Opinie o 24 Emisje Sp. z o.o. w Wrocław Kazimierza Wielkiego 1

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie 24 Emisje Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie 24 Emisje Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż powierzchni reklamowej w mediach drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 24 Emisje Sp. z o.o. w Wrocław Kazimierza Wielkiego 1

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy urlop w 24 Emisje Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Daniel...

Ja również potrzebuje pomocy.. Rok temu podpisałem umowę a dzisiaj dostałem pozew z sądu

radca
@Daniel...

prowadzę kilka spraw przeciwko nim, zapraszam do kontaktu

Izabella Nowy wpis
@Daniel...

Ja jutro mam sprawę w sądzie jako pozwana również z tej samej firmy

Kate Nowy wpis
@radca

Ja właśnie czekam na rozprawę o zapłatę. Wiem jak działają. W razie potrzeby mogę zeznawać jak wyglądał u mnie proces zamówienia reklamy i dalej. Całe szczęście że u mnie to tylko, albo aż 3000 zł. A niektórzy widziałam, że walczą o dużo większe kwoty.

abc Nowy wpis

Szukajcie na facebooku grupy, nazywa się poszkodowani mm

trójmiasto

prowadzę sprawy w tym przedmiocie; jeżeli ktoś potrzebuje wsparcia proszę o pozostawienie komentarza

Filip
@trójmiasto

Dzień dobry, proszę o kontakt na: nomorefun@protonmail.com Zapłaciłem już tej firmie z 12 rat i nie zamierzam płacić jeszcze 8 pozostałych... bym był bardzo wdzięczny za pomoc!

trójmiasto
@Filip

@Filip napisałam wiadomość via e-mail.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w 24 Emisje Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Filip

Nabierają frajerów na promocje w gazecie (jestem jednym z tych frajerów niestety) mocno nie polecam!

Warsawa

Prowadzę kilka spraw zwiazanych z tą firmą Zapraszam do kontaktu mogę pomóc prawnie

tartak
@Warsawa

Prosimy o kontakt w sprawie 24 emisje.. zostaliśmy (usunięte przez administratora) już 1,5 roku temu tel. 604156250

@Warsawa

też jestem zainteresowany proszę o kontakt e-mailowy planownia @ gmail com lub prozę o e-maila z wizytówką.

Bartek34

Witam Chcę odpiąć się od tej firmy naciągaczy.Proszę o pomoc. Bartosz Pardyak

Gab
@Warsawa

Witam porzebuje pomocy jesli chodzi o ta firme miala byc jedna reklama wypowiedzialem umowe olali to ciagle wysylaja fr i maja w (usunięte przez administratora) co sie do nich mowi czy jest na nich jakis sposob czy odrazu sprawe kierowac do sadu

@Gab

Od razu kierować sprawę do Prokuratury we Wrocławiu bo nie odpuszczą

Jak jest z awansem w 24 Emisje Sp. z o.o.?

Paula

Im więcej ludzi przekrecisz tym wiecej zarobisz. Jeśli jesteś ambitny to poszukaj innej pracy i śpij spokojnie

Amanda

Polecam tą firmę z czystym sumieniem. Praca w bardzo luźnej atmosferze, Zarząd jest bardzo wporzadku można się zawsze dogadać nie robią nikomu pod górkę, zarobki są super nawet większe niż oczekiwałam :D weekendy wolne, świata również. Nie ma spiny jak w innych firmach. Jedyne co wymagają to punktualność ,ale nawet jak ktoś się chwile spóźni to nie robią z tego szumu. Bardzo mi się tutaj podoba :)

@Amanda

A co z podejściem do klientów?

@Ewa

a namawiają do fikcyjnych reklam za 300 zł które kosztuja 24 000 i straszą sądem klientów. jest masę materiałów w internecie na temat tej firmy.

Konrad

To forum pracownicze i nie rozumiem dlaczego klienci tu kierują swoje uwagi?

@Konrad

a kto normalny chce pracować w firmie która (usunięte przez administratora) innych w tak perfidny sposób nakłaniając do fikcyjnych reklam zastanów się.

Firma 24 Emisje Sp. z o.o. magnes media to (usunięte przez administratora) którzy naklaniają do fikcyjnej reklamy abonamentowej w czasopismach których nikt nie czyta. nie zamawiajcie nic w tej firmie - nie polecam firmy 24 emisje

Roman

Do mnie tez dzwonili i wysłali nawet umowę która na szczęście nie podpisałem ale wysyłają do mnie faktury wiec ciekawe czy ktoś nie podrobił mojego podpisu Ale na przyszłość będę wiedział ze jak ktoś dzwoni z jakimiś reklamami to od razu trzeba się rozłączać i w razie uporczywego dzwonienia blokować numer.

Krakow

Mnie tez chcieli oszukac ale nie podpisałem żadnej umowy ale tak zamierzam zgłosić sprawę do prokuratury bo wysyłają mi faktury na maila. Nic nie podpisywalem wiec ciekawe czy ktos u nich nie podrobil podpisu bo pewnie sa do tego zdolni.Lepiej to zglosic

Natalia B

Ja również dołączam się do pozwu zbiorowego. (usunięte przez administratora) Mnie też oszukali w ten sam sposób. Firma istnieje od 1.5 roku,a wcześniej nazywała się inaczej. Powinniśmy wszyscy nie płacić , to będą musieli podać nas do Sądu, a wtedy wystąpimy o pozew zbiorowy.

