logo Flame Employment (North);Leisure Employment Service:Crosslee

Flame Employment (North);Leisure Employment Service:Crosslee

Wakefield

Opinie o Flame Employment (North);Leisure Employment Service:Crosslee

strus pedziwiatr 2009-08-20 22:40:16
doskonala firma. wspaniale perspektywy.(usunięte przez moderatora) jak idiota przy tasmie nawet nie ma czasu puscic baka i ciagle im (usunięte przez moderatora) za malo.
jk 2014-08-19 10:31:44
To są ,delikatnie mówiąc,nipowazni ludzie.Dzisiaj dzwoniłem żeby zapytać co z wyjazdami i usłyszałem od dziewczynki ,że dopiero zaczynają oddzwaniać i to dłuuugo potrwa i nie wiedzą kiedy będą spotkaniia i wyjazdy zaczną się najwcześniej koniec września.
Ja zrezygnowałem z innej pracy bo chciałem jechać do Angli liczac na kontrakt i teraz siedze bez pracy i może pojade w październiku i już wiem ze nie na dłużej niż do świąt.Nich każdy oceni sam czy oni są wiarygodni.
No 2016-05-02 14:12:05
Flame Employment (North);Leisure Employment Service:Crosslee to lider, wiadomo ze praca nie jest w polsce i trzeba faktycznie trochę się napracować przy ich rzeczach, ale mam nadzieję, że jest to do preżycia dla osób, które pracować po prostu lubią..
Zostaw swoją opinię o Flame Employment (North);Leisure Employment Service:Crosslee - Wakefield
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Flame Employment (North);Leisure Employment Service:Crosslee