Opinie o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. w

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. w

abcd

2100zl netto przez adeco za 160h

ach niu

Hej Magiczi magnetowcy, spróbójmy rozwiązać takie zadanie: jeżeli teraz osiągam z wypłaty ok 1650 złotych netoo to czy warto przyjść do was po magiczną wypłatę z magneti ? Ile zarabia się na podstawowym najniższym stanowisku pracy w magneti?

TG

jest tam jakiś adres email do tej firmy ? jakoś na necie nie moge znalesc . Pomóżcie jeżeli możecie. Dzienki pozdrawiam TG

luj parkowy

Jeżeli masz trochę oleju w głowie to szybko zrezygnujesz. W innym wypadku, uprzejmie donoś na innych majstrowi a będzie ci tu dobrze.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Grześ...

Hej wszystkim, prawdopodobnie od lutego zostanę przyjęty do MM, na razie oczywiście przez Adecco, na produkcję lub montaż. No i mam standardowe pytania- jak atmosfera? zarobki ok? Ogólnie polecacie firmę? Jeśli macie coś do dodania jeszcze od siebie to dawajcie. Pozdrawiam!

staszek

Proszę jakich mamy przedsiębiorczych "rządzących" w zeszłym roku uje bali z ryby 800 stówek na "podwyżkę", w tym kolejne 800. 2x800=1600. W przeliczeniu na jakieś 500 osób na obu halach 1600x500=800000. Na rybe nie ma, na dzień rodzinny nie ma ale na pseudo plakaty, gazetki propagandowe kasa jest. Fury też nowe sobie pokupili... A ty (usunięte przez administratora) za 2000.

Janciulek

Było 2300 a w 2013 będzie 1500

Nikodem Dyzma

Ile w tm roku dyrekcja "urwie z ryby" Kto zgadnie?

Ali

kasa nie najgorsza , nie trzeba zostawac po godzinach czyli 8h i do domu to cieszy a hajs sie zgadza no chyba ze ktos oczekuje kokosow to do rzadu sie zapisac tam sie idzie dorobic

iii

wakacje!!! premia byla, mozna szalec

marjan ;-)

trzeba robić normę , dobrze żyć z (usunięte przez administratora) i najlepiej uprzejmie donosić to umowa w miarę szybko

muszu

nie

plaistman

w MM uzywacie nadstawek paletowych? Kto wam je dostarcza ? są nowe czu uzywane? Dzieki za info życzliwym

Okrągły - 2012-07-05 19:11:45 Jak odchodziłem z tego padołu łez i rozpaczy było mi trochę żal lat zmarnowanych w tym zakładzie , ale życie toczy się dalej i trza iść do przodu a nie cofać się w rozwoju w MM. Teraz mam lepszą pracę - najlżejsza robota w MM jest o wiele cięższa od najcięższej w moim aktualnym miejscu pracy , a tygodniowe wynagrodzenie przekracza minimalną miesięczną płacę gwarantowaną ustawą (a jestem na okresie próbnym). Więc zamiast psioczyć jak wam źle zmieńcie pracę albo walczcie o swoje prawa , przecież macie związki to się do nich zapisujcie, a nie narzekacie że nic nie robią , prawda jest taka że związki mają taką siłę przebicia jakie poparcie załogi więc jeśli poparcie załogi wygląda tak że na wydziale na zmianie w związkach jest tylko 2 osoby to nie dziwcie się że nic nie wskóracie. Tam gdzie robię przeszło 85% załogi należy do związku i dzięki temu w kantynie jest świeże ciepłe i tanie jedzenie 12 stanowisk z dostępem do internetu , kilka dużych telewizorów gdzie w przerwie można oglądać co się chce , i piłkarzyki -bilarda niema bo się już nie zmieścił, zamiast jednej przerwy są trzy jak robisz więcej niż 9h 4 a jak 12 to 5. Da się?-da , tylko że nasza Polska mentalność jest taka że psioczyć i narzekać to jest wielu chętnych (najlepiej na po kontach albo na portalach) , ale żeby coś z tym zrobić to już niema komu Pozdrawiam. (usunięte przez administratora)/div>czesc (usunięte przez administratora) daj mi adres e-maila do siebie. pracowalismy kiedys razem na montazu wahaczu w MM.

