Opinie o Netto Polska Sp. z o. o. w Motaniec Motaniec 30

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Netto Polska Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Netto Polska Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netto Polska Sp. z o. o. w Motaniec Motaniec 30

Premiowy

Witam, a jak jest z premią 500 zł za pracę teraz? Przez jaki okres trzeba pracować, żeby ją dostać?

stały klient

Netto w Morzyczynie - mam taką uwagę: w czasie gdy koronawirus się rozprzestrzenia należy zadbać bardziej o higienę, mianowicie: - kosze szczególnie te plastikowe duże nie są czyste - nie widać aby personel dezynfekował taśmy przy ladach lub terminal do płacenia kartą - przydałyby się instrukcje dla klientów, w widocznych miejscach, np. że należy zachować bezpieczną odległośc miedzy klientami, bo niektórzy to prawei wchodzą innym na plecy - i tp.

Miska

Sklep Włocławek na ul Polnej obsługa ok ale trochę jej mało miesiąc że towar zamiast rozłożony to stoi na paletach chyba biedna firma że pracownicy się nie trzymają bo te co zostały z personelu bardzo szybkie ale widać że też zmęczone od nadmiaru pracy. Pozdrawiam

Konrad

Szanowni klienci to jest forum dla pracowników firmy.Natomiast klienci powinni kierować uwagi do firmy.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Netto Polska Sp. z o. o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Jerzy

Sklepy Netto w Nysie są super jest tam bardzo sympatyczna i miła załoga zawsze uśmiechnięta jest czysto towar na półkach swierzy i ułożony z wielką przyjemnością robię w nich zakupy

Glut

Netto Miedzyzdroje, bliżej wyjazdu, Pani chodząca w kitce i o brązowych włosach stanowczo nie nadaje się na swoje stanowisko. Oburzona i ciagle nie zadowolona, z chamskimi odzywkami do klienta. Brak kultury.

Irena
@Glut

Piszesz z perspektywy klienta Netto Polska, czy jesteś u nich zatrudniony? Podzielisz się nieco bardziej swoim doświadczeniem? Interesuje mnie przede wszystkim to jakie są warunki zatrudnienia u tego pracodawcy i czy inni ludzie są fajni.

Pedro

@MemaUK Niestety młodzi pracownicy jak mają więcej pracy to zaraz ją zmieniają. Firma normalna tylko trzeba chcieć pracować!!!

Zbulwersowana

Witam we wtorek robilam zakupy w Neeto w Dobrej ,kupowalam lezaki ,pani na kasie nie wiem ukrainka czy rosjanka zaczela rzucac mi tymi lezakami ,zaczela krzyczec ze po co ja wylozylam te wszystkie lezaki wystarczyl jeden ,na moja reakcje zeby nimi nie rzucala I nie krzyczala do mnie zaczela sie wydzierac jeszcze bardziej,to bylo straszne nieodpowiedni czlowiek na tym stanowisku ,pozbieralam papiery z wozka ktore jej podalam aby wyrzucila a tu nastepne k r zyki ze doolola sa kosze I moge sobie sama wyrzucic po skasowaniu podeszlam do drugiej kasjerki I poprosilam o przyjscie pana kierownika ,przyszedl mlody chlopak ktoryna moja skarge stwierdzil iz porozmawia z owa kasjerka gdy zejdzie na przerwe ,ale czy tak bylo nie wiem ,dlatego pytam czy zostaly wyciagniete konsekwencje z tak zenujacego zachowania pani kasjerki ,to jest jakas madakta ja jako klient widze ze pracownicy sa zmeczeni ,przepracowani i jest ich zwyczajnie za malo ale to nie upowaznia tej pani do takiego traktowania klientow I zaznacze ze nie jest to jedyny incydent w wykonaniu pani z Ukrainy ale widocznie ma na to przyzwolenie od gory jestem zbulwersowana

admin

Wiesz coś na temat firmy Netto Polska Sp. z o. o., charakteru i warunków pracy? Napisz nam czy warto podjąć zatrudnienie u tego pracodawcy.

