Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Kuźwa tak piszecie, że wszyscy się ru..ja a ja już 2 lata pracuje i jeszcze nikogo nigdy nie widziałem aby się bzykał, mi też się niestety to nie przytrafiło :-( czekam.... czekam.... i czekam. Bardzo zazdroszczę !!!

A

U Mazura najlepiej. Konkretny gościu. Jest trochę wyszczekany ale dba o swoje. Jeśli trzeba to pomoże i wszystko można z nim załatwić. Ale jeśli ktoś mu zajdzie za skórę to już nie jest tak fajnie. Szacun dla niego że ogarnia ten cały syf!!!

@A

Przecież to totalny wieśniak i nierób aby łazi z telefonem i nigdy nic nie wie

.........
@Marcin

Wieśniak to jest z ciebie. Żal ci (usunięte przez administratora) ściska że zaszedł tak daleko? Widocznie taki nierób jak ty nigdy nie będzie na takim stanowisku jak on bo się nie nadajesz. Te hejty zachowaj dla siebie

Przemo
@A

Dokładnie tylko pilnuje swojej panienki .agusia to agusia tamto.

Gosia
@.........

Mazur to taki potykacz on zawsze cos (usunięte przez administratora) ale niesty ludzie musza zas (usunięte przez administratora) .Tylko jankes musi go duzy jescze nauczyć.

Madzia
@A

Pracowałam z nim dla mnie był ok.

Lonia

Chyba to Eryk pisal....

Luntek

Z tym co się puka...

Bartek
@Przemo

Jaka Aga teraz już jest inna Matuszewska musiał najlepszą..

Joanna

FIRMA LUKSEMBURSKA ZATRUDNI DO PRACY WYKWALIFIKOWANYCH RZEŹNIKÓW NA TRYBOWANIE I OBRÓBKĘ WIEPRZOWINY, WOŁOWINY ORAZ UBÓJ WOŁOWY I WIEPRZOWY UMOWA O PRACĘ NA STAŁE W TYM 3 MIESIĄCE OKRES PRÓBNY, FIRMA OPŁACA ZAKWATEROWANIE, AUTA SŁUŻBOWE ORAZ SPRZĘT DO PRACY WYNAGRODZENIE OD 1600 DO 2500 EURO NETTO OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O KONTAKT Z KOORDYNATOREM POD NR TEL 00352691993504 / 0048518461769 -PIOTR LUB KONTAKT Z BIUREM 0035226512689 -MAGDA

@Joanna

Mało... dorzuć coś jeszcze... może lodzik?

A może dla odmiany inne pytanie a nie tylko plotki o finansach. który kierownik lub dyrektor dobrze wypelnia swoje obowiazki i jaki jest dla ludzi? Na ktorych dzialach Wam się najlepiej pracuje?

Twardy

Kasa na koncie jest?

Grzes

Też dostaliście takie wypłaty okrojone na konto ????

Julita

Czy jutro bsda wyplaty 10 wypada w niedziele i wypłata by musiala byc.

Marysia

Przecież szczykalski jest kierownikiem !

Natalie

Mój facet

Banita
@Marysia

Nie znam żadnego SZCZykalskiego :D Boże co za poziom.

Black
@Marysia

Jak już to strzykalski hahahahw

Radek

Jaki to trzeba mieć tupet żeby piasac na swój temat takie głupoty i ludziom robić nie przyjemności

Pawlo

Ja osobiście jestem zadowolony z współpracy z panem Biernackim, bardzo konkretny człowiek, sympatyczny i zna się na rzeczy. Bardzo solidna firma

Karol
@Pawlo

No tompowiedz gdzie robisz i na jakim dziale pewnie jego kuzyn albo bratanek jak reszta firmy.

Ann
@Karol

Albo sąsiad :-)

Karina

Bo temat tabu to zdrady,puszczanie sie,zazdrosc itd nic dodac nic ując.

Darek

Syf tyle w temacie nie polecam

Dokladnie non stopa aby zdjecia pizgaja i pozniej keden z drugim na portale eh szkoda gadac

Ten zaklad to porazka kazdy z kazdym tylko im jedno w glowie jak patrze na to zygac sie chve ale jeszcze troche i juz nowe miejsce pracy.Kazdy by z kazdym sie sypał wstydu co niektorzy nie maja jak sie patrzy.eh szkoda słow.

abc

Naprawde jak sie pracuje w normalnym zakładzie,gdzie zarządzają-niekoniecznie ludzie po studiach ale z ludzkim podejsciem do pracy i obąwiązków to jest innne życie.

ww

morze tobie do (usunięte przez administratora) ale ludziom kturzy muszą zasuwać i to bardzo ciężko na ich wypłaty to już nie jest do (usunięte przez administratora).Nowy zakład uboju drobiu w golinie ma powstać-bedzie konkurencja o pracownika.

Julita

Przypominam, że na portalu niedopuszczalne są wpisy zawierające treści wulgarne, ordynarne, czy też naruszające dobra osobiste lub propagujące przemoc. Każdy ma prawo do opisania swoich doświadczeń, jednak wpis nie może naruszać zasad regulaminu. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią: www.gowork.pl/regulamin Dzięki Waszym opiniom osoby szukające opinii o tym pracodawcy mogą poznać bliżej swoje potencjalne miejsce pracy. Dlatego też ważne jest zachowanie dyskusji do kwestii dotyczących pracy. Nie jest to miejsce na obmawianie swoich kolegów i dyskutowanie na temat życia prywatnego pracowników firmy.

Norbi

Co niektorzy skoncza na firmie jak ścisak

Iza

Hej kiedy wyplaty w piątek.

Co ci straż ogarnije

Patryk
@Marek

Ta straż to aby chodzi i nic nie robi chyba że gruby to obiad jeden za drugim i połowy zębów nie ma

@Patryk

Kazdy ma prawo domprzerwy !!!!

Darek

Czy ubój przyjmuję jaka stawka

Roger
@Darek

Najlepiej sie dogadac nie masz co pisac na forum bo kazdy inaczej gada.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.