APS

Opinie o APS

Jana

Najgorsza praca z możliwych, brak szacunku tylko straszenie brakiem wyników, nie można odejść od słuchawki bo wieczne pretensje, monitoring każdej sekundy i straszenie.

Jack

Straszymy (usunięte przez administratora) brak wynagrodzenia zgodnie z umowa, (usunięte przez administratora) zastraszanie. Nie polecam. Chyba ze ktoś nie ma szacunku do samego siebie i lubi być nic nie wartym śmieciem. Ta firma to gwarantuje.

Klaudia

Czy rekrutacja jest w trzech etapach?

Zadowolona

Nie rozumiem negatywnych opinii o firmie. Nigdzie nie płacą tylko za siedzenie w pracy. Praca na chwile jak i na dłużej. Polecam przekonać sie samemu!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie APS? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Jolanta Reka

Swietna firma, doskonale kierowniczki mar,enia sie spelniaja jak uwielbiasz zeby ktos tobą pomiatał. Pozdrowienia

Konsultant

Fajnie się pracuje, wystarczy się starać. Mam wrażenie że poprzednie komentarze pisały osoby które chcą pieniądze za siedzenie

Nie polecam. Połączenia wpadają od razu po rozłączeniu czyli nawijasz w kółko bez jakiekolwiek przerwy na oddech czy łyk wody bo powiesz dowiedzenia a za chwile słyszysz w słuchawce halo dzień dobry. Kadra Menagerow całkowite (usunięte przez administratora) Błąd ortograficzny na błędzie błędem pogania.

zoom

Hej. Ja pracuje od jakiegoś czasu, wydaje mi się ze na projekcie o którym mowa w komentarzach. Wydaje mi sie, ze ktoś tu ma bardzo mało dystansu do siebie i otoczenia.. Nigdy nie urazilo mnie to ze moja opiekun mówi (usunięte przez administratora) a raczej się z tego smielismy. Zawsze jest luzna atmosfera i można się dogadać. Parę razy musialem skończyć wcześniej bo mialem seminatium i też nie było problemu. Także nie wiem skąd tw opinie. Poza tym kto daje wszystkim zatrudnionym dodatek na święta w czasie pandemii.. :) spoko firma

Tururu

Pracuje w apsie od dłuższego czasu. Byłam na różnych projektach i nigdy nie bylo problemów. Praca jest ciężka, ale tylko w pierwszych tygodniach. Trzeba się wszystkiego nauczyć i tyle. Co do przerw tez nigdy nie było z tym problemu. Teraz jeszcze pracuje z domu przez covid i nie narażam na zachorowanie siebie i mojej rodziny, dziadków

Pracowałem jakieś 6 msc. Pewnie pracowałbym dalej gdyby nie covid i praca zdalna która mi nie odpowiadała. Nie wiem o jakich projektach piszą Koledzy i Koleżanki powyżej ale na moim nie było problemu ani z jedzeniem, ani z wyjściem do toalety, o przerwie na papierosa nie wspominając.

Wiesiek

Z pewnością dobrze wam się pracuje skoro jesteście tak rzadko na wątku? Myślę złożyć cv , warto?

Robert Gawlicki
@Wiesiek

Daj sobie spokoj tu jest nieusyanna rekrutacja :))))) o czyms to swiadczy

Ala
@Wiesiek

zapomnij lepiej

Robi

Widze same pozytywy o firmie. Kazdy kto sie z wami zetknal wie ze pozytywy nie istnieją

Robert Gawlicki

W punkt! Panie przelozone brak kompetencji do kierowania ludzmi

@Robert Gawlicki

Dziękuję za Pana opinię i uprzejmie proszę o kontakt: magdalena.shamiri@majorel.com Jestem Managerem ds.PR , EB i Marketingu i zależy mi na tym , aby wyjaśnić tę sytuację. O którym projekcie Pan mówi?

Patryk

Wspaniała firma jak lubisz sie pytac czy mozesz siku isc

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w APS. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

janusz

Nie

Olga

Wspaniała historia uczelni, super miejsce do pracy, bez zastanowienia warto się tu znaleźć.

