Opinie o Netto Polska Sp. z o. o. w Motaniec Motaniec 30

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Netto Polska Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Netto Polska Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netto Polska Sp. z o. o. w Motaniec Motaniec 30

Morena koło stacji

Netto w Gdańsku. Twoje wyjcie na papierosa albo do toalety zależało od widzimisia kierownictwa. Jedni wyjdą 5 razy na papierosa czy do toalety a ktoś inny usłyszy że od tego ma przerwę. Jeden z kierowników uważa za najgorsze przewinienie ambicje na zastępca i z uporem maniaka szuka haka na tą osobę lub oczernia ją w oczach innych. Również próbuje wpłynąć na jej zwolnienie.

Morena koło stacji

Jeżeli chodzi z kim można by było rozmawiać o jakiś nieprawidłowościach to najlepiej zapytać byłych pracowników o to jak było w 230, czemu się zwolnili, i jak byli traktowani przez biuro a zapytać można każdą osobę której już nie ma w tym sklepie niezależnie od tego czy według dokumentów zwolniła się sama czy została zwolniona.

K.k Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

czy można w Netto pracować na umowę zlecenie?i jak wygląda taka praca, szukam dodatkowej pracy

Ewka Nowy wpis

Hej, a aplikował ktoś na tego inżyniera ds. kosztów i nie twierdzi przy tym, że to jakieś badanie rynku? Zmartwił mnie tamten poruszony temat odnośnie innego stanowiska i nie chciałabym zmarnować swojego czasu na rozmowę bez sensu… pracuje ktoś i by podał średnie zarobki na stanowisku?

Agnieszka Nowy wpis
@Ewka

Szkoda twojego czasu. Ciągle te same ogłosznie sie pojawiaja i nikt tej pracy nie dostaje. Takie praktyki powinno sie zgłaszać do inspekcji pracy.

Bianka

Okej, faktycznie tak jak ktoś zauważył wczoraj została dodana oferta dla tego koordynatora ds. alokacji. Jest tu może ktoś kto jednak udał się na rozmowę, albo może nawet pracował na tym stanowisku? ciekawa jestem opinii, bo faktycznie robi się z tego jakaś zagadka

Adam Nowy wpis
@Bianka

Byłem na tej rozmowie jakies dwa miesiace temu. Według mnie to jest tylko badanie rynku tzn to jest ilu kandydatów , za jaka pensje chca pracowa itd. Jednym słowem ogloszenie to fake. Zastanwiam sie czy nie zgłosić tego do inspekcji pracy. Ogłosznie na koordynatora pojawia się juz 4 raz z rzędu.

Magda

O co chodzi z tymi samymi ofertami pracy na stanowiska biurowe które pojawiają się co miesiąc? To są jakieś pseudo oferty?

@Magda

Podejrzewam że te ogłoszenia do biura w Warszawie to sciema. Maja juz kogoś po znajomości a rekrutacja to lipa żeby wszytko było zgodnie z prawem. Ogólnie to są najgorsze sklepy. Nikomu nie polecam ani tam kupować ani pracować

@Tomek

Na podstawie czego twierdzisz, że po znajomości ktoś pracuje? są jakieś dowody? Ciekawi mnie skąd osoba z zewnątrz może je wziąć. chce się upewnić, bo moje CV miało tam iść

Na podstawie tego że dzisiaj 4 miesiac z rzedu pojawia się to samo ogłoszenie o prace w netto tj koordynator ds alokacji przeciez tu jest cos mega nie tak??

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Netto Polska Sp. z o. o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Z tymi ofertami do biura to mogło komuś chodzić o te na administrację? Ze trzy są, przynajmniej tak właśnie zakładka z pracą mi pokazuje. Ciekawi mnie natomiast co w IT może być do porobienia. Teraz akurat 0 ofert wychodzi, wiec nie wiem na jakich stanowiskach zatrudniają. Opiszecie projekty?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Netto Polska Sp. z o. o.?

