Opinie o B.D.ART Sp. z o.o. w Małkinia Górna

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy B.D.ART Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w B.D.ART Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B.D.ART Sp. z o.o. w Małkinia Górna

lewy

kawa nie pisz tu glupot bo ty nie lepszy

Dora

W tym bd art to pracują same lebioty które nie mogą sobie pracy znaleźć gdzie indziej.Bogdan im Życie uratował bo by skończyli na ulicy i żebrali o 5 gr na ulicy a oni jeszcze narzekają jaka to praca niedobra jak ich traktują powinni jeszcze Bogdana w pięty całować że im dał szansę weźcie się do roboty nieroby jedne jak nie to do domu do mamy

Czesiu

Panie boczku weś pan sie za robotę i kup pan sobie motor bo ta stara koza nie wyrabia już a laski na taki rowerek nie polecą chyba że szczurek

paweł

wie ktos co sie dzieje na hali luster?ciagle rotacje ludzmi,zwolnienia itp czy tak naprawde jest tam tak tragicznie?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie B.D.ART Sp. z o.o..
papiesz

Śmiech z was, ujadać w internecie to każdy potrafi. Jak was tak gnębią to odmieńcie w końcu swoje życie i pozwalniajcie się, wszyscy będą szczęśliwsi!

Pamietliwa.

Bd art tez jest szczesliwy bez Ciebie. Dobrze pamietam osobe o tym nicku. Wiekszego podpieprzacza w firmie nie bylo. Skonczyl sie kierownik A J skonczyla sie i B J.

M iki

Re.. niedlugo zdegraduje rodzinka niech tylko bogdan dowie sie co tam sie wyrabia..to raz dwa tam porządek zaprowadzi z to calo elito na lustrach co nad ludziami sie znecaio.trzymajcie. sie na bacznosci.

kinder

w piatek zwolnili kobiete z hali luster,nie rozumiem jednej zeczy skoro firma ja zwolnila to jak mozna dac wypowiedzenie za porozumieniem stron kobita dobrze zrobila ze nie podpisala.

basiaj56@interia.pl

po prawie ośmiu latach mnie zwolnili ,wcześniej wycisnęli wszystkie soki i za burtę ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ,żyję bez BD artu już 3 lata i jestem szczęśliwa

Były Pracownik

Chyba ktoś z biura pisze

Rafał

Bd art to fajna firma nie złe zarobki ja pracuje już dwa lata jak ktoś ma ochotę to polecam.Tylko ci co im sie pracować nie chce to piszą tu głupoty

stefan
@Rafał

a ja sadze ze piszesz tu bzdury,stabilne zatrudnienie?idz powiedz to osobom które zostaly zwolnione

tomek

ludzie jakie jajka jaka paleta przeciez to nie cukiernia ani piekarnia tam sie przerabia drzewo

cebula

Na lustrach to już tak jebie kurzymi jajami że się wytrzymać nie da,wczoraj widziałem jak taka rodzinka całą palete jajek przywiozła kierowniczce,widocznie kierowniczka już pudełek samych nie przyjmuje

kutafon

ostatnio na lustrach slyszelismy ze powstal klan cala rodzinka rzadzi, kazdego wygryza uazaj renata!!! bo z tego co wiemy to do tego daza...

robol
@kutafon

jaki klan?kutafon moze jasniej

obecny

@do wszystkich pracowników - podaj adres email, pod którym można się z tobą kontaktowac

do wszystkich pracowników

powiem tak w firmie nie jest ciekawie pracowników traktuje się jak śmieci zastraszanie i wyzwiska straszenie zwolnieniem .totalny mobbing na szczescie znalazło sie kilku mądrych i zbieramy dowody na chwile obecna trochę za mało żeby isc do sądu pracy .zachęcam do nagrywania wszelki wybryków prezesa i dyrektora nie dajmy sobą pomiatać

....

a co jestes posranym kierownikiem ze ci to przeszkadza?

nora.

..Tak naprawde to nikt nie pisze konkretnie co sie dzieje w zakladzie ..

kinder
@nora.

a co ma sie dziac?nawet do lazienki nie wolo isc bo mozesz zostac zwolniony

Poważnie, żeby nie jajka też bym tam nie pracował.

jajsasz
@pracownik

To co jaja Cie bolą?

jajka

powaznie z tymi jajkami?dostalem przeniesienie na hale luster a chce popracowac z tego co wiem wiekszosc osób przeniesionych zostala juz zwolniona

Zostaw merytoryczną opinię o B.D.ART Sp. z o.o. - Małkinia Górna

• Jak się pracuje w B.D.ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy B.D.ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

B.D.ART Sp. z o.o.