Opinie o Mirkan Auto-handel w Palowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mirkan Auto-handel. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mirkan Auto-handel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mirkan Auto-handel w Palowice

Dawid Raczka Nowy wpis

Osiem lat temu kupiłem od tego Pana audi A6 do dziś go mamy nie ma większych problemów

Klient Rafał Nowy wpis

Polecam bez obaw. Ładne samochody mają, głównie niemieckie.

Honorata

Widzę, że dużo osób miało tutaj pretensje do handlarza o to, że niby wszystkie auta od niego były po zderzeniu lub zalaniu. Jednak trafił się ktoś kto wyrwał u niego Zafirę, z której był bardzo zadowolony. Jest jeszcze więcej takich klientów tutaj? To po prostu zależy od tego na co się trafi czy poważnie handlarz kantuje? Jak oceniacie?

MK
@Honorata

Nie jest mi wiadomo żeby ktoś miał pretensje... nikt taki co kupił nie zgłaszał niezadowolenia. Każdy kto wystawia fałszywą opinie odpowie za takie niedopuszczalne zachowanie...

Gabriela Nowy wpis
@MK

Wiesz jak to jest czasami, ludzie nie potrafią w oczy powiedzieć, tylko na forach wolą napisać :/ Może lepiej wyjaśnić z nimi te sytuacje i dopiero ich pociągać do odpowiedzialności?

MK Nowy wpis
@Gabriela

Tysiące aut sprzedanych i kilka opini... na jakie samochody ci ludzie trafili ? A czy te negatywy zostały wystawione przez osoby które zakupiły u MirKana samochód... ?

Polecam, solidna firma

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Mirkan Auto-handel? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

MirKan to solidna firma. Polecam

Witold
@Klient

Z czego konkretnie byłeś zadowolony podczas współpracy z Mirkan Auto-handel? Co wpłynęło na tak pozytywną opinię na temat firmy? Twoja wypowiedź jest krótka, mam nadzieję że powiesz coś więcej.

@Witold

Zgadza się!!! Moja opinia nie jest wylewna ale konkretna. Chcesz się przekonać to kup u nich auto...

Achim
@Witold

Ja powiem coś więcej zakupiłem Opel Zafire C w 2016 roku do dzis te auto mam a kazdy mnie pyta kiedy je sprzedaje bo jest to konkretne auto po 5 latach użytkowania bez jakich kolwiek zmian tego auta bez jakich kolwiek wad wszytko co chciałem na temat auta dostałem od Pana Mirka tak wiec spokojnie polecam ten komis

Palowiczanin

witam chce przestrzec przed handlarzem co wypisuje ze sprzedaje auta po zdarzeniach i ze powypadkowych nie posiada podam strone gdzie Mirkan zakupuje auta prosze sprawdzic (usunięte przez administratora) jak to sa po zdarzeniach losowych.Pracowałem w firmie gdzie Pan Kania miał u nas komis wiec wiem jakie machloje prowadzi z autami.Czekam na reportarz TURBO KAMERA kiedy sie zajmie nie uczciwym sprzedawca.

Bodzio
@Palowiczanin

A gdzie kupuje ! Prześlij stronkę !

@Palowiczanin

Ktoś tu jest nie normalny do leczenia

@Bodzio

Wszystko jest w Internecie ale trzeba się zmęczyć żeby tam dotrzeć a żeby wrócić w całości to już dużo szczęścia i rozumu jest potrzebne.

@Palowiczanin

Nikt nie chce auta z wysokim przebiegiem dlatego MirKan importuje uszkodzone i nie stare a czasami prawie nowe z niskimi przebiegami samochody. Zakupilem od nich auto z przebiegiem 9tys. Km po naprawach i wszystko mi pasuje bo u dealera musiałbym zapłacić ok 45.000zl więcej. Każdy szuka dobrej ceny i to nie przekreśla aut po profesjonalnych naprawach. POLECAM

Witold
@Klient

Widzę, że jesteś zadowolony z samochodu, który zakupiłeś w firmie Mirkan Auto-handel. Bardzo dobrze, że tak właśnie się stało, ponieważ wychodzi na to, że znalazłeś autko, które po prostu Ci się opłacało zrobić. Napiszesz wszystkim odwiedzającym ten wątek, jak to się stało, że trafiłeś akurat na nich?

Stefan

Nie polecam. Każde auto kest powypadkowe lub po zalaniu

@Stefan

Znowu nie miałeś nic do roboty a 01.11.2020 roku powinieneś znicze palić. Bądź zdrów i pracuj wtedy będziesz miał więcej a nie zajmuj się rozprowadzaniem fałszywych informacji.

Wojtek

Gdzie w Palowicach mogę szukać tej firmy ?

@Wojtek

To jest firma "na czarno" szukaj a znajdziesz

Klient

Polecam Auto Handel MirKan. Kupiłem dobry samochód z niskim przebiegiem.

ona

Czy do handlu zatrudnia się tu też kobiety?

Stachu

Polecam! Zamówiłem i odebrałem. Wszystko jest ok.

Wojtek

Polecam firmę MirKan. Solidnie, uczciwie i w dobrej cenie.

Kamil

@Zadowolony Możesz dodać więcej informacji? Jak sie pracuje, jak zarobki i czy teraz kogoś potrzebują?

Polecam firmę MirKan.

Julia

Widzę, że większość postów w tym wątku została napisana z perspektywy klientów, chciałabym jednak przypomnieć, iż portal gowork.pl służy do wymiany opinii na temat firmy ze strony pracowników. Równocześnie chcę zachęcić ludzi, którzy byli lub są związani z firmą Mirkan Auto-handel, aby podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w tym miejscu, takie szczere opinie są niezwykle cenne.

Achim

Zakupilem samochod w firmie Mirkan w 2016 roku do dzis nim jezdze i nie ma zadnych problemow co wiecej opis samochodu przez Pana Mirka byl zgodny z serwisem . Polecam firme Mirkan Auto Handel .Pozdrawiam Joachim

michałbarglowka

MIRKAN to bardzo solidna firma jakich mało.Oferowane przez nich pojazdy są w bardzo dobrym stanie,miła obsługa i wręcz rodzinna atmosfera sprawiają że zakup samochodu to czysta przyjemność.Mam nie perwsze auto z rąk własciciela pana Mirosława i zawsze jest fachowo, solidnie,sumiennie i terminowo.Samochody są wiarygodnego pochodzenia, z pełna dokumentacją i historią co w dzisiejszychczasach się nie zdarza ,a klient przy odbiorze otrzymuje auto czyste ,pewne i pachnące. Polecam gorąco każdemu kto chce dokonać dobrego zakupu i wydać bezpiecznie i rozsądnie swoje pieniądze. z pozdrowieniami stały klient Michał

P.K.

Zakupiłam samochód w Auto-handel Mirkan ponad 2 miesiące temu. Jestem bardzo zadowolona i z przebiegu transakcji i z samochodu, który sprawuje się idealnie. Rzetelna firma. Polecam.

Super sprzedawca, ładne samochody. Polecam

X

Oszust i cwaniak. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Mirkan Auto-handel - Palowice

• Jak się pracuje w Mirkan Auto-handel?

Zobacz opinie na temat firmy Mirkan Auto-handel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mirkan Auto-handel?

Mirkan Auto-handel