Petecki Investment Sp. z o.o.

Opinie o Petecki Investment Sp. z o.o.

Aktualność
Bardzo się cieszymy, że do nas trafiliście. Chcemy abyście dzięki temu profilowi lepiej poznali naszą firmę i to jak się u nas pracuje.

Będziemy starali się aktywnie uczestniczyć w dyskusjach na forum, aby żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi. Liczymy także, że dzięki temu będziecie mieli realny obraz naszej firmy.

Szanujemy każdą opinię i doceniamy konstruktywną krytykę, gdyż to właśnie dzięki niej stajemy się lepsi. Widać to w szczególności po dynamicznym rozwoju firmy Petecki w ciągu kilku ostatnich lat.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zakładkami dotyczącymi procesu rekrutacyjnego oraz często zadawanymi pytaniami (FAQ) gdzie zebraliśmy najczęstsze pytania pojawiające się podczas rozmów rekrutacyjnych. Mamy nadzieję, że znajdziecie tam odpowiedzi na nurtujące Was pytania, co pomoże Wam na rozmowie z nami :)

Prosimy o zachowanie merytorycznego poziomu na forum.
Komentarze zawierające treści naruszające regulamin serwisu będą zgłaszane do Administratora.
Nowy wpis

Aktualność

Prosimy o zachowanie merytorycznego poziomu na forum.

To ile godzin dziennie pracuje się w tym miejscu, że jest to praca dla osób, które mają dużą ilość wolnego czasu? Poza tym, jeśli chodzi o te spotkania, to jak często się odbywają? Czego dotyczą? Można dostać za udział w nich jakieś wynagrodzenie? Są one obowiązkowe? Jak to jest? Wyjaśnij.

A ja zacząłem dopiero co pracę i otrzymałem pelne wsparcie, szkolenia, wyjasnienie czego się ode mnie oczekuje. Póki co super.

nowy Nowy wpis

ale są jednak ludzie,którzy pracują tam parę lat - od czego to zależy?

Antośka Nowy wpis

Ale to jak pracuje się więcej godzin niż na cały etat, to można liczyć na jakąś ekstra stawkę tych "nadgodzin"? ;) Jeśli chodzi o wynagrodzenie za spotkania w godzinach pracy, to chyba bardziej chodziło o to, czy ma się je w ogóle wypłacane? ;)

czak Nowy wpis
@Antośka

żart??? wypłata jest stała - czy 8h czy 16 ;p

Marco

Na jakie zarobki może liczyć handlowiec w dziale eksportu ? Jaka podstawa i ile prowizji od sprzedaży ? Warto ? Dziękuję za info.

@Marco

Jak potrafisz poświęcić dla firmy całego siebie to owszem zarobisz i tutaj nie ma górnej granicy ale droga do tego jest ciężka i wyboista, napewno dumę trzeba schować do kieszeni a na końcu drogi może się okazać że za dużo błędów po drodze popełniłeś i jesteś zbędny. Atmosfera jest ciężka, szkolenia są tylko hasłem, a narzędzia typu auto czy laptop to stare szroty które się sypią, na jednego pracownika przyda dwóch dyrektorów i czasami cholera wie o co chodzi.

Pola
@Gość

A te poświęcenie wiąże się z dużą ilością przepracowanych godzin i pracą po godzinach? Rozumiem, że nie ma górnej granicy, ale może mniej więcej wiesz jakie widełki płacowe są w dziale handlowym? A kiedy są w stanie podziękować pracownikowi za pracę, jeśli zacznie ubiegać się o awans lub podwyżkę? A co do auta, to można korzystać w celach prywatnych?

@Pola

W każdym aucie jest GPS, korzystanie prywatnie raczej nie polecam. Awans to bardziej abstrakcja, praca po godzinach, najlepiej w weekendy i bez urlopu. Widełki to od 4 tyś netto do ile Ci się uda. Praca w napiętej atmosferze i bałaganie organizacyjnym, ogólnie nowi są pozostawieni sami sobie i często nie wiedzą co mają robić a później dostają po głowie za brak efektów. Powodzenia na start.

@Gość

A ile wynoszą rekordy pensji jakie udało się osiągnąć? Jakby taki nowy pracownik po prostu zapytał to nikt mu nie pomoże, dobrze by to zostało odebrane?

Ale to dyrektor, a chodzi o to, ile max jest w stanie wyciągnąć "zwykły" handlowiec, choćby miał pracować tak, jak tu piszecie, non stop? Chyba jednak menedżerskie zarobki różnią się od pracowniczych...

JS

Możesz być szary pracownikiem. Jak masz kontakty i zrobisz OBRÓT kilka mln to, możesz cały rok nic nie robić z pensją dyrektorską. Zawsze możesz zrobić przyspieszoną karierę dyrektorską... udawać, że coś robisz + donosić na ,,wybranych pracowników" + przytakiwać i dawać się poniżać na całodniowych "zebraniach" nalotowych prezesa.

