Tirsped Sp. z o.o.

Opinie o Tirsped Sp. z o.o.

Aktualność
Witaj na profilu Tirsped!

Jesteśmy firmą z branży TSL o ponad 30-letniej tradycji. Wiemy, że największym kapitałem jest nasz zespół, za którym stoi sukces Tirspedu. Wspólnie tworzymy angażujące środowisko i przyjazne warunki dla naszych pracowników oraz klientów. Na stałe zatrudniamy ponad 200 osób, które sprawnie obsługują ponad 3 tysiące firm w zakresie spedycji, logistyki, usług celnych, magazynowania oraz doradztwa.

W naszej działalności łączymy zasady tradycyjnej obsługi z innowacyjnymi rozwiązaniami, dzięki którym systematycznie wzmacniamy pozycję rynkową i wyznaczamy nowe kierunki rozwoju polskiego eksportu i importu. Osiągamy rocznie przychody na poziomie 115 mln złotych.

Do zespołu poszukujemy specjalistów, którzy cenią stabilność, profesjonalizm, komunikatywność, proaktywność i rozwój. Jeśli interesuje Cię praca w logistyce, aplikuj do naszego zespołu!

Strona Tirsped:

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Tirsped Sp. z o.o.?

Do Naszego Zespołu spedycji drogowej, poszukujemy Spedytora Międzynarodowego

Twój zakres obowiązków

- Kompleksowa obsługa zleceń spedycyjnych krajowych i zagranicznych
- Bieżący kontakt z klientami firmy
- Sukcesywne pozyskiwanie nowych kontaktów
- Współpraca z przewoźnikami
- Przygotowywanie ofert cenowych

Nasze wymagania

- Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 2 lata
- Znajomość serwisów LTL / FTL
- Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
- Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
- Mile widziana własna baza przewoźników

Oferujemy

- Pracę w godzinach 08:00-16:00
- Umowę o pracę
- Ciekawą pracę w doświadczonym zespole
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Przyjazną atmosferę i wysoką kulturę pracy

Więcej: https://www.pracuj.pl/praca/spedytor-miedzynarodowy-warszawa-spedycyjna-22,oferta,1003006855?s=1f7c2c91&searchId=MTcwMTI2NjQ2NjkxOC4zNjE4

Aktualność
W obecnym dynamicznym świecie, logistyka kontraktowa odgrywa kluczową rolę w sukcesie przedsiębiorstw. W miarę postępujących zmian rynkowych, przedsiębiorstwa muszą dostosowywać swoje strategie logistyczne, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów oraz efektywnie zarządzać swoimi zasobami. Dzisiaj porozmawiamy z Dyrektorem Logistyki – Sławomirem Kosior, który opowie o funkcjonowaniu centrum logistycznego, magazynu krajowego, obsługi przesyłek e-commerce oraz dystrybucji w firmie Tirsped.

Aktualność
Do Naszego Zespołu spedycji drogowej, poszukujemy Area Road Sales Manager'a.

Zakres obowiązków:

- Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów, sprzedaż usług związanych z transportem drogowym FTL i Drobnica,
- Organizacja spotkań handlowych, przygotowywanie raportów oraz analiz,
- Realizacja założonych planów sprzedażowych w zakresie usług spedycji drogowej,
- Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu TSL i działań konkurencji,
- Analizowanie potrzeb klientów i doradzanie w zakresie doboru optymalnych rozwiązań,
- Przygotowywanie bieżących ofert oraz ich aktualizacja,
- Ścisła współpraca z działami operacyjnymi,
- Podtrzymywanie relacji z aktywnymi klientami.

Oferujemy:

- Auto, telefon oraz komputer służbowy,
- Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
- Niekorporacyjną kulturę pracy,
- Niewielki zespół współpracowników,
- Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
- Benefity: prywatną opiekę medyczną,
- Godziny pracy: 08 - 16 lub 10 - 18.

Nasze wymagania:

- Dwuletnie doświadczenie w sprzedaży usług związanych ze spedycją drogową,
- Sprawna komunikacja i umiejętność pracy w zespole,
- Samodzielność oraz umiejętność pracy w warunkach presji czasu,
- Umiejętności negocjacyjne,
- Znajomość pakietu Ms Office.

