Opinie o Stal-Tom Firma Tomasz Sadłakowski w Brusiny małe

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Stal-Tom Firma Tomasz Sadłakowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stal-Tom Firma Tomasz Sadłakowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stal-Tom Firma Tomasz Sadłakowski w Brusiny małe

Klient_2

Nie polecam, tandeta i nie warte ceny. Szef Cwaniakuje i kombinuje. Ludzie będziecie żałować !!!!! Nie uwierzyłem z początku w te negatywne wpisy ale faktycznie wszystko się potwierdza. (usunięte przez administratora)

Klient

Firma nierzetelna. Od roku Pan Tomasz obiecuję poprawę uszkodzonych elementów. Uszkodzeń dokonali pracownicy jego firmy podczas montażu.

Karol

Nie polecam (usunięte przez administratora)

Te złe opinie to pisze jedna i ta sama osoba. Która sama w życiu nic nie osiągnęła, jest porażką życiową i nie udacznikiem. A komuś, komu lepiej się powodzi, doszedł do czegoś sam i to rzetelną pracą ewidentnie zazdrości, jest zawistna i wlewa pomyje publicznie żeby się dowartościowac oczerniajac porządnych ludzi. Ale karma takich wkoncu dopada!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Stal-Tom Firma Tomasz Sadłakowski.
Tadeusz

Jedne wielkie oszustwo. Oszust i naciągacz na wypożyczonym sprzecie. NIE POLECAM

Czy jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Idealnych firm nie ma.

Klieent

Firma krzak. Ludzie nie kupujcie żadnych pseldo maszyn od firmy staltom. Jedne wielkie dziadostwo....wszystko robione hurtem i na sztukę.

paweł

firma oszukuje nie daje faktury vat zero kontaktu nie polecam

Niezadowolony

Nie polecam. Garaż wykonany na słabym poziomie. W dodatku był pogięty bok. Właściciel miał przyjechać wymienić blachę, ale z tygodnia na tydzień zbywał, później nie nie odbierał telefonów, zablokował mój numer. Obiecywał, że w ciągu miesiąca wymienią, a już minęło 6 msc i nic. Mniał być paragon za wykonanie garażu, a dostałem jakieś paragoniki za materiały itp. NIE POLECAM

Jakub

Proszę o kontakt z Tobą, bo mam sprawę z tym Panem , oszukał mnie, może byłbym Pan mi w stanie pomóc bmerc@wp.pl

Janina

To zwykły oszust i naciagacz

oceniacz

Bzdury napisane przez właściciela firmy. Buahahahaha.

Inżynier mechanik

Witam, Moja opinia na temat wyrobów Firma Stal-Tom pana (usunięte przez administratora). Maszyny są wykonywane metodą "kowalską" czyli nie ma żadnych regulacji, wszysko spawane. Cięcie niedokładne jest ponieważ przekladnie posuwów są zrobione na listwach zębatych a nie na śrubach, przy których dokładność byłaby o wiele lepsza. Co mnie zaskoczyło to maszyny po kilkadziesiąt tysięcy są wysyłane za granicę i nikt z tej firmy ich nie uruchamia. Po telefonach z prośbą o serwis właściciel się wykręca, że rozładunek był nieodpowiedni i nastąpilo szkodzenie maszyny. Osobiście regulowałem kilka takich maszyn ponieważ wszędzie są duże luzy. NIE POLECAM TEJ FIRMY!!!!!

Zawiedziony klient

Właściciel firmy jest bardzo nieodpowiedzialny. Garaż zamówiony 2 miesiące temu został rzekomo sprzedany innemu klientowi. Przy tym zero kontaktu z właścicielem. W konsekwencji zmuszony jestem do złożenia zamówienia w innej firmie. Firmy Staltom stanowczo NIE POLECAM.

jajok

gdzie są faktury, czy Urząd Skarbowy to toleruje totalna ściema,lub współpraca.

Siwy

Dzien dobry prosze o pomoc Czy mam ta mazzyne do ciecia granitu za 35000zl z polotem kupywac w tej firmie ? Jutro mam wplacic zaliczke

Leszek

płatność w tej firmie to tragedia i zgadzam się z '' jajok "" :) Szef wielce bogacz na wypożyczonych samochodach a pracowników traktuje ja śmieci. Wykonanie również przez tą firmę oceniam na niedostateczny ważna jest sztuka nie jakość.

jajok

KOMPLETNE DNO ZAROBKI 8ZL GODZINA PRACUJESZ OD ŚWITU DO NOCY BEZ DODATKU ZA NADGODZINY I BEZ DIET SAMOCHODY DO TRANSPORTU KOMPLETNY ZŁOM NA PRZEROBIONYCH PAPIERACH BUDOWY BEZ JAKICHKOLWIEK ZEZWOLEŃ I DOKUMENTACJI SAMOWOLKA BUDOWLANA OSTRZEGAM PRZED PRACĄ W TEJ FIRMIE MOŻNA NAROBIĆ SOBIE SMRODU W RAZIE WYPADKU ZDANY JESTEŚ SAM NA SIEBIE PONIEWAŻ WIESZ CO ROBISZ A SZEF MA I BĘDZIE CIE MIAŁ W DUPIE

zenon

Piła wykonana mega hurtowo na sztuke brak kątów , brak idealnego cięcia, łożyska chyba po 2-3 zł kupiłem ją jakieś 6 miesięcy temu za 23 tyś. odsprzedam za 8 tyś zł wygląda jak po wojnie nie polecam.

komyk

Ja również nie polecam, mam tą maszynę 4 miesiąc i powiem szczerze że żałuję tego zakupu. Stale coś się dzieje a to łożyska, a to krzywo przycina trzeba ciąć na kilka razy żeby uciąć tak jak się należy. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Stal-Tom Firma Tomasz Sadłakowski - Brusiny małe

Stal-Tom Firma Tomasz Sadłakowski