominania widac

lamfreksik

Co ty chlopie gadasz ja robie tu 13lat i nadal jezdze rowerem typu stara ukraina i nie moge sie dorobic samochodu

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie B.D.ART Sp. z o.o..
patykowy katar

Co wy mowicie to jest pozadna firma od dziecka chcialem w niej pracowac i wkoncu mi sie udalo. Jestem bardzo zadowolony z pracy w tym zakladzie a wy piszecie takie glupoty a pozniej narzekacie ze nie ma premii ani podwyzek to wszystko tylko i wylacznie wasza zasluga debile.

załamany

jak czytam to forum to się zastanawiam jak to jest możliwe, że takie debile się jeszcze po wiochach uchowali. Przeczytajcie co piszecie a będziecie wiedzieli dlaczego jesteście tak traktowani

robol
@załamany

Nie łam się chłopie tylko uszy przykul i dalej pracuj w bd ardzie

załamany
@robol

Wiesz chłopie - ja martwić się nie muszę uszu tesz kulic nie muszę a tym bardziej pracować w bd ardzie, ale jak się kiedys tam zatrudnię to może się spotkamy tobie życzę powodzenia bo może ten zakład ci życie uratyje bo z takim podejściem .......

robol
@załamany

To się zatrudnij jak cię przyjmą cwaniaczku a da twoje wiadomości to ja już tam nie pracuje to raczej się nie spotkamy życzę powodzenia

lala

BD.ART to nie zakład pracy to (usunięte przez administratora) zagłady,a ludzi traktują jak smieci albo i gożej.

jabłonko

nadal widzę, że wesoło na forum już teraz to jadą wszyscy po wszystkich najlepiej to zróbcie zebranie na hali i zaproście tam dyrekcję wygadajcie się co komu na sercu leży i może wtedy coś zmienicie w Waszym zakładzie chociaż wątpię bo każdy z Was jest odważny pisać anonimowa nie ma możliwości abyście się odezwali.No cóż zyczę przyjemnej pracy wszystkim pracownikom niech dalej wygrywają układy i układziki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

krzyzak

zeluwka pilnuj siebie bo o tobie by niezla ksiazke napisal,a tego calego krokodyla trzeba wywiesc na taczce.

@

I znów się tchórzu podpisujesz jako Dinek, ale żenada hahah....

malo

Współczuję Prezesowi takich pracowników,specyficzne społeczeństwo!

obserwator
@malo

Prezes jest zadowolony tańszej siły roboczej nie znajdzie, co ty wiesz o współczuciu więc się nie wypowiadaj mądralo

lazur

A co patrzyłes ze wiesz że ma na miejscu? Widać nadal to lubi,nic się nie zmieniła. lepsze tam widziałem i mocniej zużyte.

lazur

Nie ma co mówią o wszystkich kierownikach. Są fajni dwaj jeden swój drugi dojeżdża. Wiadomo że r to jest taka i taka, każdy już o niej wie co ona potrafi żeby tylko na stanowisku się utrzymać Ale cóż nie każdy ma godność osobistą i gdy się im pluje w twarz to mówią że deszcz pada. Ale to jej sumienie o ile takie posiada. Buzka Renata. Powodzenia, a raczej do szybkiego zobaczenia za bramą..

dziadek

Pozdrowienia dla babci S. :-)

Witam! pracowniku??? jak piszesz komentarz to określ się np.@ lub $ bo nie chcę aby moje wpisy były kojarzone z twoimi. Ludzie czy wyście już do reszty powariowali? Czy to,że jesteśmy sfrustrowani małymi zarobkami lub jesteśmy zdeterminowani tym,że nikt się z nami nie liczy upoważnia do takich obelg i upokarzania innych? Kto z nas chciałby na drugi dzień przyjść do roboty, przejść całe hale produkcyjne i pracować 8h wiedząc przy tym,że" ŚWINIA" czai się za rogiem? Tak naprawdę połowa osób które tu piszą już dawno nie pracuje a druga połowa podaje się za kogoś innego np.dinka, boczka lub zeluwę. Brawo tchórze. Nie pozdrawiam!

kierownik zmiany

hej kolego dlaczego podpisujesz się jako Piotr M DLA TWOJEJ WIADOMOŚCI TO O TEJ GODZINIE JEST ON W PRACY RAZEM ZEMNĄ. MOŻE BYŚ SIĘ PODPISAŁ SWOIM IMIĘ I NAZWISKIEM A NIE PODAJESZ SIĘ POD KOGOŚ. RADZĘ WAM SIĘ ZASTANOWIĆ CO PISZECIE BO CO DO NIEKTÓRYCH JEGO GODZINY PRACY SĄ POLICZONE... I WEŚCIE SIĘ (usunięte przez administratora)WSZYSCY DO ROBOTY...

@kierownik zmiany

Skoro teraz jesteście w pracy i siedzicie na forach i piszecie te głupoty zamiast pracować to kwalfikujecie sie do zwolnienia

tomek

Dinek to ty jeszcze sie nie zapiles?o rozgarnieci to ty powinienes miec jak najmniej do powiedzenia,lepiej idz pozbieraj butelki które pozotaly po tobie w firmie i sie nie udzielaj o kims jak sam jestes nic nie wart.

???

Ja pracuje i mimo wielu ofert z innych zakładów nie mam zamiaru na chwilę obecną pracy zmieniać. Wiadomo nie jest to idealna firma ale i pracownicy idealni nie są. jeśli ktoś ma aspiracje wykształcenie to też ma perspektywy na pracę i sukcesy. Czytając zamieszczone wyżej posty widać jakich ma ta firma pracowników, potraficie tylko kimś się zajmować a czy życia osobistego nie macie? Na swoje życie tez tak narzekacie? Ciekawy jestem. Każdy widzi czyjeś błędy ale swoich nie zauważa.

@???

a gdzie take oferty są że tutaj robisz pewnie oferty zbieranie puszek

???

Ciekawy jestem tylko jednego skoro wszyscy tak narzekają na tą firmę, twierdząc że jest nieciekawie nawet można rzec że źle to proszę drodzy koledzy/koleżanki pracujący w tej firmie uzasadnijcie dlaczego tam pracujecie czy aspiracje i wykształcenie oraz posiadane umiejętności nie pozwala Wam na satysfakcjonującą pracę? Każdy narzeka a mimo to pracuje i jak jest możliwość kierownikom i dyrektorom się podlizuje jak tylko może. drodzy moi czy nie macie wystarczająco odwagi i aspiracji aby postarać się o pracę waszych marzeń?

boczek
@???

Przestań się mądrzyć co kto każdy wie jak jest w tej firmie tylko bierz się za robotę

kalka

na całym zakładzie jeden kupuje od drugiego, sama kupuje jajka i mleko i kto mi zabroni ? płacę za towar i wiele razy widziałam jak r.. też płaciła więc przestańcie głupoty pisać

kalka

wcale nie zarabia więcej bo widziałam jej pasek więc skończ z tą zazdrością tylko pracuj jak należy i nie zajmuj się bzdurami!!! moja sprawa co robię na przerwie.... mogę jeść mogę zapalić i równie dobrze mogę w tym czasie kupić jajka tobie nic do tego

@kalka

Z tego co mi opowiadają pracownicy którzy podlegają pod R..... to dobrego zdania jeszcze od nikogo nie słyszałem,nawet Ci ktorzy pracowali znią jak była zwykłym pracownikiem to też ciekawie nie było,i nie wiem po co co niektórzy próbują załagodzić tą sytuacje ludzie i tak będą pisać bo do tego służy to forum żeby każdy kto chce się przyjąć do BD niech wie co go czeka .

Dora
@kalka

Co tak bronisz tej R pewnie jesteś jej przydupasem i podlizuchem bo inaczej byś tak nie pisała wole kierownika ARTURA B miał chłopak swoje przejścia ale przynajmniej jajkami się nie zajmuje i można się z nim dogadać.

@kalka

Jak się ma troche oleju w głowie to można wiele ofert znaleść trzeba wiedzieć gdzie szukać no i mieć jakies kwalifikacje.

Zostaw merytoryczną opinię o B.D.ART Sp. z o.o. - Małkinia Górna

• Jak się pracuje w B.D.ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy B.D.ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

B.D.ART Sp. z o.o.