SKOK Piast

Otwock

Opinie o SKOK Piast

2009-02-02 14:11
Pracuje w SKOK w Siedlcach na ul.Kochanowskiego. Rok temu mieliśmy tu napad na kasę. Kasjerka wykazala się odwagą i dostala 2000 zl nagrody. Ja pracuje w administracji i jest OK. Atmosfera wporzo, szczególnie ze nie ma tu dużo roboty.
inka 2016-05-11 12:57
ile max lider może wyciągnąć podstawy?
kryśka 2016-05-27 18:30
Ja bym się tak nie napalała na tą firmę, w ich centrali co wartościowe osoby odchodzą, widmo komisarza, nie będziecie miały wsparcia a roboty po uszy, do tego za marne grosze.
Ulka 2017-06-04 13:58
Witam, otrzymałam propozycję pracy w Skok Piast, jak oceniacie tą firmę, czy są dodatkowe benefity dla pracowników np, wczasy pod gruszą, zwroty za delegacje, dodatki na święta, karty multi sport itp, proszę o odpowiedź. Jaka ogólnie panuje atmosfera w firmie, jaka kondycja firmy, pytam ponieważ obecnie jestem zatrudniona w firmie gdzie w/w opcje występują.
ex pracownik 2017-06-30 12:34
omijaj ta firmę z daleka, poza tym KNF ogłosił Zarząd Komisaryczny ...
aga 2017-07-12 07:28
Zapomnij o socjalu! Ja zostałam zwolniona po okresie próbnym, bo zarządzałam takich pieniędzy jak były mi obiecywane (200 zł brutto więcej). Aha, pracownik MUSI być członkiem skok, a opłaty za to nie są małe.
Członek 2017-09-03 07:55
Wcale nie musi być członkiem. Nigdzie nie jest to napisane że musi być, a procedur jest nie mało i w żadnej nie jest to napisane. Jest jedynie napisane gdzie powinna być przechowywana teczka członkowska "jeżeli pracownik jest też członkiem".
zuza 2017-09-08 12:45
JASNE - TYLKO CIEKAWE CZEMU CZARNA LISTA PRACOWNIKÓW BYŁA, którzy nie byli członkami?
Członek 2017-09-19 11:27
Co masz na myśli pisząc czarna lista?
aga 2017-09-19 21:05
Jasne, że nigdzie to nie jest napisane, bo to by przeczyło statutowi o dobrowolności członkostwa w kasie, ale jednak dyrektorzy nie do końca chyba myślą przekazując zwalnianym pracownikom taką informację.
Zostaw swoją opinię o SKOK Piast - Otwock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKOK Piast