Opinie o Mirkan Auto-handel w Palowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mirkan Auto-handel. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mirkan Auto-handel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mirkan Auto-handel w Palowice

Czy od czasu dodania ostatniej opinii o Mirkan Auto-handel coś się w niej zmieniło?

Klient

Odebrałem zamówiony samochód. Było sprawnie i zgodnie z ustaleniami. Polecam

Jarek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Jarek

Czy szukasz Jarku pracy ?

Zadowolony klient

Polecam Mirkan ! Kupiłem samochód i jestem zadowolony. Profesjonalny sprzedawca doradził i wszystko wytłumaczył. Samochód spisuje sie bardzo dobrze. Pozdrawiam i Polecam!

Borys

Polecam!!! Sprzedawca to normalny człowiek. Pewne, czyste i wyszukane auta.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Mirkan Auto-handel? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Dawid

Witam.W maju tego roku kupiłem w tym komisie Seata Altea. Jestem zadowolony z zakupu, auto czyste i zadbane. Kontakt ze sprzedawcą oceniam bardzo dobrze, fachowe doradztwo przy zakupie, miła atmosfera wykonuje swoje usługi z pełnym profesjonalizmem. Gorąco polecam autokomis MirKan :) Dawid z makoszów

Mariusz

Witam, zakupiłem kolejny samochód w firmie MIRKAN, jest już to czwarte moje auto co u nich zakupiłem ze wszystkich aut co od nich miałem byłem bardzo zadowolony, auta bardzo zadbane, ojciec oraz siostra także zdecydowali się na zakup auta w tej firmie to chyba o czymś świadczy, samochody w dobrej cenie oraz w bardzo dobrym stanie technicznym.

Michał Skarboń

Zakupiłem w Październiku ubiegłego roku w "Mirkan AutoHandel" Citroena DS3 z 2011 roku. Muszę przyznać po pół roku użytkowania, że jestem zachwycony i że z czystym sercem mogę każdemu polecić to miejsce. Auto nabyłem w świetnym stanie, w bardzo przyzwoitej cenie i póki co nie dołożyłem nawet złotówki, bo nie ma takiej potrzeby. Mało tego znajomi byli przekonani, że auto jest fabrycznie nowe z salonu, a na ich twarzach jawiło się niemałe zaskoczenie gdy mówiłem, że jest czteroletnie :) Jeśli ktoś ma jakieś pytania chętnie odpowiem na portalu Facebook. Pozdrawiam!

Jola

Gorąco polecam firmę MirKan miła i profesjonalna obsługa.Dobry kontakt ze sprzedającym.Kupiłam w marcu samochód WV golf plus i jestem bardzo zadowolona.Samochód czysty i pachnący. Sprzedający nie ukrywał po jakim zdarzeniu jest samochód. Bez problemu załatwił wszystkie formalności, oraz brakujące drobne elementy zaproponował pomoc w naprawie drobnej usterki która pojawiła się tydzień po zakupie auta. Pan Mirek to człowiek słowny i rzetelny. Jeszcze raz gorąco polecam i Pozdrawiam.

JANO

Firma Mirkan to pełen profesjonalizm oraz rzetelne i indywidualne podejście do klienta!

MirKan

W odpowiedzi na Twoją opinię uprzejmie informuję że prowadzimy działalność od ok. piętnastu lat z jedną taką samą siedzibą. Od szesnastu lat posiadam ten sam numer telefonu komórkowego. Samochody które wskazujesz to resztki których my wieloletni kontrahenci nie chcemy, dlatego trafiły na strony internetowe. Proszę żebyś nie nazywał mnie swoim kolegą i wiedz o tym że dzisiaj sprzedać auto jest ciężko, każdy samochód kilkakrotnie jest sprawdzany przed zakupem. Nikt nic nie kupuje w ciemno ani w czarnym worku. Podpisz się przy następnej opinii, będziesz bardziej wiarygodny.

Palowiczanin

Przestroga przed tym handlarzem sprzedaje auta POWYPADKOWE przyznane do kasacji w Belgi 80% aut miało wybite poduszki powietrzne co widac na stronie co podałem gdzie kupuje auta.Handluj sobie ale uczciwie pokarz klientowi jak wygladało auto przed naprawa to nie sprzedaż zadnego każdy szanujacy sie komis prowadzi działalnosc od kilku lat w jednym miejscu komis MIRKAN co pół roku ma inna siedzibe podobno teraz w Orzeszu ciekawe na jak długo az bedzie trzeba sie zmyc?.przestroga jeszcze raz przestroga zadajcie ludzie zdjec jak było uszkodzone nie wierzcie na słowo bo zostaniecie oszukani.Ludzie zbieraja pół życia na dobre auto inni biora kredyty przestroga prze zakupem takich aut u tego miłego Pana.Ja nie ublizam ci kolego ani nie obrazam poprostu stwierdzam ludzia fakt i ty o tym wiesz skoro wiersz ze nie jestem z Palowic to duzo wiem o twojej firmie dla tego dziele sie z ludzmi informacja pewna a ty bądz jaz uczciwy i nie żyj na ludzkiej naiwnosci.Naie zapomnij dodac sobie komentarza ze Mirkan ma dobre auto.

