Tirsped Sp. z o.o.

Opinie o Tirsped Sp. z o.o.

greg

możecie napisać jakie płace są na magazynie???

Blaskovic

Witam, Ja w firmie Tirsped pracuję od kilku miesięcy. Przeszedłem z firmy w której ludzi traktowało się jak śmieci. Nikt sie nie liczył ze zdaniem pracownika i zawsze pracownik był winny nie mówiąc o spóźnieniach w wypłacie wynagrodzeń dochodzących do 2-3 tygodni. W Tirsped jest inaczej, jakoś tak... po ludzku. Jest dwóch właścicieli jeden naprawdę w porządku a drugiego jeszcze nie miałem okazji poznać wiec nie wiem. W porównaniu do mojej poprzedniej firmy to niebo a ziemia. Ludzie pracują po kilka lat, nie ma rotacji jak w innych firmach. Atmosferę oceniam na bardzo dobrą a wynagrodzenie zawsze jest ostatniego dnia miesiąca. Na razie naprawdę nie ma sie do czego przyczepić... no chyba że ktoś szuka firmy, która płaci za nic nie robienie a szef całuje pracownika po pietach ;-)

byly

Znam tę firmę od środka. Firma to ludzie którzy w niej pracują. Firma jest silna jeśli pracownicy tworzą zespół. Niestety w TIRSPED nie ma i nie będzie zespołu - dlatego tracą i klientów i pracowników (zwłaszcza tych najlepszych). Gorąco odradzam.

Przyjezdny

Bywam w firmie średnio 2-3 razy w tygodniu jeżeli chodzi a załatwienie dokumentów w agencji lub urzędzie celnym rewelacja bez porównania z innymi urzędami-agencjami typu Marki czy Pruszków jeżeli zaś popatrzymy na magazyn tu się psuje cała wizytówka firmy,magazynierzy są ''rzucani'' z miejsca na miejsce przez swoich przełożonych brak ludzi do pracy towar kierowca ładuje sam bywa że w warunkach -20 na dworzu wspólczuje osobom ktore tak pracuja podajrze przez 10 godz dziennie,brak fachowej obsługi klijenta w biurze w innych firmach tego nie ma/nie polecam.Celujący dla agencji mierny dla magazynu.

Aplikowałeś na stanowisko Technik serwisu oferowane przez firmę Tirsped Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
gucio

Pracownicy niezbyt zadowoleni i klienci po malutku rezygnują z usług. Naciągają na wszystko co możliwe..... dramat

kartoon

Firma wydaje się być obiecująca, lecz od wewnątrz, to totalne dziadowstwo. Traktowanie pracowników poniżej jakichkolwiek norm. Zupełnie nie polecam jako miejsce do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Tirsped Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tirsped Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tirsped Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tirsped Sp. z o.o.