Centrum Reklamy Graffico

Toruń

Opinie o Centrum Reklamy Graffico

Kremek 2014-06-05 02:36
Zauważyłem, że to coraz częściej się zdarza w firmach. Od znajomych słyszę podobne głosy. O ile wypłaca całość z jakimś tam niedużym opóźnieniem to nie ma co się użalać.
gość 2015-06-08 21:59
Na jakie wynagrodzenie może liczyć konstruktor? praca po ile godzin?
Anonim 2015-06-29 10:58
Nie polecam tej firmy.
Rad 2015-07-05 21:40
Pracowałem krótki czas w Graffico i mogę powiedzieć że było bardzo pozytywnie wypłacalni nie kantują na kasie dają zarobić jeśli jesteś solidny, kierownik wporzo koleś
Zuzanna 2017-03-10 14:06
@Złomek chętnie usłyszymy coś więcej na temat tego jakie są Twoje wrażenia z pracy. Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma?
Zuzanna 2017-05-16 09:37
@Hahaha rozumiem, że zasłyszana rozmowa potwierdza słowa @Realista o nieterminowości wypłaty wynagrodzeń. Jednak @Toruniak pisze, że wynagrodzenia są terminowe. Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby powiedzieć czy i jak często zdarzają się takie sytuacje? Czy może dotyczą bardziej niektórych działów w firmie?
@Realista wspominasz również o panującym w firmie chaosie. Co masz na myśli?
Zostaw swoją opinię o Centrum Reklamy Graffico - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Reklamy Graffico