Opinie o B.D.ART Sp. z o.o. w Małkinia Górna

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy B.D.ART Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w B.D.ART Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B.D.ART Sp. z o.o. w Małkinia Górna

fiut

Na lustrach zwolnili wczoraj 4 osoby a za co za to ze nie przynosili jajek!

tbs

Wie ktos co sie dzieje w tej firmie?kilka tyg temu byly przyjmowane osoby teraz panika bo zwolnienia

robol 2

kolego TY chcial bys z nim pracowac?po tym jak sprzedal jednego wieloletniego pracownika ja nie chce nawet patrzec na niego.

robol

mianowicie krokodyla nie jest on taki zły tylko strasznie obesrany wystarczy ze bogdan jest na hali i ma pełne pory sprzeda każdego pracownika żeby ratować swoją pozycje kierownika . jego czas się skończy przyjmiemy go na produkcji bez łomotu się nie obędzie będzie ganiany jak kot . pozdro dla niego .

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie B.D.ART Sp. z o.o..
Lysy

Znowu ktoś marszczył w kiblu na lustrach i było słychać krzyki Re... Re... ,będzie trzeba użyć karczera !

bogus

krokodylu oddaj mi moją premie!!!a cieszysz tego brzydkiego ryja

tworzący lustra

Siemanko co tam słychać na lustrach bo dawno nikt nie pisał

bd

krokodyl co najlepiej potrafi to zabierac ludziom premie i wlazic lysemu w dupe.

...

kierownicy znajacy sie na robocie zostaja zwolnieni,w ich miejsce zostaja przyjmowni idioci nieznajacy sie kompletnie na niczym

stefan

Syf brud kiła i mogiła roboty nie ma materiału tyle co kot napłakał przychodza i gadaja ze mało a jak prosisz o urlop to usłyszysz ze jestes potrzeby i ci nie da albo jak da to narzeka poł godziny a potem z łacha da a jak o podwyrzke to idz do szoguna chociaz Bogdan ma wiecej pojecia jak nie jeden kierownik pracuje ponad 2 lata i wiem co mowie nara i pozdro dla bd artu hehehe

@stefan

Bogdan zbudował zakład od podstaw. Dał pracę okolicznej ludności.Chwała mu za to. Jest cholerykiem ale każdy ma jakieś wady.Facet ma JA.....duże Pozdrowienia dla Bogdana.

realistyczna

Co Ty człowiek piszesz??ok zbudował od podstaw,jak każdy dba o swój interes,ale niech też nasz szanowny prezes ma szacunku trochę do ludzi,bo gdyby nie my szczerze to nie miałby tego co ma wiadomo,że maszyny nie zastąpią rąk ludzkich,zwalniają dobrych pracowników,bez powodu,bo coś tam się nie spodobało,a tępaki dalej pracują....!!!

@realistyczna

-Tylko nie tępaki!

,,,

Pendolino intercity który to jest?

Dorota

Nosił razi kilka ponieśli i Artura B wilka pozdrowienia od pracowników hali luster trzymaj się tatuś ci znowu fuchę załatwi.

Bolek
@Dorota

Raczej nie załatwi bo władze Kubaszewskiego też sie zakończyły :P

Tak tak nieroby cieszcie się bo takie łamagi nigdzie indziej pracy nie dostaną a i tak Bogdan wam sporo płaci za wasze wypociny

Komorowski

cieszcie sie ze macie prace nieroby

pracownik11

Witam. Nie pracuje w tej firmie od roku co wy myślicie że gdzie indziej jest lepiej to się mylicie. Wszędzie jest hu..ia z grzybnią więc nie narzekajcie póki macie prace hehe pozdrawiam

....

Leszek doprowadzil mleczarnie do bankructwa teraz to samo zrobi z bd artem.

Pamiętajcie nie mozna jesc duzo jajek ktore dostaje sie za danie premii bo wtedy (usunięte przez administratora) wam urośnie i bedziecie musieli chodzic w dresach a nawet bedziecie musieli zacząc biegac i na Maratony jeździć tak tak Pamiętajcie od jaj kurzych (usunięte przez administratora) rośnie

kendzior

Ta ten Karolek automatyk przyznam ze podpierdalacz a o robocie nie ma pojęcia nowe maszyny powstawiane a po krótkim czasie nadają sie na złom bo młotem naprawia nie ma kluczy tacy ludzie powinni długo szukać pracy a zatrudniające firmy 3 razy pomyśleć przed zatrudnieniem takich fachmanów od 7 boleści

ziomek

kaszak to zarabia w euro nie to co to wy grosze tyracie łep jak sklep kokosy ww torbie śledzi nie jada

Porozmawiaj z Krzaczkiem to ci podpowie jak tu zarobić 6 tyś

Zostaw merytoryczną opinię o B.D.ART Sp. z o.o. - Małkinia Górna

• Jak się pracuje w B.D.ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy B.D.ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

B.D.ART Sp. z o.o.