Opinie o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. w

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. w

naiwny

Za ten miesiąc(usunięte przez administratora) haczykiem. Bez nadgodzin i sobót. Wypłata w porównaniu do innych firm nie jest zła(ale szału ni ma). Tylko jeśli weźmie się pod uwagę sposób i organizację pracy, to jak trzeba mówiąc wulgarnie(usunięte przez administratora). [usunięte przez moderatora] . Bilans wychodzi na minus. Wolałbym w swojej wiosce zarobić(usunięte przez administratora)się tak nie utyrać a jeszcze na dojazdach bym oszczędził. Tylko jaj nie mam żeby rzucić tę robotę bo kredyt, bo dzieci, bo co to będzie.

zainteresowany

(usunięte przez administratora)to bezpośrednio z Magnetii jesteś zatrudniony? To jakaś obniżka pensji była czy coś??

mm_target

...(usunięte przez administratora).. ciesze się z tego że rodziny nie mam na utrzymaniu, bo to wegetacja ( czynsz, jedzenie, rachunki, od czasu do czasu może czekolada) ...a przy dzisiejszych cenach i opłatach to o oszczędzaniu chyba nie ma ma mowy :))) ... myślałem, że się trochę odbiję ... teraz wiem że jedyne co mi zostaje to odbić się 1500 razy dziennie od grzybka na maszynie ... i iść do domu:))) ... pocieszam się tym że inni mają gorzej ! i nie maja 15% zniżki na zakup nowego FIATA .

dsfksjl

takich jak ty nam tutaj nie potrzeba

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
griken

naiwny - 2011-03-07 12:05:55 griken z tymi mailami do Fazii to chyba dyżurny żarcik? Jeśli nawet ktoś wyśle takiego maila to co w nim napisze? Fazie interesuje tylko produkcja czyli ilość i ewentualnie jakoś. Jeśli wyciągacie na maszynach normę jaka by ona nie była nie wpisujecie awarii, przezbrojeń i innych przestojów to na co liczysz? Wspaniały dyrektor wspaniałomyślnie ma zmniejszyć normę? Dalej kończcie robotę przed czasem, zostawajcie na nad godziny. To do czerwca będzie target(usunięte przez administratora) A potem przyjdą upały i wszyscy zdechniemy. Wszystkim młodym radzę szuka innej pracy a starszym ze zobowiązaniami współczuję - z czegoś żyć trzeba. Może zainteresuje Fazie to że dostanie po (usunięte przez administratora) jak przedstawimy wszystkie dowod(usunięte przez administratora) tej firmie. Tylko jak najwiecej osob i jak najwięcej dowodów!!!!

naiwny

lksasl

aha zapomniałem, skończcie używać tego "target" - po jednej prezentacji zapomnieliście polskiego "norma/cel" ? pajace

ytrewq

nie ma podwyżki nie ma targetu

zainteresowany

każdy orze jak może. Komu ma być głupio?, to się ciesz, że masz lekką pracę i dobre zarobki.

Były pracownik magnetii

Ludzie nie słuchajcie tego gościa u góry, lądując na spawaniu na belkach macie przerąbaną robotę.Ten koleś u góry chrzani wam o jakimś ustawianiu maszyny, to robią ustawiaczem a nie gość, który ma określoną normę wyrobienia belek na zmiane, to prawdopodobnie ktoś z zarządu wypisuje te bzdury, bo ludzie stamtąd masowo uciekają, a i stali pracownicy mowią, że szkoda żeby ludzie z wykształceniem się tam marnowali.Pozdrawiam tego czubka co te bajki wypisuje ;)

Pan Marelli

tak się składa,że już robię i mam tą samą kasę a się nie urobię i co-głupio ci?

bleee

Pan Marelli - 2011-02-26 15:44:38 Niewolnik? - 2011-02-26 10:44:25 Ja nie uważam żeby to było niewolnictwo. Nie chcesz nie pracuj. Co za problem. Marud nam tam nie potrzeba. Czasem jest ciężko zwłaszcza jak się wszystko psuje ale idzie przeżyć zmianę. Ważne że płacą i to nie najgorzej. Pracowałem za biurkiem(usunięte przez administratora). Bo wykształcony. Widzę,że całkowicie wtopiłeś się w tą fabryczną rzeczywistość.Robiłem w wielu fabrykach i stanowisk z tak ciężką pracą jak w Magnetii jeszcze nie widziałem.Gdybyś wylądował na 20kach jak ja już dawno pisałbyś coś innego. Zarobki dobre? jako sprzedawca dostanę tyle samo a się nie urobię.A (usunięte przez administratora)się tam nie wyjdzie,chyba,że się będzie harować 7dni w tygodniu. to idź jako sprzedawca.... opowieści z mchu i paproci...