Aplikowałeś na stanowisko Technik serwisu oferowane przez firmę Tirsped Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Potencjalny pracownik

Czy to prawda, że w firmie nie ma benefitów typu opieka medyczna i multisport oraz, że pracownicy muszą sobie sami kupować kawę, herbatę? W dzisiejszych czasach to standard u każdego pracodawcy.

@Potencjalny pracownik

Dziękujemy za zainteresowanie współpracą z naszą firmą. Cenimy wszelkie uwagi, które pomagają nam lepiej zrozumieć, jak potencjalni Pracownicy widzą naszą organizację, co pozwala nam na ciągłe doskonalenie warunków pracy. Dla karty Multisport do tej pory nie było wystarczającego zainteresowania ze strony naszych Pracowników, aby zebrana grupa spełniała wymagania do jej wdrożenia. Obecnie przeprowadzamy analizę oferty polegającej na współfinansowaniu aktywności sportowych. Pragniemy podkreślić, że prywatna opieka medyczna jest dostępna dla wszystkich, jako element programu socjalnego firmy Tirsped. Program ten obejmuje nie tylko opiekę medyczną, ale także wsparcie finansowe w różnych formach wypoczynku dla Pracowników i ich dzieci, atrakcyjne dofinansowanie do wyjazdów do naszego ośrodka na Mazurach (Klekotki SPA & Resort), a także pakiety świąteczne. Kawa i herbata będzie dostępna od sierpnia dla każdego Pracownika. W razie dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu z Działem Kadr. Pozdrawiamy, Zespół Tirsped

Co wchodzi w socjal Tirsped Sp. z o.o.?

W skład pakietu socjalnego wchodzi: wsparcie finansowe w różnych formach wypoczynku dla Pracowników i ich dzieci, atrakcyjne dofinansowanie do wyjazdów do naszego ośrodka na Mazurach (Klekotki SPA & Resort), prywatny pakiet medyczny oraz pakiety świąteczne. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce kariera: https://www.tirsped.com.pl/kariera

Czy Tirsped Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Tak oczywiście, że zatrudniamy osoby studiujące, natomiast jeżeli pytanie dotyczy stażu studenckiego to jest to kwestia do indywidulanych ustaleń. Zapraszamy do składania zapytań na adres e-mail.

Rozważam złożenie CV na stanowisko Key Account Managera w Tirsped. Czy praca teraz odbywa się w trybie zdalnym, hybrydowym, czy w biurze? Czy to praca w systemie zmianowym czy w trybie nieregularnym? Będę ogromnie wdzięczna za kilka słów :)

@Monika

Dzień dobry Pani Moniko, obecnie, w związku z pandemią COVID-19 praca odbywa się hybrydowo. W zależności od potrzeb łączymy dyżury w biurze z pracą w trybie zdalnym. Kierujemy się głównie poczuciem bezpieczeństwa naszych pracowników. Cenimy sobie dobrą atmosferę w pracy i nakierowanie na wspólny cel - „wszyscy gramy do jednej bramki”. Wynagrodzenie obejmuje podstawę oraz atrakcyjny, prowizyjny system premiowy. Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon, samochód służbowy), pakiet medyczny oraz socjalny. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu.​ Zespół Tirsped​

Hanna
@Tirsped Sp. z o.o.

Czy mogłabym się dowiedzieć co wchodzi w taki pakiet socjalny w Tirspedzie? :) I co do pakietu medycznego - to jest on bezpłatny? Czy można za ewentualną dopłatą podłączyć do niego również członków swojej rodziny?

@Hanna

Pani Hanno, w ramach pakietu socjalnego środki mogą być przeznaczane na pomoc rzeczową i bezzwrotne świadczenia pieniężne dla osób w trudnej sytuacji życiowej, dofinansowanie dla dzieci do kolonii, zimowisk, wyjazdów, a także dopłaty do pobytu w Klekotki Resort & SPA, wypoczynków Pracowników organizowanych we własnym zakresie, czy wyjazdów w ramach Klubu Podróżnika Tirsped oraz na zakup sprzętu sportowo-rekreacyjnego, upominków dla Pracowników, czy świadczeń świątecznych (Bożonarodzeniowych oraz Wielkanocnych). Podstawowy pakiet medyczny dla Pracowników dostępny jest bezpłatnie, za dodatkową opłatą jest możliwość rozszerzenia go oraz dołączenia do opieki członków rodziny. Z poważaniem, Zespół Tirsped Sp. z o.o.

