BUDOMONT

Kozienice

Opinie o BUDOMONT

admin 2015-06-01 16:17:31
Pomóż użytkownikom, którzy szukają pracy w firmie BUDOMONT Dodaj komentarz i podziel się swoja wiedzą na temat firmy.
stal74 2015-11-13 19:25:34
ludziom płaci 7złh operatorom 11-14h ogólnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i wyzyskiwacz
Jolo 2015-12-27 10:05:08
Ty to powiedz kto daje powyżej 10 w Kozienicach osobie bez żadnego doświadczenia to bym chętnie skorzystal
Krzychu 2015-12-27 12:59:53
Według mnie bardzo dobry rzetelny pracodawca. Firma prosperuje i utrzymuje się na rynku rozwijając się od wielu lat. Nie da się wśród takiej konkurencji dać dużo pracownikowi bo się nie wygra przetargu. Znajomy korzystał z wykopem pod fundamenty - fachową szybka robota. podobnie obserwowałem budowę przedszkola w garaże - jak na drożdżach, konkretnie i sprawnie. Zresztą panuje opinia, że ta firma szybko wywiązuje się ze swych zadań i bez zastrzeżeń. Zdecydowanie polecam!!
Dzin 2016-05-08 09:21:38
Ludzia placi po 7zl operatorom koparek po 11 tak jak i kierowca. Bardzo male zarobki a jest naprawde duzo firm w okolicach co daja sporo wiecej na godzine.I droga sprawa brak szacunku do pracownika tam czlowiek jest murzynem ktory musi zapier....
waldi 2016-05-08 09:23:59
Praca raczej dla emerytow ktorzy chca dorobic marne grosze do emerytury.Masz fach w reku szukaj gdzie indziej,chcesz byc murzynem wykorzystywanym i poniewieranym przyjmij sie tam
..l,jhbb 2016-05-21 19:40:42
@waldi czy mam rozumiec że ni ma zupełnie zadnych plusów? To powiedz chociaż o jakich pieniądzach rozmawiamy -n najniższa krajowa, czy troche wyżej??
Zostaw swoją opinię o BUDOMONT - Kozienice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUDOMONT