Opinie o Hotelik Szejk w Stargard Szczeciński

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Hotelik Szejk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hotelik Szejk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotelik Szejk w Stargard Szczeciński

Steven Nowy wpis

Czy firma aktualnie funkcjonuje bo pandemia dla branży jest bezlitosna.

plk Nowy wpis

shake, chyba nie mają takich potrzeb. Wolą nieco więcej zapłacić etatowemu pracownikowi, ale przynajmniej jest pewność współpracy.

faraon Nowy wpis

też mi przede wszystkim zależy na informacji jakie tak naprawdę dają u nich umowy, bo obecnie z pewnych niezaleznych przyczyn osobistych zostałam usunięta z poprzedniej firmy i niestety musze na szybko nowego pracodawce znaleźć. ale pragnę już na dłużej zawodowej stabilizacji, czy uda mi się ją znaleźć właśnie w Hotelik Szejk?

jacek Nowy wpis

no właśnie nie wiem, jakiś czas temu chyba wisiało u nich ogłoszenie czy coś takiego ale pamiętam, ż ejakieś u nich były.. teraz pytanie jak sprawa wygląda jeśli chodzi konkretnie o zarobki, no i n jakie umowy można liczyć tak naprawde? mam nadzieje, ż epojawi się coś nowego i ktoś ogarniety w temacie napisze.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Hotelik Szejk? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
miła

cześć czy może w tym hoteliku poszukują kogoś do obsługi? bo ja jestem młoda, zaangażowana i szybko się ucze wiec może znalazłoby się jakieś miejsce? nie mam dużych wymagać rzecz biorąc i w sumie obecnie złapie się każdej rpacy jeśli tylko będę mogła coś drobić bo kase potrzebuje na już niestety. także poiwedzcie

maniek

no jeśli ktoś nie chce pracować w tym charakterze to nie powinien, po prostu, ale jeśli praca jest cięzka to co innego

pasek

ludziom momentami odechciewa się obsługiwana i bycia na każde zawołanie. Ale taki to już zawód wybrali

Giger

Zakładam, że pensje na kolana nie powalają, ale nie jestem do końca przekonany bo ostatnio się nie interesowałem sytuacją.

jetro

dobry hotel i tani

borowikszatanski

wszyscy uwazaja na pracownikow i nie ufaja im, w POlsce tka na prawde jest coraz wieksza bieda i jak ktos przezyl do tej pory z dzialalnoscia to jest panem a my biedne zuczki mozemy sie oszukiwac ze pracy jest sporo ze zarobki coraz wieksze sadzimy sie wymagamy robic nam sie za bardzo nie chce i dziwimy sie ze nas wyrzucaja albo nie chca placic albo pod naporem stresu i [usunięte przez moderatora] sami uciekamy w tym szejku do konca nie wiaodmo o co chodzi to jest jakas ekipa maja rozne branze dzialalnosci w roznych mistach i pewnie moze poza europa z tego co slyszalem jest uczciwy ale bezwgledny negocjator bez serca i uczuc jakby wprost nienawidzil ludzi nei slyszalem by kogos oszukal ale placi malo chyba ze jakos wynegocjujesz to powodzenia mozna zyc bo moj brat tam czasem fuchy robil ja chyba ze 3 razy tez ogolnie dla srednio potrzebujacego faceta ze wzgledu na koszty mieszkaniowe dobra praca bo ponoc daja mieszkanie to jest plus a reszta na przezycie na fuchah to mozna zarobic jak robisz podstawe plus fuchy to i owszem ale to trzeba byc niezle obtrzaskanym w rzemiosłach

zadowolony

mnie sie wydal nadziejny i hotel i obsluga i cena

niezadowolony

jak dla mnie beznadzieja.!! hotel jak i obsluga sa beznadziejni...normalnie porazka!! nie polecam tego zeznadziejnego miejsca

Sylwia

eh, gdybym ja mogła mieć takiego szefa, chyba bym go z łóżka nie wypuściła...ale cóż, ja się na budowlance nie znam!

Buiry

Ja tam jestem zadowolony mają tanio w porównaniu z innymi w miarę normalnymi hotelami, szef [usunięte przez moderatora] nie ma zmiłuj, z taką haryzmą mógłby prowadzić ośrodek penitencjarny, jesteś wporzo jest spoko, jesteś uciążliwy robisz loty, kolo chce mieć spokój w biznesie i wszycho jak dla mnie [usunięte przez moderatora], a jak nie długo ma być tam barek to będzie wypas miejsce, tak sądze jak będzie zobaczymy poki co nie zmieniam noclegowni

Krzycho S. szef wie kto

Szczerze mówiąc to współczuje im w tym hoteliku na takich [usunięte przez moderatora] i nierobów trafiają, ja się dziwie że on nie powystrzela ich wszystkich, przyjeżdżam tam co jakiś czas na nocleg właśnie i nie narzekam, ale widziałem jak ludzie potrafią "pracować", ode mnie ta żulernia nie dostała by ani grosza! U nas jest to samo, nie robi taki gamoń przez całe swoje życie potem nagle jak mu się dochód ucina za budowlankę bierze i wymagania stawia, a jak przyjdzie do wykonastwa to śmiech na sali, nic nie umie tyle tylko co podpatrzył od innego pijaczka lepiej nauczonego, a jak znudzi mu sie i to robić to kombinuje co ukraść i gdzie wychlać.

bob

a no tak bo szef zabrania chlać w robocie i jeszcze karze pracowac i się rozliczać, eeee to ja też myślę ze masakra w życiu , wolę siedzieć w parku z ziomami czasem się załapać na jakąś budowę pościemniać zanim mnie wyrzucą z kolejnej

Loki

jasne bo takie placki jak ty cwaniaczki i złodzieje mają rozkminkę od razu, jak się nawet do sprzątania nie nadajesz a co dopiero do prac remontowych, tylko się gibasz jak małpa jak nie wypijesz wszędzie już cie rozkminili, ja tam od czasu do czasu mam fuszki i nie narzekam

Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy tam, ani noclegu. Totalna masakra !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Hotelik Szejk - Stargard Szczeciński

Hotelik Szejk