Hotelik Szejk

Stargard Szczeciński

Opinie o Hotelik Szejk

anonim 2009-05-27 09:57:38
Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy tam, ani noclegu. Totalna masakra !!!
Loki 2009-08-11 08:43:37
jasne bo takie placki jak ty cwaniaczki i złodzieje mają rozkminkę od razu, jak się nawet do sprzątania nie nadajesz a co dopiero do prac remontowych, tylko się gibasz jak małpa jak nie wypijesz wszędzie już cie rozkminili, ja tam od czasu do czasu mam fuszki i nie narzekam
bob 2009-08-11 08:49:32
a no tak bo szef zabrania chlać w robocie i jeszcze karze pracowac i się rozliczać, eeee to ja też myślę ze masakra w życiu , wolę siedzieć w parku z ziomami czasem się załapać na jakąś budowę pościemniać zanim mnie wyrzucą z kolejnej
Krzycho S. szef wie kto 2009-08-12 13:41:01
Szczerze mówiąc to współczuje im w tym hoteliku na takich [usunięte przez moderatora] i nierobów trafiają, ja się dziwie że on nie powystrzela ich wszystkich, przyjeżdżam tam co jakiś czas na nocleg właśnie i nie narzekam, ale widziałem jak ludzie potrafią "pracować", ode mnie ta żulernia nie dostała by ani grosza! U nas jest to samo, nie robi taki gamoń przez całe swoje życie potem nagle jak mu się dochód ucina za budowlankę bierze i wymagania stawia, a jak przyjdzie do wykonastwa to śmiech na sali, nic nie umie tyle tylko co podpatrzył od innego pijaczka lepiej nauczonego, a jak znudzi mu sie i to robić to kombinuje co ukraść i gdzie wychlać.
Buiry 2009-10-08 22:37:47
Ja tam jestem zadowolony mają tanio w porównaniu z innymi w miarę normalnymi hotelami, szef [usunięte przez moderatora] nie ma zmiłuj, z taką haryzmą mógłby prowadzić ośrodek penitencjarny, jesteś wporzo jest spoko, jesteś uciążliwy robisz loty, kolo chce mieć spokój w biznesie i wszycho jak dla mnie [usunięte przez moderatora], a jak nie długo ma być tam barek to będzie wypas miejsce, tak sądze jak będzie zobaczymy poki co nie zmieniam noclegowni
Sylwia 2009-11-11 15:09:59
eh, gdybym ja mogła mieć takiego szefa, chyba bym go z łóżka nie wypuściła...ale cóż, ja się na budowlance nie znam!
niezadowolony 2009-11-11 17:10:13
jak dla mnie beznadzieja.!!
hotel jak i obsluga sa beznadziejni...normalnie porazka!!
nie polecam tego zeznadziejnego miejsca
zadowolony 2009-11-12 20:25:42
mnie sie wydal nadziejny i hotel i obsluga i cena
borowikszatanski 2010-10-28 10:46:26
wszyscy uwazaja na pracownikow i nie ufaja im, w POlsce tka na prawde jest coraz wieksza bieda i jak ktos przezyl do tej pory z dzialalnoscia to jest panem a my biedne zuczki mozemy sie oszukiwac ze pracy jest sporo ze zarobki coraz wieksze sadzimy sie wymagamy robic nam sie za bardzo nie chce i dziwimy sie ze nas wyrzucaja albo nie chca placic albo pod naporem stresu i [usunięte przez moderatora] sami uciekamy w tym szejku do konca nie wiaodmo o co chodzi to jest jakas ekipa maja rozne branze dzialalnosci w roznych mistach i pewnie moze poza europa z tego co slyszalem jest uczciwy ale bezwgledny negocjator bez serca i uczuc jakby wprost nienawidzil ludzi nei slyszalem by kogos oszukal ale placi malo chyba ze jakos wynegocjujesz to powodzenia mozna zyc bo moj brat tam czasem fuchy robil ja chyba ze 3 razy tez ogolnie dla srednio potrzebujacego faceta ze wzgledu na koszty mieszkaniowe dobra praca bo ponoc daja mieszkanie to jest plus a reszta na przezycie na fuchah to mozna zarobic jak robisz podstawe plus fuchy to i owszem ale to trzeba byc niezle obtrzaskanym w rzemiosłach
jetro 2013-03-22 10:37:14
dobry hotel i tani
Giger 2014-04-18 08:37:18
Zakładam, że pensje na kolana nie powalają, ale nie jestem do końca przekonany bo ostatnio się nie interesowałem sytuacją.
pasek 2014-05-02 14:45:51
ludziom momentami odechciewa się obsługiwana i bycia na każde zawołanie. Ale taki to już zawód wybrali
maniek 2014-05-22 17:42:51
no jeśli ktoś nie chce pracować w tym charakterze to nie powinien, po prostu, ale jeśli praca jest cięzka to co innego
miła 2014-12-30 23:09:46
cześć czy może w tym hoteliku poszukują kogoś do obsługi? bo ja jestem młoda, zaangażowana i szybko się ucze wiec może znalazłoby się jakieś miejsce? nie mam dużych wymagać rzecz biorąc i w sumie obecnie złapie się każdej rpacy jeśli tylko będę mogła coś drobić bo kase potrzebuje na już niestety. także poiwedzcie
jacek 2015-03-05 14:30:43
no właśnie nie wiem, jakiś czas temu chyba wisiało u nich ogłoszenie czy coś takiego ale pamiętam, ż ejakieś u nich były.. teraz pytanie jak sprawa wygląda jeśli chodzi konkretnie o zarobki, no i n jakie umowy można liczyć tak naprawde? mam nadzieje, ż epojawi się coś nowego i ktoś ogarniety w temacie napisze.
faraon 2015-03-19 22:52:35
też mi przede wszystkim zależy na informacji jakie tak naprawdę dają u nich umowy, bo obecnie z pewnych niezaleznych przyczyn osobistych zostałam usunięta z poprzedniej firmy i niestety musze na szybko nowego pracodawce znaleźć. ale pragnę już na dłużej zawodowej stabilizacji, czy uda mi się ją znaleźć właśnie w Hotelik Szejk?
plk 2016-05-18 22:21:48
shake, chyba nie mają takich potrzeb. Wolą nieco więcej zapłacić etatowemu pracownikowi, ale przynajmniej jest pewność współpracy.
Zostaw swoją opinię o Hotelik Szejk - Stargard Szczeciński
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotelik Szejk