Max

są może prowadzone teraz rekrutacje na stanowisko spedytora?

Tirsped
@Max

Wszystkie aktualne rekrutacje dostępne są na naszym profilu: https://pracodawcy.pracuj.pl/tirsped-sp-z-o-o,4944/oferty-pracy

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Przedsiębiorstwo Spedycyjno Logistyczne Tirsped Sp. z o.o.?

Pracownicy mają do dyspozycji służbowe laptopy, telefony komórkowe, niezbędne oprogramowanie oraz dla wybranych stanowisk samochody służbowe.

Roman
@Pracodawca

Czy służbowego samochodu można używać do celów prywatnych?

Sebastian
@Roman

Z tego co wiem to wiele osób tak korzysta, raczej nie ma problemu :)

@@@

XYZ - ryba psuje się od głowy Kto jest odpowiedzialny za zatrudnianie kadry zarządzającej bez wiedzy produktowej, rynkowej i kwalifikacji? Zwykle nie udzielam się na tego typu forach, po prostu chce przestrzec przed tą firmą, robię dobry uczynek dla ludzkości. Jeśli chcecie pracować, bądź macie ofertę z tej firmy to jej nie przyjmujcie. Niedawno zlikwidowali oddziały w Krakowie i Katowicach (usunięte przez administratora)

Aaa
@@@@

Jak duzo ludzi zwolniono w poszczegolnych biurach? Czy zostaly calkowicie zamkniete?

Lolek
@Aaa

Akurat zamknięte... Z Katowic posunęli kierownika bo się ludzie przez niego zwalniali. Wielka mi historia. Reszta chyba została. O Krakowie to niewiem. Firma średnia, bez rewelacji ale tez bez krzywdy.

aplalalalalala
@Lolek

krakow tez wylecial. Z dnia na dzien ponoc otrzymali kartki z wypowiedzeniami

@aplalalalalala

Z tego co wiem to w Krakowie tylko jedna osoba została zwolniona i to chyba nie z powodów zawodowych

AK
@@@@

Oddział w Krakowie nadal świetnie funkcjonuje, można to łatwo sprawdzić. Zwolniono tylko jedną osobę, najwyraźniej był jakiś powód.

nick

Ostatnio profil Tirspedu nieco ożył, więc po dłuższym namyśle jednak również pozwolę sobie zabrać głos. Trochę tu już pracuję i nie rozumiem niektórych komentarzy. Z kawą czy herbatą nie będę dyskutować bo tak jest, ale z resztą nie sposób się zgodzić. Atmosfera jest naprawdę fajna i przyjazna. Sami swoi. Nikt nad nikim nie stoi, nie pogania, nie ma zbędnego stresu. Każdy po prostu robi swoje. Raport raz w tygodniu zbiorczo z danego działu. Co do komentarza o sytuacji finansowej firmy, to cóż… z wieloma rzeczami można dyskutować i zawsze to słowo przeciwko słowu, ale akurat sytuacja finansowa i wykaz aut jest jawny i możliwy do sprawdzenia w KRS – łatwo więc zauważyć, że rok w rok firma odnotowuje wyraźny plus ;)

Tirsped

Szanowni Państwo, starając się zapewnić dobre warunki pracy, satysfakcję i komfort naszych Pracowników doceniamy każdy głos i opinię, które pomagają ulepszyć i dostosować się do oczekiwań Pracowników Firmy. Zapewniamy, że monitorujemy pojawiające się komentarze. W ostatnim czasie wprowadziliśmy wiele udogodnień w tym zakresie, jak system wewnętrznej komunikacji, umożliwiający wymianę spostrzeżeń i zgłaszanie inicjatyw pracowniczych. Podejmowaliśmy tam wspomniany już temat karty Multisport, prywatnej opieki zdrowotnej czy dofinansowania do posiłków. Nie możemy jednak tolerować niemerytorycznych wpisów, naruszających dobra osobiste osób trzecich, w szczególności godność osobistą Pracowników, Kadry Kierowniczej czy Osób Zarządzających Firmą i jednocześnie mogących stanowić przestępstwo zniesławienia z art. 212 Kodeksu Karnego. Takie działania naruszają nasze dobra osobiste i godzą w dobre imię Firmy. Informujemy, iż będziemy reagować na tego typu przejawy naruszeń prawa i podejmować wszelkie działania, zmierzające do poniesienia konsekwencji prawnych przez osoby dopuszczające się takich działań.

