Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

nikt

tylko buractwo pracuje u biernackiego. Nikt kto ma szacunek dla samego siebie, nie pójdzie pracować w tym kołchozie.

@nikt

Święta racja. Ludzie ogarnijcie się. Wy nie pracujecie na swoje wynagrodzenie, tylko na kierownictwo i właściciela firmy, a oni mają Was głęboko w du....pie.

cvb
@Ikar

PAKOWNIE NAPEWNO!!!!!

czarna mamba

A kto Duda bo nie mogę sobie pokojarzyć. Ciekawe czy znam gościa?

Alex
@czarna mamba

Też jestem ciekawy nie słyszałem jeszcze?

witek

jestem ciekawy czy zona milosza wie jakiego hama trzyma w domu chyba ulica go wychowala

hhhhhhhhhh
@witek

A moze jest taka hamowa jak on?kto to wie

Edzio,
@witek

Przecież Miłosz to zwykła Ciota , Arturowi obciągał lachee i został psem jakim jest , to zwykły burak , już zapomniał jak sie ciężko nożem pracuje przy taśmie . Zwykły śmiećć - godnie zastępuje Stefana . A i chyba tez zapomniał jak na starej hali w ryj dostał ,może trzeba mu przypomnieć i to powtórzyć .

smiech na sali

A co tam u Dudy ? dzisiaj znowu pomylił droge do domu ? że jemu nie wstyd tak latać po tych lasach i oszukiwac swoją kobiete

Darek
@smiech na sali

Jak chcesz wiedziec co u Dudy to go zapytaj.

Dżentelmen

No na utylizacji (usunięte przez administratora) jak oni mogą tam pracować , zapewne twarde sztuki i na dodatek mega głupie

RRRRrrrr
@Dżentelmen

Zadna praca nie hanbi a kasa jest

@RRRRrrrr

Jaka kasa? Nigdy nie doliczysz się ile zarobiłeś, ns ile Cie okradli Twoi przełożeni. Kaj, Gniazdowski i Pietrzak robią to na żywca.

@RRRRrrrr

Vfder

Tak ,pewnie ja widze na co dzień jak tam macie knòry niemyte

Ccc
@Vfder

Uwaga sa kapusie na zakladzie i to strasznie

Super
@Ccc

Kapusie mają w tej firmie przywileje. Donoszą do kierownictwa, a ci dalej do wojtka i tak jeden drugiemu w du.....pe wlazi bez mydła. Niech spojrzą w lustro i zobaczą cwela.

oo
@Vfder

Bo sam jestes wieprzem nie mytym (usunięte przez administratora)

Ghhjkk
@oo

Ciota to cie robila ,idz popatrz w lustro , to wtedy stwierdzisz ale żal

Ikar

Ludzie, opanujcie się, zacznijcie się szanować, bo jeżeli sami nie będziecie się szanować, to ci pseudokierownicy, pseudobrygadziści nie będą Was szanować. . Ludźmi skłóconymi łatwo manipulować. Nie dajcie się poniżać. A binkowi kupcie wazeline, bo już mu jej brakuje a kaj i gniazdowski zadki majã ciasne, takie gejowskie.

Arassss

A kogo tak nazywasz?jak masz do kogos cos to pisz a nie obczerniasz wszystkich

Kill

Niby kto regus lub arek ,lub grzesiu ha ha ha

uuuuuuuuuuuuu
@Kill

No ci trzej to (usunięte przez administratora) podjebywacze trzej muszkieterowie ze az zal

dyrekcja

niewolnicy biernola smieszni jestescie

Michal
@dyrekcja

Niewolnikiem jestes ty bo ciagle musisz trzymac reke im w dupie po sam lokiec hahahaha

L4

A co żal Ci (usunięte przez administratora) ciska to się z nią zamień i tyle madralo... widocznie ma mu temu jakieś powody że jej cały miesiąc w pracy nie ma.. naprawę gościu zajmij się sobą a nie do innych problem masz... ogarnij się.. . Każdy robi jak uważa masz problem odnośnie jej osoby idź się poskarz przelozonemu albo powiedz jej to w twarz a nie wielkie wypisywanie po prostu żal Ciebie... Każdy niech zacznie od siebie ocenę bo nikt ideałem nie jest...

ZACZAROWANY

ale mam ubaw zgadka kto to ??? ALE SIE CHOWIECIE PO KUNTACH ...!!!! I LUBI WYWOZIC WUZYKIEM HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA KTO TO !!!!!!!

Michal
@ZACZAROWANY

NA BANK MIALES PIATKE Z POLSKIEGO HAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAA

Rrrrrr
@ZACZAROWANY

Zagadki piszesz ale zdania sprecyzowac nie umiesz

@Rrrrrr

to pan BINEK BINEK tak pieknie sklada zdania i tworzy nowe wyrazy ...ale wiesmak hahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahaah!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

@odpowiedz

binek zawsze nosi w kieszeni pudełko z wazeliną, bo kaj i gniazdowski mają takie hemoroidy w du---ie, że bez tego ręka tam nie wchodzi. Wszystko to pustaki.

abc

Straż Zakladowa może wszystko. Palic po kątach, spac na stołówkach. A my musimy zapier.....

Xxx
@abc

Oni sa. Nie tykalni moga wszystko spac palic cala nasza straz

zapala
@Xxx

i tu sie mylisz ....

miko to to

witam, zapytanie kto to jest pan BINEK i dlaczego to taka łajza !!! mialem okazje go poznac i mysle ze normalny nie jest !!!

@miko to to

binek to strażnik, który trzyma palec w du==ie kajowi i gniazdowskimu, on im donosi na pracowników. Już dostał po ryju, widać za mało. Potrafi grzebać w damskich torebkach, ubraniach kiedy są w WC i szuka tam papierosów. Słoma z butów jemu wystaje,a we łbie sieczka.