Polak

Nie podobają mi się kosze z darami dla ukraińców a w Polsce nie ma potrzebujących? Ukraińcy=problemy. Już nie kupuje w netto.

Xxz

Ukraince uważają Polaków za gorszych. Już któryś raz widzę że ktoś z Ukrainy traktuje z góry Polaków. Najgrzej jak Ukrainką jest ZKS a sam jesteś kasjerem.

Dość mało wylewny ten wniosek, możesz go jakoś rozwinąć? Zastanawia mnie to w którym momencie uznałeś ze jednak nie chcesz tu pracować i dlaczego? jak to się stało, że jednak trzy lata to trwało? Teraz niedawno cos się zmieniło w całej firmie?

Bomba

Omijać tą firmę z daleka,(usunięte przez administratora)podejście do pracownika i brak benefitow a do tego zabieranie premii pomijając fakt że i tak się nic złego nie zrobiło. Już lepiej wybrać Lidla,Polo albo coś podobnego ale nie Netto.

No to na te premie jakie uzasadnienia tak właściwie padają? Pytał ktoś wprost czemu otrzymał jakoś mniej? przez moment przeszło mi przez myśl, że jest ona uznaniowa, ale teraz po przejrzeniu opinii widzę, że pisali o niej jako o wynikowej. Jakie wiec efekty należy przy tym osiągać?

@Morena koło stacji

Piszesz o „widzimisię” czyli nie masz na to jakiegoś większego wpływu? Swoją drogą w takim razie jest tam część rotująca? Czy to te osoby, które nie maja ten swobody, o której piszesz? Co z pozostałymi, to jakaś bardziej stała kadra? Zarobki mimo wszystko każdy ma takie same?

Morena koło stacji

Cześć rotująca masz na myśli zwalniająca się w większości zwalniają się z powodu zachowania kierownictwa.

Michaśka
@Morena koło stacji

Masz na myśli to szukanie haka na siłę? O co w ogóle chodzi z tym hakiem? To jakieś konkretne czepianie się? W rzeczywistości to dużo osób się zwalnia w tym miejscu? Ile średnio czasu pracownicy się utrzymują w pracy?

@Morena koło stacji

Nie wiem jakie konkretnie jest to wspomniane zachowanie ale zaczynam się przy tym zastanawiać czy masz na nie jakiś powiedzmy bezpośredni wpływ? z kim jeszcze można śmiało pogadać o jakichś problemach o ile takie występują?

Morena koło stacji

To jakie mogą być powody odnośnie podbierania premii? ktoś pisał jeszcze niedawno o tym, że dzieje się tak mimo ze niczego się nie zrobiło. A w alternatywnym wariancie? W jakich jeszcze sytuacjach się to dzieje? Jest teraz parę ofert wystawionych i nie wiem których stanowisk to właściwie dotyczy?

