Opinie o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. w

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. w

oZiRiS

Fakt faktem - pracowałem na 3d przez 2 tygodnie bo nie bylo roboty na 41 i(usunięte przez administratora)l jest ostry od dzwonka do dzwonka ale trafilem jakims cudem do dobrego majstra bo zmiany sobie zmienilem (nie moglem inaczej) wiec fart - GP12 amortyzatora do Musy. Ale z wypowiedzi załogi faktycznie nie jest tam miło :(

oZiRiS

Dla mnie praca w MM wyglada tak - spawalnia i montaz maja najgorzej. Najlepsza robota na obrobce - przez rok robilem przez adecco - pozniej umowa na pol roku pod MM i teraz umowa na stale. Praca na obrabiarce - awans na ustawiacza - zarobki minimum(usunięte przez administratora)to/msc. Jak dla mnie wystarczajaco. Masa szkoleń - certyfikaty. Trzeba umiec sie wykazac i niekoniecznie miec plecy.

yyyyyy

nie bronie MM mi tez wiele rzeczy sie nie podoba ale poki co siedze po cichu biore co daja a rozgladam sie za czyms innm lepszym a nie placze nad moim zlym losem....

naiwny

Rozumiem że z wypłaty jesteś zadowolony nie dlatego że Ci wystarcza tylko dlatego że inni mają mniej. Tak samo hasło "jak się nie podoba to się zwolnij" niby normalne. MM to nie jest pierwsza firma w której pracuję i pewnie nie ostatnia. Martwi mnie tylko fakt że jeszcze nie dawno hasło "jak się nie podoba to się zwolnij" było zarezerwowane dla pracodawców i ciężko było je usłyszeć od kogoś z produkcji czy nawet z dozoru. Więc marne te twoje argumenty broniące MM a pośrednio wszystkie bandyckie firmy. Jestem pracownikiem który uczciwie pracuje, nie pije w pracy, nie spóźniam się, mało tego, czasem napiszę jakąś sugestie dzięki której zakład może dodatkowo zarobić. Powtarzam więc skoro pracuje w międzynarodowej korporacji, płacę ceny jak na zachodzie to należy mi się uczciwa zapłata i szacunek. A to że mogę się zwolnić to nie jest powód żeby mnie poniżać, dotyczy to każdej firmy w której pracuję bądź będę pracował.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
yyyyyy

koleżanko nie wiedzialam ze zarabiamy(usunięte przez administratora)... pozdrawiam i proponuje powtórzyć tabliczka mnożenia.... a tak z innej beczki a na atmosferę w pracy też mamy wpływ ....

MM

witam. ja nie twierdze,że nie mam nic negatywnego do powiedzenia... Bo zawsze się coś znajdzie... Tylko po co!!!! każdy sorrki większość współpracowników przychodzi- do odbębnia swoja prace i do domu,bo na tym to polega.Pracujemy,bo musimy...(utrzymać rodziny itp)...Chodzi mi o to po co (usunięte przez administratora)

marjan

tak jasne , pewnie Wam targety obniżyli ! :-)

marjan

A co, polepszyło się? :-)

naiwny

Sam sobie poczytaj, a potem komentuj. Każda pierwsza zmiana ma najwięcej ludzi, bo podpinają do niej wszystkich obiboków którzy przychodzą tylko na pierwszą. Normalnie każdy majster ma około 85 ludzi.

Nick*

"Jak ktoś się nie podoba to ląduje u brudnego Jarka i on ich musi zwolnić bo ma nad stan. " Nie chcesz mieć takiego "nad stanu". Poczytaj ile osób jest na każdej zmianie a potem ile sztuk jest robionych dziennie. Aż sam sobie współczuje.

hmm ciekawe kto zrezygnuje nastepny po (usunięte przez administratora)dzieki za wspolprace bo to co Dyrekcja robi to naprawde szkoda slow miejmy nadzieje ze wkoncu sie obudza i beda Nas traktowac powazniej i doceniac Nasz wysilek na produkcjii w szczegolnosci na spawalni pozdrawiam Magnetowiczow

A mi tam jest cudownie.

robol

matador9 masz bardzo wybiórczą pamięć ja akurat pamiętam odbierali premie na zmianie małego majstra czyżbyś był jego dobrym kolegą ????

Nick*

Dobre podsumowanie zmian. Trafne w 100%.

czesiek

@murzyn a czemu akurat takie nazwy są?? do której należę w takim razie? napisz coś więcej

yyyyyy

robol !!! BRAWO!!! okazuje się jednak ze są normalni ludzie w MM ! tak Przemki będą wojowały że szefostwo już nigdy i nikomu nie pójdzie na rękę...

robol

anonim - 2011-04-13 09:09:19 Co to znowu za wymysł z odrabianiem piątku w sobotę? Kto to wymyślił do (usunięte przez administratora)Czemu nasza zmiana ma przychodzić na 3 zmianę w sobotę i odrabiać drugą zmianę z przyszłego piątku. Co to w ogóle jest?! Jak biurowcy chca mieć wolne w przyszły piątek (i tak pewnie 70 %(usunięte przez administratora)przyjdzie dla +100 %) to niech sobie odrobią to w sobotę. Tak sam (usunięte przez administratora), jak chce mieć wolny przyszły piątek to niech sobie już zacznie nocke w niedziele, takie zasady obowiązywały od dawna i wszystkim pasowało. Zero szacunku z pracownikami z produkcji........ dla niektórych to ważne święto jak lubisz tak w święta pracować to poproś aby ci pozwolili pracować także w święta Bożego Narodzenia zero szacunku dla drugiego człowieka i brak zrozumienia nie podoba się weź sobie urlop a nie biadol jak stara baba

yyyyyy

bbbb sami sobie bicz kręcicie, chcieli dobrze, ale Wam było zle-i nie chodzi mi tutaj o tą sytuacje- wiec nie oczekujcie że jak bedzie ludziom zależało żeby coś zmienić, ale szanowna dyrekcja z personalnym na czele nie zgodzą się... zycze milego miłego popoudnia w wielki piątek w MM...

bbbb

yyyyyy - 2011-04-13 14:50:11 anonimie, ja mam nadzieje ze jak WAM kiedys trafi zapiepszac w taki dzien na nocce ze WAM sie wtedy nie zgodza na jakiekolwiek zamiany.... przecież możecie zaczynać od nocki w niedziele i kończyć w piątek rano!!! nocka w sobotę to jest masakra i do tego masz [usunięte przez moderatora] z niedzieli

yyyyyy

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.

• Jak się pracuje w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.