Biurowa
@Kaj M

Kaj w zasadzie nic nie robi. Jestem z biura i widzę kto się kręci po biurze a kto na prawdę coś robi. Kaj nic nie rozumie Za To ta Milena ze straży potrafi coś załatwić. Wiem bo nie raz była u mnie i tłumaczyłam jej bo kojowi nie szło wyjaśnić.

augusto
@Biurowa

nie wiem dlaczego kaj, gniazdowski tolerują aroganckie zachowanie się binka, któremu słoma z butów wystaje. Stworzyli kastę oszołomów, nie mają żadnej wiedzy na temat prowadzenia firmy. Kajowi faktycznie trudno cokolwiek wyjaśnić, on nic nie rozumie i takimi ludźmi się otoczył. Jednak potrafi wojtkowi tak murzyć, że ten jemu wierzy. Pracowników traktują jak zło konieczne.

Jacek
@Kaj M

To wsadzcie (usunięte przez administratora) w worek i schowajcie i niech szpera dalej haha bedzie mial nauczke wtedy powie ze reka mu smierdzi naprawde od trzymania jej w czyjejs (usunięte przez administratora)

b

ogarnijcie się ludzie

Le meme baquette

Ludzie, naprawdę mi się was żal robi, gdy czyta się te wasze wypociny. Ta strona, służy do wystawiania opini na temat danej pracy, a nie wypisywanie bzdur, jak to ktoś się zakochuję, uprawia seks z tym i z tamtym czy zupełnie z innymi duperelami. Najbardziej śmieszy mnie to całe wasze zachowanie, zwłaszcza gdzie każdy może te durnoty przeczytać. Dajcie też spokój z tymi pytaniami o "Koperty" lub czy są wypłaty. Tak samo to narzekanie, jak to mało płacą. Jeśli nie zapierdzielasz i udajesz z siebie durnia w robocie, nie oczekuj, że będziesz zarabiał 3/4 tysiące. To dobry zakład. Zawsze daję pieniądze na czas i nigdy nie miałem żadnych opóźnień co co wypłaty. Premie również są, jeśli wykonuję się to co powinno zamiast rozmawiać, śmieszkować czy robić cokolwiek innego. Raz po raz zdarzały się sytuacje, gdzie wypłata była obcinana, lecz zdarzyło mi się to tylko raz gdzie można to już wybaczyć i wszyscy dobrze wiemy, że każdy zakład pracy nie jest święty, ten też nie jest, ale zapewne jest lepiej niż w inym AAA zakładzie. Daję takie 7/10 i zapraszam nowe osoby do pracy, bo naprawdę nie jest aż tak źle, jak co nie które ciemnoty tutaj wypisują ;)

No
@Le meme baquette

Jasne tylko na pakowni wypłata jest nie adekwatna do zarobków jeżeli chodzi o godziny i kobiety pracujące fizycznie po za ich siły a faceci stoją sobie i nawet pojemnika nie umią soboe wrzucić tylko oglądają sie na innych albo chodzą a baby jeb*a fakt faktem nie powinno być tu wpisywane życie prywatne ludzi co robią czy się ruch*aja czy nie to każdego indywidualna sprawa

abc
@No

Jeśli chodzi o wypłate to jest ok.-przynajmniej dla mnie. Lecz dzwiganie,zapierdalanie żeby ogarnąć niewyobrazalna ilośc ton i charowanie po 12godz to przekracza wydolnośc ludzkiego organizmu zwłaszcza kobiecego na pakowni. Narazie po kilka osób co tydzień na L4 a dalej czas pokaże kto wytrzyma a kto odejdzie. Pieniadze to nie wszystko-bez zdrowia nie ma niczego.

aaaa

Mam wyplate

tbn
@aaaa

wow

Asia

Na konto wyplaty benda

Adrian

wiec sam sie przyznales ze do ktoregos osobnika nalezysz?i sam wiesz najlepiej do ktorego cheba ze sie zwolniles lub cie wyrzucono na zbity pysk cwaniaczku?ale ja mysle ze nadal tam pracujesz bo niestac cie na inna prace . wez sie ogarnij i rob to co robiles.

oli

I co z tymi kopertami. Ma byc wszystko na konti czybkoperty. Bo tak to okaze sie ze nieoplaci sie praxowsc jak będzie konto bo 500plus wezma

linda
@oli

jak ci sie nie opaci to sie zwolnij buraku

ggg
@linda

Sam jestes burak szkoda mi moich 4 tys. Wyplaty plus2000 zl 500 plus

Super
@oli

Ty zarazo zrozum, że 500+ jest wypłacane z podatków, a jeżeli nie chce ci sie pracować, bo całe wynagrodzenie ma iść na konto i boisz sie, ze Ci zabiorą 500+ , zrezygnujesz z pracy to skąd będą pieniądze na ten pisowski program. Ktoś uczciwie pracujący, będzie musiał placic wiecej, aby utrzymac takiego nietoba i złodzieja jak ty.

Damian
@Super

Dobrze napisane na temat tego buraka

samanta

zycie nie doceniaja tych co maja pojecie ciekawe co by zrobili jak by co nie ktorzy odeszli

Xxxxx
@samanta

Co tam. Slychac na wydawce. Po ile godz pracuja

ggvghjbbbv

nie wiem po co ślepego zrobili brygadzista on nic nie umie wczoraj i dzisiaj pokazal jaki jest nieogarniety ale był bałagan kierownicy zróbcie coś z nim

xxx xxx xxx

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na wadze terminal ? I jak z kasą ?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.