230Gdańsk.ul.Rakoczego13

Opinia na temat pracy w Netto w Gdańsku na ulicy Rakoczego 13. Na co może liczyć nowy pracownik w tym miejscu? W tym sklepie każdy nowy pracownik może liczyć na jedną lub może dwie koszulki pracownicze na bluzę może nie liczyć bo zdarzało się że pracownik zdążył się zwolnić zanim się na nią doczekał bo kierownik chyba nie uznał że warto mieć je na zapas dla nowych pracowników. Na kartę rabatową 5% nowy pracownik może się nie załapać bo dostaje się ją chyba po trzech miesiącach a część nowych pracowników zdążyło się wcześniej zwolnić. Jest coś co nowi pracownicy będą mieli szybko i często a mianowicie L4. L4 było dużo i nietylko u nowych pracowników a kilkoro pracowników było nawet na długich L4 po kilka miesięcy.  Jak pójdziesz na L4 będzie źle i jak nie pójdziesz na L4 też okaże się źle. Wcześniej nigdy w innych miejscach pracy nie spodkałam się z sytuacją kilkumiesięcznego l4 poza sytuacją ciąży. Kilka lat temu do tego sklepu przeniosła się osoba z biura z Netto w Pucku. Od początku zachowanie jej było dziwne a mianowicie wyglądała i zachowała się jakby była pod wpływem alkoholu, w dodatku jej córki i partner też wyglądali jakoś niezdrowo. Do tego okazało się że u niej od wielu lat w rodzinie i otoczeniu jest dużo przypadków chorób psychicznych. Nie było to żadną tajemnicą bo ona w sklepie próbowała przedstawić się jako ta pokrzywdzona bo ma chore dzieci, matkę i meża w psychiatryku. Między innymi jej matka miała problemy psychiatryczne a córka ciężką depresję. Po pewnym czasie kilka osób w tym sklepie też zaczęły zachowywać się podobnie dziwnie do niej a następnie pojawiło się w tym sklepie dużo l4 i również l4 na depresję i od psychiatry. Poraz pierwszy ktoś z kim pracowałam trafił do szpitala psychiatrycznego co było dla mnie na początku dużym zaskoczniem bo do tej pory nie znałam nikogo kto by trafił w takie miejsce. Jakiś czas temu  ta osoba z biura z Netto w Pucku znowu przeniosła się do kolejnego sklepu, tym razem na Kowale. Częstą sytuacją w tym sklepie na Rakoczego jest praca jeden na jeden to znaczy jeden kierownik i jeden kasjer bo zwolniło się z tego sklepu tylu kasjerów że nie ma komu pracować. Pracy jest conajmniej na dwóch kasjerów a na zmianie jest jeden. Poza tym aktualny kierownik sklepu uważa że może mówić o prywatnych sprawach kasjerów o których dowiedział się z powodu swojego stanowiska albo z rozmów z tymi osobami. Chętnie mówi o tym kto ma komornika, alimenty lub rozpowiada jakieś bzdury które sam wymyślił. Nikogo chyba nie zdziwi że o pobycie pracownika w szpitalu psychiatrycznym mowił w sklepie obecny kierownik wspomniany wcześniej apropo mówienia o prywatnych sprawach kasjerów. Większość byłych pracowników nie ma dobrego zdania o tym sklepie i nie ma zamiaru tu wracać

Jaka atmosfera jest między działami w Netto Polska Sp. z o. o.?

Były pracownik gdańsk morena

Najgorsze miejsce pracy, (usunięte przez administratora) problem z prośbami grafikowymi, urlop w terminie ustalonym przez pracownika to fikcja, a do tego kiepskie pieniądze i myślą że ktoś będzie (usunięte przez administratora)aby kierownictwo i ich (usunięte przez administratora) mogli kilka razy wyjść na papierosa.

