Petecki Investment Sp. z o.o.

Opinie o Petecki Investment Sp. z o.o.

wesołych świąt

w zakładzie kazał szanowny pan kierownik zaległy urlop wypisać za 2016 r. a pieniędzy jeszcze nie wypłacili i pytanie kiedy wypłacą a zapier....... wiadomo trzeba !! tak się ludzi szanuje w pracy ! na imprezki to kasa jest:)

Handlowiec

Jestem byłym handlowcem. Podam tylko statystykę ostatniego roku rotacji w dziale handlowym. Potencjalny kandydacie na stanowisko handlowca w tej "firmie" zastanów się i wyciągnij wniosk. Na przełomie roku zwolniło się aż 5 kierowników regionu. Obecnie dwóch z trzech pozostałych szukają innego rozwiązania -więc kwestia czasu. Kierownik działu handlowego. Dyrektor handlowy. To tylko jeden dział. W zasadzie tyle w tej już na szczęście dla mnie zapomnianej sprawie. Pamiętaj lepiej poczekać i trafić do normalnej firmy.

były
@Handlowiec

Dwóch z trzech pozostałych już też nie ma :/.

Stetysz

Nie wiem jak było kiedyś ale teraz to praca jak praca.

Kibel

Z rudym papierem do tyłka

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Petecki Investment Sp. z o.o. na stanowisko Dyrektor ds. Logistyki? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Kibel

Ogólnie kibel.

@@@@@@@

Dla mnie ta firma jest tak jak każda inna . Nie chcesz iść w niedzielę do pracy . Bo nie musisz to zrobią system zmianowy by uprzykszyc zycie Chory system pracy . I do tego zatrudniają nierobów oraz nie brakuje lubiących trawkę lub nie powiem co jeszcze . Ten zakład zamienia się w samowolke.

Wolny

Marne pensje. Strach przed zwolnieniem. Raz produkujemy raz nie bo nie ma materiału. Nikt nie wie o co chodzi. Samochody na łysych oponach Jak w westernie.

zdystansowana

Osobiście uważam, że prywatne wywody nie są na miejscu i raczej nie takie było założenie tego portalu..., potencjalni pracownicy pewnie chcieliby się dowiedzieć jakie są warunki pracy, wynagrodzenia, socjal, etc. I tu moja uwaga dla "słuchacza propagandy"... piszesz jakbyś sam już został wywieziony na taczce..., ale to tak na marginesie. Z mojej perspektywy pracownika biurowego przedstawię kilka aspektów w ocenie 1-5 gdzie oczywiście 5 jest najwyższą notą :-) wynagrodzenie: 4 - zawsze może być wyższe :-), ale jak na realia Tureckie nie jest najgorzej, to co jest ważne, a też nie do końca oczywiste w innych firmach, płaca jest zawsze na czas i w 100% oficjalnie premie: 4 - są i to jest ważne, najgorzej jest w zimie wtedy rzeczywiście spadają bądź ich nie ma, ale uczciwie oceniając jest to zrozumiałe, że zależy to od zysków firmy miejsce pracy: 4+, tu jest wysoki standard i widać, że firma kładzie nacisk na wygodę pracownika warunki socjalne: 4+ jest ładna kuchnia, miejsce do zjedzenia śniadania (może wydawać się śmieszne, ale pracowałam już w innej firmie w Turku i nie było to oczywiste :( ) motywacje pozafinansowe: 3+ są imprezy firmowe, zawsze mamy dwie w roku, ale osobiście uważam, że brakuje dodatkowych ubezpieczeń i dofinansowań do np. siłowni Ogólnie jestem zadowolona i polecam firmę Petecki jako pracodawce, czy może być lepiej....? tak zawsze może być

zgadzam się z apel żeby zapalać innych samemu trzeba płonąć. A jest popiół. Nie można tylko wymagać...

william wallace

O proszę !!! widzę, że ktoś ma aspiracje. Próbuj !!!

apel

O wartości zakładu w pierwszym rzędzie świadczy charakter osoby zarządzającej nim. A ten nie wzbudza wiarygodności. W sporcie czasami wystarczy zmienić trenera i zespół zaczyna grać zupełnie inaczej.

były

Pracowałem i nic po za "chciejstwem" od Pana przełożonego się nie nauczyłem. Bicie głową w mur a problemy są tak były.

Amidala

Nie jestem dyrektorem, i nie mam takich ambicji. Po prostu uważam, że jak tylko chce się pracować, a nie obijać, jest się uczciwym, umie się żyć z ludźmi i dogadać na spokojnie to Petecki jest dobrym pracodawcą. Mówię o zakładzie w Chrapczewie. Atmosfera jest ok, jak to w pracy, nikt nikogo nie "zjada". Zarobki są przyzwoite - niektórzy chyba za dużo by chcieli. Mówię za siebie, ktoś inny może być innego zdania.

obserwator

Amidala - albo jesteś dyrektorem tego zakładu :) albo pisząc "najlepszy pracodawca w okolicy" zawężasz okolicę do Chrapczewa hahahah. Dlaczego więc ludzie odchodzą ? z każdego szczebla.

Amidala

W Petecki Investment pracuje już jakiś czas i nie mam na co narzekać. Czytałam różne opinie o firmie (choćby na tym forum). Owszem w firmie jak w rodzinie, raz dobrze raz źle. Moim zdaniem to najlepszy pracodawca w okolicy, dobre warunki pracy, wynagrodzenie po okresie próbnym znacznie poszło mi do góry. Ze swojej strony uważam, że warto.

przestroga

No nie da się nic dobrego powiedzieć o tej firmie a szczególnie tym oddziale i osobach nią zarządzających. Ja zostałem okłamany i nic nie było jak obiecywali. Duże ambicje i aspiracje ale poziom wiedzy o zarządzaniu mierny. Czasami miałem wrażenie, że dyrekcja uczy się od pracownika a nie odwrotnie. Pensje marne ale cały czas wpajane masz, że nie o pieniądze chodzi tylko o to gdzie pracujesz. Mądry się nie nabierze głupi w to uwierzy. Dużo ale to bardzo dużo muszą się nauczyć panowie z tytułem dyrektorskim w tym oddziale. Ogólnie nie polecam nawet wrogowi.

chrapek

Odradzam wszystkim kto bierze pod uwagę ten leśny zakład z leśnymi zasadami. Brak zaufania do przełożonych skutkuje złą atmosferą i ciągłymi zmianami i problemami rodem z targowicy. A wszystko ładne ukrywane przed bossem. Jak może firma mieć pieniądze jak obecnie są najtańsi na rynku z produktami jakie produkujemy. Rok temu obsługując klientów przyjmowałam zlecenia na poziomie rabatu 54% i były zamówienia. Teraz po różnych zmianach w zakładzie i układach koleżeńskich aby ratować tyłek żebrzemy o zlecenia z rabatami na poziomie nawet 6... z przodu. Czy o tym Ignacy wie :) ???? zapewniam, że nie bo generują obroty sztucznie i zapewniają, że nikt z klientów nie odchodzi. Śmieją się z niego że excela nie zna :) więc wszystko można mu wciskać by bronić swój tyłek.

M

Czy ma ktoś jakieś info .Jak się tam pracuje? ?Czy są pozytywne opinie? Jakie zarobki?

admin

Nasze forum to miejsce gdzie nie boimy się prawdy o rynku pracy. Opowiedz o swoich doświadczeniach w firmie Petecki Investment Sp. z o.o..

Zostaw merytoryczną opinię o Petecki Investment Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Petecki Investment Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Petecki Investment Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Petecki Investment Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Petecki Investment Sp. z o.o.