Dropak Piotr Krzywiński

Jarocin

Opinie o Dropak Piotr Krzywiński

nnn 2014-08-21 00:01
Nie polecam. Nieciekawa atmosfera, obcinają na wypłatach, czasem są nawet problemy z zapłata. A kierownik Michał T.- krętacz
ania 2014-08-26 20:45
Przyjmuja u was tam do pracy i jak sa zarobki
jjjjjjjj 2015-01-16 06:55
tez nie polecam osoby będące wizytówka tej firmy jak kierownik i brygadzista sa tak straszna pomyłka tej firmy .Ciągła rotacja na hali produkcyjnej juz mówi sama przed siebie. Zero szacunku do pracownika .Kręcenie mataczenie porostu DNO
pracownik 2015-03-06 19:39
masakra jakas zwalniają ludzi bez powodu i przyjmuja nowych , dwaj panowie rzadza chodz nie maja pojecia o prowadzeniu firmy . o kase tez sie trzeba prosic!
Aleksander 2015-05-26 10:08
Ten Michał do doprowadzi do upadku firmy już niedługo, zero kompetencji...
PiotrC 2015-11-07 08:21
Nie doprowadzi bo go już nie ma. Firma zmienia się na lepsze i bzdurą jest to, że trzeba się prosić o kasę. Wypłaty są zawsze na czas.
:)) 2015-11-24 17:10
Co do wypłat to nawet przed czasem, nigdy nie było opóźnienia!! Atmosfera zależy od dnia:/ ogólnie każdy patrzy tylko na swój tyłek..
małpa 2016-02-19 20:17
kierownictwo sie zmieniło ale czy na lepsze? pozostawiam to do oceny pracownikom
drugamałpa 2016-04-28 08:24
Jak ktoś przychodzi narzekać a nie pracować to nigdy nie będzie zadowolony.
trzeciamałpa 2016-05-08 22:39
Dobra spoko, ale nie można dać po sobie jezdzic a nie tylko pochylić głowe i zasuwać. Poza tym dla niektórych ważniejsze jest (usunięte przez administratora) niż praca
małpa 666 2016-10-07 21:17
Płacą poniżej naj niższaszej krajowej 8PLN na godzinę. Nie płacą nadgodzin a trzeba pracować w 2 soboty. Na rozmowie obiecanki cacanki. omijać z daleka!!!!
Uiok 2017-01-14 08:05
Szkoda gadać co tam się dzieje oszukuje na wypłatach wykorzystuje ludzi do kazdej roboty najlepiej robic 24 na 24 Piotr to jest cwaniak i krętacz po prostu oszust.
Zostaw swoją opinię o Dropak Piotr Krzywiński - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dropak Piotr Krzywiński