Tirsped Sp. z o.o.

Opinie o Tirsped Sp. z o.o.

Sebastian

Myślę, że niektóre z negatywnych opinii, które tutaj znalazłem może ludzi odstraszyć brak socjalu to fakt, może i nie ma Lux Medu, wczasów pod gruszą ale wybierając pracę chyba nie to jest najważniejsze? Jestem nowym pracownikiem i po doświadczeniach z poprzednich prac naprawdę nie mam na co narzekać. Najlepszym dowodem na to chyba fakt, że niektórzy tu pracują nawet po kilkanaście lat. Fajni uprzejmi ludzie, pensja na czas, oczywiście nie ma ideałów ale nie rozumiem tych negatywnych opinii być może w innych działach jest inaczej. Jak dla mnie ok polecam tym którzy się wahają.

Ilona
@Sebastian

Dziękuję za Twoją wyczerpującą opinię, ale chciałabym dowiedzieć się trochę więcej. Czy nowo zatrudniony pracownik jak Ty, może liczyć na umowę o pracę? Jeżeli tak, to proszę napisz również, jak długo trwa okres próbny.

@Ilona

Umowa na okres próbny jest na 3 miesiące, od razu na umowę o pracę

Hahaha
@Sebastian

No teraz w Tirspedzie zatrudnia się na zasadzie "nie przyjęli mnie nigdzie indziej to idę do tirsped, tutaj mnie przyjmą" ludzie bez wymagań, ambicji i wykształcenia. Jak komuś w tych czasach nie zależy na socjalu i cieszy się że ma pensje na czas to jest to żenujące.

Ilona
@Hahaha

@Hahaha Czemu tak myślisz? Każdy odnośnie pracy ma inne wymagania. Dla jednego ważne jest tylko wynagrodzenie, dla drugiego atmosfera pracy. Są to jednak ważne aspekty przy podejmowaniu zatrudnienia w każdym miejscu. Ty natomiast z jakiej perspektywy się udzielasz? Pracownika Przedsiębiorstwo Spedycyjno Logistyczne Tirsped Sp. z o.o.? Będzie mi miło jak odpowiesz.

@Hahaha

@Hahaha nie wiem skąd pomysł, że w Tirspedzie zatrudnia się na zasadzie "nigdzie mnie nie przyjęli to idę tutaj" - tym bardziej jeśli piszesz to jako osoba, która tu pracuje / pracowała - podejmowanie pracy "z przymusu" zamiast "z wyboru" raczej nie wróży satysfakcji z pracy jakakolwiek by ona nie była. Większość załogi pracuje tu od lat, więc raczej wynika z tego, że chcą tu pracować. Nie sądzę żeby w czasach rynku pracownika nie dało się znaleźć innej pracy przez tak długi okres, a moim zdaniem otaczają mnie osoby dobrze wykształcone, które ze znalezieniem pracy nie powinny mieć problemu ;)

Halina
@Sebastian

Napisałeś, że dużo osób pracuje w Tirsped od lat. To dobrze świadczy o firmie i pracy tam. A oferują jakieś szkolenia dla pracowników?

Andrzej........to ja

Witam. pracowałem w tej firmie okolo 9 lat. Powiem szczerze,że życze każdemu tak stabilnej, wypłacalnej fimy. Wszystko na czas!!!!Atmosfera znośna. Trze ba walcvzyć o swoje z innymi. Dodatki na zdrowotnośc( Enelmed) . Jestem naprawde zxadowlony

@Andrzej........to ja

Fajnie, że jesteś zadowolony z zatrudnienia. Piszesz o dodatkach. Czy mógłbyś przybliżyć na jakie jeszcze bonusy może liczyć pracownik? Mam na myśli premie, pakiet socjalny lub szkolenia dające nowe uprawnienia? Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych sprawia, że pracownik jest bardziej zmotywowany do pracy. Rozwiń swoją wypowiedź i napisz proszę kilka słów na ten temat.