Palowiczanin

Nie bądz żałosny i ne wypisuj sobie sam komentarzy pozytywnych tylko w tedy jak ktos cie skrytykuje chyna ze Andrzej nie ma co robic.

ZBYCHO

ZAKUPIŁEM W TEJ FIRMIE SAMOCHÓD. JAK DO TEJ PORY WSZYSTKO JEST OK. MOŻNA UCZCIWIE POLECIĆ. MAJĄ BARDZO CZYSTE AUTA.

MirKan

Przykro nam czytać takie bzdury. Na pewno człowieku nie jesteś Palowiczaninem. Jeżeli potrzebujesz pomocy to chętnie się z Tobą spotkam, albo chociaż zobacz jakie auta mamy w ofercie... Auto handel MirKan

MirKan

Panie Krzysztofie L. zakupił Pan u nas Audi A3 z przebiegiem prawie 270000km i trzy miesięczną gwarancją. Ze względu na bardzo wysoki rabat zdecydował się Pan na kupno tego dziewięcioletniego samochodu. Do dnia dzisiejszego jeździ Pan bezawaryjnie z tego co słyszałem nawet 190km/h. Skrzynia biegów pracuje jak należy, przy wyłączaniu silnika czasami pojawia się drobny stuk. Podczas konsultacji z mechanikiem usłyszał Pan że przy takim przebiegu ma prawo tak być. Następnie podaliśmy sobie rękę i temat został zakończony. Czy nie poleca Pan nas przez to że nie wymieniliśmy tej skrzyni biegów na nową ? Zamieścił Pan fałszywą nie zgodną z prawdziwą sytuacją opinię o naszej firmie. Auto Handel MirKan

MirKan

Witam. Oczywiście że i u nas można nabyć auto po kolizyjne, albo po zdarzeniach losowych. Powypadkowych nie posiadamy. Klienci zawsze są informowani o przeprowadzonych naprawach, jeżeli były takie przez nas dokonane. Szkoda że najwięcej do powiedzenia lub napisania mają osoby które nigdy nie miały z nami kontaktu. Auto Handel MirKan

kris

Kupiłem niedawno audi niby miała być 3-miesięczna gwarancja,gdy okazało się że może być skrzynia biegów do remontu ,właściciel komisu wycofał się z umowy gwarancyjnej.Dlatego odradzam kupno auta w tym komisie , gdyż nie wywiązują się z umowy.

micz

Samochody powypadkowe

bojaz26

Witam. Mija już prawie rok od mojego ostatniego wpisu i jestem zaskoczony że jedynym wpisem po moim jest wpis:"kupując w tym komisie, kupujesz na własne ryzyko". Czy nie ma innych zadowolonych nabywców w Autokomisie "MIRKAN"? Wszystko co robimy w życiu robimy na własne ryzyko, więc kupując samochód, również to robimy.Jednak kupując auto u pana Mirosława jedyne czym ryzykujemy to zadowolenie.Tak jak pisałem jestem człowiekiem nieufnym, dla tego po półrocznym użytkowaniu MOJEGO PASSATA poprosiłem o skontrolowanie auta przez rzeczoznawcą PZU.Po oględzinach i opinii tego pana byłem zaskoczony, że informacje przekazane przez właściciela komisu pokrywają się z prawdą.Dlatego też zdecydowałem się na zakup kolejnego samochodu dla dzieci w firmie "MIRKAN". Mam nadzieję,że kolejny raz się nie zawiodę.Polecam zakupy w Autokomisie "MIRKAN" z Palowic i tak jak pisałem poprzednio:dobry zwyczaj podpisywać się przynajmniej imieniem..Oczywiście służę info o moich zakupionych w tym komisie samochodach.Pozdrawiam Janusz z Przyszowic.

piotr

kupując w tym komisie, kupujesz na własne ryzyko.

Zostaw merytoryczną opinię o Mirkan Auto-handel - Palowice

• Jak się pracuje w Mirkan Auto-handel?

Zobacz opinie na temat firmy Mirkan Auto-handel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mirkan Auto-handel?

Mirkan Auto-handel