Opinie o Solsbury Solutions w Next (South Elmsall) w Pontefract

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solsbury Solutions w Next (South Elmsall). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solsbury Solutions w Next (South Elmsall) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solsbury Solutions w Next (South Elmsall) w Pontefract

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w next? Podzielcie się swoim zdaniem!

Seebek

Wybiera sie ktos w najblizszym czasie no magazynu NEXTA w South Elmsall

OlDMaN
@Seebek

Ja się nie wybieram...

@OlDMaN

I jak jestes w Nexcie pracujesz i jak tam sytuacja w pracy jak kasa da sie zarobic

London
@Seebek

My wybieramy się 9 marca

Blondi
@London

Pracowałam w Next, nie radze jechać, prawie z batem nad toba stoją i każą robic bo jak nie to cie zwolnia. Zdarza sie tez brak godzin. Bierzecie inne agencje tylko nie Solsbury!

Tadzik

Moze ktos opisac prace w magazynie Nexta co tam sie konkretnie robi ile dni sie pracuje

z
@Tadzik

Prac na magazynie jest bardzo dużo ale najczęściej jest się albo pickerem albo packerem, pick to chodzenie po alejkach i zbieranie zamówień, banalna i bardzo nudna robota, pack to po prostu pakowanie zamówień. Przeważnie pracuje się 5 dni w tygodniu, 2 dni wolnego ale nigdy nie dają soboty i niedzieli wolnej. Teraz jest bardzo mało pracy więc jeśli ktoś chce zarobić jak najwięcej i brać nadgodziny to raczej nic z tego, podobno więcej pracy będzie na początku kwietnia

jooo
@z

A na czym polega to pakowanie zamowien??? To jest ten pack? W sensie wywozi sie palete z pudelkami na ciezarowke?

Oo
@jooo

Pakujesz te rzeczy ktore zbieraja pikerzy czyli ciuchy buty i jakies pierdolki przewaznie w reklamowki i na tasme zadnych palet nie wozisz

Gibon
@Tadzik

Odradzam pracę w SS, nie ma godzin!

London

Cześć. Czy wybiera się ktoś 9.03 do magazynu Nexta ?

kolt

Jak zarobki na tydzień?

Kondzio

Ale to 270 jest na reke czy po odliczeniach

nowo

Nie przesadzaj z ta tygodniowka, ze az tyle.... Inna sprawa mozna znalezc inna prace bedac na miejscu.

Magazynier

Od recepcji prowadzi Cię menadżer, nigdzie sam nie łazisz, niczego sam nie szukasz. Rozmowa jest Oczywiście po angielsku. Najpierw pytania, później wybierasz jaki shift Ci pasuje (albo jaki im pasuje), podpisywanie tony papierkologii i czekasz na maila bądź telefon. Jak przejdziesz to spotykasz się albo na recepcji albo przy wejściu głównym z grupą podobnych sobie i zaczynają szkolenie.

- Czemu chcesz pracować dla NEXT? - Czemu uważasz, że komunikacja jest ważna? Nie pamiętam w zasadzie reszty, ale też jakieś takie niepoważne. Poza tym numer emergency, do jakiejś osoby jakby coś Ci się stało, adres z kodem i tego typu podstawy. Raczej łatwe, ale pomyśl, dlaczego komunikacja z menadżerek jest ważna :) Ja miałam z tym problem, ponieważ to było zbyt oczywiste, a oni liczą na odpowiedź typu "jak mi się zepsuje handset to muszę umieć mu o tym opowiedzieć" albo "żeby wiedzieć czy są już nowe sackheadery" ;P

Max

Czy ktoś z wyjeżdzających jest w stanie powiedzieć jaka odzież jest akceptowana i jakie buty i spodnie bierzecie ze sobą?