@Natalia B

Pani Natalio musimy wszyscy się skontaktować i porozmawiać z prawnikiem aby działać

Krycha 76

Witam,chętnie dołączę się do pozwu

Witam, (usunięte przez administratora). Zadzwoniła Pani o jednorazową reklamę za 300zl netto, zapewniając, że jeżeli do 14 dni odeślę rezygnację to będzie to bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Teraz dzwonią, że mam zapłacić 2tys za rezygnację bo tak jest w regulaminie. (usunięte przez administratora)

Masakra

Tragedia a nie praca ‚ gowniara ktora jest na tym samym stanowisku potrafi siedziec i pilnowac tylko jak inne osoby pracuja, by przekazac to "wyzej”. Ciagla presja, nakazywanie dzwonienia (na rozmowie bylo wspomniane ze od nas zalezy ile dzwonimy, co mowimy..), problemy z wyplatami.. o ile w ogole sie je dostaje;) i ciagla kontrola na kamerach, nie polecam !!! Nic dziwnego ze co dzien byly nowe osoby na rozmowy . Rotacja straszna .

Agnieszka

Ja nam to samo. (usunięte przez administratora) Pracownica podpisała zlecenie przyniesione przez kuriera i teraz mam płacić przez 24 msc .(usunięte przez administratora) Ja idę z tym do sądu, jeśli jest ktoś chętny aby się przyłączyć zapraszam (usunięte przez administratora)

Tomash
@Agnieszka

Również zostałem (usunięte przez administratora) przez ta firmę. Jak wygląda sytuacja teraz u Pani. Miała być jedna reklama z wywiadem za (usunięte przez administratora) zł A wyszły 24 emisje po (usunięte przez administratora) Jak powiedziałem że nie zapłacę to wspanialomyslnie rozłożył mi na raty koszty rezerwacji powierzchni reklamowej. (usunięte przez administratora) Nie mam zamiaru tego płacić Ale szukam osób i dróg jak wyjść z tej sytuacji.

Tomash

I jak sytuacja. Jestem w takiej samej od. Niedawna zastanawiam się co robić

Klaudia
@Tomash

Dzisiaj im wypowiedziałam umowę za która musiałam zapłacić (usunięte przez administratora) zł m. A pani zapewniała ze nie bd ponosić żadnych kosztów do 14 dni i zamieściłam się w tych dniach kiedy zrezygnowałam zadz mi żeby uregulować koszta gdy powiedziałam jakie koszta skoro do 14 dni miałam bez ponoszenia to powiedział ze nie ma czegoś takiego .. brak słów (usunięte przez administratora)

Mam to samo, miała być jednorazowa reklama a teraz ślą faktury i każą płacić - poprosiłam o ksero umowy i dokumenty rezygnacje to tylko odpisują że mam płacić. Jeśli składacie pozew zbiorowy chetnie się dołączę bo to jest (usunięte przez administratora).

Kamcia
@Anna

Ja tez dołączam się do pozwu zbiorowego bo widzę, ze już długo działają na rynku.

Akad

Absolutnie odradzam ta firmę !!! (usunięte przez administratora) !!! Pani Dyrektor ma swoich pupilków jednego pedała, który cały dzień w pracy się balsamuje i usta maluje, kolejna to jest gruba maciora która myślisz ze jest wszechwiedzącą, a uwierzcie mi ze kiedy jest gorąco to czuć smród potu i oczywiście jakaś brudaska która ma jedno oko na Kaukaz a drugie na Maroko. Przychodzą w stanie nie trzeźwym do pracy, spóźniają się a od innych wymagają punktualności. Żałosna firma ,która oszukuje ludzi i pracowników. Umowa zlecenie i jeżeli w pierwszym miesiącu nie podpiszesz żadnej umowy z klientem, to nie dostajesz wypłaty. Czyli charytatywnie przez miesiąc się rob. Prezes gówniarz który nie ma pojęcia o firmie. Tam jest katastrofa !!!! Ludzie lepiej na kasę iść do pracy niż do tej firmy

gvhvh

No cóż. Rozmowa kwalifikacyjna - wymagają na swojej stronie, aby się nie spóźniać, aby szanować czas drugiej osoby, żeby się przygotować itp itd. Przybywam na rozmowę kwalifikacyjną. Jedna Pani była przede mną. Co się okazuje? Rozmowa odbywa się na korytarzu w holu budynku Times! Okej to już wydało się dziwne. Do tego można było słyszeć rozmowę rekrutacyjną niosącą się echem. Później nadeszła moja kolej. Rozmowa przebiegła zupełnie normalnie, Pani zajmująca się rekrutacją uprzejma, wszystko okej. Poinformowała mnie, że odezwą się w poniedziałek. W poniedziałek odzewu oczywiście brak. Za tydzień został wysłany przeze mnie e-mail z zapytaniem o wynik rekrutacji. Cisza. Macie złe opinie pozostawione po swojej poprzedniej działalności - Magnes Media, a traktujecie ludzi dalej jak (usunięte przez administratora) Z takim podejściem daleko się nie zajdzie :) Bardzo nieprofesjonalna firma. Nie polecam.

Mateusz

Witam, Również otrzymuję e-maile od tej firmy. Wysyłają mi gaktury o zapłatę, gdy zadzwoniłem i poprosiłem o umowę, ta pani przesłała mi ją z nieudolnie sfałszowanym moim podpisem ! Chętnie również złożę pozew zbiorowy, ta pani szarpie mi nerwy juz ze 2 miesiące. Mateusz Ściwiarski FLINSTONE Wykończenia Z Kamienia 516700299

Zostaw merytoryczną opinię o 24 Emisje Sp. z o.o. - Wrocław

24 Emisje Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 20 ocen.

24 Emisje Sp. z o.o.