Zespół Sprzedażowy

Toruń

Opinie o Zespół Sprzedażowy

byly ph 2016-05-06 18:06
cześć, czytając opinie widzę, że nikt nic nie wie o firmie, cóż może pomogę. Po pierwsze Zespół Sprzedażowy to firma outsourcingowa, która świadczy usługi dla większych kontrahentów. Generalnie praca dotyczy branży FMCG jeśli się nic nie zmieniło. Z perspektywy czasu pracę oceniam bardzo dobrze, zwłaszcza ze względu na sposób zarządzania PH przez kierownikow, koordynatorow. Świetny temat dla młodych ludzi zaczynających prace w handlu. Naprawdę dużo się nauczyłem. Minusy oczywiście też są głównie umowa zlecenie, działalność gospodarcza. Ale słyszałem,że w tej chwili to głownie zależy od projektu. Generalnie bardzo polecam :)
były ph 2016-05-31 17:56
Nie pracuje bo poszedłem dalej, miałem umowę zlecenie a chciałem mieć umowę o pracę. I dalej się rozwijać. Zawsze interesowałem się klientem z rynku B2B, a nie z rynku detalicznego. Prawda jest taka, że jednak to był mój start i teraz jestem tu gdzie jestem między innymi dzięki temu, że spędziłem naprawdę fajne 2 lata w Zespołach :)
aa 2016-06-14 13:12
Pytanie do były PH: jakie to były samochody? i zarobki na jakim poziomie?
byly ph 2016-07-05 21:38
były pandy teraz są skody te małe citi go zarobki w okolicach 3000zł na reke
3ert 2016-07-05 21:54
tego przedstawiciela handlowego to widze ze oni w wielu miastach poszukuja teraz na przyklad w Białej Podlaskiej oferuja atrakcyjne wynagrodzenie , niezbędne narzędzia (samochód, telefon, system raportujący)
Joanna 2017-03-07 13:14
Pracujesz w firmie Zespół Sprzedażowy? Chętnie usłyszymy Twoje wrażenia na temat oferowanych warunków pracy.
Zostaw swoją opinię o Zespół Sprzedażowy - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zespół Sprzedażowy