@Max

Buty z metalowym noskiem ochronne co do odziezy najlepiej czarna lub szara bez zadnych napisow

Mm
@Max

My ze znajomymi kupiliśmy czarne spodnie dresowe/dżinsowe, całe czarne obuwie z czarna podeszwa, bluzy czarne z zamkiem no i bierzemy w razie czego koszulki również czarne całe bo taki kolor jest od nas wymagany. Ponoć koszulki mają dawać ale lepiej wziasc zapasowa ;)

Max
@Ss

Czy buty sportowe,adidasy przejdą na sam początek?

@Max

Raczej nie bo powinny byc buty z metalowymi noskami dla bezpieczenstwa a

on
@Ss

ja dostałem info ze buty czarne nie robocze....

Jj
@on

Każdy na inny dział idzie i ktoś musi mieć z blaszka ale zapewniają takie w pracy a niektórzy sportowe :)

myszkaa
@Max

Jak trafisz na załadunek bo teraz chłopaków tam biorą to musisz mieć buty z blaszką,czarne lub szare spodnie,podkoszulek. Na picku czarne spodnie,podkoszulek,buty zwykłe,teraz tam przeważnie dziewczyny są brane. I lepiej uważać na ludzi pewnego pochodzenia,bo kradną nie tylko w magazynie ale nawet z szatni prywatne rzeczy.

=]
@myszkaa

Dlatego w szatni sie nic nie zostawia.

myszkaa
@=]

szatnia do tego służy,ale tutaj wszystko jest takie na odwal się

jack

A co wyrzucili cie że tak piszesz?

SS

Trzaskales pewnie jakies kulawe numery to cie pogonili

fate

Hej. Planuje wybrać się w lutym do NEXT'a jeśli będą wolne terminy. Jeśli ktoś chce się złapać ze mną to zapraszam do kontaktu:-) (zostaw wiadomość w komentarzu)

madag
@fate

cześć wybierasz się samochodem?

Nika
@fate

A skad wiesz ze beda terminy w lutym???

Kamil

Wyjeżdża ktoś 17 lutego?

@Nika

No jest termin na 25 luty start pracy wylot 24 lutego

Pracuś

Cześć Chciałbym poznać osobę lub osoby ,które chcą zacząć pracę w Next. Dla mnie i dziewczyny byłby to pierwszy raz pracy UK. Jesteśmy z Małopolski. Pozdrawiamy

Mm
@Pracuś

Hej, ja wylatuje ze znajomymi tez 10 lutego, jak chcesz mozesz wstawic tu swoj email, jak masz jakies pytania to smialo :)

Pracuś
@Mm

greg255@interia.pl Prosze o kontakt :)

Lilia

Jacyś chętni na wspólne mieszkanie? planuje wyjazd do NEXT’a na przełomie lutego/marca, jestem w stanie się dostosować. Nie będzie to mój pierwszy wyjazd do Anglii, jednak biorąc pod uwagę opinie moich koleżanek które tam pracowały wolałabym załatwić sobie własne mieszkanie w pobliżu pracy, dla oszczędności pieniędzy i czasu. Poza tym razem raźniej ;) Przeglądałam oferty i wynajem 2/3 pokojowego mieszkania wychodzi korzystnie, nawet 50f tygodniowo. Jeśli ktoś byłby chętny szukaniem konkretnej oferty, może być para, znajomi lub taka pojedyncza duszyczka jak ja - proszę o kontakt! Tenues17(małpa)gmail.com

lasly
@Lilia

Z ktorej czesci polski jestes?

lasly
@Lilia

Z jakiej czesci Polski jestes?

@Lilia

Ja jestem chętna. Wyjeżdżam 17 lutego. A Ty?

Zastanawiam się nad wyjazdem 20-27 stycznia do pracy w magazynie odzieżowym. Dobrze znam angielski. Rozmowa kwalifikacyjna po angielsku na telefon jest banalnie łatwa. Mogę pomóc i podpowiedzieć co trzeba powiedzieć. Szukam kogoś aby z nim dzielić pokój (jadę sam) Poza tym każdy kontakt jest mile widziany abyśmy mogli się zorganizować. Nie palę. Mogę także pomóc na miejscu się dogadać, załatwić coś w council itd. (usunięte przez administratora)

Pracujesz tam? Jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna? Czego się spodziewać?