adaś
@admin

poco pan pyta jak pan nie odpowiada

MemaUK

Netto Toruń ul.Polna to jedna wielka tragedia. Pracownicy zmieniają się w ekspresowym tempie i dziwi mnie że nikt się tym jeszcze nie zajął...przecież istnieje tam mobing. Kierownicy Marcin i Karolinka to duet w którym ręka rękę myje. Zapomnieli co to szacunek do pracownika...co więcej gdy coś im nie podpasuje szykują na pracowników zasadzki np probuja znalezc sposob by sciagnac pracownika, który jest na L4 do pracy pod sprytnym pretekstem i narobić bagna w papierach lub ZUS. Wprowadzają człowieka w kozi róg a potem udają idiotów i kryją się nawzajem. Proszę uważać i mieć oczy szeroko otwarte bo praca sama w sobie nie jest zła ale ludzie tam okrutni i podli.

Dumna

Nie polecam pracowałam krótko ale traktowanie nowych pracowników to straszne sami nic nie robi A A nas tak traktują i te godziny pracy raz na piąta raz na 7.15 znowu na 10 jedna wielka porażka

Rafał
@Dumna

Rozumiem, że grafik był ułożony tak, że pracowałaś na różne godziny? Jeśli Ci to nie odpowiadało, powinnaś porozmawiać o tym z przełożonym i w przyszłości ułożyć go w sposób bardziej Ci odpowiadający. Mogłabyś napisać o innych aspektach zatrudnienia? Czy miałaś zniżkę na asortyment sklepu? Firma oprócz wynagrodzenia oferowała jakieś dodatkowe bonusy?

adaś

słuchajcie ludziska jestem mężem jednej z kierownicze czy to prawda że firma netto zmusza swoich kierowników do udziału w szkoleniach i wyjazdach integracyjnych napiszczie prosze bo nie mogę się dogadać z żoną ja nie chcę zeby tam jeżdziła a ona twierdzi że musi

xxx

stosowanie mobbingu przez zastępczynię kierownika wobec pracownika w poznańskim Netto

Chcialam poruszyć sprawe jednego sklepu jak pseudo kierowniczki odnosza sie do personelu. Siedzi dziewczyna na kasie juz z 6 lub 7 godzine bylam kolo 14 i pomylila sie na kasie zdaza sie dzwoni po kierownika zmiany zeby odblokowac kase a kierownik zmiany idzie i z tekstem do pracownika czego znowu sami zapomnieli jak byli zwyklymi pracownikami i dzwonili co pare razy po kierownika ,albo chodza razem po sklepue 2 zmianowe kierowniczki i obgwduja nowych pracownikow na sklepie za plecami czy to jest takie ladne zeby klienci to sluchali ja sie nie dziwie ze kierownik sklepu ma taka rotacje jak jego podladni tak sie oddnosza do nowych pracownikow i obgaduja na sklepie same zapombialy jak byli nowymi pracownikami i malooo umialy moze rotacje to trzeba zrobic w zastepcach kierowniczych a nie w personelu moze trzeba sie troszke temu przyjrzeć bo 5ak dalej bedzie to kierownik z zqstepcami sami zostana na tym sklepie klient ze sklepu zagorskiego w szczecinie sklep nr 414

on

warunki pracy skandaliczne.przychodzisz do pracy na 8 h ale nie masz gwarancji ze wyjdziesz po tym czasie.praca czasami po 12-16 godz.mowa o magazynie netto.notorycznie ucinane premie nie wiadomo z jakiej przyczyny.kolesiostwo i krycie przewinien kumpli przez kierownikow.przerwa 15 min + 15 doliczane do czasu pracy.w ogloszeniu podane-zarobki do 4 tys.chyba w snach.najniższa krajowa to domena firmy.najlepsze bylo w ogloszeniu-zapewniamy dojazd do pracy.zapomnieli dodac ze to tylko na godz 6.jesli chodzi o zmiany popoludniowe czy nocki to na wlasny koszt.czyli trzeba zaplacic za firmowy transport plus dojazd na wlasna reke.w świeta nie ma mozliwosci dostania sie do pracy chyba ze ma sie wlasne auto.

Zostaw merytoryczną opinię o Netto Polska Sp. z o. o. - Motaniec

• Jak się pracuje w Netto Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Netto Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netto Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Netto Polska Sp. z o. o.