Opinie o Studio Optimo Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Studio Optimo Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Studio Optimo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż powierzchni reklamowej w mediach drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Optimo Sp. z o.o. w Wrocław

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Studio Optimo Sp. z o.o.?

Monika Nowy wpis

witam, chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat możliwości zatrudnienia w firmie od kolejnego roku. Tutaj parę miesięcy temu padła informacja, że firma nikogo nie zatrudnia a na stronie widziałam dwie oferty i się zastanawiam czy to aktualne? mnie by interesowała ta druga dla specjalisty do social mediów. chciałam dopytać czy te dwa lata doświadczenia z pracy z marketingu to muszą być koniecznie udokumentowane? i na jaką ewentualną stawkę można w razie czego liczyć?

martyna Nowy wpis
@Monika

Firma nie działa od kilku lat... ogłoszenia na stronie zapewne wiszą z przypadku. Niemniej nawet jeśli firma nadal by działała- nie polecam. Brak perspektyw rozwoju, brak jakichkolwiek możliwości wdrażania swoich pomysłów, (usunięte przez administratora) Atmosfera sztywniutka, a jako specjalista do some robisz wszystko, nie tylko social media, a wrecz cala strategie dla marek, a przede wszystkim samego Studio Optimo. Dodatkowo każda nawet banalna rzecz musisz tlumaczyc szefowej, bo ona nie rozumie(usunięte przez administratora) Plusy ? Umowa o pracę, ale to chyba tyle.

Katarzyna Nowy wpis

Zupełnie nie rozumiem, tego hejtu. Nie zatrudniam, żadnej z tych osób, ba mało tego od początku pandemii nie zatrudniam, żadnego pracownika, w związku tym te opinie są nie uzasadnione, no chyba, że taka opinia jest napisana przez byłego pracownika, to serdecznie zapraszam do pisania opinii pod swoim nazwiskiem, bez posługiwania się jakimś tajemniczym nickiem

Maja

Jak z umowami? Są podpisywane w końcu czy nie? Bo widziałam wpis że czasami nie.. :/

Paulina

Podasz jakieś konkrety? Przecież nie wiadomo nawet, o czym dokładnie mówisz.

Firma Studio Optimo Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Krzysiek

Mnie brak odwagi? :D Mistrzyni odwracania kota ogonem i zrzucania swojej winy na innych :) Do dziś czekam na swoje pieniądze za zrealizowany projekt. Pomijając już te projekty, na których przez Twój brak organizacji i pojęcia o branży traciłem pieniądze. To jest podziękowanie z Twojej strony, za to, jak wielokrotnie szedłem Ci na rękę. Brak, to Tobie Katarzyna honoru, ale w "januszowych" biznesach to normalka.

Jeremi

@...asd Zabrakło argumentów uzasadniających taki dwuznaczny wpis?

...
@Jeremi

Polecam kupić sobie słownik i sprawdzić co znaczy słowo dwuznaczny.

Łuki

Współpraca ze Studio Optimo to czysta przyjemność. Mam okazję pracować jako freelancer i muszę powiedzieć, że komunikacja oraz płaca za wykonaną pracę jest na najwyższym poziomie. Śmiało polecam tego pracodawcę! Lubię atmosferę w Studio Optimo Sp. z o.o. za: Możliwość przeprowadzania "burzy mózgów" przy podejmowaniu zleceń oraz rozwijaniu współpracy z bieżącymi reklamo biorcami.

...
@Łuki

Opinia zapewne pani "prezes" bo nikt taki tu nie pracował, a już na pewno nie dałby takiej opinii. Już po miesiącu ciężko znieść panujący w firmie chaos o atmosferę.

...asd

totalnie nie polecam wspolpracy.

Jeden z najgorszych pracodawców u jakiego pracowałam (poza kawiarnią która (usunięte przez administratora) za dni próbne). Brak normalnej przerwy, traktowanie jak maszynę... a potem jak powinie ci się noga ze zmęczenia to potrącanie z pensji, choć błędu graficznego nie zauważył przy akceptowaniu ani klient, ani szefowa. A wszystko na umowie śmieciowej, więc nie masz jak dochodzić praw. Tak... to ta sama szefowa tak milutka dla swoich klientów.

Ja1

Również nie polecam pracy w tej firmie. Atmosfera grobowa i wojskowa. Dodam również, że jesteś obserwowany i lustrowany od pierwszego dnia pracy. Brak zaufania że strony pracodawcy. Brak perspektyw rozwoju, brak motywacji oraz ciągła presja.

Absolutnie nie polecam jako pracodawcę, ze względu na: - nieznajomość struktury organizacyjnej agencji reklamowej. (usunięte przez administratora). - nieznajomość prawa (usunięte przez administratora) - nie ma tam regulaminowej przerwy w ciągu 8-godzinnego dnia pracy. Możesz sobie ewentualnie na chwilę podejść do okna, a jak chcesz przerwę to musisz odrobić ,,po godzinach" (Także samemu pozostaje sobie odpowiedzieć, czy jest przerwa i najlepiej by nie było, jakbyś był niewolniko-robotem. Na słuchanie muzyki, przy realizacji projektów też nie ma opcji. - Atmosfera jest grobowa i wojskowa. Polecam jeśli chcesz się przepracować i wypalić zawodowo. Ogólnie, nie polecam. Cierpliwie szukajcie, a jest wiele pracodawców i u nas we Wrocławiu, którzy traktują pracownika fair. Dużo wymagają ale i też dają więcej wolności i milszej atmosfery, a poza tym więcej płacą. Naprawdę ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Optimo Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Studio Optimo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Studio Optimo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Studio Optimo Sp. z o.o.?

Studio Optimo Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Strzegomska 42K lok. 12
    53-611 Wrocław