Banalne pytania: -twoje hobby? -gdzie pracowalem ostatnio i jak długo? -jak ci wczoraj minal dzien? -po co jedziesz do uk? Zdasz :)

wright

podaj kontakt do siebie

Ulaniec

Wylatuje ktoś w lutym do pracy w magazynie odzieżowym?

@Ulaniec

A na kiedymagazynie masz termin wylotu

@Ulaniec

Ja wylatuje z 4 znajomych :)

@Ulaniec

A którego dokładnie wylatujesz do pracy ? Pozdrawiam :)

10 lutego :)

Ulaniec

Ja też 10 lutego :) Napisz zludzenie.optyczne0@gmail.com

Blablabla

A jak wyglądała ta rozmowa rekrutacyjna po angielsku?

bbbb
@Blablabla

Umawiasz się na konkretna godzinę i dzień. Dzwonią do Ciebie, najpierw zadają pare pytan po polsku odnośnie spraw związanych z wyjazdem a potem przechodzisz do rekrutacji tj. kilka pytan mega prostych po angielsku cię pyta i musisz po angielsku tez odp ( jak się nazywasz, ile masz lat, skąd pochodzisz, zainteresowania). Każdy ode mnie z grupy zdał także myśle ze tez dasz radę :)

MADZIAXXX
@Ulaniec

My też wylatujemy 10 lutego. Widzę że będzie nas spora grupa. :D może jakaś kawka na lotnisku przed wylotem ? ;D

Monikaa
@MADZIAXXX

Haha no właśnie tak myślałam żeby się zgadac może przed lotniskiem i zrobić spotkanko grupowe, razem pomoc sobie z odprawa czy cos. :D Możesz wstawić w odpowiedzi swój e-mail to do ciebie napisze. :)

Krzysiek
@Monikaa

Hej, też wylatuję 10 lutego! Lecę pierwszy raz, mam 20 lat i też chętnie pogadam przed wylotem! Proszę o kontakt! (usunięte przez administratora)

@Ulaniec

Ja wylatuje 17 lutego. Ktoś leci w tym samym terminie?

Natala

Witam, czy ktoś z tu obecnych osób które wyjeżdżają 10 lutego do Nexta w South Elsmall do magazynu odzieżowego otrzymał już zdjęcia mieszkań i dokładnych informacji ja jego temat ? :)

@Natala

My tez wyjeżdżamy 10 lutego i jak na razie mamy czekać na dalsze informacje :) To pierwszy wyjazd za granice ? Wasz ? Przez taka agencje ?

@Natala

Agencja zdjec mieszkan nie wysyla ale mozna sobie zalatwic pokoj fajny ladny samemu jak sie chce oczywiscie

M
@Madziaxxx

Nasza tak, 1 praca za granica, trochę się obawiamy niektórych rzeczy ale to chyba normalne. Nie warto słuchać tu opinii negatywnych innych ludzi, bo znam kogoś kto tam pracował. Wiadome jest że płaca za cos a nie za nic i wiadome jest tez że za granica zawsze i wszędzie będzie inne traktowanie obcokrajowcow, aczkolwiek z tego co wiem co najważniejsze trzeba jednym słowem się dostosować do ich wymogów i robić swoją prace a będzie dobrze :)

Aa
@M

Robisz swoje i nie daj sobie w kasze pluc tylko sprawy zakatwiaj poza firma na osobnosci jak jakies problemy czy cos

@Natala

Tez wyjeżdżamy 10 lutego i jeszcze nie dostaliśmy zdjęć mieszkań ... mamy czekać na telefon

@Ss

A możecie podać namiary na jakieś sprawdzone mieszkania ?? :)

@Madziaxxx

Na stronie doncastet.pl są pokoje z lazienkami ladne

@Madziaxxx

Na stronie doncaster.pl są pokoje ladne z lazienkami

Km

To co podales to jest lipa sam sobie korzystaj z tych agencji nieruchomosci

tak
@Km

skoro lipa to może podasz jakieś inne dla osób szukających zakwaterowania?