Konsultantka

Oj chyba ktoś tu został zwolniony i się mści, pracuje tam prawie dwa lata i nie narzekam. Jeżeli robię to za co mi płacą a się nie obijam to nikt nie ma do mnie pretensji. (usunięte przez administratora) Na prawde? Nie wiem co za zawiść przez Ciebie przemawia ale dobrze ze juz Cię z nami nie ma.

Płocczanin
@Konsultantka

Oj kogoś tu chyba zabolał wcześniejszy komentarz :) Prawda w oczy kole. Więc raz jeszcze napiszę swoje zdanie: QC - wspaniały kierownik od jakości, brak jakich kompetencji do pracy z innym ludzmi, a do dopiero do zarządzania zespołem. Nie potrafi dyskutować merytorycznie, jeśli rozmawia z kimś, a ktoś ma coś do powiedzenia wypowiedz konczy się na "Nie dyskutuj" ..... brak słów, brak przeszkolenia, brak czegokolwiek, to osoba z którą pracuje się w tym zespole najgorzej, zbyt dumna by posłuchać kogokolwiek, zawsze pewna swoich racji i nie potrafiąca przyznać się do błędu lub spojrzeć z dystansu i zobaczyć swoje błędy by je wyeliminować, bo w jej mniemaniu ich nie popełnia, jej zachowanie przekłada się na to że jest kierownikiem, któremu najmniej ufa zespół i jest najmniej lubianym, do niej chodzi się z czymkolwiek w ostateczności. TL A. dziewczynka lat 22, brak doświadczenia w zarządzaniu zespołem, w sumie to ledwo co studia robi, wiec jak taka osoba może zarządzać pracą innych ? Tu brak kompetencji widać w tym, że jako konsultant szara myszka, a teraz z wyższością odnosi się do wszystkich....., a nasza trzecia gwiazda A, opłacało się przyjaźnić z kierownictwem by dostać awans : )? ale w sumie prezenty dostawała też i w trakcie bycia konsultantem, np. wazelina od innych konsultantów za granie do 2 bramek jednocześnie. Oto 3 osoby zarządzające działem reklamacji, które są tak dumne, ze nigdy nie przyznają się do błędu. Wiecie kiedy będą, miłe ? jak przyjdzie zostać bo brakuje do celu. Nie polecam pracy z tej firmie z takimi osobami. Nigdy nie dostaniecie awansu, chyba że będziecie na siłe przyjaźnić się z kierownictwem, tu jak widać nie liczą się kompetencje a sympatia. Oczywiście nie macie co liczyć, ze jak przyjdziecie i zrobicie swoje nikt nie będzie miał do was pretensji, przyczepią się o byle co! Pracujecie na umowę zlecenie, ale wymagają od was postawy jak przy umowie o pracę, nie macie możliwości by wziąć dzień wolny, bo wszystkie takie godziny musicie odrabiać. A co do Twojej wypowiedzi "konsultantko" nie, nikt mnie nie musiał wyrzucić, jak sama wiesz skoro pracujesz tam dwa lata ludzie odchodzą masowo, co szkolenie to mniejsza ilość osób zostaje na dłużej, więc nie ma tu ani żalu o zwolnienie, ani nienawiści, tylko same fakty, aby osoby które tu przyjdą pracować wiedziały na co się piszą i z kim będą pracować. PS. Jeśli znów usunięty zostanie post spokojnie, dodam do kolejny raz :D ! Pozdrawiam Ciepło A, A i M.

Afrodyta
@Płocczanin

Co do tej trzeciej pani(usunięte przez administratora).to już od dawna było wiadome że jest dwulicowym człowiekiem ,pracę dostała tam po znajomości a awans za donoszenie na współpracowników ...chodzą tez plotki że w inny ...sposób sobie załatwiła awans ;)

Zostaw merytoryczną opinię o APS - Płock

• Jak się pracuje w APS?

Zobacz opinie na temat firmy APS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 23 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

APS