:_/

A to nie ten co ją potem zwolnił?

Xxx

Proszę się liczyć z tym że powstały hejt i pomówienia nie pozostają anonimowe i bez konsekwencji prawnych a sprawa została zgłoszona do odpowiednich organów.

B.

Nie należy szukać sensacji tam gdzie jej nie ma :) pozdrawiam

aplalala

a co powiecie o dyrektorze handlowym?

Premie mieliśmy i bez niego co kwartał co do aut to nie wszyscy chyba mają.

@Anonim

Nadal nie wiem czy handlowiec moze liczyc na dostep do auta sluzbowego i do premii. Osoba podajaca sie za handlowca pisze ze premie byly ale juz nie potrafi odpowiedziec czy ma auto i pisze ze chyba nie wszyscy maja.

Mam auto, ma 9 lat. Nadal nie wiem czy wszyscy je mają i powtarzam, premie były od kiedy tu pracuje co kwartał (pracuje już kilka dobrych lat). Pan dyrektor handlowy ma to stanowisko jakiś rok.

@Anonim

Wiele firm ogranicza wyplate premii handlowcom i szuka powodow na obcinanie ich. Czy w Tirspedzie rowniez maja miejsce takie praktyki? Jak wyglada system premiowy mozesz napisac?

Widzę nieciekawe opinie,nie biorą ich na poważnie, bo zazwyczaj desperaci się tu wypowiadają. Na jaką konkretnie pensję można liczyć przychodząc do tej firmy, oraz jakie konkretnie auta dają ?

On
@Nowy

Desperatem to będziesz ty jak się tam zatrudnisz. Złe opinie z niczego się nie wzięły.

!????

W warszawskim biurze pracownicy musza sobie sami kupowac kawe,herbate,cukier. Nie wiem jak jest w innych biurach ale wg. mnie jest to żenujące i źle swiadczy o firmie. Slyszalem tez,ze prezesa klient ze spotkania wyprosil. Czy tak sie robi osobie ktora winna być szanowana i autorytetem?sami sobie odpowiedzcie. Dyrektorka spedycji-ach szkoda gadać,w zadnej normalnej firmie nie ma prawa bytu taka osoba na takim stanowisku. (usunięte przez administratora) Biura- ufff,pojedziecie i sami zobaczcie bo Warszawa dawno im odjechala,na prawde dziwie sie ze ludzie jeszcze w tym (usunięte przez administratora) siedzą,powinni im szkodliwe wyplacac. Z tzw.zarzadem nawet klienci nie chca sie umawiać,bo i po a jeszcze pomieszczenie trzeba wietrzyc po nich. Nawet na sile gdybym chcial nie jestem w stanie znaleźć zalet tejże firmy. Rok do roku notuja straty i rynek im odjeżdża,ale z taka kadra zarządzająca nie dziwi mnie to...

@@@

Postaram się obiektywnie opisać tą firmę: Prywatne warszawskie przedsiębiorstwo Socjal- brak Multisport- brak cokolwiek dla pracownika - brak pensja - na czas (usunięte przez administratora)

Xyz
@@@@

Chodziło chyba o dyrektora nie o prezesa?

Tak jak pisali przedmówcy w tej firmie pracownik nie ma prawa głosu. Bardzo często zarząd podejmuje decyzję rozwalając coś co funkcjonuje tylko dlatego, że ktoś sobie coś wymyślił. Każda próba negocjacji i wyrażenia swojego zdania kończy się reprymendą lub, tak jak pisał ktoś poniżej, e-mailem w którym daje się do zrozumienia, że własne zdanie i wychylanie się w tej firmie nie jest akceptowane. Czemu nadal pracownicy tu są? Niektórzy przywykli i się podporządkowali, inni mają rodziny na utrzymaniu, jeszcze inni kredyty ale pojawia się też czasem strach przed nowym. Chciałbym żeby ktoś z "góry" w końcu tu zajrzał i może zainteresował się naprawdę pracownikiem, a nie tylko na imprezach integracyjnych powtarzać ślepo, że to pracownik w tej firmie jest najważniejszy.

Zostaw merytoryczną opinię o Tirsped Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tirsped Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tirsped Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tirsped Sp. z o.o.