Petecki Investment Sp. z o.o.

Opinie o Petecki Investment Sp. z o.o.

Dostawca (były )

bardzo rzadko firma Petecki płaci w terminie za faktury dostawcą towaru.Trzeba się stale przypominać bo z dużym opózniem płacą. Nie rzetelny płatnik !!!

Halo

To jak ja jeszcze nie siedzę w branży i nie mam swojego grona odbiorców to ciężej będzie się dostać rozumiem?

Krystyna

Coś ostatnio przestaliście dyskutować o pracy w Petecki Investment, co mnie martwi. Tak czy inaczej - firma właśnie szuka nowych pracowników, a szczegóły macie na ich stronie: https://www.petecki.eu/praca/ Czy ktoś z Was wie, jak przebiega tam cały proces rekrutacji? Będę wdzięczna za takie informacje.

Wujek Samo Zło

żal mi tylko w tym ubogim zakładzie pracy sprzątaczek które zapier...... na jednej szmacie za 1570 zł na rękę i nie mają obiecanej stawki 14,70 zł od rządu tylko 13,50 zł !! Każą im jeszcze myć okna za 0 zł , a panie w kadrach to spijają kawkę i nie umieją odebrać telefonu jak dzwoni człowiek za swoją sprawą . Inspekcja pracy to tam zaspała czy jak ?? Pan Wanda dobrze rządzi w małpim gaju ! szacunek dla niego i jego kierowników którym wszystko już wisi :-P

xxx
@Wujek Samo Zło

a Ty myślisz ze tylko sprzątaczki (usunięte przez administratora) za grosze?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Petecki Investment Sp. z o.o. na stanowisko Dyrektor ds. Logistyki? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Grubas

(usunięte przez administratora) dlaczego to nikomu nie przeszkadza że ten człowiek dosłownie nic nie robi(usunięte przez administratora) Faworyzuje ją a kierownik udaje że nic nie widzi. Dyrekcja tego zakładu w Łasku też udaje że nic nie widzi. Brawo dla dyrekcji . przez te dwie osoby tracą prace dobrzy pracownicy. (usunięte przez administratora). Wyśmiewają ludzi i szydzą z nich. APEL dla dyrektora co to ma być zakład pracy czy zakład umysłowo chorych.

Czarna Mamba

pozdrowienia dla pana kierownika (usunięte przez administratora)którego tak inspiruje doskonałość w " tworzeniu dzieła " że sam wziął się za produkcję i dzięki niemu zakład jest w plecy z 40 okien !! brawo ......oby tak dalej . Ciekawe czy pochwala to pan dyrektor i właściciel ?

Olgierd

Rotacje zawsze będą bo młodzi nie przywiązują się do firmy!

adam

powiecie co się dzieje w Gostyninie nadal jest tak zle ze pracowniki odchodza z firmy

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: piękne słowa na rozmowie i obiecanie złotych gór... W krótkim czasie wychodzi prawda na jaw! Kto nie podpier… ten nie jest dobrym pracownikiem. kierownik s..... szkoda gadać, zero wsparcia . Atmosfera w firmie jak za komuny , każdy na każdego donosi...Jak człowiek się odezwie to może już szukać pracy. Śmieszne szkolenia po godzinach, oczywiście nikt za nadgodziny nie zapłaci.

Krystyna

Pracodawca Petecki Investment zapewnia na swojej stronie internetowej, że ma do zaoferowania: - Umowa o pracę - Narzędzia pracy zgodne z wymaganiami stanowiska - Szkolenia - Konkurencyjne wynagrodzenie - Rozwój osobisty - Grupowe ubezpieczenia na życie. Czy jest tu ktoś z obecnych lub byłych pracowników i mógłby potwierdzić te informacje? Zachęcam do wyrażania opinii.

Jacek
@Krystyna

Potwierdzam te informacje. Jedynie wynagrodzenie i rozwój osobisty zostaje dyskusyjny. Każdy inaczej zapatruje się na tą kwestię i ma inne wymagania.

Serdecznie nie polecam firmy panowie z montażu są (usunięte przez administratora) a ty tu w pracy wolne czekasz za oknami ale nie bo oni przychodzą kiedy chcą widać są klienci ważni i mniej wazni Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zrobić porządek z pracownikami

łysy

"Kierownik Regionu Sprzedaży na terenie województwa małopolskiego" Znowu poszukiwany :) kabarecik trwa. Który to już ???? Średnia czas pracy byłych pracowników drastycznie spada. Średnie na dwa lata to 4 osoby. W opisie stanowiska brakuje jednej prawdziwej informacji: odporność na stres :) i nie odporność na propagandę. Dlaczego znowu nikt nie chce pracować ? Dlaczego główny winowajca kryzysu rekrutuje ? Dlaczego z innego zakładu tej firmy ktoś jeździ po klientach i obgaduje rekrutującego. O co tam tak naprawdę chodzi. Ufff.

uff
@łysy

nikt nie jest poszukiwany:) życzę skutecznego poszukiwania klientów w nowej firmie:) Uff:)

Xxx
@łysy

Kolego pracowałeś w tej firmie? Możesz się podzielić opinią?

gosc

A jak działa obecnie dział reklamacji w firmie?

Krystyna

@łysy Czasami pracownicy nie odchodzą wyłącznie z powodów firmy. Aktualnie rynek pracy jest bardzo konkurencyjny. Może w tym przypadku powody leżały po stronie pracownika? Jak oceniasz pozytywny wpis o firmie Petecki Investment użytkownika @sylwiaa? Czy zgadzasz się z jej pozytywną opinią?

KARLIK

Wiecie może ile mniej więcej zarabia pracownik w biurze?

PW
@KARLIK

Zależy pewnie od działu, a gdzie chcesz aplikować....? Ogólnie zarobki są podobne jak w okolicy, czyli rynkowe :-)

Ft
@PW

Najniższa krajowa. Ale będzie często słyszał jak z ambony nie płaca jest ważna.

vf
@Ft

hahahah pamiętam tak było!

sylwiaa

Miałam okazję pracować u Peteckiego niespełna rok, gdyż zmieniłam miejsce zamieszkania. Standardy w firmie jeśli chodzi o podejście do pracownika są na optymalnym poziomie. Jeśli znasz się na swojej pracy i są efekty działań pensja jest przyzwoita. Mankamentem jak dla mnie jest brak benefitów, które w mojej ocenie by bardziej motywowały.

Krystyna

@Ft Jak Ci się do tej pory pracowało w firmie Petecki Investment i czy możesz napisać, że to dobra praca, żeby zdobyć pierwsze doświadczenie? Czy Twoja ocena atmosfery w firmie jest pozytywna? Jaką umowę proponuje ten pracodawca swoim pracownikom? Twój wpis może wnieść wiele cennych informacji i pomóc przyszłym kandydatom.

Coid

Dramat na którym cierpią klienci.

JK

Witam. Krótko !!! - nic nie poprawi się jeżeli wypalony Pan Dyrektor nie zostanie wymieniony na kogoś uczciwego i zadowolonego z życia. Który pociągnie ludzi za sobą a nie przeciwnie. Już czas...

wesołych świąt

w pracy pan kierownik kazał wypisać zaległy urlop za 2016 r. a pieniędzy już nie widać za to, a zapier..... trzeba cały ten czas , tak się u pana Petka urlopuje:) kpina i żenada dla zakładu .Na imprezki to mają,szacuneczek !

Zostaw merytoryczną opinię o Petecki Investment Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Petecki Investment Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Petecki Investment Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Petecki Investment Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Petecki Investment Sp. z o.o.