A ile standardowo wynosi wynagrodzenie pracownika produkcji? Wy tam wszyscy macie jednakowe stawki? Czy jednak są zależne od stażu pracy czy też doświadczenia/kwalifikacji?

Patka

Od czego zależy to, że niektórzy pracownicy pracują za dwie lub nawet trzy osoby? Czy oprócz podstawy można liczyć na jakąś premię? Jak to jest? Dopytuję, bo szukam pracy.

samson

miałem okazje pracować w oddziale Chrapczew, wspominam bardzo miło pozdrawiam

Krzysztof
@samson

Dobrze wspominasz atmosferę czy zarobki też? Zależy mi na informacji jak płacą więc jakbyś mógł podać stawke byłoby super :)

Joanna

Dramatyczne wynagrodzenia to są równoznaczne z najniższą krajową, czy jak? Bo przecież niższego dać się nie da.

No dobra... A planowane są może jakieś podwyżki od stycznia? Tak w ramach "dorównania" do podwyżek donośnie najniższej?

Gieroj
@samson

A dlaczego Arek P, od Was odszedł ?

Bary

Chyba z 2 miesięcy

Iza
@Bary

To pewnie zależy od stanowiska w takim razie. Może napisz, na jakim Ty pracujesz i ile masz no i co Ci pasuje a co nie, bo wiadomo, że w każdym dziale może być różnie i ciężko wnioskować bez konkretów.

Czak Norris
@Gieroj

Bo tam p. Właściciel zwalnia z prędkością światła w zależności czy coś zjadł czy nie. W Chrapczewie raz trzymał biuro do 21.00 i twierdził, ze jeszcze śniadania nie jadł. Taki pracuś.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Petecki Investment Sp. z o.o. na stanowisko Dyrektor ds. Logistyki? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Malik Ireneusz

Witam, praca przedstawiciela,warto?

Przedstawiciel
@Malik Ireneusz

Warto

Krzysztof
@Przedstawiciel

Dzięki że potwierdziłeś bo chętnie bym aplikował. Powiesz jaki dają samochód służbowy? Jest karta paliwowa czy bierze się zaliczki na benzynę? Jak to jest rozliczne w firmie?

Wilo
@Malik Ireneusz

Aplikowałem u nich na przedstawiciela ds eksportu. Do dnia dzisiejszego nikt nie zadzwonił, ani nie odpisał. Wydaje mi się, że im nie zależy na pracownikach.

Wiola
@Wilo

A kiedy aplikowałeś? Bo wiesz, czasem procesy rekrutacyjne potrafią trwać miesiące...a powiesz co oferowali w ogłoszeniu na tym stanowisku?

Czak Norris
@Wilo

Bo tam zamontowano drzwi obrotowe w kadrach. Tak szybko się dyrektorzy zmieniają. A ludzi traktują jak (usunięte przez administratora).

Kryśka

Na stronie bardzo czytelnie rozpisane są kroki w rekrutacji oraz co firma może zaoferować. Jednakże widzę tutaj na forum że ludzie negują to co pisane jest w benefitsch. Np z tymi szkoleniami, firma pisze że są a jak to jest naprawdę ?

Czy w tym zakładzie a dokładnie w Łasku, czy na święta są jakieś talony lub koperty???

@Gość

witam -- Gość , na temat talonów i kopert nie ma co pisać , bo jak tam robię to nigdy się nie doczekałem od szanownego zakładu w Łasku , a prosić się jest poniżej mojej godności ! Podobnie jest w temacie z urlopami . Pytanie gdzie są nasze pieniądze z Socjalu ?? Ktoś coś słyszał albo widział ? Jedynie co wiem to że " Chcą się kłócić , chcą nas zdusić , jakby to było konieczne ! " Praca u nich wychodzi Cię bardzo drogo , " Jak hotelowa doba w apartamencie ! " Pozdrawiam z Disneylandu :-)

@Disneyland

A to co zabierają socjal i nic, zupełnie żadnego podziękowania za trud, za pracę która ludzie na produkcji wykonują????? Masakra, to kim ludzie są dla dyrekcji, skoro nie mają nic????? Podobno jest nowy dyrektor to może ON coś zmieni. I ludzie coś da?????

@Gość

tak jak napisałem , nowy Dyrektor nie znaczy lepszy , bo się przywita a swoje myśli i robi . Kierowników naprzyjmowali jak psów, po co na co ??

@Disneyland

nie wiem jaka jest odp, ale piszesz, że sporo tu kierowników teraz, tak? a jakie oni mają warunki zatrudnienia? zastanawia mnie taki rzeczywisty zakres obowiązków oraz proponowana stawka za nie. orientujecie się?

@Disneyland

O jakim dyrektorze piszesz , z którego zakładu ?

@Karolina

połowa Kierowników to bierze wypłatę za siedzenie i tyle, wystarczy że są w pracy obecni , co tu mówić więcej . Na pewno nie maja na co narzekać Kierownicy .