jURek

2500 nagrody:) kurna ale kasa:) chyba wroce:) I co jeszcze dali?? Moze mogles jeszcze (usunięte przez administratora). Zal czytac!! Ale tj wlasnie szczyt ambicji 2500zl.. Ale jedna prawda jest taka ze ludzi normalnych to jest garstka reszta to same czopy wazeliniaze itp.. Szczescia gorniczego zycze oj moze sie przydac w 2013r. Pozdrawiam wszystkich

dupowłaz

jURek - 2012-12-03 16:36:22 Witam. jak zawsze syf i wzajemne pretensje!! nic się nie zmieniło.. moje zdanie jest takie że nie ma sensu zarzekać tylko trzeba uciekać z tego obozu pracy za marne grosze.. widziałem jak było i podziękowałem "mini" kierownikowi UR i jak skończyła mi się umowa to po prostu już się nie pojawiłem. ale jak wolicie żyć z nadzieją że może będzie lepiej to powiem Wam że nie będzie lepiej tylko gorzej!!! „Wszystkim Górnikom Szczęść Boże.” z okazji Barbórki2500 nagrody świątecznej

jURek

Witam. jak zawsze syf i wzajemne pretensje!! nic się nie zmieniło.. moje zdanie jest takie że nie ma sensu zarzekać tylko trzeba uciekać z tego obozu pracy za marne grosze.. widziałem jak było i podziękowałem "mini" kierownikowi (usunięte przez administratora) i jak skończyła mi się umowa to po prostu już się nie pojawiłem. ale jak wolicie żyć z nadzieją że może będzie lepiej to powiem Wam że nie będzie lepiej tylko gorzej!!! „Wszystkim Górnikom Szczęść Boże.” z okazji Barbórki

Do kadry kierowniczej

Brawo dla kierownictwa! Szlachta się bawi jak widać! Informacja na majstrówce o obowiązkowej sobocie (za zwykłą stawkę), następnie zebranie (kolejność nieprzypadkowa - tyle dla was znaczymy). Ale nie o tym. Większe zamówienia ze strony klientów = większe zyski dla zakładu. Pojawia się pytanie: Dlaczego nie możemy mieć udziału w tych zyskach, skoro tylko dzięki NASZEJ CIĘŻKIEJ PRACY, macie swoje posady i wysokie premie (nie wierzę, że nic z tego ciągłego oszczędzania na nas fizolach nie macie). Pokazalibyście czasem klasę i przynajmniej zapłacili jak za sobotę (100%). Ludzie łatwiej by znieśli fakt, że kolejny raz zabieracie im możliwość spokojnego wypoczynku i regeneracji w weekend z rodzinami. Tylko umiecie wymagać i liczycie na naszą współpracę (wczorajsze słowa (usunięte przez administratora) (celowo z małych liter)), nie dając w zamian nic. Harujemy na was i będziemy dalej to robić, ale Dobry Bóg się wam w odpowiednim czasie odwdzięczy za sposób w jaki z nami postępujecie! Możecie być pewni!

asdf

@pocalujcie mnie... Nie osądzałbym tak ludzi na Twoim miejscu... Pokaż mi inne miejsca pracy za godne pieniądze/traktowanie dla młodych studiujących ludzi? Każdy zakład, ale to każdy ma na stronach takich jak ta identyczną opinię... Ludzie z wiosek pracują w zakładach typu TRW zarabiając minimalną krajową, mając umowy na tydzień... Chore, ale będąc samotnym strzelcem znajdź coś godnego uwagi...(usunięte przez administratora)..

Slyszal ktos moze o jakich podwyzkach??

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.

• Jak się pracuje w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.?

MAGNETI MARELLI AFTERMARKET Sp. z o. o.