Pan Marelli

Niewolnik? - 2011-02-26 10:44:25 Ja nie uważam żeby to było niewolnictwo. Nie chcesz nie pracuj. Co za problem. Marud nam tam nie potrzeba. Czasem jest ciężko zwłaszcza jak się wszystko psuje ale idzie przeżyć zmianę. Ważne że płacą i to nie najgorzej. Pracowałem za biurkiem za(usunięte przez administratora)+ dojazdy a tu przynajmniej na miejsc za większą kasę. Przychodzi nowy i od razu by chciał zarobić(usunięte przez administratora) nic nie robić. Bo wykształcony. Widzę,że całkowicie wtopiłeś się w tą fabryczną rzeczywistość.Robiłem w wielu fabrykach i stanowisk z tak ciężką pracą jak w Magnetii jeszcze nie widziałem.Gdybyś wylądował na 20kach jak ja już dawno pisałbyś coś innego. Zarobki dobre? jako sprzedawca dostanę tyle samo a się nie urobię.A (usunięte przez administratora) się tam nie wyjdzie,chyba,że się będzie harować 7dni w tygodniu.

Niewolnik?

Ja nie uważam żeby to było niewolnictwo. Nie chcesz nie pracuj. Co za problem. Marud nam tam nie potrzeba. Czasem jest ciężko zwłaszcza jak się wszystko psuje ale idzie przeżyć zmianę. Ważne że płacą i to nie najgorzej. Pracowałem za biurkiem za (usunięte przez administratora) Bo wykształcony.

Pan Marelli

czasoumilacz - 2011-02-25 23:35:58 @ Pan Marelli Nie gadaj że nawet małpa da radę na spawalni, bo tak nie jest. Zależy jak traktujesz swoją robotę. Jeśli po łebkach - to norme łatwiej zrobisz chociaż upocisz sie nieźle. A jeśli będziesz starał sie być dokładnym ( charakterystyka report - coś Ci to mówi? ) - to długo będziesz musiał ćwiczyć żeby: * chodzić po wózki po wszystkich montażach kilka razy na godzine, * sprawdzać każdy z nich na obecność papierków w rurkach, * usuwać zatrzymania robota i problemy ze szczelnością, * robić podwojne testy na szczelności i poprawki na wsporniku, * nadganiać ciągle regulacje pozycji wspornika - dokonywane przez ustawiaczy, * walczyć ze złym stanem maszyn, naprawiac je, * ustawiać sobie spawy, * dokładać detalu, * czyścic odpryski na wsporniku, itd itp (cos by sie jeszcze znalazlo) - wiec zanim zaczniesz opowiadac ze to latwa robota to sie najpierw zastanow !!!! A co charakterystyka report ma wspólnego z robotą na 20kach? Robota tam jest [usunięte przez moderatora] ciężka i to miałem konkretnie na myśli. A rzucanie tych [usunięte przez moderatora]belek na maszynę może robić każdy matoł bo tylko to się tam robi.Nie ma tam nic związanego z myśleniem,oznaczanie spawów,ściąganie belek,nakładanie. Przerzucanie tylu ton za zmianę to współczesne niewolnictwo

yyyyyy

no cóż robią z nami co chcą:(

Witam Chciałbym zapytać jak wygląda sprawa ze spawaniem w MM, ponieważ dzwoniła pani z pośrednictwa zaoferowała mi rozmowę na temat pracy powiedzcie mi czy warto wogóle sie tam wybierać ?? Czytając poprzednie posty poważnie się nad tym zastanawiam! Dodam że jest to oferta na technologa spajania. Proszę o odpowiedź Pozdrawiam

robol

pracownik MM - 2011-02-24 20:02:38 A co powiecie na nowe umowy dla MM miesięczne, znowu nas wyrolowali, bo po pół rocznych miały być na stałe!!!! marzy ci się do lipca obowiązuje pakiet antykryzysowy więc możesz jak na razie zapomnieć o bezterminowych umowach możemy podziękować rządowi naszemu kochanemu i(usunięte przez administratora)....

pracownik MM

matador6

ten wpis wyżej to mój

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.

• Jak się pracuje w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.