@Tomek

z Łasku

Dante
@Gość

Są koperty dla kierowników i dyrekcji . Paczek nawet dla dzieci nie było

Czy ktoś kto pracuje obecnie w tej firmie albo pracował - może napisać jakie są zarobki dla przedstawiciela handlowego lub koordynatora projektu?

Obserwator

Zaobserwowałem że ekipa która pracuje w Łodzi na budowie przy ul. maratońskiej jest zastraszana przez wielkiego (usunięte przez administratora) który non stop wydziera mordę ma swoich pracowników. Widać że ludzie są zaszczuci i zastraszeni, co przechodzę obok nich to widzę jak ten gruby herszt troli wydziera na nich mordę, siedząc przy tym niczym jakiś nadzorca (usunięte przez administratora) to jest niedopuszczalne by w tych czasach ludzie byli tak traktowani.

Poproszę o informacje ile netto dostanie pracownik produkcji na początek .

@Kandydat

witam na rękę ( netto ) na pewno dostanie 2.900 zł bez żadnej soboty , tyle było w tamtym roku

Xx

najniższa krajowa, może po 3 miesiącach dostaniesz 1zł brutto/godz. wiecej

Sabina
@Kandydat

Najniższa krajowa, nie licz na więcej.

Doświadczony

Podobno do gostynin poszukujecie kierownika ,Co stało się z poprzednim ? Dużo jest pracowników na produkcji PCV? Rozważam możliwość aplikacji , ale nie chciałbym wdepnąć .. Proszę o info. Pozdrawiam

Aplikant

Mam zamiar aplikować do Gostynina . Dużo osób pracuje na produkcji okien ?

Gibon

Pracownik Chrapczew

Najlepiej jest w firmie Petecki jest w chrapczewie a dokładnie z ubraniem roboczym. Jak przerpacujesz 5 lat dostaniesz czapkę. A resztę ubrania roboczego należy sobie samemu dokupić. Paczki w tym roku były (usunięte przez administratora) niektórzy nawet nie mogli włożyć do bagażnika, takie były obszerne. Największe podziękowania dla prezesa który w tym czasie był we Włoszech.

Johnny Bravo

Tak sobie czytam o podejściu dyrekcji do pracowników i uważam że roszczenia są słuszne, szkoda tylko, że dyrektorzy mają tyle samo do powiedzenia co szeregowy pracownik, rządzi prezes i puki co decyduje o wszystkim.

Tą firmą powinna zająć się odpowiednia instytucja i rozgonić to dziadostwo. jeśli kogoś to interesuje mogę udostępnić pomocny materiał. Szczerze mówiąc jestem bezsilny. W radio za to co dziennie słyszę , że inspiruje ich doskonałość. Chyba doskonałość w oszustwie. Mój telefon 730 255 200

@anonymous

taaaa a prezes powołuje się na Biblię i Pismo Święte i bije się w pierś że on to dla ludzi. Oj id święta wiec warto się wyspowiadać z kłamstw. Swija drogą zastanawiam się czy prezes bardziej kłamie dyrektora tego przybytku czy dyrektor ...

brak..
@anonymous

zgadzam sie, rozpieducha tam ze śmiech na sali..

Lew
@anonymous

Firma petecki to porażka obsługi klienta,niedotrzymywanie terminów p.Agnieszka nigdy nic nie wie albo jak się już dowie to zapomni .

@Lew

Skoro tak, to nie ma w tej firmie innej, bardziej pomocnej osoby, niż tylko ta jedna? Kojarzysz ile tam ludzi pracuje?

Sarna

Na stronie tureckiej pojawiły się ogłoszenia na stanowiska zaopatrzenia do działu logistyki i kierownik magazynu. Ktoś coś powie o tych stanowiskach ?

Darek

Witam wszystkich: Chcę aplikować na stanowisko handlowca w Łodzi ,mam bardzo duże doświadczenie od.20 stu lat w handlu stolarką. Słyszałem ,że można. tam zaistnieć, pokazać co się potrafi. Czytałem opinie na temat obsługi klienta przez obecny zespół firmy ,są bardzo słabe. Może bym wniósł coś nowego ,czy ktoś to doceni?? .Czekam na podpowiedz ,czy warto?????????

Pracowałem u Peteckiego, ale kiedy tylko pojawiła się możliwość przejścia do miejscowej konkurencji natychmiast z niej skorzystałem. Dzień do nocy. Teraz pracuję w zgranym zespole, w doskonałej atmosferze, a uposażenie? Takiego nie doczekałbym się u Peteckiego do emerytury

Macho92

VeRa - Jak pytasz o zarobki, tylko tyle napisze, ze firma się składa, a reszte sobie dopowiedz. W sasiednim ABM Jedraszek podniesli płace, a u nas cisza. Tyle ze u Jedraszka to atmosfera taka ze dniówki nie wytrzymasz. Tutaj ludzie zmieniają się z dnia na dzien. Traktuja nas jak stado baranow. Jak tylko cos znajde to zwiewam z tąd.

Zostaw merytoryczną opinię o Petecki Investment Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Petecki Investment Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Petecki Investment Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Petecki Investment Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Petecki Investment Sp. z o.o.