@Madziaxxx

Witajcie. Tez tam jade 10 luty 2020. Rozmowe juz miałem.Teraz mam czekac na telefon w celu podania reszty informacji. Tak mi powiedział gosc z solsbury solutions (ten od rozmowy kwalifikacyjnej). mam pytanie, czy tez dostaliscie jakiegos emaila ktorego sie nie da otworzyc i wyskakuja jakies komunikaty ostrzegawcze- o jakims zagrozeniu-próbie wyłudzenia danych wrazliwych?

Aa

Czy to prawda ze wypelnia sie jakies karty pracy sie wpisuje godziny i takie tam to nie komuna a skanery od czego są na nich sie powinno to robic

Nn

Kto kasuje komantarze co za lajza niemyta

Km

Moze ktos napisac o co chodzi z tymi kartami do wypelniania co trzeba wypelniac

Tadzik

Witam moze ktos napisac jak wyglada praca w magazynie odziezowym Next co tam sie robi konkretnie ile dni sie pracuje jak atmosfera w pracy

Tadzik

Witam potrzebuje informacji na temat pracy w magazynie Next odziezowym co konkretnie sie tam robi ile dni sie pracuje i wogole jak atmosfera w pracy jest.Dzięki

MADZIAXXX

marshall1905@wp.pl adres meil zapraszam do pisania :) chętnie pogadam o przygotowaniach do wyjazdu . Pozdrawiam :D

Nadia

Czy ktoś wie jak wygląda procedura oddania kasy za wylot ? dostaje się to przy pierwszej tygodniówce , czy na końcu umowy ? zwracane jest 100 % czy coś potrącają ?

@Nadia

Zwaracaja po dwoch tygodniach razem z wypłatą

B
@Nadia

Ponoć trzeba wysłać im na e-mail po zakupie biletów screeny z potwierdzeniem zakupu i oddają w 1 wypłacie czyli po 2 tygodniach od przylotu tam. Nie mówili nic o żadnej części ze zwrócą po prostu ze oddają czyli zapewne 100% :)

@B

Tak trzeba wyslac potwierdzenie zakupu biletow lotniczych i zwrot za podroz bedzie po dwoch tygodniach razem z wypłatą

Patrycja

Czesc. Powiedzcie mi jak jest rozmowa przezbtel.aby spr wasz angielski. No jakie pytania mieliście? Albo jakie bywaja na takich rozmowach??????

Ela
@Patrycja

Mnie np pytali o datę urodzin, jak mi minął wczorajszy dzień, czym się interesuję i o karierę zawodową. Mogą też zapytać dlaczego lecisz akurat do Anglii i ile planujesz tam zostać. Ogólnie pytania nie są trudne, ważne żebyś ciągle rozmawiała po angielsku. Mnie trochę zjadł stres hah i zapomnialam paru słówek, ale "i'm a little stressed, forget a word, give me a second" albo "could u say it again, please?" ratowalo sytuacje ????

Zostaw merytoryczną opinię o Solsbury Solutions w Next (South Elmsall) - Pontefract

• Jak się pracuje w Solsbury Solutions w Next (South Elmsall)?

Zobacz opinie na temat firmy Solsbury Solutions w Next (South Elmsall) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solsbury Solutions w Next (South Elmsall)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solsbury Solutions w Next (South Elmsall)?

Kandydaci do pracy w Solsbury Solutions w Next (South Elmsall) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solsbury Solutions w Next (South Elmsall)