Lewiatan

Olecko

Opinie o Lewiatan

Darek 2009-02-02 12:36
2 lata temu bylem w Lewiatanie na magaznie. Zarabialem 1200 zl do ręki. 8 godzin dziennie. Spokojnie nie tak jak w Warszawie na magazynach gdzie robie teraz
anonim 2009-02-02 13:08
Słowa kojarzące się z Sklep Lewiatan (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):dość stresująca i wyczerpująca
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako zły... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący byli fajni (na mojej zmianie).. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?najniższa krajowa
Najbardziej podobało mi się w Sklep Lewiatan:kontakt z ludzmi
Najbardziej nie podobało mi się w Sklep Lewiatan:kierownik
Lord_ro 2009-03-10 23:00
macie jakas prace :)
larkii@wp.pl
... 2010-10-14 12:22
Sklep całkiem w porządku tylko są pewne aspekty, które powinny być wykryte. Ścinki wędlin a droga wędlina/kiełbasa. Trzeba bardziej kontrolować (może jakieś kamerki).firma traci. większa kontrola działu mięsnego !!!
mistrz 2012-05-24 05:57
lewiatan boże co to za porąbana siec masakra nigdy w zyciu juz nie chciał bym tutaj pracowac człowiek w ciągłym stresie żyje masakra
mistrz 2012-05-25 08:05
LUDZIE ZRÓBCIE COŚ Z FIRMĄ LEWIATAN PRACA WE WSZYSTKIE SOBOTY W NIEDZIELE TEŻ TRZEBA PRACOWAĆ I ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ PREMII TEŻ NIE MA ZABRALI A PRACODAWCA SOBIE OLEWKĘ WALI NA NAS WSZYSTKICH ZBIERZMY SIE WSZYSCY I ZRÓBMY COŚ Z TYM BO ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ DŁUGO TAK ŻYĆ SIE NIE DA :(
xmen 2013-01-05 00:51
Stary -obiboków nikt nie lubi i nie użalaj się nad sobą , idź i sprawdź jak potraktują ciebie w Kauflandzie-pewnie tam też kierownik to[usunięte przez admina]...
zosia 2013-01-05 00:57
Darek - 2009-02-02 12:36:27

Nie zgadzam się z tobą.Mi też powinęła się noga nie raz i mogę powiedzieć ,że to w porządku facet, ale zawalających sprawę cały czas przecież nikt nie będzie po głowie głaskał.POZDRAWIAM.
zosia 2013-01-05 01:05
SORRY pomyliłam posty, to tu chciałam odpisać i jeszcze mogę dodać ,że bardzo miło wspominam całą załogę wraz z kierownikiem i jeśli bym mogła to z chęcią od zaraz bym wróciła.POZDRAWIAM.
Jolaaa 2013-01-14 21:19
Ogólnie atmosfera,kierownictwo,koledzy,koleżanki w porządku. Co do płacy to tragedia,najniższa krajowa i czy starasz się czy nie to premii nie dostaniesz. Nie doceniają ludzi,ale to już ci co wyżej siedzą.
KASIA 2014-03-19 00:19
Pracowałam swego czasu w dużym Lewiatanie i teraz powiem, po wiekszym doświadczeniu z pracą nie tylko w Olecku , że z sentymentem to wszystko wspominam. Nigdzie do tej pory nie spotkałam tak życzliwych i w porządku ludzi jak tam, a szczególnie kierownika(nie wiem czy jeszcze tam pracuje, ale wielki szacun). Zarobki jak na taką pracę do przyjęcia-teraz mam bardziej odpowiedzialną i trochę lepiej płatną.
Nieznajoma 2014-04-13 00:09
Pracowałam, przeżyłam i w perspektywie czasu (inni pracodawcy) nawet bardzo OK. Jak miałabym teraz wrócić, to bez zastanowienia, ale "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki". BUZIAKI...
łucja 2015-01-21 01:18
Witam, ja byc może jestem zainteresowana praca w Lewiatanie, jest w stanie ktoś polecić ten sklep? nie oszukujmy sie, jest sporo marketów do wyboru, gdzie czesto poszukują pracowników, to dlaczego mam wybrac lewiatana? Możecie napisać, jak tu z pensjami, bo podobno u konkurencji jest 1800 na rękę. Pozdrawiam.
młoda10 2015-03-14 19:38
hej mam pytanie konkretnie chodzi mi o pomoc co trzeba umieć czy wiedzieć aby zostać kierownikiem sklepu lewiatan
krzych 2015-09-01 19:53
Nie kupujcie w EŁKU na ulicy TUWIMA WĘDLIN!!!!!STARE,NIEDOBRE ITD ODRADZAM.PROMOCJE A WĘDLINY JUŻ ROBIĄ SIĘ ZIELONE!!!!!!!!!!ODRADZAM TAM ZAKUPÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
luki 2016-01-08 22:32
ja pracuje w lewiatanie i zarabiam 1500 zl, miła atmosfera, miłe kierownictwo i nie narzekam
zenek z klanu 2016-01-27 01:04
najlepszy lewiatan to w stromcu pracownikom najbardziej przeszkadzaja klijeci
DAGMARA 2016-03-25 00:38
WITAM.
MAM W OLECKU KILKA SKLEPÓW LEWIATAN,W KTÓRYCH CZĘSTO ROBIĘ ZAKUPY I BARDZO SOBIE CHWALĘ TE MARKETY(JEDEN TO NAPRAWDĘ MALUTKI). BARDZO MIŁA OBSŁUGA.ZNAM Z WIDZENIA KIEROWNIKÓW. OSTATNIO BARDZO MIŁO I PROFESJONALNIE ZAŁATWIŁ REKLAMACJĘ CZŁOWIEK ZARZĄDZAJĄCY SKLEPEM NA UL.JEZIORNEJ W OLECKU,PRZY RZECE. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM.
misia 2016-07-01 14:01
Ja rónież jestem przychylna co do opinii pisanych przez pracowników, ponieważ są najlepszym źródłem tego typu informacji, szkoda, że z zewnątrz wszystko wydaje się fajne, jednak szkoda mi tych ludzi ktorzy ciagle musza czekać na wypłaty
Zostaw swoją opinię o Lewiatan - Olecko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lewiatan