Były klient

Netto w Gdańsku na Rakoczego już od dłuższego czasu omijam z daleka bo co przyjdę to spotka mnie coś niemiłego lub jestem świadkiem jakiejś sytuacji że ręce opadają. Do tego notoryczne kolejki i jedna kasa oraz większość kierownictwa chamska dla klientów i kasjerów. Któregoś dnia podszedłem do jednej z niewielu miłych pracowników w tym sklepie aby zapytać o towar z promocji, zaczęła mi tłumaczyć warunki promocji wtedy podeszła jakaś baba z personelu w czarnych włosach i zaczęła wydzierać się na nią lub na nas bo do końca nie wiem coś o pogawędkach, (usunięte przez administratora) (bez przekleństw- obijaniu się) i coś tam jeszcze darła ryja. Ja zaczynam tą kobietę przepraszać bo nie wiedziałem że nie mogę jej zapytać a ona mówi że może Pan a ja mogę Panu odpowiedzieć. Zapytałem tej kasjerki kto to był - kierowniczka zmiany. Ta sama kierowniczka jeszcze nie raz była chamska, opryskliwa, wobec kasjerów i klientów, innym razem wydarła się na jakiegoś klienta z błahego powodu albo na mnie bo pomyliłem cenę towaru i chciałem zrobić zwrot. Innym razem wszedłem do sklepu i na zmianie była ta ruska albo ukrainka, nie wiem i byłem świadkiem gdy jakaś klientka podeszła do niej i zapytała o to gdzie leży jakiś tam towar a ta jej coś odburknęła, potem klientka zapytała czy nie może jej powiedzieć gdzie ten towar leży a ona do klientki się wydarła że jak coś jej się nie podoba to może(usunięte przez administratora)że sklepu, wtedy klientka wyszła oburzona. Większość pracowników na tym sklepie jest chamska, opryskliwa, mają miny jakby pracowali za karę a jak ktoś jest miły i sympatyczny to się okazuje że się po wielu latach pracy się zwalnia. Już ostatnio wszedłem do sklepu włożyłem kilka produktów do koszyka ale jak spotkałem pracowników na sklepie i zapytałem o coś chyba kierownika to był na tyle niemiły że zostawiłem koszyk i wyszedłem.

Moim zdaniem nie warto podejmować współpracy z Netto Problem z urlopem żeby dostać w terminie o jaki prosisz jak pójdziesz na l4 też problem A jak przyszły nowe osoby do pracy to robiły wszystko żeby Cię zwolnili Na plus była pensja 3800 brutto plus premia za wyniki :) i karta przedpłacona na zakupy Jeśli chodzi o zniżkę pracownią to było to 5 % Atmosfera była by ok gdyby nie kierowniczka Delegacje na inne sklepy były oczywiście dodatkowo płatne ale wciskali je na siłę nie mając na uwadze czy masz jak dojechać i wrócić do domu Także jeśli chodzi o sklep na Berensona w Warszawie to odradzam

Asia

No czekaj, jak sytuacja z tymi dojazdami była wyjaśniona? Jeśli faktycznie nie masz jak to faktycznie nie było pomocy? I co z kosztami samego dojazdu? Kasa była oznaczona na plus czy do teraz cos jeszcze wzrasta albo do świąt są takie plany?

Hugo

Nie polecam, po roku ciężkiej pracy zwolnili mnie z dnia na dzień

Beata
@Hugo

A tak z ciekawości, jak ten cały rok tej ciężkiej pracy tutaj mógł wyglądać? Opiszesz go? Ile można było wtedy na tym zarobić? I na czym konkretnie Twoja praca polegała?

Tragedia

O tym dlaczego ta firma to (usunięte przez administratora) możnaby napisać książkę. Po prostu radzę omijać szerokim łukiem niezależnie od tego czy szukasz pracy w sklepie czy np. prowadzisz firmę budowlaną/hurtownię. Kiedyś wejdzie tam Sanepid/PIP czy po prostu telewizja i głupio będzie się później tłumaczyć ze współpracy z tym miejscem.

ola

Najgorsza praca jaką miałam. na zmianie 2 osoby. zarobki najniższa krajowa, żadnych benefitów. omijajcie netto jak najdalej.

Beata
@ola

Do dziś tak jest, że po dwie się robi? Mimo wszystko jak się organizujecie i ile wynosi teraz średni staż pracy? Jaka atmosfera?

smutny

moja zona pracowala w tesco obecnie netto nic sie nie zmienilo dzis jest dziewiata sobota z rzedu pracujaca i wszystkie niedziele pracujace nie ma zycia prywatnego nie przyjdziesz nie pracujesz netto kierownictwo zwolen

jamniczek
@smutny

przecież w niedzielę nie ma handlu, to jak wszystkie niedziele?

Zostaw merytoryczną opinię o Netto Polska Sp. z o. o. - Motaniec

• Jak się pracuje w Netto Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Netto Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netto Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Netto Polska Sp. z o. o.