Pracujący w tej firmie

Potwierdzam, przecież tu nie ma żadnych pakietów socjalnych. 90% spedytorow pracuje za marne grosze dużo niższe pensje niż rynkowa. Nikomu nie polecam!

Twoja wypowiedź stoi więc niejako w opozycji do tego, co napisał @Andrzej........to ja. Może na przestrzeni lat w firmie zaszły jakieś istotne zmiany, które stworzyły taki stan rzeczy? A może po prostu nie wszyscy pracownicy są odpowiednio poinformowani o przysługujących im dodatkach typu wspomniana już wcześniej opieka medyczna.

Jarosław

To może warto by było wraz z innymi pracownikami razem wnioskować o lepsze warunki zatrudnienia? Myślisz, że taka rozmowa mogłaby przynieść oczekiwany skutek? Często zdarza się tak, że najprostsze rozwiązania są najlepsze, dlatego ciekawi mnie, jak wygląda to w przypadku Przedsiębiorstwo Spedycyjno Logistyczne Tirsped.

Hahaha
@Jarosław

Hahaha te wpisy moderatorów gowork są bardzo naiwne. W tej firmie się nie rozmawia z pracownikiem! Pracownicy od lat narzekają na brak socjalu, brak premii, niskie pensje. Musieli prosić o wymianę klimatyzatorów na nowe bo inaczej można się udusić w tej puszce.

@Hahaha

Jeżeli udało się z wymianą klimatyzatorów, to może mogłoby poskutkować z innymi sprawami takimi jak premie lub socjal. Jak myślisz? Dodaj jakie kontrakty są podpisywane z pracownikami i czy obowiązują długoterminowe umowy. To także pewien plus dla zatrudnionych osób.

Xxx

Są panie, które o tym decydują. Dwie panie.

żaneta
@Andrzej........to ja

Piszesz że pracowałeś 9 lat dlaczego już tam nie pracujesz?

spedytor

Witam.Pracuję w firmie kilka miesięcy i jak na razie nie narzekam. Fajna praca można się dużo nauczyć. Warunki finansowe jak wszędzie, czyli zawsze mogło być lepiej :-), ludzie mili, jak trzeba służą pomocą. Kiepski dojazd do firmy zniszczoną drogą

Luck

Socjal lezy i kwiczy Enel-med tylko dla kadry kierowniczej Multi sport brak Prenie raz sa raz nie brak jasnych krytreriow jesli chodzi o ich wysokosc to szkoda gadac Wczasy pod grusza itp brak Dofinansowanie do Klekotek ake kogo z pracownikow na to stac... Zrobisz cos zle jest kara i konsekwencje Wykarzesz sie zrobisz cos super udadza ze nie widza albo powiedza ze to byl twoj obowiazek Atmosfera pracy coraz gorsza Mozliwosci rozwoju brak

Aplikowałeś na stanowisko Technik serwisu oferowane przez firmę Tirsped Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Morze

W tej firmie dziala zarządzanie tylko poprzez wprowadzanie atmosfery strachu. Grożenie w każdym oficjalnym mailu razacym naruszeniem obowiązków i zwolnieniem. Kiedy pracownik popełni nawet najmniejszy błąd to nagana, zwolnienie. Nie polecam tej firmy, trzymajcie się z daleka.

@Morze

Pracodawca rzeczywiście potrafi zwolnić pracownika, któremu przydarzy się błąd, czy są, to może tylko wiadomości mające na celu zmobilizowanie zatrudnionej osoby do bardziej wydajnej pracy? Znasz przykłady, że rzeczywiście pracodawca wręczał wypowiedzenie z takiego właśnie powodu? Sprecyzuj, proszę.

