Opinie o Lewiatan w Olecko

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lewiatan. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lewiatan o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lewiatan w Olecko

Czy Lewiatan ma ściśle ustalone godziny pracy?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Lewiatan?

M Nowy wpis

Nie pracowałam długo, właśnie przez atmosferę w pracy odeszłam. Nigdy nie będzie dobrze przy takim podejściu starszych, do nowych pracownikow

Weronika Nowy wpis

Myślałam, że lepiej będzie mi się tu lepiej pracowało, niż w dużym markecie, ale sądząc po Waszych komentarzach, lepiej pozostać przy pracy, którą mam. Współczuję, że macie tu złą atmosferę i kierowniczkę, która Was nie szanuje. Wytłumaczcie mi, dlaczego pieniądze, które miały zostać przeznaczone na premie dla pracowników, są wykorzystywane do pokrywania strat za kradzieże lub przeterminowane produkty? Czy zaniedbałyście swoje obowiązki, nie sprawdzając dat ważności albo pozostawiłyście kasę bez nadzoru i doszło do jakiejś kradzieży?

Lewiatan Olecko na Kamiennej to porażka.małe zarobki a oczekiwania jakbyś pracował w akordzie i zarabiał 4 tys.Kierowniczka czepliwa ciągle draca gebe.Nie szanuje pracowników ciagle nowe zadania ciagle mało a i tak sie ledwo wyrabiasz ze swoja robota.wszystko jest robione tak aby rodzina pani kierownik ktora tam pracuje sie nie przemeczła i to jest robione rekoma nie spokrewnionych pracownikow.uszczuplona kadra pracownicza ponad minimum aby tylko nikogo nowego nie zatrudnic zeby ludziom pomuc w pracy i nie płacic nowej osobie bo lepiej zajechac te osoby co pracuja do konca.

Firma Lewiatan poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy ROBOTNIK BUDOWLANY
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Olecku
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Spawacz MIG 131- stocznia, praca w Danii
ATN Service ApS
Reni

Jak bardzo zmieniła się praca w momencie wybuchu epidemii?

AbO

Najgorszy Lewiatan w Polsce

Izabela

A może komuś nie po drodze z pracą i szuka tematu żeby oczernić firmę?

zenek z klanu

najlepszy lewiatan to w stromcu pracownikom najbardziej przeszkadzaja klijeci

kara
@zenek z klanu

Czyżby Ci sami co na os. Winiary w Poznaniu?

Honorata

Czy może ktoś napisać jak się aktualnie pracuje w sklepie w Olecku? Chciałabym podjąć tu pracę i mam nadzieję, że ktoś napisze kilka informacji

Maja

@G mógłbyś powiedzieć coś więcej powiedzieć na temat pracy w Lewiatan? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń oraz tego czego mogą spodziewać się obecnie pracownicy firmy.

misia

Ja rónież jestem przychylna co do opinii pisanych przez pracowników, ponieważ są najlepszym źródłem tego typu informacji, szkoda, że z zewnątrz wszystko wydaje się fajne, jednak szkoda mi tych ludzi ktorzy ciagle musza czekać na wypłaty

DAGMARA

WITAM. MAM W OLECKU KILKA SKLEPÓW LEWIATAN,W KTÓRYCH CZĘSTO ROBIĘ ZAKUPY I BARDZO SOBIE CHWALĘ TE MARKETY(JEDEN TO NAPRAWDĘ MALUTKI). BARDZO MIŁA OBSŁUGA.ZNAM Z WIDZENIA KIEROWNIKÓW. OSTATNIO BARDZO MIŁO I PROFESJONALNIE ZAŁATWIŁ REKLAMACJĘ CZŁOWIEK ZARZĄDZAJĄCY SKLEPEM NA UL.JEZIORNEJ W OLECKU,PRZY RZECE. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM.

luki

ja pracuje w lewiatanie i zarabiam 1500 zl, miła atmosfera, miłe kierownictwo i nie narzekam

krzych

Nie kupujcie w EŁKU na ulicy TUWIMA WĘDLIN!!!!!STARE,NIEDOBRE ITD ODRADZAM.PROMOCJE A WĘDLINY JUŻ ROBIĄ SIĘ ZIELONE!!!!!!!!!!ODRADZAM TAM ZAKUPÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

G
@krzych

Nie ma premi bo z czegoś muszą być pokrywane straty. Kradzież, przeterminowane produkty itp

młoda10

hej mam pytanie konkretnie chodzi mi o pomoc co trzeba umieć czy wiedzieć aby zostać kierownikiem sklepu lewiatan

łucja

Witam, ja byc może jestem zainteresowana praca w Lewiatanie, jest w stanie ktoś polecić ten sklep? nie oszukujmy sie, jest sporo marketów do wyboru, gdzie czesto poszukują pracowników, to dlaczego mam wybrac lewiatana? Możecie napisać, jak tu z pensjami, bo podobno u konkurencji jest 1800 na rękę. Pozdrawiam.

Nieznajoma

Pracowałam, przeżyłam i w perspektywie czasu (inni pracodawcy) nawet bardzo OK. Jak miałabym teraz wrócić, to bez zastanowienia, ale "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki". BUZIAKI...

KASIA

Pracowałam swego czasu w dużym Lewiatanie i teraz powiem, po wiekszym doświadczeniu z pracą nie tylko w Olecku , że z sentymentem to wszystko wspominam. Nigdzie do tej pory nie spotkałam tak życzliwych i w porządku ludzi jak tam, a szczególnie kierownika(nie wiem czy jeszcze tam pracuje, ale wielki szacun). Zarobki jak na taką pracę do przyjęcia-teraz mam bardziej odpowiedzialną i trochę lepiej płatną.

Jolaaa

Ogólnie atmosfera,kierownictwo,koledzy,koleżanki w porządku. Co do płacy to tragedia,najniższa krajowa i czy starasz się czy nie to premii nie dostaniesz. Nie doceniają ludzi,ale to już ci co wyżej siedzą.

zosia

SORRY pomyliłam posty, to tu chciałam odpisać i jeszcze mogę dodać ,że bardzo miło wspominam całą załogę wraz z kierownikiem i jeśli bym mogła to z chęcią od zaraz bym wróciła.POZDRAWIAM.

Zostaw merytoryczną opinię o Lewiatan - Olecko

Lewiatan