Opinie o DROPAK SP. z o.o. Sp.K w Kobyla Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DROPAK SP. z o.o. Sp.K. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DROPAK SP. z o.o. Sp.K o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DROPAK SP. z o.o. Sp.K w Kobyla Góra

Zainteresowana

Aniu,na jakim stanowisku taka płaca?3600zł dla kobiety to bardzo dobre zarobki.Możesz napisać coś więcej.

Zofia
@Zainteresowana

@Zainteresowana Dobrze się składa bo Dropak prowadzi teraz rekrutacje http://www.wypr.pl/oferty-pracy-dropak-produkcja-opakowan-kartonowych-piotr-krzywinski. Daj znać, czy się udało?

Realista

Naucz się najpierw po polsku pisać.... Kolejny leń!!!

Leń
@Realista

Panie realisto,to po co zatrudnia Pan samych leni? Każdy nowy leń,po miesiącu ucieka ????Radziła bym docenić starych leni(pracujących dłużej), nie wypisywać bzdur, nie obrażać ludzi,bo to nie jest dobra reklama dla firmy.

Witek

Może kiedyś nie było dobrze ale teraz firma jest dobra i wystarczy robić dobrze swoją robotę.

@Witek

Nawet bardzo dobrze praca po 8h miła atmosfera rodzinna, kasa zawsze na czas , jak chcesz robić to 3600 netto spokojnie można wyjść

Kris
@Witek

Ryba zawsze psuje się od głowy. ..

Szczęśliwa
@Ania

A mogę wiedzieć kto tyle zarabia?Napewno nie kobiety na produkcji ????

Kris

Omijać szerokim łukiem

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DROPAK SP. z o.o. Sp.K? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
nnn

Nie polecam. Nieciekawa atmosfera, obcinają na wypłatach, czasem są nawet problemy z zapłata. A kierownik Michał T.- krętacz

@nnn

Jak ktoś daje sobą kręcić... Bez komentarza....

masakra jakas zwalniają ludzi bez powodu i przyjmuja nowych , dwaj panowie rzadza chodz nie maja pojecia o prowadzeniu firmy . o kase tez sie trzeba prosic!

@pracownik

Pieprzyć głupoty na forum każdy głupi umie.... Co z tym zrobiłeś leniu? Jak zwykle.... nic....

małpa

kierownictwo sie zmieniło ale czy na lepsze? pozostawiam to do oceny pracownikom

@małpa

Kierownictwo oceniają przełożeni a nie pracownicy. Obudź się! Komuny już dawno nie ma!!!

trzeciamałpa

Dobra spoko, ale nie można dać po sobie jezdzic a nie tylko pochylić głowe i zasuwać. Poza tym dla niektórych ważniejsze jest (usunięte przez administratora) niż praca

@trzeciamałpa

Wróć do zoo jak tak źle! Banany gratis!!!

Realista

Kolejny dupek, który za leżenie chce mieć płacone..... Ogarnij się leniu!!!

Realista

Skoro jest tak jak piszesz, to dlaczego nie zgłosisz sprawy do sądu. Dlaczego się nie podpiszesz? A może jesteś kolejnym leniem, krętaczem i chciałbyś kasę za nic???

Ona

Myśle o pracy tam? jakie macie warunki i na ile zmian pracujecie? Jest bardzo ciężko?

Kamil 2
@Ona

Przyjdź i się przekonaj. Jeśli chce Ci się pracować a nie bumelować to napewno nie stracisz. Jak czytam te opinie poniżej to śmiać mi się chce. Jeśli jesteś wporządku to i firma jest wporządku. A jak komuś się pracować nie chce to nigdzie miejsca nie zagrzeje.

Tymon

Jak się nie udało utrzymać w firmie to nie musicie swoich żali wypisywać na forum!!!

adw
@Tymon

Przyjdz i popracuj a zobaczysz cwaniaczku ;0

drugamałpa

Jak ktoś przychodzi narzekać a nie pracować to nigdy nie będzie zadowolony.

:))

Co do wypłat to nawet przed czasem, nigdy nie było opóźnienia!! Atmosfera zależy od dnia:/ ogólnie każdy patrzy tylko na swój tyłek..

PiotrC

Nie doprowadzi bo go już nie ma. Firma zmienia się na lepsze i bzdurą jest to, że trzeba się prosić o kasę. Wypłaty są zawsze na czas.

Aleksander

Ten Michał do doprowadzi do upadku firmy już niedługo, zero kompetencji...

jjjjjjjj

tez nie polecam osoby będące wizytówka tej firmy jak kierownik i brygadzista sa tak straszna pomyłka tej firmy .Ciągła rotacja na hali produkcyjnej juz mówi sama przed siebie. Zero szacunku do pracownika .Kręcenie mataczenie porostu DNO

@jjjjjjjj

(usunięte przez administratora)to Ty masz na drugie imię.....

ania

Przyjmuja u was tam do pracy i jak sa zarobki

Zostaw merytoryczną opinię o DROPAK SP. z o.o. Sp.K - Kobyla Góra

• Jak się pracuje w DROPAK SP. z o.o. Sp.K?

Zobacz opinie na temat firmy DROPAK SP. z o.o. Sp.K tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DROPAK SP. z o.o. Sp.K?

DROPAK SP. z o.o. Sp.K