Witam.ja pracowałem tam przez 4lata za dawnego kierownika było wszystko jasne,ale nadeszły zmiany i zrobiło się (usunięte przez administratora) totalne,pracownicy z większym stażem chcieli rządzić młodszymi naj lepiej to by nic nie robili tylko kawę pili.porazka ze strony dyrekcji i kierownika głównego magazynu

Xxx

Jeśli już tam nie pracujesz to dlaczego nie podasz imienia .Najlepiej opisać i oczernic być niby Nickiem, bo tak najłatwiej .Tchórz!!

zażenowany
@Xxx

A dlaczego Ty sam/sama działasz pod nickiem? Tchórz?

Nieznany
@Xxx

Taka jadka w firmie to standart

Xx

Mamut.??

@Xx

Nie do końca jasne jest, do czego konkretnie wypadałoby odnieść Twoją wypowiedź. Jeśli jesteś zatrudniony w Przedsiębiorstwie Spedycyjno Logistycznym Tirsped to będziemy Ci wdzięczni za przedstawienie ogólnych warunków pracy, na jakie można tam liczyć. Znalazłam informację, że szukają tam ludzi z otwartym umysłem. Są otwarci zarówno na osoby, które chcą z nimi postawić pierwsze kroki kariery, ucząc się zawodu spedytora. Jak również na doświadczonych specjalistów w działach: spedycji, logistyki, agencji celnej, sprzedaży i magazynów. A wiesz może, czy firma ta organizuje staże bądź też praktyki? Będziemy wdzięczni za odpowiedź.

Ghr

Firma w ogłoszeniu na pracownika magazynowego zapewnia posiłki regenarycjne hahaha co za łaska. Przecież to prawo nakazuje

JA
@Ghr

Łaska?.... raczej informacja ale oczywiście w zależności jak kto chce odebrać taką wiadomość

Nie polecam

Nie polecam

Mary
@Nie polecam

czy możesz powiedzieć dlaczego?

@Mary

Brak atmosfery do pracy, wieczna jadka o wszystko. Firmy w firmie, kazdy sobie rzepke skrobie. Smieszne premie - nawet nie w wysokosci jednej pensji. Tirspedzie sama praca w godzinach 8-16 ludzi nie zatrzymacie!! Brak benefitow, opieki medycznej, kart sportowych, syfne biuro i okolica. Nawet kuchni normalnej nie ma...

Boniek
@Nie polecam

Ta firma chce garstka ludzi i najmniejszym kosztem zrobić cała robotę na magazynie. Porażka.. po odbiór i z dostawą towaru lepiej nie przyjeżdżać.

Beryyy

Tirsped wspomnienia..piękne czasy , super ludzie magazyn , magazyn-biuro , agencja celna..odchodząc z Tirsped byłem przekonany że już na taką atmosferę w pracy i na takich wspaniałych ludzi nie trafię mineło juz kilka lat i potwierdzam że tak jest.Trafił się jeden zły człowiek który zaczął rozbijać drużynę i jego już też nie ma , drużyny też..jego zasługa. Pozdrawiam serdecznie "STARĄ EKIPĘ TIRSPED-U"

@Beryyy

Widzę, że bardzo pozytywnie wspominasz okres pracy w firmie Przedsiębiorstwo Spedycyjno Logistyczne Tirsped. Mógłbyś napisać, dlaczego odszedłeś z tej firmy? Było to spowodowane chęcią dalszego rozwoju zawodowego, czy może zmianą Twojego miejsca zamieszkania? Przedstaw proszę, dlaczego już nie pracujesz w tym miejscu.

Co powiecie odnośnie o zarobkach w Przedsiębiorstwo Spedycyjno Logistyczne Tirsped Sp. z o.o.? Czy w ostatnim czasie ich poziom zmienił się?

Jak widać w komentarzach poniżej zależy od oddziału

Spedytorka

Co do zarobków to widocznie zależy od oddziału. Ja nie narzekam, a atmosfera? Nigdy nie spotkałam się z lepszą, ale wolę nie pisać, które biuro :)

spedytor
@Spedytorka

Na 100% nie warszawskie, gdzie przejawy przyjaźni są postrzegane jako kolesiostwo a rozmowa przy biurku uciszana.

Spedytorka
@spedytor

Nie, nie w Warszawie i przykro mi, że tak tam wygląda.

grześ

Witam . Czy ktoś może w końcu powiedzieć jak jest w firmie tzn szefostwo, zarobki, premie itd. Z góry dzieki za pomoc

Nieznany
@grześ

zarobki przecietne i zadnych bonusow, zadnych!!!!

robo
@Nieznany

dzięki

Speedo

Nie dla ambitnych. Komuna, układziki i kolesiowo od lat. Nie polecam - no chyba ze ktos szuka na chwilę. Zarobki sensowne tylko na stanowiskach kierowniczych i tylko tyle, ile ustalisz na poczatku. Firma zatrzymała sie w czasie. Brak narzedzi do pracy i mega rotacja

Czy firma potrzebuje ludzi? Czy do pensji macie jakiś socjal?

Aktualnie

Pracuję tu od kilku lat i z czystym sumieniem mogę polecić Tirsped, jako pracodawcę. Firma jest solidna, wiarygodna, dająca z jednej strony stabilizację, z drugiej możliwość rozwoju. Wynagrodzenie, to kwestia negocjacji. U mnie to kwota zbliżona do średniej krajowej. Zawsze jest wypłacane na czas. Oczywiście mogłoby być wyższe, ale to chyba standard. Pracy jest dużo, ale nie do przesady. Struktura nie jest szczególnie rozbudowana. W ostatnim czasie zachodzą zmiany, które, miejmy nadzieje, pozwolą na unowocześnienie firmy.

Wojtek

Witam pracuję od 4 lat i jestem bardzo zadowolony, śmieszą mnie niektóre negatywne opinie powyżej :) Tirsped zatrudnia około 200 pracowników a te kilka opinii powyżej to jakiś mały procent ludzi którzy po prostu nie podołali. Faktycznie można by trochę polepszyć kilka rzeczy ale patrząc po całości polecam serdecznie. W Tirspedzie można się wiele nauczyć, większość pracowników trzyma się razem i są sobie wzajemnie pomocni. Normalna umowa o pracę beż żadnych kombinacji (najniższa krajowa +umowa o dzieło), na plus oczywiście jest również to że wypłaty są bez opóźnień na czas. Może komuś przeszkadzać że zatrudniają ludzi bez doświadczenia ale jak się ktoś ogarnie to może wiele zyskać a dodam tyle że niektórzy pracownicy którzy już pracują dłużej mają szanse awansu. Dużo sie przez ostatnie lata pozmieniało na plus :) zapraszamy serdecznie !

worker

Ja pracowałam w tej firmie. Niestety komuna. Warunki socjalne są bardzo słabe. Zarobki nie wysokie. Zatrudniają ludzi bez doświadczenia dla oszczędności, a potem narzekają na nich. Nieliczni zostają. brak mozliwosci rozwoju. Lokalizacja również pozostawia wiele do życzenia. Dojazd samochodem. Ogólnie nie dla ambitnych, chcących robić karierę, zarabiać pieniądze i rozwijać się.

Kaśka

Organizacja pracy w firmie wygląda tak jak 25 lat temu kiedy zaczynali działalność. Dobra dla początkujących - asystent spedytora. Jeśli chcesz się rozwijać, to nie polecam.

Kaśka

ja tu pracuje -pare lat

Pracowałem w wielu firmach. Tu się pracuje stabilnie. Wynagrodzenie jest zawsze o czasie. Sprawy socjalne, bytowe, bez najmniejszych zastrzeżeń. Co jeszcze- może większe mogły by byc pensje. Ale ja nie narzekam. Mam na czysto 4000 zł, i to co wiem to nie tylko ja tak mam.

Zostaw merytoryczną opinię o Tirsped Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tirsped Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tirsped Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tirsped Sp. z o.o.